راز طول عمر روحانیون در ایران

براساس آمار سازمان بهداشت جهانی، عمر متوسط مردان در ایران ۶۸ سال است. رسیدن به این سن در شهرهای بزرگ و از جمله تهران، برای بسیاری از مردان آرزویی بدل شده است. اما کم نیستند روحانیونی که از نعمت عمری طولانی برخوردارند. به‌راستی راز طول عمر روحانیون چیست؟

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر کلیک کنید

+62
رأی دهید
-193

yas abi - ببرسل - لز
راز طول عمر طولانی‌ روحانیان سالم زندگی‌ کردن، سالم غذا خوردن سالم فکر کردن، و آرامش روانی‌ و ذهنی‌ ناشی‌ از اتکا به نیروی ماورایی است. کمتر ورزش میکنند، اما مثلا وقتی‌ سیر میشوند یا کمی‌ پیش از آن، متوقف میکنند، پر خپری در آنها نیست. مشروبات الکلی و حتا آنها که کمی‌ ضرر دارند ولی‌ الحرام نیستند نمیخورند، معتاد نیستند، زندگی‌ معمولان ساده‌ای دارند. لاش بازی، زن بازی، خلاف که موجب نگرانی روحی‌ است ندارند. راستی‌ بگم من نه روحانی هستم، نه هیچ یک از فامیل من روحانی است، و من در بره رهنیون حکومتی صحبت نمیکنم. شروع به فحاشی نکنید.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 17:52
کبالت3 - کرج - ایران
والا منم اگه از نوجوانی دست به سیاه و سفید نمیزدم و آفتاب به صورتم نمی خورد وحتی قاشق برا غذا خوردن بلند نمیکردم و با پنجول غذا میخوردم نه سربازی میرفتم نه جنگ و خرجم رو مردم میدادن و رو گرده بقیه سواری میکردم و نه دغدغه فردا و نه غم نان میداشتم الان هم از لامپ مهتابی نورانی تر بودم هم تا جنتی رو کفن نمیکردم نمیمردم مگه بیکارم بمیرم حالا از تفریحات سالم و ناسالم و چهارتا دائم و چندتا زاپاس و سایر تنقلات و مزایاش چیزی نمیگم که تبلیغ روحانیت نشه و همه قوم تنابله سرازیر نشن به این شغل شریف و همه فن حریف کبلائی
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 17:57
be_pa.khaste - هارلم - هلند
آخه اینم سوال شد ؟ خوب معلومه دیگه . پول مفد مردم
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:04
ققنوس - تهران - ایران
از بی‌ غیرتی و زندگی‌ انگلی و راحت طلبی اینقد عمر می‌کنن
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:07
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
افرادى که در سرتاسر عمر انگلى اشان از طریق خمس و زکات فقط از دیگران تغذیه مى کنند چرا نباید عمر طولانى داشته باشند!!
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:09
iraneaziz - فرانکفورت - آلمان
برای اینکه مفت میخورند و کار نمیکنند! دستا شونو ببینید نرم و بدونه پینه برای اینکه یا کتاب ورق میزنند یا پول میشمرنند! انگله جامعه.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:12
haftsang - انتورپن - بلژيك
پول یا مفت و بدون زحمت داراییهای فراوان
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:19
Dara va sara - پرت - استرالیا
من فکر میکنم. بیشتر از این لایق ما نیست.....همینم از سرمون زیاده
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:24
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
از نظر روانی‌ تمساح صفت هستند . تمساح عمر زیاد می‌‌کند. از حرف زدن لاک‌پشت هستند لاک‌پشت عمر زیاد می‌‌کند. از نظر خو کفتار صفت هستند . کفتار خود شکار نمی‌‌کند دله دزد است به همین خاطر کفتار از همه موفقتر است.کار شدید نمی‌‌کند می‌‌گذارند دیگران باری آنها کار کنند . مثل کلاغ بی‌ حیا هستند . ناترال دزد صفت. دروغگو . مفتخور .ملت را به آخرت حواله می‌‌دهند و خود ۲ دستی دنیا چسبی دهند . ملت را از همه چیز محروم می‌‌کنند .کثیف است آلوده است .ضدّ اسلام است ولی‌ خود شبی یک صیغه جوان در بستر می‌‌برند . حالا خود قضاوت کنید .اگر شما آخوند بودید ۲۰۰ سال عمر نمی‌‌کردید ؟ بی‌ ارزش ترین. مفتخور‌ترین .پلید‌ترین . آلوده‌ترین موجودی که تا کنون تکامل بیرون داده . با دیدن آخوند باید تکامل داروین را دوباره نوشت. انسان از نسل میمون می‌‌باشد ولی‌ آخوند از نسل دایناسور
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:11
constantino - میلان - ایتالیا
باید به این محققان یاد آور شد که خوردن مال مفت بدون ذره آی‌ کارو زحمت ،نداشتن دغدغه آینده خود و هفت نسل بد از خود بواسطه تصاحب و چپاول تمام منابع کشور و،،،،،به طول عمر بیشتر کمک میکنه
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:28
شاهنشاه روحت شاد - تهران - ایران
پول مفت و زندگی بدون استرس . راز طول عمره آخونده
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:53
mammal - لندن - انگلیس
برای اینکه مفتخورا‌هایی‌ هستند که هیچ وقت تن‌ به کار نمی‌دهند و با .. شعر‌هایی‌ که بالای منبر می‌رن میگن و کلاه برداری از مردم امرار معاش میکنند. کسی اینهارا نه در صفحه نان، تاکسی، و غیره نمی‌بینه، توی عروسی‌ها هم تا عقد را میخوانند میگن خوب بساط تریاک کجاست. بیخود نیست عمر کلاغ میکنند، شاید هم کلاغ میخورند.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 18:14
asya123456 - شهرضا - ایران
یک کلام : مفت خوری!
