تهدید به "تجاوز به دختر اوباما" در صورت حمله به سوریه!/ بازتاب یک نوشته مقام سابق ایران

عصر ایران : نوشته وبلاگی بخشدار سابق کیش موجی از واکنش ها و خبرسازی های رسانه های محافظه کار آمریکایی علیه ایران را به دنبال داشت.

به گزارش عصر ایران مطلب " خدا کنه که آمریکا حمله کنه " علیرضا فرقانی 30 ساله از مدیران سابق دولت احمدی نژاد در وبلاگش که به دو نسخه فارسی و انگلیسی منتشر می کند در برخی رسانه های آمریکایی با تیتر" تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه" بازتاب یافت.

علیرضا فرقانی که در تیرماه 1390 و در 28 سالگی به سمت بخشداری کیش رسیده است و سپس به نوشته خودش به دلیل اختلاف با دولت احمدی نژاد از کار برکنار شده است، در مطلبی با عنوان خدا کنه امریکا به سوریه حمله کنه نوشته بود:

" خدا کنه اوباما خریت کنه و به سوریه حمله کنه که در این صورت :
1- انتشار تمام نقاط ضعف تمام منافع آمریکا در تمام دنیا برای تمام مردم دنیا+آموزش ساده عملیات
2-  ظرف 21 ساعت یک نفر از خانواده تمامی وزرای آمریکا + سفرای آمریکا + فرماندهان نظامی آمریکا در سرار جهان ربوده خواهد شد
3-  در 18 ساعت بعدی فیلم قطع عضو آنان در معرض دید همگان گذاشته خواهد شد + ارسال دستی فیلم
4- باید به اوباما یادآوری کرد که اگر تو حروم زاده ای ، در خاک آمریکا و دیگر نقاط جهان هم هستند حروم زاده هایی که به راحتی می تونن به ساشا (دختر اوباما) تجاوز کنن.فقط کافیست با آنان دوست شد و ارتباط برقرار کرد که شده.

5- اوباما به سوریه حمله کن تا برای همیشه از صفحه روزگار محو بشین و افکار عمومی جهان حق بده که باید بهتون حمله و تجاوز می شد.
لطفا حمله کن."فرقانیبرخی سایت های خبری آمریکا با  تیترهایی چون " تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه" این مطلب را منتشر کرده اند و با جو سازی این موضع شخصی یک فرد در وبلاگ شخصی اش را به موضع ایران نسبت داده اند.

وب سایت " دیلی کالر" با انتشار این خبر نوشت با توجه به اینکه فرقانی یک تحلیلگر و استراتژیست عضو قرار گاه عمار که به نوشته این وب سایت یک اندیشکده رادیکال در جمهوری اسلامی ایران است، سخنان او را می توان انعکاس دهنده نظرات بخش هایی از نظام اسلامی درباره آمریکا دانست!

+67
رأی دهید
-317

کبالت3 - کرج - ایران
این احتمالا خاطرات بدی از دوران نوجوانی داشته بخشداری کیش هم دوای دردش نبوده کبلائی
شنبه 16 شهريور 1392 - 22:48
siah76 - لوس انجلس - امريكا
بدبخت تو که عددی نیستی ...بزرگتراز تو هم هیچ ...هی نمیتونن بخورین...
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:23
ukang - لندن - انگلستان
سگ کی باشی?!
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:25
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
اوباما : من جای تو بودم ۱۰۰ ملیون دلار جایزه میذاشتم برای دستگیری این یاوه گو آنوقت بهمه نشانش میدادم
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:30
ojagh gaz - تهران - ایران
افکار پوچ و تهی این تروریست‌های اسلامی‌رو نباید بیشتر از این انتظار داشت ،به این‌ها نمی‌شه گفت انسان ،امیدوارم که هر چه زودتر اوباما دستور حمل به سوریه رو بده بد ببینم این آشغالها و تروریستهای بی‌ ناموسه اسلامی چه غلطی می‌تونن بکنن.
