اتهامات جنسی رئیس برکنارشده دانشگاه علامه علیه اساتید برکنارشده

اتهامات جنسی رئیس برکنارشده دانشگاه علامه علیه اساتید برکنارشده

صدرالدین شریعتی، رئیس سابق دانشگاه علامه

صدرالدین شریعتی، رئیس سابق دانشگاه علامه که به تازگی با حکم جعفر توفیقی جای خود را به حسین سلیمی داده، در گفت‌وگو با روزنامه کیهان، اتهامات اخلاقی و جنسی سنگینی را علیه اساتید برکنارشده این دانشگاه مطرح کرده است.


برکناری صدرالدین شریعتی، رئیس افراط‌گرای دانشگاه علامه طباطبایی تهران که از مهم‌ترین مراکز علوم انسانی ایران است، خشم تندروها را برانگیخته است. شریعتی بار دیگر در مصاحبه‌ای با روزنامه کیهان که در روز چهارشنبه (۱۳ شهریور، ۴ سپتامبر) منتشر شده، سخنانی بی‌سابقه علیه استادانی بیان کرد که در پی اجرای سیاست‌های سخت‌گیرانه او برکنار شده بودند.

او در این گفت‌وگو علت برکناری اکثر استادان این دانشگاه در دوره هشت‌ساله ریاست خود را "مسائل اخلاقی" می‌داند و اتهامات جنسی سنگینی را علیه آنها مطرح می‌کند. شریعتی در توصیف اساتید برکنارشده گفته است "فقط اسم‌شان استاد است اما هر کار می‌خواهند با جسم و جان دانشجو می‌کنند." او می‌گوید در برکناری این استادان بر اساس "دستورات ائمه" عمل کرده است.اتهامات جنسی رئیس برکنارشده دانشگاه علامه علیه اساتید برکنارشده

صدرالدین شریعتی اجرای ۱۰۰ درصدی طرح تفکیک جنسیتی در علامه را از افتخارات خود می‌داندبه گفته صدرالدین شریعتی برخی از استادان "که از نوجوانی و جوانی در غرب بوده‌اند، به خاطر سوء رفتار با دختران مردم" بازنشسته شده‌اند و هدف از این کار هم "حفظ احترام و شان آنها" بوده است. آقای شریعتی گفت صحنه‌هایی را به خاطر دارد که "شرعا حق گفتن آنها را ندارد" و اگر بگوید "استخوان‌ها می‌ترکد."

رئیس برکنارشده دانشگاه علامه که در دوران ریاست‌اش بسیاری از استادان برکنار و به اجبار بازنشسته شدند و بسیاری از دانشجویان از ادامه تحصیل محروم ماندند و طرح "تفکیک جنسیتی" با اصرار او در دانشگاه علامه پیاده‌ شد، همچنین گفت یکی از استادان دیگر هم که "سمت‌های مختلف از رئیس دانشکده تا معاون دانشگاه هم داشته در اتاق کارش به یکی از دانشجویان تعرض کرده و هم‌اتاقی‌اش هم وارد شده و آنها را در آن وضع دیده" اما "خارج از دانشگاه می‌گوید چون ما در انتخابات به فلان شخص رای دادیم، شریعتی ما را اخراج کرد."

آقای شریعتی، علت برکناری یک استاد دیگر دانشگاه علامه را این‌طور تشریح کرده است: "استاد رفته است سر کلاس می‌گوید هم‌جنس‌بازی کار خوبی است. استاد جامعه‌شناسی هم هست. من باید چه کار کنم؟ قرآن به من می‌گوید این ترویج فحشاست، کار شیطان است. حالا من باید اجازه حضور این استاد در دانشگاه را بدهم؟ من چنین آدمی نیستم." او درباره یک استاد دیگر دانشگاه گفته "با دختر مردم خارج از دانشگاه قرار می‌گذاشت، در حالی که سن پدربزرگ دانشجو را داشت."

توصیه دانشجویان به عرفان کاذب و فریب دانشجویان مذهبی، توهین و فحاشی به مقدسات، اقدام مسلحانه علیه کشور در حمله مرصاد، منحرف کردن دانشجویان و قانون‌شکنی، از دیگر اتهاماتی است که شریعتی علیه استادان برکنارشده مطرح کرده و گفته به همین خاطر حضور برخی استادان در دانشگاه بر اساس شرع و صراحت قانون "حرام" بوده است.

