وداع شش ماهه با روزنامه خبرورزشی

خبری که باعث شکایت امیرقلعه نویی از روزنامه خبرورزشی شدخبرگزاری «میزان»، وابسته به نهاد قوه قضاییه خبر داده است که روزنامه «خبر ورزشی» به‌حکم دیوان عدالت اداری به مدت شش ماه توقیف می‌شود؛ اتفاقی که پس از نزدیک به دو دهه از انتشار این روزنامه رخ داده است.

روزنامه خبرورزشی برای نخستین بار به عنوان شاخص‌ترین رسانه نوشتاری کشور حالا پیش‌قراول نشریات ورزشی خواهد بود که مهر توقیف را روی پیشانی خود می‌بینند. اما چه کسی با چه جریانی موفق به این کار شد؟
 
«محسن بزرگی» از جمله وکلایی است که نامش در جامعه رسانه‌ای ایران بارها شنیده شده. او وکیل «امیر قلعه نویی» و مسوول رسیدگی به شکایت‌های قضایی این مربی فوتبال است. مهم‌ترین پرونده‌هایی که در دست داشته را می‌توان در شکایت او از روزنامه خبرورزشی، شکایت از خبر‌نگار روزنامه «ایران» و البته شکایت از «جواد نکونام» دید. او وکیل پایه یک دادگستری است و در کنار «عسگری پیش بین»، جزو مشهورترین وکلایی است که چهره‌های ورزشی را ساپورت حقوقی می‌کنند.
 
وساطت بی‌فایده در رستوران آفتاب
 روز دوشنبه چهارم خردادماه بود که «محسن بزرگی» در گفت‌وگو با خبرگزاری «ایسنا»، خبر از توقیف احتمالی و قریب‌الوقوع روزنامه خبرورزشی داد. وکیل امیر قلعه‌نویی به ایسنا در این روز گفته بود: «آقای معزی، مدیرمسوول روزنامه خبر ورزشی در چهارم اردیبهشت‌ماه سال گذشته خبری را با عنوان "کبه با قلعه‌نویی دست به یقه شد" منتشر کرد و از آن جا که خبر کذب بود، موکلم از وی شکایت کرد و شکایت‌مان منتهی به صدور کیفرخواست شد.»
مدیریت روزنامه خبرورزشی امیدوار است به زودی این مربی از شکایت خود صرف نظر کندآیا واقعاً سرمربی وقت استقلال با بازیکن تیمش درگیری فیزیکی داشت؟ هیچ کس این اتفاق را تأیید نکرد. وقتی روزنامه خبرورزشی موفق نشد از جمع بازیکنان استقلال که در رخت‌کن این تیم حضور داشتند و حتی کسانی که این خبر را در اختیار این روزنامه قرار داده بودند کسی را برای شهادت به دادگاه بیاورد، پای واسطه‌ها باز شد. خبرنگارانی که با امیر قلعه‌نویی رابطه‌ای حسنه داشتند، در اسفندماه سال گذشته با او، وکیلش و «هوتن قلعه‌نویی»، پسر او که نفوذی قابل‌توجه روی پدرش دارد، در «شاندیز آفتاب»، رستورانش در ده ونک قرار گذاشتند. امیر قلعه‌نویی از یکی از شکایت‌های خود گذشت اما حاضر نشد از شکایت علیه روزنامه خبر ورزشی کوتاه بیاید.
 
از کبه تا عمروعاص
 داستان درگیری‌های امیر قلعه‌نویی و روزنامه خبرورزشی به یک مصاحبه سرمربی وقت استقلال در کنفرانس خبری برمی گشت. امیر قلعه‌نویی به‌عنوان جدی‌ترین مخالف «کارلوس کی روش» شناخته می‌شد و روزنامه خبرورزشی جزو حامیان این سرمربی پرتغالی.
 
امیر قلعه‌نویی در یک کنفرانس خبری، مخالفان و منتقدان خود را با القابی مانند «عمروعاص» و «خوارج» خطاب کرد. او در بهمن ماه سال گذشته به سایت «ورزش سه» گفت: «متاسفانه بعضی‌ها هم دنبال این هستند که تیم ما را به هم بریزند و آن آرامشی که حاکم است را خراب کنند؛ همان مسلمان‌های عمروعاص! آن هایی که با قلم‎شان مترصد این هستند که زحمات و نتایج این تیم را هدر دهند و قلم‌شان بوی تعفن می‌دهد.»
 