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:33
Nimi1354 - تربت جام - ایران
این هم اظهارنظر بخشدار مملکت جمهوری اسلامی !!معلوم نیست چقدرفکرکرده وچقدروقت گذاشته تااین بیانیه سیاسی ,دیپلماتی را صادرکرده.معلوم نیست تنهایی فکرکرده یااین بیانیه نتیجه ساعتها رایزنی اتاق فکر سیاست خارجه استانداری مربوطه بوده?خداییش موندم این پسربچه که عکسشو توسایت خبری انتخاب دیدم .چند کلاس سواد داره.?البته قیافه اش میخورد که اکابر 2یا3 کلاسی سواد داشته باشه آخه تو دولت احمدی نژاد تحصیلات وتخصص که ملاک نبود اصل ولایتمداری وتخلص بود که ایشان باجثه 30 الی40 کیلویی اش معلومست که از ذوب شدگان درراه ولایت بوده
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 03:07
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
بابا کلا بی خیال این اسکل بشین. به قول دوستمون کبالت، این خاطرات بدی از دوران کودکیش داشته
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 03:39
Seragah - برایتون - بریتانیا
من فقط ناراحت اینم که اینها با این حرفها و کارهایشان آبروى ایران و ایرانى را در دنیا مى برند. و جهان با خود فکر مى کنه ایران اینهاهستند یا تمدن دو هزار وپانصدساله.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 04:07
Dara va sara - پرت - استرالیا
این نوشتها فقط میتونه از یک مغز اسلامی فاشیستی، و در بسته متعلق به جمهوری .اسه.الی خارج بشه.همیشه و همیشه اسلامیون برای اینکه کسی را تهدید کنند. همیشه با مادر طرف و یا دختر و زن و یا خواهر شخص کار دارند.....این بیشعوری افراد مذهبی است که همیشه از بدبختی و ناتوانی انها سرچشمه میگیره.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 01:58
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
از آن نترس که هایهو دارد از آن بترس که سر به تو دارد ،الان اوباما ترسید آقایی‌ بخشدار ۲۸ ساله .
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 02:46
birmingham - شیراز - ایران
دختر اوباما از خداش هم باشه هاهاهاها اگه دختر این خبر رو شنیده به به باباش میگه به سوریه حمله کنه
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 02:00
فريادزيره آب - اهواز - ایران
بی شعوری یک بسیجی احمق آبروی ماایرانی هارو به بازی میگیره؛به توچه مربوطه که آمریکابه سوریه می خوادحمله کنه.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 00:56
perser68 - فلوریدا - امریکا
از جامعه کثافت آخوندی بیشتر از این انتظار نمیره!
