مدل زیبای 188 سانتی با همسر 80 سانتی متریش

 

+70
رأی دهید
-74

a.ahooraei - کلن - آلمان
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 22:54
ekman - شیراز - ‫ایران
چقدر این خانم خوش سلیقه است!!
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 23:14
دنیای وحشی - تهران - ایران
من هنوز هم معیار عشق وازدواج این غربیهارو نفهمیدم ولی میدانم هرچه که هست خیلی شبیه به انتخاب و معیار ماایرانیها دراین خصوص نمی باشد زیرا خیلی به زیبایی ظاهر توجهی ندارند .
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 23:30
asal30 - بندرعباس - ایران
خاک بر سرش اصلآ خیلی نامناسبند . بهم نمی خورند از هیچ لحاظی . بنظر میاد برای جلب توجه اینکار رو کرده باشه . من تو اوکراین بودم و دیدم که دختران زیبای روس فقط و فقط دنبال نر هستند. اصلآ براشون مهم نیست خوشگل باشه یا قد بلند باشه یا ...فقط نر باشه و پول داشته باشه همین براشون کافیه . بارها دیدم دختران دراز روس با یک مرد قد کوتاه کچل زشت دست تو دست در حال لاو ترکونی کردن بودن. یا با یک سیاه پوست یا عرب یا هرکسی که فقط بهشون سکس بده و پول هم داشته باشه همین براشون کافیه.
جمعه 22 شهريور 1392 - 00:43
ukang - لندن - انگلستان
اخی. مینی می :-)
جمعه 22 شهريور 1392 - 01:01
عرب ايراني - اهواز - ایران
عسل۳۰ - بندرعباس - ایران فکر نمیکنی‌ شاید یه آدمه کچل قد کوتاهه زشت یا یه عرب یا یه سیاه کامنت تو رو بخونه چی‌ در موردت فکر می‌کنه. برو بیرون از خونت اینقدر تو بندر عباس زیر اون کولر گازیا نشین .برو مردم رو ببین .کچلا رو عربارو سیاها رو. تو بندر عباس زیاد هست اینجور آدما. آدمارو از رو چهره و نژادشون قضاوت نکن عسل
جمعه 22 شهريور 1392 - 04:24
dkdk - اسلیس - دانمارک
قابل توجه خانمهای ایرانی.حقیقتاً اگر ‌یک خانم ایرانی با همین شکل ظاهری این خانم بود هرگز با چنین مردی ازدواج می‌کرد؟؟وای که اگر خانم ایرانی مدل هم باشه.که حتماً در آن صورت کم‌تر از پرفسور یا مولتی‌ ملیاردر اصلا قبول نمیکرد.ای کاش‌ای کاش ما ایرانیها اینقدر که به زیبایی‌ صورت اهمیت میدیم به زیبایی‌ سیرت اهمیت می‌دادیم.از خانمهای ایرانی می‌پرسم که آیا میدانید چرا خانمهای اروپایی اهل آرایش کردن نیستند؟ما میدانیم که با آرایش خانمها زیباتر میشوند.پس چرا در کشورهای اروپایی خانمها آرایش نمیکنند؟در صورتی که همه زنان جهان زیبایی‌ را دوست دارند.
جمعه 22 شهريور 1392 - 04:42
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
امیدوارم که خوشبخت بشید و لحظات زیبای رو تا پایان عمر در کنار هم سپری کنید. برای اون دسته ار آدمای همه چیز دون که کامنت میذارند: علفه به دهان بزی خوش هست! آخه به شما چه ربطی‌ داره!