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:09
prince of darkness - دبی - امارات
راز طول عمر روحانیون ایران به خاطر اینه که بر بار گناهانشان افزوده بشه...وبا کوله باری مملو از شرک و بدعت و خوردن مال حرام به دیدار الله بروند..اگر طول عمر ربطی به نماز و عبادت داشت که حضرت محمد(ص) باید هزار سال عمر میکرد در حالی که حضرت عمر مبارکشان فقط ٦٣ سال بود..به امید روزی که نسل این آخوندهای صفوی منقرض بشود وبه زباله دان تاریخ بپیوندند آمین...
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:11
آزاد10 - آلمان - المان
گیاه خواری باعث طول عمر نمیشود. تحقیقات جدید برعکسش رو ثابت کرده. تحقیقات قدیمیتر این مسئله رو در نظر نگرفته بودند که گیاهخواران اغلب عادات خوب دیگری هم دارند مثل سیگار نکشیدن و عدم افراط در الکل و .. که باعث سلامت و طول عمر میشوند و نه گیاهخواری.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:28
samhapali - هوستون - آمریکا
خوب معلومه دیگه، مفتخور، تنبلی، استراحت ازید، عدم نگرانی، کار نکردن و ......
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:31
sankari - هلسينكي - فنلاند
مفتخور‌ترین قشر اجتماع....
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:37
ben 15 münchen - مونيخ - المان
امیدوارم هر یکی‌ ۱۵۰ سال دیگه عمر کننند تا ماها باشیم از این غلطا نکنیم.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:22
سردار سپهبد - آمستردام - هلند
این که اظهر من الشمس اولاً اکثر اینها میگن 70 یا 80 سال دارند ولی خیلی هاشون سالها بعد از تولد شناسنامه گرفتند واسه همین اینها بالای 100 سال سن دارند دوماً تریاک خوب سناتوری که ناخالصی نداشته باشه قند و چربی رو پایین نگه میداره و استرس رو هم کم میکنه و همچنین دختران جوان صیغه ای هم باعث شادی و جوانی میشوند.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:33
samhapali - هوستون - آمریکا
این زبون بسته‌ها که تازه اول جوونیشونه! هنوز خیلی‌ مونده تا پیر شن! دلیل جوون موندنشونم که همه میدونند؛ در وحله اول ....گشادی، بعد تنبلی و مفتخوری و ...واقعاً هیچوقت دستاشونو دیدید؟ عین پنبه نرم و سفیده. خدا خودش خفشون کنه! همش تقصیر خود ماست. اگه ما عقل داشتیم که نمیومدیم یه همچین حیف نونهارو بیاریم بکنیم رئیس خودمون بعدم خودمون آواره غربت بشیم!
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:47
raha1984 - هامبورگ - المان
رازش پوست کلفت کرگدنیشون و مال مفت و حق مردم خوردنه !!