امیر قلعه‌نویی در رستوران شاندیز آفتاب به جمعی که او را ملاقات کرده بودند، به صورت صریح گفته بود که منظورش از مسلمان‌های عمروعاص، همان جمع مدیریت روزنامه خبرورزشی است. بعدازاین گفت‌وگو بود که مدیریت روزنامه خبر ورزشی از ادامه رایزنی‌ها برای جلب رضایت امیر قلعه‌نویی دست کشید.
 
شکایت سرمربی وقت استقلال در دو بعد دنبال می‌شد؛ یکی مساله درگیری با کبه در رخت‎کن و دیگری شکایت از جواد نکونام به‌واسطه آن چه او افترا به خود می‌دانست که آن هم در روزنامه خبرورزشی به چاپ رسیده بود. اما بعد از تفاهم و آشتی امیر قلعه نویی و جواد نکونام با واسطه‌گری «آرش برهانی»، شکایت دوم خود به خود ملغی شد.
 
در خردادماه سال جاری بود که وکیل امیر قلعه نویی به ایسنا گفت: «مدیرمسوول روزنامه خبرورزشی به شش ماه حبس تعزیری محکوم‌شده است و با توجه به این که جرم از جرایم مطبوعاتی بود، با استناد به تبصره ذیل ماده ۳۵ قانون مطبوعات، حبس تعزیری را به شش ماه توقیف روزنامه تبدیل کرده است.»
به گفته محسن بزرگی، مدیریت روزنامه خبر ورزشی به دیوان عدالت اداری شکایت کرد و درخواست فرجام داد.
 
کفاشیان شاکی دوم است
«حکم دیوان عدالت اداری به دست ما رسیده! روزنامه ما (خبرورزشی) از بیستم آذرماه توقیف می‌شود و باید شش ماه تعطیل باشیم. امیدوارم آقای قلعه‌نویی از شکایت خودشان بگذرند. این تنها امیدواری ما است.»
 
این جملاتی است که یکی از اعضای سردبیری روزنامه خبرورزشی به «ایران‎وایر» می‌گوید: «بچه‌های روزنامه همه شوکه هستند و ما باورمان نمی‌شود که باید شش ماه تعطیل شویم.»
 
اما این تنها شکایت از روزنامه خبرورزشی نیست؛ حتی اگر امیر قلعه نویی هم از شکایت خود عبور کند، باز یک مدعی جدی پشت یک شکایت محکم ایستاده است؛ مردی به نام «علی کفاشیان».
 
روزنامه خبرورزشی در سال گذشته در گزارشی، علی کفاشیان را با «بابک زنجانی» قیاس و او را به فساد مالی در فوتبال متهم کرد. بعد از این داستان بود که رییس فدراسیون فوتبال ایران از روزنامه خبرورزشی به دادگاه رسانه شکایت برد. روزنامه خبرورزشی مدعی می‌شود رییس فدراسیون فوتبال به مدیریت این روزنامه گفته است باید مدارک خود را در قبال فساد مالی او به دادگاه ارایه کند.
 
یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال مدعی می‌شود که علی کفاشیان از سوی روزنامه خبرورزشی مورد تهدید قرار گرفته که در صورت شکایت به دادگاه رسانه، ماجرای برج‌سازی پسر او را رسانه‌ای خواهند کرد. اما رییس فدراسیون فوتبال مصرانه روی تصمیم خود ایستاده و گفته است که اگر پسر او مرتکب خطای مالی شده، از رسانه‌ای شدن آن هراسی ندارد.
 
آیا روزنامه خبرورزشی بعد از شکایت امیر قلعه‌نویی با داستان مشابهی از سوی علی کفاشیان هم روبه رو خواهد بود؟
 
آن هایی که به‌زودی دادگاهی می‌شوند
این فقط داستانی برای روزنامه خبرورزشی نیست؛ همین امروز «علی عالی»، دبیر سرویس ورزشی روزنامه «اعتماد» با شکایت «سردار مهدی تاج»، رییس سازمان لیگ دست‌به‌گریبان است. علی عالی بخشی از فساد مالی سازمان لیگ را در روزنامه اعتماد رونمایی کرده و حالا با شکایتی محکم از سوی مدیران سازمان لیگ به‌صورت شخصی روبه رو شده است.

«امیر اسدی»، خبر‌نگار روزنامه ایران ورزشی نیز از سوی «علی دایی» به دلیل آن چه او افترا علیه خود خوانده، به دادگاه رسانه احضار شده است.