جمعه 22 شهريور 1392 - 03:28
Carluk - لیدز - انگلیس
سلام من واقعا موندم این سایت این خبرای الکی رو از کجا میاره ! ! نه اطلاعاتی دارن نه میدونن این آقا کی هستش! ! این آقا مرفترین Miniman انگلیس هستن که تو خیلی فیلما بازی میکنن و اگه به عکسا توجه کنید چنتا عکس بالا مربوط به فیلم هستش و چند تا عکس پایین روی فرش آبی و قرمز هستش که به بازیگرا و آدم مروف روی اون راه میرن و خبر نگارا آکسبردرا دورشون هستن و اون بوسه‌ها جنبه تبلیغاتی دارن ! ! و همچنین این آقا زن Mini مثل خودشون دارن و 2 تا بچة mini دارن که تو تو انگلیس زیاد دعوت شدن به Tv و من موندم این آقایونیی که این سایت رو کنترل میکنن ندیدن اینارو ! !
جمعه 22 شهريور 1392 - 07:08
Bahare bozorg - کلن - آلمان
بابا تعجب نداره پول حرف آخر را می زنه
جمعه 22 شهريور 1392 - 08:55
Carluk - لیدز - انگلیس
سلام من واقعا موندم این سایت این خبرای الکی رو از کجا میاره ! ! نه اطلاعاتی دارن نه میدونن این آقا کی هستش! ! این آقا مرفترین Mini Man انگلیس هستن که تو خیلی فیلما بازی میکنن و اگه به عکسا توجه کنید چنتا عکس بالا مربوط به فیلم هستش و چند تا عکس پایین روی فرش آبی و قرمز هستش که به بازیگرا و آدمی مروف روی اون راه میرن و خبر نگارا آکسبردرا دورشون هستن و اون بوسه‌ها جنبه تبلیغاتی دارن ! ! و همچنین این آقا زن Mini مثل خودشون دارن و 2 تا بچه Mini دارن که تو تو انگلیس زیاد دعوت شدن به Tv و من موندم این آقایونیی که این سایت رو کنترل میکنن ندیدن اینارو ! !
جمعه 22 شهريور 1392 - 07:27
Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
انگور خوب نسیب شغال شده::ای خدا‌ای خدا؛؛؛
جمعه 22 شهريور 1392 - 09:06
hemed - سن ديگو - امريكا
دنیای وحشی - تهران - ایران -اتفاقا تو ایران هم زیاده، میایر اصلی‌ فقط پول هست، همون که میگن چرک کف دست ۱ زمانی‌ ! الان همه چیز هست !
جمعه 22 شهريور 1392 - 09:41
به خودم میگم - قزوین - ایران
این یک انسانی‌ هست با.. کوچیک ولی‌ قلبی بسیار بزرگ که تونسته عشق این خانم رو در خودش جا بده. و اون خانم هم عشق چهره و زیبایی این مرد شده و دنبال سکس یا پول ایشون هرگز نیست. خلاصه عشق واقعی‌ یعنی‌ همین.
جمعه 22 شهريور 1392 - 07:03
sara_k - كريستيانساند - نروژ
وییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ..به حق چیزهای
جمعه 22 شهريور 1392 - 10:07
ukang - لندن - انگلستان
لیدز , احتمالا شما این رو با کسی دیگه اشتباه گرفتی. این اقا امرییکایی و اگه فیلم های استین پاورز رو دیده باشی نقش مینی می رو داشت. و اتفاقا این خانم هم که از مدل های پلی بوی بود یهمدت همسرش بود. احتمالا اونی که شما میگی یکی دیگه هست که شبیه اینه.
جمعه 22 شهريور 1392 - 10:46
Hatikva - توبه موری - انگلستان
اسم این آقا ورن هست و خیلی‌ معروف
جمعه 22 شهريور 1392 - 11:09
سردار سپهبد - آمستردام - هلند
دنیای وحشی - تهران - ایران گول این چیزها رو نخور شاید قد کوتاهی داشته باشه و شاید آلت خیلی بزرگی کی میدونه؟
جمعه 22 شهريور 1392 - 13:52
princesse - تهران - پرژن
dkdk - اسلیس - آخه به تو چه زنهای ایرانی‌ چیکار میکنند هر وقت امثال تو قیافه ,اخلاق همه چیتون مثل مردای اروپایی شد اونوقت بشین مقایسه بکن .دخترای اروپایی بدتر از ایرانی‌‌ها آرایش میکنند این دفعه بیشتر هیز بازی در بیار تا خوب ببینی‌ البته تا جائی که اسلامت به خطر نیفته .