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:49
farzad145 - شیراز - ایران
...س خوب و تریاک خوب و عیش و نوش باعث طول عمر حضرات
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 20:24
potatis - مالمو - سوئد
طول عمر حیواناتی که لاشه خوار هستند همیشه از بقیه بیشتره, این در مورد آخوندها در جوامع انسانی هم صدق میکنه.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 20:53
داماهی - بندرعباس - ایران
مفت خوری راحت طلبی کارنکردن فکرشان فقط چاپیدن مردم گفتن اراجیف وفکرشکم وزیر شکم هرکسی باشد عمر نوح میکند.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 21:20
amir-amir - تورنتو - كانادا
اکثر کاربران در اینجا دلایل مربوط به سن طولانى آخوند ها را بیان کردند مخصوصا مورد کار یدى که نمى کنند و کف دستشان از پنبه هم نرم تر است وقتى که دست مى دهند آنچنان شل و وارفته این کار را مى کنند که اگر کسى دستشان را بفشارد انگارى جانشان را گرفته اید٠ تنها هنرشان حرافى و لاطائلات و سفسطه بازى است٠ کتابهائى که بعضا نگارش مى کنند بدرد همان ١٤٠٠ سال پیش مى خورد نه عقلانى است و نه منطقى و نه بر اساس تفکر و اندیشه مى باشد اگر روزى فرصت نصیب ملت ایران شد که بالاخره خواهد آمد باید همه شان را از دم توى خلیج فارس ریخت٠
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 23:39
tashtar12 - بلینگهام - ایالات متحده آمریکا
اصلا دلیلی داریم که همه آخوندها عمر طولانی می کنند . ما فقط جنتی و برخی از آخوندهای حاکم را می شناسیم. اگر فاکت مساله درست باشد بعد می شود روی دلائلش هم کار کرد. به هر حال امیدوارم که عمر این رژیم آخوندی هر زودتر تمام شود من بخیل عمر کسی نیستم.
جمعه 15 شهريور 1392 - 00:38
amonbede - تهران - ایران
بهترین دکترها ، کلیه ، کبد ، خلاصه تمام اعضای بدن یک انسان مجانی در اختیار ملایان است
جمعه 15 شهريور 1392 - 00:43
estifen - گیلدفورد - بریتانیا
من همه عکس ها و متن زیرشان را خواندم! تمام متن ها کلی بود، دلایل همه کلی بودند برای همه مردم، چیز خاصی درباره علت روحانیون نوشته نشده. تیتر و متن ها اصلا ربطی به عکس ها نداشت.
جمعه 15 شهريور 1392 - 01:13
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
yas abi - ببرسل - لز...شخصیت انسانها تا حد زیادی از نحوه صحبت آنها مشخص می شود...آفرین براین ادب و استدلال و قلم..
جمعه 15 شهريور 1392 - 04:32
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
be_pa.khaste - هارلم - هلند / مجید جان ! مفد نه مفت درسته!
جمعه 15 شهريور 1392 - 04:32
بی خیال - کرمان - ایران
راز عمر طولانی: مفت خوری و اینکه هرگز جوش مردم و بلاهایی رو که سرشون آوردید؛ نزنید. در این دو صورت قطعا بالای 100 سال عمر میکنید. تجربه شده خیلی خوب جواب داده شما هم تجربه کنید.
جمعه 15 شهريور 1392 - 10:29
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
به قول صمد مرگ یا زندگی‌ من مهم نیست مهم اینه که مرگ یا زندگی‌ من چه تاثیری بر دیگران دارد. حالا این پشمکا اگر بمیرن ملتی آسوده میشن اگر باشند ملتی دلم آسوده میشن
جمعه 15 شهريور 1392 - 10:36
دوستدار - استهکلم - سوئد
پول مفت و زندگی بدون استرس . راز طول عمره آخونده.
جمعه 15 شهريور 1392 - 10:45
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
yas abi - ببرسل - لز / دوست عزی یه چیزیهای مهمی را غفلت کردید که ذکر کنید ! آنها حتی برای نماز خواندشان به عنوان پیش نماز مسجد هم از مردم پول می گیرند ! وقتی اینقدر مردم ما بلانسبت نادان هستند و به آخوند سرویس می دهند ! آنوقت اینها عمر طولانی نکنند پس کی عمر طولانی بکنه ؟! حتما بجای آنها معلمین ، کشاورزان و .. زحمت کش باید عمر طولانی کنند ! آنها که پول مفت نمی گیرند و باید با زحمت پول بدست بیآورند و عرق بریزند تا امرار معاش کنند و... .. ! آیا پیامبر اسلام ص و ائمه اطهار ع برای نماز خواندشان از مردم پول می گرفتند؟ آیا ائمه اطهار ع از طریق درخواست خمس و زکات و سهم امام ووووووو از مردم گدائی می کردند !؟ حاشا و کلا ! اینها متاسفانه این مقررات مذهبی را از خودشان اختراع کرده اند تا بهتر زندگی کنند و با جهنم هم مردم را می ترسانند . در حالیکه نه حضرت محمد ص و نه علی ع و نه بقیه علماء اسلام اینگونه نبودند. آخوندهای ایران اگر پول نگیرند حتی حاضر نمی شوند که پیش نماز مسجدی بشوند !! پس طول عمر مال اینهاست نه مال کشاورزان و معلمین و سایر صنوف زحمت کش جامعه !!