«سعیده فتحی»، خبرنگار روزنامه «90» با شکایت «محمود مشحون»، رییس فدراسیون بسکتبال هم باید به دادگاه برود. روزنامه 90 از سوی «محمد دادگان» و علی دایی احضاریه دریافت کرده و به نظر می‌رسد سیر شکایت از رسانه‌های ورزشی در دادگاه‌های رسانه به شکلی جدی ادامه داشته باشد.
شاید به‌زودی شاهد توقیف رسانه‌های ورزشی و یا حبس برای روزنامه‌نگاران در این بخش خبری باشیم
+11
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  این اردشیر خان ژنراتور قلعه نویی خیلی کینه ای تشریف دارند !اینهمه از این و آن شکایت و گیس و گیس کشی ! آخه فقط آدمی که تیم نداره و خانه نشین-ببخشید رستوران نشین !- شده می تونه پی گیر اینهمه شکایت باشه و بس ! کسی که تیم داشته باشه وقتشو نداره دنبال اینکارها بره !حالا باز طرفداران این بشر کینه ای -علی های اینترنتی ! - بیان اینجا دُرافشانی !کنند [اگر دقت کرده باشید یک وقت هایی از شدت حسادت و کینه چهره اش هم سیاه می شه می تونید شدت بغض و کینه اش را ببینید مثل همین عکس بالا]
  6
  13
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. ژنراتور؟ گیس و گیس کشی؟ علی اینترنتی ها؟ تو چرا حرص خوردی؟ مثلا شکایت نمی کرد چکار می کرد؟ این همه بهش تهمت زدن و دروغ نوشتن جوابش سکوت بود خوب بود؟ شماها دیگه روی سنگ پا را هم کم کردید. وقتی شر و ور می نویسند میاید میگین تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. اگر دروغه چرا قلعه نویی جواب نمیده. میره شکایت میکنه میشه گیس و گیس کشی و منتظر هستید که خود قلعه نویی محکوم بشه. حالا هم که قلعه نویی ثابت کرد باز یکجور دیگه با فحاشی و تمسخر کار خودتون را دنبال می کنید. از رو سکوها جمعتون کردن ریختین تو اینترنت؟ یکم شعور داشته باش! وقتی کامنت مشمئز کننده ات را میخونم میتونم بگم علی اینترنتی ها صدهزار شرف دارن نسبت به تو! تو هم مثل نسل انقلابی شدی روشنفکر این نسل که فقط عاروق زدنش و بلدی و پاش برسه از بلال فروش جاده چالوس هم پاپتی تری!
  9
  4
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. جواب خودت را توی کامنت خودت می تونی ببینی !حالا اگر فامیل قلعه نویی هستی دفاع کردنت توجیه داره ولی حقیقت را پایمال نکن !از اینهمه آدم -حداقل از هشت نفر!- شکایت کرده اما یک عده ای سرشونو کرده اند توی برف و جایی را نمی بینند ! اگر یک نفر تیم داشته باشه دنبال اینکارها نمیره یک کلام ختم کلام !
  4
  6
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. این راهم قبول نداری ?! its ok ! منفی ات را بده مستفیض بشویم ! به قول همان نسل انقلابی که ازش دُر فشانی کردی :"ننگ با رنگ پاک نمی شود ! " حالا باز از کسی که اسم اش را در زمان انقلاب از اردشیر به امیر عوض کرده -و به نوعی رنگ عوض کرده- دفاع کن !
  4
  6
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. الان مثلا به چی رسیدی با این جوابات؟ کسی که اسمش از اردشیر به امیر تغییر کرد چه چیزی را نشون میده؟ چرا خزعبلات سرهم میکنی؟ نه! فامیل قلعه نویی نیستم اما من هم مثل تو نظر میدم. با فرق اینکه تو توهین میکنی و من نمیکنم. تو به طرفداران قلعه نویی میگی علی اینترنتی و من به هیچ طرفداری لقب نمیدم. اگر هم دیدی جوابت را دادم دقیقا برای همین شیرین کاریت بود نه اینکه بخواهم بگم حق نداری نظر بدی اما تو نمیتونی به من بگی نظر بدم یا نه یا با مثبت و منفی ختم قائله کنم. یاد بگیر چجوری کامنت بدی و نشون بده ادب داری باقی قضایا نظر شخصی میشه و به کسی ربطی نداره!
  3