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:58
مهم - بروكسل - بلزيك
این اشغال که این مطلب رو نوشته در درجه اول هیچ ؛؛؛؛؛ نمیتونه بخوره اون ولی‌ وقیهشم هم توش زده مثل موش باید دنبال سوراخ باشه که تشعشعات این جنگ بهش نخوره اسد هیچ منفعتی برای ایران ندارد منافعه ما در دوستی‌ با همهٔ کشورای دنیاست خیلی‌ خوشحال می‌شه که طوری حمله کنه که هیچی‌ از اسد نمونه
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 00:23
paksan - آمریکا - آمریکا
آخه وقتی چهارتا آدم کج و معوج رو می کنند مسئول ،فک می کنید چیزی بهتر از این میشه . اگر توضیحات اول رو پاک کنید و متن رو بخونید به نظر میرسه یک بی عقل یا یک مریض جنسی که کنج تیمارستان هستش داشته بلند بلند فک میکرده .. بیشتر شبیه جک هستش . دست خودشون نیست خیلی خودشون رو بزرگ می بینید انقدر که وقتی یه چیزی وفق مرادشون نیست کشتن و تجاوز و غیره حلال میشه. فکرش رو بکنید این آدم مسئول بوده در دولت مموتی که خودش هم یکی از همینا بود و هست .فکرش رو بکنید مردمی که زیر دست این دیوانه می آمدند چه بلاهایی کشیدند و فکرش رو بکنید که اینا شدن مدافع ما در جهان بعنوان بسیجی وطن پرست .یکی نیست بگه عمو خیلی حرف داری پاشو برو سوریه بجنگ نشسته پشت کامپیوتر بلند بلند فکر میکنه!خخخ
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 06:18
FETNEH. - نوشهر - ایران
birmingham - شیراز - ایران LOOOOOOOOOOOOOOOL
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 06:56
usalove - انادال - امریکا
اقای قربانی چرا همش از تجاوز میگی مگر پیشنهاد بهتری برای حل مشکلات دنیا نداری تازه اگر خیلی مردی و انسانیت داری باید خدمت دختر اسد و دختر رهبر معظم برسی که یکی جنایت میکنه و دیگری حمایت ای خاک عالم بر سرت و اون رهبر کثفیت که ابروی ایران و ایرانی را بردید.بامید ایرانی ازاد و اباد و اری از هر چه اخوند.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 06:56
usalove - انادال - امریکا
اقای قربانی چرا همش از تجاوز میگی مگر پیشنهاد بهتری برای حل مشکلات دنیا نداری تازه اگر خیلی مردی و انسانیت داری باید خدمت دختر اسد و دختر رهبر معظم برسی که یکی جنایت میکنه و دیگری حمایت ای خاک عالم بر سرت و اون رهبر کثفیت که ابروی ایران و ایرانی را بردید.بامید ایرانی ازاد و اباد و اری از هر چه اخوند.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 06:57
siavash2a - تهران - ایران
من از طرف مردم ایران از اوباما معظرت میخام . توجه نکنید به این حرف نپخته
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 07:00
Falcon11 - لندن - انگلیس
به به نمیدانستیم افراد رژیم اخوندی چه افکارهای پلیدی در سر میپرورانند . واقعا اشغال صفتید
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 07:25
parsaus - امریکا - امریکا
حالا معنی‌ شعر نقی‌ از شاهین نجفی رو میفهمم .حـ...‌های مثل تو رو باید به خاطر زبانتون زنده زنده از ‌یک جای دیگه آویزون کرد
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 07:43
henryaaaa - لوس انگلس - امریکا
اینها افکار و تمایلات یک تروریست جانی و مسلمانه . این جاهل باید این افکارو توی ..بکنه و به اون جهنمی که بهش اعتقاد داره گورشو گم کنه.
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:45
baba48 - تورونتو - کانادا
حیوانات جمهوری حیوانی زدن سیم آخر
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 08:28
dark night - تهران - ایران
واقعا این اسکل با کجاش فکر کرده و به این نتایج رسیده؟ من که هنگ کردم از خوندنش.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 08:37
جیقیلی - تهران - ایران
هییییییییییییییییی. ده ساله از این ارجیف میشنویم. صدام، غذافی و چند تا دیکتاتور که به بیماری خود بزرگبینی دچارن قبل از نابودی .. جدی نگیرین قرصاشو نخورده
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 08:40
راهجو - فریدونکنار - ایران
اگه مشکله اخلاقی نداشت اینجوری تهدید نمیکرد شک نکنید از درون داغونه!!!