جمعه 15 شهريور 1392 - 04:46
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
عمر کوتاه ولی با شرافت نه زندگی انگلی اخوندی
جمعه 15 شهريور 1392 - 05:10
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
yas abi - ببرسل / دوست عزیز دلایل دیگری را هم غفلت کردید که ذکر کنید! آخوندها حتی برای اقامه نماز به عنوان پیش نماز مساجد از مردم پول می گیرند! وقتی اینقدر مردم ما بلانسبت نادان هستند و به آخوند سرویس می دهند و آنها را تنبل کرده اند ! آنوقت اینها عمر طولانی نکنند ، پس کی باید عمر طولانی بکنه ؟! حتما بجای آنها معلمین ، کشاورزان و .. زحمت کش باید عمر طولانی کنند ! آیا پیامبر اسلام ص و ائمه اطهار ع برای نماز خواندشان از مردم پول می گرفتند؟ آیا ائمه اطهار ع از طریق درخواست خمس و زکات و سهم امام و ... از مردم گدائی می کردند !؟ حاشا و کلا ! اینها متاسفانه این مقررات مذهبی را از خودشان درآورده اند تا بهتر زندگی کنند و با جهنم هم مردم را می ترسانند . در حالیکه نه حضرت محمد ص و نه علی ع و نه بقیه علمای صدر اسلام اینگونه نبودند. اکثر آخوندهای فعلی ایران اگر پول نگیرند حتی حاضر نمی شوند که پیش نماز مسجدی بشوند! در ایام ماه رمضان هم روزها که اکثرا خوابند و کله ظهر پا می شوند تا نماز بخوانند و بعد هم لم می دهند ! پس طول عمر مال اینهاست نه مال کشاورزان و معلمین و سایر صنوف زحمت کش جامعه !
جمعه 15 شهريور 1392 - 05:13
Pezhman - وين - اتريش
مفتخوری, سکس, خودبزرگ بینی
جمعه 15 شهريور 1392 - 05:32
همه فن حریف - تهران - ایران
راز طول عمر روحانیون توی این مطلب گفته نشده بود. ولی همه دوستان زحمت کشیدن و با کامنت هاشون علت واقعی رو گفتن :)
جمعه 15 شهريور 1392 - 05:50
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
yas-abi من با حرف شما کاملا موافقم کلا ادمهای مذهبی بیشتر از کسانی که اعتقادی ندارند عمر میکنند. ما اینجا یه کلیسا داریم من از بیست سال پیش به خاطر دارم این اقایی که اینجا واسه مردم تو کلیسا حرف میزنه تا امروز قیافش اصلا تغییر نکرده.کلا مذهبیون از هر قشری که باشند بیشتر از بقیه مردم عمر میکنند.
جمعه 15 شهريور 1392 - 11:09
رضاخان - تاسمانی - استرالیا
بی شرفها به جای شراب قرمز خون مردم ما رو میخورن
جمعه 15 شهريور 1392 - 12:01
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
رزم جو - لوس انجلس - امریکا : مجبورت کرده‌اند این‌قدر چاخان گوئید. ..yas abi - ببرسل - لز. شکر نوش تکلیفش مشخص است .پس شما دیگر چرا خالی‌ می‌‌بندید. کاری دیگری در عرض این ۲۰ سال نداشتید بجز در جلوهی کلیسا منتظر باشید و قیافه‌های ملت را با ۲۰ سال پیش مقایسه کنید . چند درصد ملت اروپا شمال اروّپا به کلیسا می‌‌روند. %۲۰ درصد. عمر متوسط مردان ۸۵ زنان ۹۲. ملت ایران همه دین مبین اسلام . با ۴۵ اولین سکته قلبی، با ۵۰ سکته مغزی . با ۵۲ یک دندان دیگر در دهان وجود ندارد. با ۵۵ دیابت با ۶۰ در راه بهشت به دیدار حوری باکره. اره تو بمیری همه اینها با مذهب ربط دارد. فقط باید ۲۰ سال رفت جلوی کلیسا در لوس آنجلس و دید مذهب چه معجزی دارد. شما گفتید ما هم باور کردیم
جمعه 15 شهريور 1392 - 14:28
کبالت3 - کرج - ایران
در حقیقت خداوند عمر نوح رو به آخوند و آخوندک عطا فرمود و صبر ایوب رو به مردم ...کبلائی.
جمعه 15 شهريور 1392 - 15:25
hamed-irooni - سیستان - ایران
prince of darkness - دبی - امارات ای وهابی مغز .. که از هر فرصت بی ربط و با ربط برای ترویج عقایدت استفاده می کنی. من کاری به این اخوندا ندارم ولی جواب این وهابی ها رو باید داد. پیغمبر بر طبق روایات خودتون به مرگ طبیعی فوت نکرد. روایات خودتونو بیشتر بخون. اگه عمر طولانی از منظر قرآن بی ارزش بود. خدا از عمر طولانی حضرت نوح بعنوان نماد یک صالح و رسول یاد نمی کرد. برو به خاندان آل سعود برس که هرکدومشون با 500 کیلو اضافه وزن داشتن افسار شما، 40 سال زودتر موعد میمیرن
جمعه 15 شهريور 1392 - 15:48
God reign is over - اسلو - نروژ
البته دوستان جنس خوب هم بی‌ تاثیر نیست.
