رحمتی: می‌بریم و می‌بازیم هیچ فرقی نمی‌کند/آقایان استقلال را به شهرداری یا بانک بدهند!

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی می‌بریم و یا می‌بازیم هیچ فرقی نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید مهدی رحمتی پس از شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم موقعیت های خوبی خلق کردند اما واقعیت این است که به خاطر دل خود و مردم بازی می کنیم چون اصلا تمرکز نداریم.

وی افزود: نمی دانم چگونه بگویم اما کادرفنی ما فقط 30 درصد از قرارداد فصل گذشته خود را گرفته است. نمی خواهم با این صحبت ها باخت را توجیه کنم ولی وقتی می بریم و می بازیم هیچ فرقی نمی کند چون هیچ اتفاقی نمی افتد.

رحمتی ادامه داد: سال گذشته قهرمان شدیم و من مصاحبه کردم و گفتم که چرا خبری از مسئولان وزارت ورزش نیست. همین امسال وقتی به سپاهان باختیم گفتم که به وزارت ورزش باختیم و چرا خبری از حامی این تیم نیست. آقایان اگر نمی توانید تیم را به بخش خصوصی واگذار کنید. حالا هم که دولت عوض شده و تا وزیر نیاید چیزی مشخص نمی شود.

دروازه بان استقلال با انتقاد از مسئولان وزارت ورزش گفت: مگر غیر از این است که ما حساس ترین بازی را روز چهارشنبه در پیش داریم؟ استقلال تیم ملی ایران است ولی بزرگترین لطمه را از وزارت ورزش در ابتدای فصل خوردیم چون اگر پول می دادند تیم ما خوب و به موقع بسته می شد.

رحمتی تاکید کرد: شما ببینید تیم ما به خاطر دیر بسته شدن دچار مشکل شده و بازیکنان ملی مدام مصدوم می شوند چون در ابتدای فصل تکلیفشان مشخص نبود واقعا از این وضعیت خسته شده ایم و اگر نمی توانند تیم را به شهرداری، بانک و یا جایی بدهند که از پس ساپورتش بر بیایند.

+18
رأی دهید
-9

ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
شهرداری حتماً شما و اون سوراخ لنگیها مسُول درست کردن تونل شهر باشید و بقیه بازیکنان عقب افتاده سوراخ ساندیس فروشی راه بندازن و طر فدارانتان سینه زنان دنبال انها
جمعه 22 شهريور 1392 - 16:20
وحيد استقلالى - استکهلم - سوئد
بعنوان یه استقلالى دو آتیشه میگم خفه شو .. بهترین بازیکنان رو داریم و گناه گل خوردنت رو حتى از وسط زمین گردن یارگیرى ننداز . بگو قسط روز 10 میلیون تومنم عقب افتاده من هم به کسى که بخواد گل بزنه ، نه نمیگم. سید خ .. خودتى
جمعه 22 شهريور 1392 - 16:45
poriyaye_vali - دوحه - قطر
وحید استقلالى - استکهلم - سوئد..بازی با ذوب اهن هم لایی بدی خورد ..کسی که برای تیم ملی کشورش ناز میکنه ، نصف حقشه!!
جمعه 22 شهريور 1392 - 23:24
kabous - لاس و گاس - آمریکا
وان .تو .تیری .فور .......رحمتی لایی خور
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 09:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.