کفاشیان: کی‌روش جنگ اول را بهتر از صلح آخر می‌داند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه امروز در مورد اینکه کی‌روش حمایت خاص و ویژه از باشگاه‌‌ها، سازمان لیگ و فدراسیون دارد، صحبت کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پس از جلسه‌ای که با سرپرست وزارت ورزش و جوانان داشت، گفت: امروز جلسه بسیار خوبی با حضور سرپرست وزارت ورزش و جوانان،‌ معاونان ایشان و کی‌روش داشتیم که دو بحث مطرح شد. یکی مشکلات مالی است که راحت حل می‌شود که الحمدلله سرپرست وزارت ورزش و جوانان قول مساعد داد و مسئله مهمتر که مدنظر کی‌روش بود بحث حمایت از تیم ملی بود.

وی افزود: کی‌روش حمایت خاص و ویژه از فدراسیون، باشگاه‌ها، سازمان لیگ برای حضور تیم ملی در جام جهانی را می‌خواهد. صالحی امیری قول مساعد داد تا از تیم ملی حمایت شود. حمایت از تیم ملی خواسته 70 میلیون ایرانی است.

کفاشیان در ادامه گفت:‌قرار شد با باشگاه‌ها و سازمان لیگ صحبت کنیم و با تفاهم این مشکلات حل شود. البته باشگاه‌ها هم حق دارند برای حضور خود در جام باشگاه‌ها و مسابقات لیگ به فکر تیم‌هایشان باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال تفاهم با باشگاه‌ها را به عهده ما گذاشت تا با مسئولان صحبت کنیم و به تفاهم برسیم.

وی در ادامه گفت:‌ جنگ اول بهتر از صلح آخر است، کی‌روش هم باهوش بوده و این کار را انجام داد. ما در حال حاضر باید شروع کنیم با باشگاه‌ها جلسه برگزار کنیم. مطمئن هستم که باشگاه‌ها نیز موفقیت تیم ملی برایشان مهم است. هفته آینده این جلسه برگزار می‌شود. سعی می‌کنیم اختلاف‌ها را به حداقل برسانیم تا کی‌روش را راضی کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه خاطرنشان کرد: نتوانستیم تقویم AFC را تغییر دهیم اما باز هم تمام تلاشمان را می‌‌کنیم.

کفاشیان در مورد برگزاری اردوها قبل از بازی با تایلند، گفت: اولین اردو قبل از بازی با تایلند را برگزار می‌کنیم و تدارکات خوبی را در نظر داریم با چند کشور صحبت کردیم که یک بازی قبل از بازی با تایلند داشته باشیم، اگر آنها بیایند در اینجا در غیر این صورت در کشور آنها بازی می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه در مورد تیم‌‌های ملی صحبت کردید و یا فقط در مورد بزرگسالان بود، گفت: قطعا از مشکلات همه تیم‌های ملی صحبت کردیم، اگر مشکلات باشد حل خواهد شد.

کی‌روش: جلسه خوبی با صالحی داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: جلسه بسیار خوب و شفافی با سرپرست وزارت ورزش و جوانان برای حل مشکلات تیم ملی داشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در خصوص جلسه با صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: در مجموع جلسه بسیار خوبی بود و صحبت‌هایی که صالحی امیری و کفاشیان داشتند بسیار شفاف بود امیدوارم برنامه‌های تیم ملی از این به بعد رو به جلو حرکت کند.

وی ادامه داد: باید به صحبت‌های صالحی امیری و کفاشیان اشاره کنم که امید زیادی را دادند و من ساختمان وزارت ورزش را با امید ترک می‌کنم.

+17
رأی دهید
-0

massoud itaftak - لاهیجان - ایران
بالاخره فشار افکار عمومی ونشریات روسای فدراسیون فوتبال را مجبور به پذیرش نظرات کی روش کرد.ضمنا این جمله کفاشیان که جنگ اول بهتر از صلح اخر است به چه معنی است من نمیدانم البته از خود کفاشیان هم اگر سئوال کنید مطمئنا نمی داند معنی این جمله چیست.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 19:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.