جمعه 22 شهريور 1392 - 15:40
reza_boogiman - ایران - ایران
حالم به هم خورد
جمعه 22 شهريور 1392 - 18:38
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
این یک هنرپیشه امریکایی به نام Verne Troyer است که در فیلمهای آوستین پاور و هر پاتر بازی کرده است. ازدواحش با این خانم در سال دوهزار و چهار و تنها به مدت یک روز بوده است! میگویند یک نمایشی بوده که از رسانه ها پول دربیاورند.
جمعه 22 شهريور 1392 - 23:29
asal30 - بندرعباس - ایران
. جواب من به : عرب ایرانی - اهواز - ایران. سلام عرب ایرانی اهواز. من اولآ خودم خوزستانی هستم در ضمن منظور من با عرب های ایرانی یا سیاه پوست های مقیم ایران نبوده و نیست. و قصد توهین هم نداشتم. من میخوام بگم که دختران ایرانی مثل خودم برای ازدواج دنبال بهترین ها هستیم . و با بهترین گزینه ها ازدواج میکنیم یا دنبال بهترین هاش هستیم. اما دختران خارجی که من دیدم مثل دختران ایرانی فکر نمیکنند. و براشون فقط یک معیار یا دو معیار مهمه. اینکه طرف مقابل مرد باشه و دوم اینکه بتونه خرجشون رو بده. همین و بس. اصلآ دیگه براشون زیبایی و سایر موارد مهم نیست .
جمعه 22 شهريور 1392 - 23:34
asal30 - بندرعباس - ایران
خارجی ها اتفاقآ خیلی آرایش میکنند . اما چون پوست شون خیلی روشنه زیاد دیده نمیشه . و بیشتر آرایش چشمهاشون و رژ لب شون دیده میشه .
جمعه 22 شهريور 1392 - 23:38
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
asal30- با اینکه مرد هستم و توی امریکا و انگلستان زندگی کردم با نظرت موافقم. نسل جدید چه ایرانی چه خارجی همه ارایش میکنند.
شنبه 23 شهريور 1392 - 12:23
dkdk - اسلیس - دانمارک
پرینس - تهران - پرژن معلوم است اروپا و زنانش را در خواب هم ندیدی چه برسه در بیداری.نه‌ خیر خانم زنان اروپایی به خصوص در کشورهای اسکاندیناوی اصلا آرایش نمی کنند .پس آطلاع نداری چرند ننویس.ضمنا چرا از حرف حق فشار بهت اومده.برای همین تو و امثال تو همیشه در تبهم زند‌گی می‌کنید.
شنبه 23 شهريور 1392 - 15:57
عرب ايراني - اهواز - ایران
عسل۳۰ - بندرعباس - ایران پس اینجور که میگی‌ به غیر ایرانیها می‌شه توهین کرد. دست خوش بابا تو دیگه کی‌ هستی‌
شنبه 23 شهريور 1392 - 22:06
princesse - تهران - پرژن
dkdk - اسلیس - بی‌چاره همون تو دیدی کافیه. پس معلومه با پیرزنها سر کار داری که ندیدی چطور دخترایه اروپایی آرایش میکنند البته دانمارک کشور پیرمرد پیرزن‌ها هست زیاد تعجب نکردم .شاید هم نمیدونی‌ آرایش چی‌ هست خخخخخ از یک مسلمان بعید ‌ست چون اصولا مردای مسلمان هیز و هفت خط هستند
شنبه 23 شهريور 1392 - 23:12
asal30 - بندرعباس - ایران
عرب ایرانی اهواز . ببین من خودم در کشوری که بودم همکلاسی عرب و بخصوص عراقی زیاد داشتم. بهتره طرف عرب های کشورهای دیگر را نگیری . چون من دوست عرب اهوازی هم داشتم که باز آن عراقی ها و عرب ها با او بدرفتاری میکردن. کلآ عرب ها از ایرانی ها خوششان نمیاید مخصوصآ عراقی هایی که 8 سال با ما جنگیدند . از ایرانی جماعت کینه زیادی دارند . پس زیاد دلخور نشو . اونا پول نفت شون رو میگیرند و میان تو کشورهای دیگه دنبال تفریح و علافی. اینکه گفتم چون با چشم دیدم همین عربهایی که حرفشون رو زدم. یک خودکار یا یک تیکه کاغذ با خودشان سر کلاس نمی آوردند. اما در عوض تا می توانستند با خوشگذرانی با دوست دختران خارجی میپرداختند. خیلی هم تلاش میکردند با دختران ایرانی دوست شده از آنها سواستفاده کنند و فرداش برن جلوی پسران ایرانی تعریف کنند که شب گذشته چه کارهایی سر دختر ایرانی در آوردند چون دوست داشتند آبروی دختران ایرانی را ببرند برای همین از آنها متنفر بودیم . منظورم عربهای خارج از کشور غیر ایرانیه .