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 09:07
baharmazaheri - عجمان - دبي
حتما از طراحان قتلهای زنجیره‌ای است با فرخزاد هم طرح دوستی ریختند و مصلح شد این جانوران همه جا زیادن ننگ بر رژیم فاسد آخوند ؛؛؛جاودان ایران::::::::::::
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 09:44
dara20 - تهران - ايران
آنقدر ترسیدند که ذات لات منش و شخصیت اوباش گونه خود را به تماشا گذاشتند و شروع به فحاشی کرده و گردن کشی میکنند. تمامی رژیم‌های توتالیتر و ضدّ بشری قبل از سرنگونی و زمانی که احساس خطر کننند شروع به پرت و پلا گوئی کرده و فحاشی و لجن پراکنی سیاسی را سرلوحه کار خویش قرار میدهند.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 10:00
m.noor - شارجه - امارات
با درود با شلیک اوّلین موشک به سوی سوریه این بی‌ ناموس خودش را زیر زمین قایم می‌کند فقط این حرفهای پوچ ضررش به ما ایرانیان می‌رسد .امیدوارم روزی دست من به این کثافت ذوب در ولایت برسد حتما کاری می‌کنم که دیگر اسمی از تجاوز نیارد .م.ن
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 10:06
sarbaz007 - المان - المان
تو مواظب دختر خودت باش کثافت با این حرف زدنت ، کی‌ می‌خواهیم یاد بگیریم ،این مردم چرا اینجوری شدن
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 10:30
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
اخوند جماعت همجین موجوداتی رو برورش میدن دیکه فکر کرده تو قرون وسطاست
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 10:32
raha1984 - هامبورگ - المان
اینجور که مشخص تجاوز بهش زیاد شده !!!
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 11:29
behzad50 - مونیخ - المان
همین گوساله‌ها مثل فرقانی هستند که بعد از انقلاب مفتضح اسلامی دست به آنهمه جنایت‌هایی‌ که بهش اشاره کرده با هموطنان خودمون زدن که تا امروز هم ادامه داره ..امیدوارم ریشهٔ همتون از ایران نیست و نابود بشه..این بیشرف فکر کرده دختر اوباما هم مثل همون دخترهای نوجوان و جوانی هست که تو زندانها بهشون تجاوز و سپس اعدام کردن.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:04
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
من تعجب دارم که چرا بعضیها این‌قدر متحیر هستند. خوب چه انتظاری داشتید. مسلمان است .‌شیعه خلیفه گری. کاملاً حرف درست زده یک مسلمان واقعی . رساله امام را خواند است و شهید راه امام است . امام عزّ هم خودش ۱۰ صفحه در بار ارضأ شهوت با کودک قنداقی نوشته .باور نمی‌‌کنید خود خوانید .که چگونه آلت تناسلی‌ را باید به ران دخترک ۷ ساله کشید .اگر دخول هنوز ممکن نباشد . آخر از این جانوران مسلمان چه انتظاری باشد. بی‌چاره ملتی مثل ما که چوب فاحشه مغزی مثل این را می‌‌خورد. حتا در جنگ و شهادت هم به فکر تجاوز به کودکان هستند .
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:29
بت شکن - مونترال - کانادا
یکی‌ از دوستام سگی‌ داشت که قلاده بدست آورده بودش بیرون. وقتی‌ به هم رسیدیم ما شروع به چاق سلامتی کردیم سگه هم شروع به وق وق. صداش آنقدر بلند بود که دوستم ناراحت شد قلّادشو باز کرد و بهش گفت برو ببینم چکار میکنی‌، وقتی‌ سگه آزاد شد بلا فاصله ساکت و دمشو کشید لای پاش و رفت پشت سر دوستم قایم شد. بعد دستم رو به من کرد و گفت این تا زمانی‌ که من کنترلش می‌کنم پارس میکنه اما همین که آزاد میشه از موش هم ترسوتر میشه. حالا جریان فکری این بنده خدا جریان همون سگه هست!!حالا خوبه هم خودش و هم اربابش احمدی نژاد هر دو بیکارند، اگه کاره‌ای بودند فکر کنم به خود اوباما هم میخواست تجاوز کنه!!
