راز صحنه‌سازی‌ مرد جنایتکار در قتل همسرش

مرد خشمگین که در درگیری دست به قتل همسرش زده بود به صحنه‌سازی‌ پرداخت تا مرگ او را خودکشی نشان دهد.

6شهریور‌ماه سال‌جاری مأموران کلانتری 19کرمانشاه در جریان مرگ مرموز زن 35ساله‌ای در خانه‌اش قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. کارآگاهان وقتی وارد خانه شدند جسد زن جوان را درحیاط خانه دیدند و در نخستین اقدام به تحقیق از پسر قربانی که موضوع مرگ مادرش را به پلیس اطلاع داده بود پرداختند. وی گفت: امروز وقتی وارد خانه شدم صحنه وحشتناکی دیدم.

مادرم با یک طناب خودش را دار زده‌بود که بلافاصله طناب را پاره کردم و با اورژانس و پلیس تماس گرفتم. اما او دیگر نفس نمی‌کشید و من درحالی‌که از این اتفاق شوکه شده بودم با داد و فریاد همسایه‌ها را خبر کردم و آنها نیز موضوع را به پدرم اطلاع دادند. با توجه به مرموز بودن مرگ زن جوان و وجود آثار ضرب و جرح روی بدن و صورت وی، جسد وی برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و همزمان تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان کرمانشاه رسیدگی به این پرونده را آغاز کردند.

بررسی‌ها در این زمینه ادامه داشت تا اینکه پزشکی قانونی علت مرگ قربانی را فشار بر عناصر حیاتی گردن و خفگی عنوان کرد. وقتی مشخص شد که زن جوان قربانی جنایتی خاموش شده است کارآگاهان به تحقیق در این خصوص پرداختند و متوجه اختلاف وی با همسرش شدند.

به همین‌خاطر همسر قربانی به اداره آگاهی احضار شد و در بازجویی‌ها اظهارات ضد‌و نقیضی را مطرح کرد. بازجویی از این مرد مظنون ادامه داشت تا اینکه وی کلید معمای جنایت را در اختیار تیم تحقیق قرار داد و به قتل همسرش اعتراف کرد. وی به مأموران گفت: از مدت‌ها قبل با همسرم اختلاف داشتیم تا اینکه روز حادثه وقتی به خانه آمدم او دوباره شروع کرد به جر و بحث کردن. از او خواستم که سکوت کند و دیگر حرفی نزد اما وی به جای اینکه آرام شود به من فحاشی کرد و من که به‌شدت عصبانی شده بودم به سمت وی رفتم و او را کتک زدم. آنقدر خشمگین بودم که در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و او را خفه کردم.

وی ادامه داد: وقتی به‌خودم آمدم تازه متوجه شدم که چه اتفاقی افتاده، خیلی ترسیده بودم می‌خواستم فرار کنم اما می‌دانستم که پلیس مرا پیدا می‌کند برای همین با صحنه‌سازی‌ خواستم مرگ او را خودکشی جلوه دهم. به همین‌خاطر جسد بی‌جان همسرم را با یک رشته طناب به پنجره داخل حیاط منزل آویزان کردم و به سرعت از خانه بیرون رفتم. سردار کریم کشوری فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان این خبر گفت:متهم بعد از اعتراف به قتل به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار قانونی روانه زندان شد.

+20
رأی دهید
-14

agha_ehsan - تهران - ایران
واقعا خیلی از زندگی های خانواده های ایرانی یا جهنمه . یا خیلی سرد که مرد اصلا آخر شب دلش نمیاد بره خونه و ریخت زنش رو ببینه و زن هم بالاخره به این نتیجه میرسه که بهتره یه دوس پسر مخفی واسه ارضای نیازهای روحی و فیزیکی پیدا کنه. نمیدونم چرا دولت طلاق رو آسون نمی کنه که زن و مرد دچار جنون نشن.
شنبه 16 شهريور 1392 - 14:42
rezaafg - اراک - ایران
ازاده هبوط از ملبورن استرالیا لطفا با ایدی من در تماس شوید -------------- کاربر گرامی درج ایمیل در بخش نظرات مقدور نمی باشد برای ارتباط با دیگر کاربران از تبادل نظر پرنیان استفاده نمائید. با تشکر
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 14:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.