رویانیان: آقای فردوسی‌پور! یک کودک هم فهمید داربی زیبا نبود، اما راهکارتان چه بود؟

محمد رویانیان با انتقاد از برنامه 90 در پرداختن به داربی گفت: آقای فردوسی‌پور! یک کودک هم فهمید که داربی زیبا نبود. اما راه حلی برای این موضوع ارائه دادید؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه بعد از داربی از برنامه 90 انتظار دیگری داشت، اظهار کرد: ما می‌آییم قبل از داربی این بازی را بزرگ می‌کنیم. بعد از آن به خاطر مساوی بیشتر به حاشیه‌هایش دامن می‌زنیم. به هر حال با توجه به شرایط خاص داربی حق مربیان بود که با احتیاط کار کنند. ما هم قبول داریم که این بازی ضعیف بود. از نظر خودم کیفیت بازی متوسط بود اما 90 می‌توانست طور دیگری به مشکلات این بازی بپردازد.

وی در ادامه گفت: بازی تماشاگرپسندی نبود. اهالی فوتبال و جامعه رسانه حق دارند که روی زیبا نبودن این بازی اجماع کنند. نظر ما هم با آنها یکی است. اما یک کودک هم فهمید که این بازی کیفیت لازم را ندارد، بنابراین نیازی نبود که 3-2 ساعت را به این اختصاص دهیم که ثابت کنیم داربی زیبا نبوده است.

رویانیان با اشاره به اینکه باید برای بهبود کیفیت این بازی به دنبال راه حل بود، گفت: انتظارم از برنامه 90 این بود که شب گذشته به جای اینکه کارشناس بیاورد و سوال بگذارد که ثابت کند بازی دو تیم زیبا نبوده، برای ارائه راهکار و اینکه چه کنیم این بازی بهتر شود تلاش می‌کرد. بینندگان در همان ابتدای برنامه با رای بالایی تشخیص دادند که کیفیت این بازی پایین بوده است. باید کارشناس را وادار به ارائه راه حل کرد.

او گفت: در 20-10 سال اخیر بیشتر داربی ها مساوی شده است. شما 15 سال است که برنامه دارید. در این مدت کجا بودید؟ عزیز دل من آقای فردوسی‌پور! مادامی که به دنبال راهکار برای بهتر شدن کیفیت این بازی نباشیم، داربی زیبا نمی‌شود. تا وقتی که رویه اصلاحی نداریم به جایی نمی‌رسیم.

رویانیان تصریح کرد: به جای 2.5 ساعت برنامه، گرفتن وقت مردم و هزینه‌های سنگین برای صدا و سیما بگویید راه حل چیست. به جای اینکه به بازیکنان و مربیان توهین کنید بگویید چه باید کرد. آقای فردوسی‌پور شما این کار را نکردید اما من و فتح‌الله زاده هفته آینده این کار را می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازی دوستانه با هامبورگ لغو شد، به ایسنا گفت: این بازی لغو نشده اما با مهدوی‌کیا مذاکره کرده‌ایم و قرار است بازی دیگری برگزار کنیم. به زودی خبرهای آن را اعلام خواهیم کرد.

+16
رأی دهید
-31

دایی جان - والنسیا - اسپانیا
تو برو کوپن تو بفروش نسناس.
‌سه شنبه 19 شهريور 1392 - 13:55
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
عمو سبزی فروش. اگر قراره برنامه نود راهکار ارائه کنه (که همچین شرح وظیفه ای براش تعریف نشده) شما عمو سبزی فروش که پول های تپل میگیری اوون وسط چی کاره ای؟ والا به ابلفرض
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 02:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.