جمعه 15 شهريور 1392 - 17:38
Ghooloo - آبادان - ایران
یا علی مدد- یادم میاد حدود یک سال پیش که با شما چند بار بحث کردم و وقتی گفتم آخوند خوب یک آخوند مرده است گفتی توضیح بده و وقتی برایت توضیح دادم که آخوند در جامعه کار نمیکند و با فروختن دین و احکام امرار معاش میکنه و انگل جامعه است و به جای مفتخوری باید برود زحمت بکشد، آن موقع با من موافق نبودی! بسیار خوشحالم که به این نتیجه رسیدی که آخوند زالو در جامعه است و هر چه دیگران زحمت میکشند را با ترفند خدادوستی و شریعت از مردم میگیرد و جیب خود را پر میکند. مرحله بعدی این است عزیزم که این رودخانه از سرچشمه چنین است و پیامبر و امام و بقیه هم همش برای گرفتن قدرت به دست خودشان است و هیچ دینی برای خوشبختی نیامده بلکه همه ادیان و همه ایدئولوژیها فقط برای به قدرت رسیدن و چاپیدن است! در همان زمان پیامبر و امامان هم اعراب از روش طایفه ای و شیخی که هنوز در بین خیلی از کشورهای عربی مرسوم است تامین میشدند! در این زمان انسان مدرن امروزی با شعور و خرد و علم احتیاجی به این رسومات قدیمی و مزخرفات دینی دیگر ندارد و اگر احتیاج به آن باشد چه زیبا است آن را برای خود و در دل خود فقط داشته باشیم. موفق باشید هموطن
جمعه 15 شهريور 1392 - 19:52
yashainiran - ایران - ایران
علت تعدد زوجین و سکس!
جمعه 15 شهريور 1392 - 22:05
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
خوبه معلومه که باید عمر طولانی داشته باشند , سنگین ترین چیزی که تو عمرشون بلند کردند آفتابه است , زن و بچه هاشون هم مثل کنیز و برده شون میمانند , مفت خور هم که هستند دغدغه مادی و دنیوی و مالی ندارند , تریاک هم که به وفور دم دستشون هست , تریاکی ها معمولا عمرشون طولانی است , و چون تریاک غیرت را از بین میبرد همه چیز براشون علی السویه میشه بنابراین قصه ای هم نمیخورند کلا مذهبیون همه طول عمر دارند برای اینکه از همه سواری میکشند خودشون یه زندگی راحت بدون دردسر را میگذرانند.اون بدبختی که تو گرما و سرما جون میکنه و زندگیش همش مشکل و باید به فکر اجاره خانه و نان شب باشه پیر میشه و سکته میکنه نه روحانی مفت خور انگل اجتماع از پاپ گرفته تا رهبر و بقیه .
جمعه 15 شهريور 1392 - 19:21
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
یا علی مدد - منچستر - انگلستان/ شما که 1400 سال پیش نبودی که ببنی پیش کسوتان آخوندا چه ظلمی به ملت کردنند, بنابراین آنقدر با اطمینان نگو که محمد و علی مثل آخوندا نبودنند نه بردار من بودنند , خوب هم بودنند فقط آن موقع دسترسی به بمب اتم نداشتند و فکر میکردنند دنیا به خاور میانه ختم میشود. همون علی در عرض یک روز سر 700 نفر را از تن جدا کرد. محمد هم که زن هر کسی چشمش را میگرفت سر از تن شوهرش جدا میکرد ........... امام حسین هم که به زن و بچه خودش رحم نکرد گفت من چرا تنهائی برم جبهه بچه 6 ماهه خودش هم برد وای بحال بقیه!!! دیگه ظلم به چی میگویند از کوزه همان تراود که در اوست .این چیزهائی که بهش معتقد هستی را هم از دهن آخوندا شنیدی.
شنبه 16 شهريور 1392 - 02:11
ahoora mazda - اکلند - نیو زیلند
آخوند یعنی انگل، زالو، ویروس، میکرب، زباله، مفتخور، رروغگو، جاهل، خرافاتی، بی غیرت، شهوت پرست، بی مصرف، کلاش، دزد، قاتل، وطن فروش، کثیف، بی حیا ود در کل زبان عاجز هست از توصیف پلیدی آخوند
شنبه 16 شهريور 1392 - 05:24
Madacto - ملبورن - استرالیا
علتش دسترسی اسان به یک گنجی به نام بیت المال است که رهبران دین اسلام در همه ادوار تاریخ ودر همه جای دنیا برای راحتی ومفت خوری خودشان ابداع کردند
شنبه 16 شهريور 1392 - 05:48
دنیای وحشی - تهران - ایران
نیاز به کار کردن ندارند بلکه از باورهای احمقانه و حماقتهای آدمهای ساده لوح که تعدادشان نیز کم نیست خرج زندگی بی دغدغه خود را بدست می آورند وراحت میخورند و می آشامند و نیازی هم به تلاش و جان کندن مثل مردم عادی ندارند .به همین دلیل نیز پوست دستشان از پوست دستهای نوزادهم لطیف تراست .