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 00:39
asal30 - بندرعباس - ایران
. آقای dkdk - اسلیس - دانمارک اشتباه فکر کردم به من نوشتید اما شما با کس دیگری بودید... معذرت میخوام اما خوب توضیح دادم اشکال نداشت دیگه :)))
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 00:41
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
عرب ایرانی - این خانم به چه کسی توهین کرده است؟ کامنتش را یکبار بی نظرتنگی بخوان گفته دختران اوکراینی برای پول با عرب و سیاه پوست بیرون میروند. چیز بدی نگفت. روشن نیست چرا از یک کاه کوه درست میکنید و دنبال بهانه برای دعواهای نژادپرستانه میگردید. ضمنا اگر کسی از مردم کشورهای عربی همسایه انتقادی کند قرار نیست به شما بر بخورد. در سایتهای گوناگون عربستانی ها و اماراتی ها به ایران و ایرانی ناسزا میگویند و از ما منتفرند.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 00:10
asal30 - بندرعباس - ایران
. لطفآ آقای dkdk - اسلیس - دانمارک با احترام رفتار کن. در ضمن من در خارج از کشور دانشچو بوده ام و زندگی کرده ام . من خودم و دختران ایرانی آرایش میکردیم اما بیشتر به چشم می اومد. و خودم دیده ام که دختران جوان خارجی خیلی آرایش میکنند. مخصوصآ این اواخر از کشورهای عربی و ایرانی ها یاد گرفته اند و دوست دارند به شیوه ما چشمهایشان را آرایش کنند . اینطوری که به من و سایر دوستانم گفته اند از آرایش چشم های دختران ایرانی خوششان می آید . اما شاید در کشوری که شما هستید زنان و دخترانش آرایش نمیکنند. شما فکر میکنید آقای عزیز . اتفاقآ دوستان پسر ایرانی ام هم با دختران خارجی زندگی کرده اند. به من گفتن اینها خیلی لوازم آریشی میخرند و زیاد آرایش میکنند. من خودم یک دوست داشتم میگفت دختره خارجی یکساعت کنار میز آرایش ایستاده بود و مدام می مالید اما بعدش اصلآ معلوم نشد و مثل روز اول بود!. اما ما تا یکمی بمالیم به چشم می آید چون ما آسیایی ها پوستمان خیلی روشن نیست . و فکر میکنیم زنان خارجی فقط رژ لب میزنند و آرایش چشم انجام میدهند. شاید پیررن های خارجی فقط رژ لب بزنند اما دختران جوانشان همه آرایش میکنند .
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 00:32
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
asal30 - هم میهن گرامی درست میگویید دختران اینجا زیاد آرایش میکنند. چون زمانی که به مرز سی میرسند چین و چروکها در می آید باید با میک آپ بپوشانند. شاید در روستاهای اروپا مردم آرایش نمیکنند. بهرحال در شهرها داستان همین است که میگویید.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 07:44
asal30 - بندرعباس - ایران
مرسی آقای arashbehdin - اتلانتا - امریکا. از اینکه جانب مرا گرفته اید سپاسگزارم
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 01:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.