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  دفاع میکنم! از حق و حقیقت دفاع می کنم. از چیزی که میدونم دفاع میکنم. تا زمانی هم که عقل دارم ازش استفاده میکنم و خودم اتفاقات پیرامونم را تجزیه تحلیل میکنم و اجازه نمیدم یک عده نون به نرخ روز خور سپاهی برای من خط مشی تعیین کنند. خبر ورزشی و خبرآنلاین و فردوسی پور و امثالهم خیلی وقته تشتشون از بوم افتاده. یک عده عوام هستند که هنوز به رسم نوچه های قدیمی بهشون پر و بال میدن والا نیازی به گفتن هم نداره. شما هم چیزی سرت میشه دلیل بیار که چرا قلعه نویی بده تا من جوابت را فوتبالی بدم.
  3
  2
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  داستان رحمتی و نود چرا رسانه ای نمیشه؟ چرا همین سایت نمیزنه تا پیش بینی من ببینید درست از آب دراومد. رحمتی قرار بود بره نود اما فردوسی پور لحظه آخر منصرف شد، چرا؟ چون رحمتی گفته بود اگر قراره من بیام باید سوال نظر سنجی ات این باشه که حق من هست برم تیم ملی یا خیر؟ فردوسی پور هم دید اینجوری مطمئنا کیروش میره زیر سوال برای همین قید رحمتی را زد! خبرآنلاین نوشت؟ خبر ورزشی کار کرد؟ نه اینها مافیا هستند که کسی نباید بگه بالای چشمتون ابرو است. حالا یکی هم پیدا شد وجود کرد و رفت از اینها شکایت کرد داریم بهش توهین میکنیم که چرا رفتی ازشون شکایت کردی! بیکاری گیس و گیس کشی راه میاندازی؟ فقط میتونم بگم متاسفم برات
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  آقا اصلا شما همه چی تمام ما هم بوق ! انگاری برق سه فاز بهت وصل کردند همچین حمله می کنی که هرکسی ببینه میفهمه ارتباطی بین شما و اقای قلعه نویی هست !بنده آنچه حقیقت بود نوشتم حالا اگر آن را توهین می بینی میتونی بری اینهمه سایت ورزشی بدتر از اینها راببینی مگر اینگه چشم ات را روی اینهمه ببندی و بگی ایشالا که گربه بود ! همیشه هم تو این بحث ها سه صفحه می نویسی باز هم نمی بینی اینهمه بازخورد برعکس میگیری ?!در دو کلام حقیقتی را نوشتم - ایشان تیم ندارد و دنبال شکایت از اینهمه ادم است- همچین حمله کردی گفتم: یاوحشی بافقی !!! الان از توی صفحه مانیتور یک مشت میخورد توی صورتم ! من به رحمتی کاری ندارم تنها کسی که با ایشان مورد دارم همین اقا است فقط بحث هم سر اس اس یا پس پس -پرسپولیس -! نیست ایشان مورد اخلاقی-دوبهم زنی ومافیایی- دارد و همیشه هم می گوید که فوتبال ما -برخلاف ناصر خان حجازی عزیزمرحوم که گفت چیمان پاک است که فوتبالمان پاک باشد- پاک است ! به قول همان مدیرعامل -اسبق استقلال- که گفت تنها جام درستی که تیم اورده یکبار بوده و بس !
  1
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. خود گویم و خود خندم عجب دایره هنرمندم! تو توهین میکنی و به اونصورت وحشیانه کامنت میدی، من که گفتم ادب داشته باش و با منطق حرف بزن حمله کردم؟ اصلا من و امیر قلعه نویی رفیق گرمابه و گلستان، این چه ربطی به موضوع داره. حرف حق از دهن هرکسی در بیاد حقه میخواهد فامیل و رفیق باشه یا یک شخص ناشناس. بازخورد اگر منظورت مثبت و منفیه که پس خوشحال باش بازخوردای تو دو 3 تا مثبته خخخخخ. اگر قرار به این بازخوردها بود که الان ملانصرالدین هنوز داشت رو خرش بالا و پایین میپرید. نترس مشت نمیخوری کولی بازی درنیار. یک مورد مافیایی ثابت کن من دیگه تو هیچ صفحه ای از قلعه نویی کامنت نمیدم. حرف مفت که فایده نداره، ثابت کن! اگه منظورت مدیریت مهندسی شده واعظ هستش که باید بهت بگم شب بخیر لورا، الان دیگه استقلالی 2هزار آتیشه اش هم میدونه واعظ پرسپولیسی بود و وقتی رفت تیم و لت و پار کرد و رفت. توهین نمی کنم اما وقتی هنوز از اون رفرنس میگیری خودش نشون میده تا چه حد فوتبالی هستی و تا چه حد بوق! نیازی به اثبات دیگه نیست.