شنبه 16 شهريور 1392 - 06:03
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
به برکت مفت خوریه . امیدورام همشون کلکشون کنده بشه . آمین .
شنبه 16 شهريور 1392 - 06:29
shahramareia - تهران - ایران
yas abi - ببرسل - لز. سالم؟؟!!!. راز در مفت خوری -فکر نکردن (اصلا مغزی ندارن که بخوان فکر کنند 99.9 % کسانی که نمیتونن درس بخونند و تو کنکور و دانشگاه قبول نمیشن از ترس سربازی رفتن میرن آخوند میشن)-غصه دیگران را نخوردن بی خیال بودن به شکم و زیر شکم رسیدن اینست راز عمر آخوند مفت خور
شنبه 16 شهريور 1392 - 07:36
baharmazaheri - عجمان - دبي
متأسفم سوال مضحک بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!! موعظه و اراجیف گفتن و شکم و حدود آن ملکه ذهن آخوند است ؛؛؛ به امید روزی که دین اسلام از سیاست جدا شود و کره خاکی از وجود کثیف این مفتخور‌ها پاک شود
شنبه 16 شهريور 1392 - 08:34
dara20 - تهران - ايران
راز طول عمر آخوند‌های انگل عبارت است از مفتخوری، بی‌ خاصیت بودن، بی‌ فکر بودن، خون آشام بودن، زن بارگی، مصرف مادام تریاک، تنبلی مفرط، رفاهٔ بیش از حد، برخورداری از امکانات فراوان و مجانی بهداشتی درمانی، عدم دغدغه خاطر از جمله عوامل عمر لاک پشت وار آخوندک هاست. به امید مرگ یکجای و یک مرتبه تمام آخوند‌ها و مزدورانشان.
شنبه 16 شهريور 1392 - 10:27
Pezhman - وين - اتريش
yas abi - ببرسل - لز.. منظور رزمجو, بیخیالی کششیه و آگاه بودنش به پوچی مذهبه.. کشیشی که غم و رنج فقرا ومحرومین وکودکان گرسنه پیرش نمیکند, حیوانی است مثل بقیه ملاها. بقول خمینی: اگر رژیم بخطر افتاد.اسلام و قرآن را زیر پا بگذارید.!!!.. خب, ماشاالله رژیم هم که همیشه در خطر است و کهریزکها و بحث شیرین لواط بر پا و فریاد دشمن, دشمن, دشمن, ضحاک علی چلاغ, گوش همه را دریده. پس زیر پا گذاشتن قرآن تا ابدالدهر ادامه خواهد داشت و اسلام افسانه و فسانه ای بیش نبوده ونخواهد بود. البته, دکان دین فروشی آخوندهای گردن کلفت، سورو مورو گنده پا برجاست.
شنبه 16 شهريور 1392 - 10:55
barbodm - تهران - ایران
فیلم طالع نحس را دیده باشید می فهمید که شیطان از این ها حمایت می کند
شنبه 16 شهريور 1392 - 11:06
Pezhman - وين - اتريش
ahoora mazda - اکلند - نیو زیلند. یکبار اختلافی بین آخوندها گرگ صفت پیش آمده بود وخمینی ملعون میخواست آنها را به وحدت دعوت کند و در حسینیه جماران گفت: کاری نکنید که مردم بگویند: اینها پشت کتاب (تازینامه)را خوانده اند. بعد از دوستی پرسیدم وبرایم توضیح داد.وقتی کسی نمایش نامه ای را میخواند وکتاب تمام میشود. کتاب را میبندد و چشمش به حروف پشت کتاب می افتد. گفتم:متوجه نشدم. خندید و گفت: کتاب بپایان رسیده و بسته شده. هرچه پیش بیآید وصورت بگیرد کارهای من وتو است وربطی به کتاب بسته شده ندارد....تازه فهمیدم این خمینی چقدر ناقلا بوده وچگونه این نمایش وتعزیه را مانند دکان پرمشتری دین نگهداشته ومردم را فریب و سرکیسه میکنند...آری دوست گرامی به القابی که به ملاها دادید لقب (پشت کتاب خوانده) را هم اضافه کنید. درود برشما, پاینده ملت ایران
شنبه 16 شهريور 1392 - 11:20
sepherdad - سیدنی - استرالیا
کار نکردن و نداشتن احساس مسئولیت برای خانواده و استرس هست, هرچی‌ شد میگی‌ خدا بزرگه، از صبح به زن و حوریه بهشتی فکر میکنن همه مردم بشون احترام میذارن هرجا برن بی‌ خونه نمیمونن و و و
شنبه 16 شهريور 1392 - 20:31
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
