تناقض‌گویی‌های وزیر ارشاد روحانی درباره خانه‌ سینما

بازگشایی خانه سینما، به عنوان بزرگترین تشکل صنفی سینماگران، یکی از شعارهای انتخاباتی حسن روحانی بود. اما اکنون وزیر ارشاد می‌گوید که این تشکل باید با تشکل دیگری که در دولت دهم تاسیس شده ادغام شود.

گزارش کامل را اینجا بخوانید

+17
رأی دهید
-13

fafa316 - تهران - ایران
همه اهالی سینما باید بشینند موضوع رو حل کنند دو دستگی برای اهل هنر خوب نیست
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 12:21
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
تناقض گویی که در مذهب صفوی یک ثواب حساب میشه وقتی روافض معتقد هستند با تقیه(دروغ)کردن ادم ثواب گیرش میاد و میره بهشت چرا بیاد راست بگه که هیچ فایده ای براش نداره و ثوابی براش نوشته نشه؟
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 12:50
datis - سن دیگو - امریکا
خدا را شکر این روحانی دروغ گییشو از همون ۳ ماه اول داره ثابت می‌کنه: اون از گشت ارشاد، اینم از خانه سینما، حالا برید باباکرم برقصید روحانی مچکریم
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 19:19
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
این هم یک نمونه سند دیگر از دروغگو بودن یاران روحانی و اعضای دولتش: علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت حسن روحانی می‌گوید که ممیزی قبل از چاپ یک اصل حاکمیتی است و حذف نمی شود. وی سه هفته پیش وعده داده بود که سانسور کتاب قبل از چاپ برداشته می‌شود.-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اواخر مرداد ماه در گفت‌وگو با نشریه «آسمان» گفته بود که «ما باید ممیزی قبل از چاپ را برداریم» و افزوده بود که «باید چارچوب‌های قانونی را به طور شفاف بیان کنیم و در اختیار ناشران قرار دهیم تا آنها به نوعی خودتنظیمی داشته باشند».در یک ماهی که از تشکیل دولت جدید می‌گذرد، علی جنتی تمام معاونت‌های خود به جز معاونت ‌فرهنگی را منصوب کرده است. اکثریت افراد معرفی شده برای معاونت‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نزدیک به جریان راست سنتی هستند. نوشته بالا از گزارشی در سایت اخبار روز!
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 16:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.