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. پروفسور !از آنجایی که بنده راضی نیستم حتی اگر یک نفر هم از من ناراحت شده باشد برای همین دوباره آمدم و کامنت اولم را سه بار دیگر خواندم اما برعکس خودت در آن هیچ توهینی ندیدم مگر اینکه - علی اینترنتی- که اصطلاحی ست که خیلی ها در سایت های ورزشی به ایشان می گویند و همین دو روز پیش هم در شبکه نسیم -ایران- برنامه ای طنز بود و در آن از بحث علی های اینترنتی حرف می زد و این چیزی نیست و توهینی هم نیست و چیزی ست که ورد زبان امت همیشه زیر صحنه ُ ! ماست ! ولی اینکه یکدفعه از جایی دیگر و چیز دیگری داغ کرده باشی و بر سر من خالی می کنی کار نادرستی است اگر هم بحث ات بر سر توهین است توهین های شما بیشتر است البته اگر اصلا بخوانی که چی می نویسی ولی باز هم نو پرابلم ! بیت : "شخصی بد ما به خلق می گفت - ما سینه وی نمی خراشیم - ما خوبی او به خلق گوییم - تا هر دودروغ گفته باشیم ! "
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در مورد رحمتی هم معلومه نباید حرفی داشته باشی چون اصلا خبری از فوتبال نداری که بخواهی نظری در موردش بدی. همان زمانی که فردوسی پور داشت سنگ تمام میگذاشت برای رحمتی و برای هر شیرجه عادی اش بهش میگفت یک فوق ستاره است گفتم شک نکنید با انتقاداتی که از کیروش شده و بازیهای خوب رحمتی این آرامش قبل طوفانه باید دید تا کی رحمتی همان فوق ستاره عادل میمونه چون بزودی تیم رسانه ای رحمتی که خودش استاد هم هست تو این قضیه راه میافته. همین هم شد و تب انتقادات بالا گرفتو تا مهمان این هفته نود که قرار بود رحمتی باشه اما خط خورد. دیگه رحمتی عزیز دل عادل نیست چون اون هندونه ها برای ساکت کردن رحمتی بود اما رحمتی هم اهل کنار اومدن نیست. رفرنس من هم به مطالب این گروه مافیایی بود که اگر اینها پاک هستند چرا همه مطالب را نمیزنن؟ چرا سانسور خبری دارن؟ همین خبر ورزشی همون آشغالی بود که وقتی قلعه نویی رفت عیادت حجازی شروع کرد حاشیه که امیر قلعه نویی را کتک زدند. که باز طبق معمول اومدن عذرخواهی که ما نقل قول کردیم از یک هوادار. در صورتی که همه فهمیدن داره چه شانتاژی میکنه هواداران حجازی رو.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  ستون پرشورها از چه زمانی زده شد؟ دقیقا زمانی که امیر قلعه نویی رفت تراکتورسازی! اینها را که نمی فهمید. نمیدونید چه باندی هستند این رسانه ها. الان هم خودشون میبرن و میدوزن. تا یک تیم اسم قلعه نویی را میگذاره تو گزینه هاش میان یک خبر جعلی کار میکنن که مدیر این تیم میخواهد قلعه نویی را بیاره و بعد هم خودشون با اخبار تخریبی و عدم تمایل مردم کاری می کنند که اصلا اگر قلعه نویی بخواهد یا نخواهد هم احتمال حضورش به صفر برسه. همین کار را نود کرد و همه دیدن که مذاکره ای که اصلا صورت نگرفته را چطور به بازی گرفت و فیلم بازی کرد. رفت بین هواداران تراکتور و طبق برنامه ریزی قبلی کاری کردند که همه بگن قلعه نویی از این در بیاد مدیر عامل باید از اون در بره. مردم آگاه جیگر نیستند و میفهمند اما امثال تو را نمیدونم. یا میفهمی و خودتو به اون راه میزنی یا کلا از هفت دولت آزادی. داستان رفتن قلعه نویی از تراکتور و نفرت تی تی ها هم اصلا خودش یک حکایتی شده خنده دار تر از همه سوژه ها. قلعه نویی اومد تو برنامه زنده رادیویی دست مدیر عامل تراکتور را برای همه رو کرد که میخواست تیم با قلعه نویی زمین بخوره.