1 ) راز عمر طولانی ملاها به چند دلیله: 1) دلیل مادی: همانطور که ملاها از جن وحشت دارند از کلمه کار و کار کردن هم وحشت دارند. مگر اینها در عمرشان روزی هشت ساعت کار بدنی کردند یا میکنند تا تلخی و سختی زندگی کاری پول درآوردن را بچشند؟ از دوره طلبه گی بهشان بورس تحصیلی و خورد و خوراک و مسکن و غیره امکانات رفاهی تعلق میگیرد تا به تیتر ملا شدن برسند و بعدش هم که دیگر نانشان تو روغن است و یک عمر ضمانت کاری و تامین مالی از بیت المال و ثروت مردم دارند. تا زمانی که مردم هم مسلمان و دیندار هستند ملاها مشکل اجتماعی بنام بیکاری و بی پولی عمراً ندارند و همیشه شغل و منبع درآمدی دارند. تامین مالی و شغلی در سراسر عمر یک ملا موجوده و دغدغه های دیگر زندگی انسانهای عادی را که با مشکلات مجبورند بجنگند و هر روز پا که از خانه بیرون میگذارند روز از نو و روزی از نو و مبارزه مکرر با سختی های زندگی را یک ملا ندارد. 2) دلیل پزشکی و سلامتی: یکی از عوامل بسیار مهم در بروز بیشتر بیماریها استرس منفی است. حالا کدام ملا در زندگی اش استرس شغلی یا خانواده گی دارد که مریض شود یا عمرش کم شود؟ در 2
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:42
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
2) در خانه اش ملا زنش را بر طبق قوانین اسلام کلفت تمام عیار فرمانبر و برده سکسی و جنسی کرده و از زنش بعنوان پرستار و خدمتکار بهره کاری میگیرد و ارباب رعیت و استثمارگر است. 3) دلیل درآمدی:حقوق خودشان را ملاها هم از سازمان اوقاف یا بنیادهای دیگر دولتی میگیرند چه سر منبر بروند یا نروند. پادو و نوکر برای خرید کالا هم اکثر ملاهای رتبه متوسط تا بالا دارند و صدها امتیاز دیگر که خیلی از قشرهای شغلی دیگر مردم باید خواب چنین زندگی بدون استرس ( با هورمون آدرنالین پایین ) را ببینند. 4) دلیل کاری: حالا از دید امتیازات مادی زندگی ملاها بگذریم و به کارشان بپردازیم که گویا کار فکری و معنوی میکنند نه یدی؟ یک عمر همان چرندیات یادگرفته اسلامی را مدام تکرار میکنند و از طریق واعظی برای خود جایگاه اجتماعی قابل توجه بین مسلمانان کسب میکنند و این ارزش کذائی هدایتگری و مورد توجه و احترام بودن بین مردم به نوعی عامل شبهه اعتبار هرچند کاذب ولی موثر و باارزش تبدیل میشود که ثبات روحی و روانی را برایشان بهمراه دارد و از آنجائیکه به ریسمان خدا هم چنگ میزنند برایشان احساس امنیت و حفاظت و آسوده گی بهمراه دارد. در 3
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:42
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
3) ملاها در کل دچار نوعی امیدواری و مثبت اندیشی میشوند و این خودش باز کمکی برای سلامتی ملاهاست. بعبارتی با نوعی خود فریبی و دیگران فریبی سراسر زندگی این دنیائی برای این آخرت باوران یک بازی مدام ریاکاری و کلاهبرداری میشود که در پایانش هم اجر و پاداشت خداوندشان گویا نصیبشان میشود و باز این امید به پاداشت در آخرت خودش انگیزه و انرژی مثبت را در یک ملا رها و تقویت میکند. خلاصه عوامل روانی در کنار عوامل مادی در زندگی نسبتاً راحت و با رفاه و امتیازات دیگر اجتماعی دست به دست هم میدهند تا ملاها کمتر مریض شوند در وهله اول بدلیل استرس نداشتن و برای همین بیشتر عمر میکنند( متاسفانه! ). در کنار این عوامل فاکتور آرامبخش دیگری مثل مدیتاتسیون را که از طریق نماز ( نوعی شباهت با تمرین یا آسنای یوگا بنام سلام برخوشید دارد ) و عبادت و دعا خواندن که نوعی مدیتاتسیون است که معمولاً در حالت نشسته بر روی زمین در عرض چند دقیقه رخ میدهد و در این حالت قلب آهسته تر میزند و مغز آدم از حالت آلفا به حالت بتا در میاید که باعث آرامش فرد دعاکننده یا کسی که مدیتاتسیون انجام میدهد میشود. در 4
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:42
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