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:01
srdash - تبریز - ایران
آخه بچه توروچه به این حرفهابروسه قاپت روبازى کن بااین طرزفکراتون واله بخدایه ذره آبروى مونده براایران وایرانى روبردین اه اه.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:06
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
انصار حزب الله همشون اینجورین!کثیف تر از اینا نیست دیگه از جماعتی که تو مسجد فیلم سکسی میبینن(منظور بسیجی ها) بیشتر از این هم انتظار نمیره!اما بذارید اتفاق تاسف باری که دیروز شاهدش بودم رو بگم که پلیس دو تا کیف قاپ رو دنبال کرد که رو موتور بودن گیرشون انداخت و اسپری فلفل تو چشمشون زد خوب تا اینجا مشکلی نیست چون با خلافکار و قانون شکن باید برخورد شه اما بعد اینکه اسپری زد تو چششون و داد میزد کور شدم کور شدم آنچنان افتاد به جون این دو تا دزد بدبخت که نگو آنچنان با مشت و لگد میزدن تو دلشون که هر کی میدید دلش به حالشون میسوخت بعدش هم کشان کشان رو زمین خاکی کشیدنشون و بردنشون!بابا بدبخت خلاف کرده بود کیف زده بود آدم نکشته بود تجاوز که نکرده بود که اینجوری مثل حیوون باهاش برخورد کردن!فقط میتونم بگم برای خودم و مردم ایران متاسفم!
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:16
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
یعنی این کثافت اشغال شرمش نیومد ازنوشتن این چرندیات که هیچ نتیجه ای جزبدنام کردن ایران وایرانی تودنیا نداره.این احمق بیشعور فکرکرده که بانوشتن این مطلب حتمآ اوباما خودشوخیس میکنه ومیگه بیخیال حمله.واقعآکه خریت فقط به علف خوردن نیست.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 12:42
soryash - سیاتل - آمریکا
از ماست که بر ماست ، تا زمانی که ملت بافرهنگ ایران تکلیفشون با اعراب وارداتی و نعلین‌پوش یکسره نکنن هر روز و هر ساعت باید شاهد چنگول کشیدن این حـ...‌ها بر پیکر ایران و آبروی ایرانی باشیم
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 15:20
Azadikhah - تكسل - هلند
یعنی سوریه از ناموس بعضی‌ها مهمتر شده!چقدر مسخره شدیم در دنیا با این حرکات بی‌منطق که آبرویی در دنیا برامون نمانده با این آدمهای مریض بی‌مغز
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 15:20
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
خاک بر سرت با اون طرز تفکرت! چون دنیای تو با تجاوزی که در دوران کودکی بهت شده بهم ریخته، فکر میکنی بزرگترین مشکلی که تو برای اوباما میتونی ایجاد کنی، تجاوز به دخترشه؟ مگه دختر اوباما اونجا کنار خیابون وایساده که هر اُزگلی مثل تو دستش بهش برسه؟ یه بار دیگه هم میگم: خاک بر سر نفهمت که مایه ننگ جامعه ایرانی هستی!
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 16:39
saeed_hkh - تبریز - ایران
این اقا درست فکرمیکنه!چون خودش ازتجاوز به عمل اومده واسه همین فکر میکنه جواب هرکاره درست ونادرستی رو باتجاوز بایدپاسخ داد.خاک توسرش که با الفاظ مختص احمدی نژادی زندگی میکنه...
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 17:13
njn6261 - تهران - ایران
کثافت تر از این رسانه های امریکایی هستن که اینو تو بوق و کرنا کردن!!!!.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 17:34
کبالت3 - کرج - ایران
این اخمخ فکر کرده وقتی میگن فلان کشور به فلان کشور تجاوز کرده یعنی اون کشور رو برده آبستنش کرده حالا این بخشدار بشکه دیده میخواد تلافی کنه آخه این جماعت با پائین تنه شون فکر میکنن چون اون بالا تخلیه کامل شده و بعنوان انبار پهن اجاره رفته کبلائی.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 18:34
petrick - اشدود - اسراییل
ای خاک ...