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  اما مردم تبریز از قلعه نویی متنفر شدن. اصلا انگار نه انگار که در خونه اش را شکستن و مدیر عاملشون اومد تو برنامه زنده گفت ما پول نداریم بازیکن نگه داریم چه برسه بازیکن جدید بگیریم. همان سناریویی که در سپاهان انجام دادند. بعد از دوسال قهرمانی تیم یهو از هم پاشید و گفتن پول نداریم. چندتا جدا شدن و چندتا هم با پرسپولیس در حال مذاکره بودند. تا قلعه نویی با تراکتور تموم کرد تیم سپاهان پولدار شد و تو سایتش فراخوان زد که همه بر گردین. این اتفاقات با آدم حرف میزنه! تو استقلال هم که بعد از اولین قهرمانی دور جدید فتل بی همه چیز تیم را کل سال بدون بازیساز کرد و بدون هماهنگی نسخه جباری را پیچید. بعد از اون هم که کیروش بی همه چیز تیم استقلال را قلع و قم کرد و سناریوی سال قبل پرسپولیس را سر استقلال پیاده کرد. من فقط موندم اگر قلعه نویی امسال بود و این همه داوری های مشکوک مثل مظلومی داشت تا امروز چندبار تهمت بهش زده میشد؟ سالی که تیمش را داور نابود کرد همه گفتن امیرمافیا، وای که اگر امسال تیم دست قلعه نویی بود. میبینید همه چیز آرومه؟ چون قلعه نویی نیست و تیم مافیایی رسانه مشکلی نمیبینه تو بوق کنه!
  2
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. عزیزم زیاد ناراحت نشوی ها !ولی قلعه نویی همین یکی دو ساعت پیش از اخبار شبکه خبر گفت که رسما با تراکتور قرارداد بسته و رفت تبریز !
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. دقیقا همین کامنت آخرت نشون میده تا چه حد از مرحله پرتی. من اصلا کاری ندارم به کدوم تیم میره، قبل از مذاکرات رسمی چرا باید یک رسانه شروع به تخریب بکنه؟ وقتی هنوز معلوم نیست کدوم گزینه انتخاب میشه برای چه باید یک گزینه را به هواداران آن تیم حذف شده القاء کنند؟ به هر صورت علاقه ای به کش دادن بیشتر این موضوع ندارم، گفتنی ها آنقدری گفته شد که باید. کامنت قبلی شما هم دیر ثبت شد و تا الان آن را ندیده بودم. بله دقیقا همانطوری است که شما میفرمائید، اصلا ژنراتور باب شده، مافیا تیکه کلام شده، علی اینترنتی ورد زبون شده و هیچکدوم هم توهین نیست. اصلا گیس و گیس کشی هم یک اصطلاح عامیانه است. باید گفت اون کتاب ادبیاتی که شما مطالعه کردی گویا تو بازار میوه تره بار کاربرد بیشتری داشته تا تربیت چون غیر از چاله میدون جای دیگری مناسبت استفاده ندارد. لقب بستن به مردم کار درستی نیست علی الخصوص چهره هایی که طرفدار هم داشته باشند. و نمیدونم چه صیغه ای است که ما بد را فقط برای همسایه میخواهیم و بعنوان خوب هم بهش قالب می کنیم.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در مجموع امیدوارم نگاه و دیدگاهت را عوض کنی و به مسائل پیرامون خودت دقت بیشتری داشته باشی. من هم توهینی نکردم و ار سطح ادبیات خودت استفاده کردم تا متوجه نوع برخوردت باشی. اگر هم باعث دلگیر شدنت شدم عذر میخواهم. اما واقعیت را باید گفت حتی اگر به قیمت ناراحتی خیلی ها تمام بشه. بالعکس شما من دروغ نگفتم!
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  خبر جدید هم حضور تیم استقلال در رده 10 تیم برتر آسیا است که میشه بهترین تیم ایران که اگر به جدول نگاه کنی آمار از سال 2012 تا 2015 هستش که البته اصلا امتیازات 2015 محسوب نشده. یعنی فقط عملکرد امیر قلعه نویی با استقلال در ایران و آسیا. من به این افتخار می کنم نه مطالب هدفدار رسانه های ایران!
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.