4) و به نحوی تاثیر مثبت بر میزان ترشح هورمونهای مختلف میگذارد و به غلط فرد مومن و دعاگر فکر میکند تاثیر محتوای دعاست که نیست بلکه حالت بدن در حالت دعاست که برای چند دقیقه قلب و مغز به آرامشی موقتی میرسند و بدنبالش احساس خوشی و رضایتمندی به فرد دست میدهد. حالا ببینید یک ملا چند ساعت در روز مشغول نماز و عبادت و دعا و راز و نیاز است و با خودش خلوت میکند و به آرامش نسبی میرسد که تاثیر مثبتی بر سلامتی اش میگذارد؟ حالا من و شما و میلیونها شاغل دیگر کی وقت داریم روزی نیم ساعت یا بیشتر بشینیم مدیتاتسیون انجام دهیم آنهم در این زندگی ماشینی و پر سرعت امروزه؟ البته ملاها که زندگی آرام و آهسته ای ( مثل لاک پشتها بخاطر آهستگی تا 150 سال عمر میکنند ) دارند باید هم طولانی عمر کنند خصوصاً که بخاطر یکسری ممنوعیتهای شرعی سراغ هر برنامه ای تفریحی و حال کنی نمی روند بغیر از سکس شاید که خودش باز عامل جوان نگهداشتن است. یک عموی ملا داشتم همیشه بمن میگفت بیابرو درس طلبه گی بخوان که فواید زیادی دارد در خیلی زمینه ها، هم دنیا داری و هم آخرت!در 5
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:42
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
5) من بهش میگفتم عموجان آخرت پیشکش شما مسلمانها چونکه حلوای نسیه است. راستی چرا باید از ثروت نفت برای ملاها حقوق ماهیانه پرداخت شود؟ مگر اینها نمیگویند هدایتگری شان برای مردم و جامعه لازم است و نوعی سرویس معنوی به مردم میدهند. خوب سعی کنند درآمد زندگی خودشان را هم از همین طریق سرویس معنوی و مذهبی دادن به مردم در بیاورند! البته میدانند که اگر حقوق دولتی از جائی نرسد از گرسنگی خواهند مُرد. پس یک راه کوتاه کردن دست ملاها از قدرت سیاسی قطع منبع درآمدشان از ثروت عمومی ملت است تا شاید نسلشان از روی زمین ایران برداشته شود. حکایت کشیشهای کاتولیک در غرب است. از حقوق ماهیانه مردم چند درصد مالیات کلیسا برمیدارند تا خرج دستمزد کشیشها و تعمیر و نگهداری کلیساها کنند. چرا کافرها نباید تاسیساتی مثل مسجد و کلیسا و ملا و کشیش مثل مسلمانها و مسیحیها داشته باشند و پولش از ثروت عمومی و توسط مردم تامین و تضمین شود؟ ولی با این حال باز سیل اسلامگریزها و مسحیتگریزها روز بروز زیادتر میشود که جای بسی خوشحالی و نشانه علمگرائی و خردگرائی نسل امروز بشر است . در 6
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:42
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
6) و باید اینرا به فال نیک گرفت که مردم دانشگرا یواش یواش از شر مذاهب و مبلغینش رهائی می یابند تا همه در صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی کنند نه جنگ و جدال کنونی مذهبی امروزه شیعه در مقابل سنی که هنوز در قرن 21 قربانی میگیرد. یکی از عاملین اصلی آتش بیار معرکه جنگ و دعوای مذهبی شیعه و سنی همین ملاها هستند. البته باید به حال چنین زندگی یک عمر در نادانی و ناآگاهی ملاها گریست و به حالشان ترحم داشت. اگرچه ملاجماعت سعی میکنند قشر خود را برجسته و برگزیده جا بزنند گویا با نمایندگی خدا بر روی زمین داشتن که یک ارزش کاذب و دروغین است. در کل باید در باره این قشر کلم بسر و نقششان بیشتر تحقیق و تجسس بشود که با حضور نکبت بار خودشان در صحنه سیاسی ملت ایران را بدبخت کردند و مسئول تمام جنایات و خیانتها به مردم ایران هستند! بدتر از همه ملاها خود را قیم مردم میدانند یا میکنند و برای زندگی مردم تصمیم میگیرند که بیشتر باعث عصبانیت ملت از دست این ملاها میشود که میخواهندسر به تنشان نباشد. قشر عقب مانده ذهنی زورگو و منطق نفهم هستند این ملاهای سیاسی کار؟!
شنبه 16 شهريور 1392 - 23:43
smart292 - ونکوور - کانادا
به امید انقلاب دوم مردم ایران بر علیه هر چی‌ آخوند دزد و شکم گنده و مفت خور، آدم کش
یکشنبه 17 شهريور 1392 - 23:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.