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 21:14
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
از بچه فاطی چشم درشت و پری بلنده بیش از این توقعی نیست. تعجب میکنم که چرا این یارو سردار نشده و رفته تو کار بخشداری!!! در ضمن چرا از مدرک دکترای دانشگاهیش چیزی نوشته نشده. این یارو جون میده برای ریاست جمبونی ایران چون با دکتر مموتی شباهت زیادی داره.
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 23:34
ghafas - مشهد - ایران
بی شعور بی شعوربی شعوربی شعوربی شعور
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 23:46
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
تمام کاربرانی که به این مطلب منفی دادند به طور کلی هیچ کاری را با کمک عقلشون انجام نمیدهند بلکه با احساس شون تصمیم میگیرند آخه از عقلتون استفاده کنید , یک گردگیری ازش بکنید , فعالش کنید , زیر مطلب در کادر آبی در این مورد توضیح داده شده , صد بار کاربران دیگه توضیح دادند ولی شما باز هم چون از این مردیکه واز این مطلب خوشتون نیامده با منفی دادن باعث حذف مطلب میشوید و به دیگران فرصت نمیدهید که این آشغالهای عوضی را بشناسند.در واقع کثافتکاری های اینها را از دید دیگران مخفی میکنید اینهم کمکی که شماها به احتماع کثیف اسلامی آخوندی میکنید.حالا اگه یه عکس از گل شیفته باشه همتون مثبت میدید که هیچکس از دیدن دکمه باز لباس گل شیفته محروم نشود.
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 01:01
♥آزادی♥ - انتالیا - ترکیه
خودمونیم ولی عجب برنامه ریزی دقیقی کرده ها دهن سرویس.در24ساعت اول فلان میکند و در 24ساعت بعد فلان میکند به به به این برنامه.شاید میتونه خوووووووووو.از عقب البته ههه ههه ههه
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 01:21
azadi2011 - تورنتو - کانادا
تمام ناراحتی این اسلام از آغاز پیدایش بر روی همین امر می چرخد! یعنی همان چیزی که لای دو پا شان قرار گرفته و اگر این را از آنها بگیرید همه ی این هارت و پورت کردنها از بین میرود! بیمار روانی‘ به دختر مردم چه کار داری?
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 04:49
دنیای وحشی - تهران - ایران
متاسفانه ایرانیها بخصوص از نوع مریم و مسعود رجویهااااا و ملایان و سایر سیاستمداران و کلاااااااااا اکثر آدمهایش این چنین هستند .یعنی وقتی میترسند و یا میخواهند بترسانند بلافاصله از ناموس و خانواده افراد مایه می گذارند و آن خوی و روی وحشی خودشان را نشان می دهند که چطور به بدترین شکلها درپی آزار و اذیت و انتقامجویی هستند .هنر نزد ایرانیان است و بس .
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 04:53
Ms.Toronto - تورنتو - کانادا
بت شکن - مونترال - کانادا لطفا سگهایِ نازنین و با وفارو با این آقا مقایسه نکنید...شما واقعأ توهین بزرگی‌ به سگها کردین
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 07:28
parasto68 - شیراز - ایران
اینا با هیچ چیز در واققابل مقایسه نیستند. حتی آشغال چون بالاخره آشغال قابل بازیافته. اینا یه گونه جدیدند. 1- باکتری ها 2- تک سلولی ها 3- کرومیستا 4- گیاهان 5- قارچ 6- جانوران................... و 7 این عوضی ها
دوشنبه 18 شهريور 1392 - 15:49
eki bod eki nabod - لندن - انگليس
در هر حکومتی افراد مریض و احساساتی هستند ولی این را نباید به همه مسولین تعمیم داد. مسولین مملکت (بعضی هاشون اقوام من و شما هستند) اکثرا مومن و خوب هستند. لطفا انصاف . در ضمن کار این اقا هم محکوم.
‌سه شنبه 19 شهريور 1392 - 19:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.