خشم شریعتمداری از برکناری شریعتی

صدرالدین شریعتی چند روز پیش از برکناری در اقدامی عجیب بیش از ۱۰۰ نفر از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد را به عنوان اعضای هیات علمی به استخدام دانشگاه علامه درآورد؛ اقدامی که اعتراض گسترده دانشگاهیان را در پی داشت. به اعتقاد آنها این استخدام غیرقانونی بوده و استخدام‌شدگان از تخصص کافی برای عضویت در هیات علمی برخوردار نبوده‌اند، اما او در واکنش به اعتراضات، مخالفان و منتقدان خود را "باطل" خواند و گفت "خداوند مدافع او در برابر دشمنان است."اتهامات جنسی رئیس برکنارشده دانشگاه علامه علیه اساتید برکنارشده

حسین شریعتمداری به برکناری صدرالدین شریعتی واکنش تندی نشان داده استاو همچنین بارها "اجرای ۱۰۰ درصدی طرح تفکیک جنسیتی" در دانشگاه علامه را از جمله افتخارات خود خواند و تاکید کرد که علت اصلی مخالفت با او این است که "عده‌ای می‌خواهند انتقام دوران فتنه را از او بگیرند." شریعتی دانشجویان را متهم کرده بود که قصد داشتند در ماجراهای پس از انتخابات بحث‌برانگیز ۸۸ "دانشگاه (علامه) را مرکز فرماندهی فتنه قرار دهند و جنگی علیه نظام و رهبری راه بیندازند."

روزنامه کیهان به سردبیری حسین شریعتمداری، به شدت به برکناری صدرالدین شریعتی از ریاست دانشگاه علامه واکنش نشان داده و هشدار داده است که شعار اعتدال حسن روحانی هم ممکن است همچون شعار اصلاحات محمد خاتمی، در نهایت به "وطن‌فروشی" منجر شود.

او در سرمقاله روز سه‌شنبه کیهان، در واکنش به این برکناری نوشت: "باید از جناب روحانی پرسید، آن کلید کذایی که در تبلیغات ریاست جمهوری به مردم نشان دادید و بعد‌ها نیز بار‌ها به آن اشاره فرمودید، کلید حل مشکلات بود یا سوئیچ‌بولدوزر؟ چرا که کار از داس و امثال آن گذشته است."

+26
رأی دهید
-82

siavash2111 - ویسبادن - آلمان
آدم خجالت می‌کشه این چیزارو در بالاترین سطح تحصیلی‌ در ایران می‌شنود خوبه این مسائل به خارجی‌ ترجمه نمی‌شه فکر کنید در کشور آلمان روزنامه‌ها بنویسند که در فعلا دانشگاه علمی‌ ایران دختر دانشجو باید هم خوابی‌ کنند با استاد تا نمره بگیره.واقعا شرم آواره . آدمی‌ که خودش فرزند دختر داره این چیزارو که می‌‌شنوه آتیش میگیره
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 02:15
paksan - آمریکا - آمریکا
حال می کنم شریعتمداری قاتل پرت و پلا میگه..خخخ خیلی حال میده قیافه این یارو رو ببینی ...این داستان آقایان دیگه تکراری شده که هرکی می خواد کار خلاف بکنه یه بهانه ای میاره و بندش میکنه به مقام عظمی ولایت و رهبری که آی اینا می خوان تاج آقا رو بندازن و بعد قوم و خویشاش و هرکی زیرمیزی بده استخدام میکنه میگه اینا مدافع ولایت هستند و.. آخه مردک طرف با کلید که آمد گفت تندروها نمی تونند با من کار کنند و من هم با آنها کار نمی کنم حالا این طرف حتی تعادل در کلماتی که میزنه نداره بعد شما میگید چرا؟!آخه این طرف انقدر دیکتاتوره که برای کارهای خلافش کلی داستان درست میکنه میگه فساد اخلاقی داشتن خوب چرا این اتهامات رو به دادگاه نکشیدی؟آخه کافر هم وقتی اتهام میزنه مدرک میاره نه اینکه این امامه گذاشته سرش تهمت که هیچ دین و ایمون مردم رو زیر و رو میکنه
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 02:38
sepherdad - سیدنی - استرالیا
سیاوش۲۱۱۱ - ویسبادن - آلمان. دو تا از دخترهای دکترا از دانشگاه تهران آمدن بودن اینجا, ۶ ماه, با کلی از استادا برنامه داشتن!!
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 03:58
siavash2a - تهران - ایران
این شریعت مداری از هر گونه وجدانی مبرراس . ذوب ولایت شده
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 09:06
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
خیر جناب سیاوش در آلمان اینجوری نیست. این مغز مریض شیعه ایرانی‌ می‌‌باشد که با دیدن موز یا هندوانه به چیز دیگری فکر می‌‌کند و اگر می‌‌توانست موز و هندوانه چادر را هم به سر می‌‌کرد. این طرز فکر شیخ فاسد شیعه می‌‌باشد که از جریان سکسی‌ همیشه استفاده می‌‌کند تا چند صباحی به حکومت ننگین خود ادامه دهد . این تهمت‌ها از زبان کسانی‌ در می‌‌آید که دخترکان ۸ سااله را بالغ می‌‌دانند و امامش می‌‌گفت اقتصاد مال خر است ولی‌ ۵ صفحه در مورد تراز ارضأ شهوت با دخترکان ۷ سااله توضیح می‌‌دهد . از دهان کسانی‌ بیرون می‌‌آید که در نماز جمعه ملت را به اخرت حواله می‌‌دهند و در شب با انگشتان فربه جوجه کباب نیش می‌‌زنند و در شب با خواندن سوریه قرهان در بستر وظیفه اسلامی خود را با کودکان این مرز و بوم همانند جدّ خود انجام می‌‌دهند خیر دوست عزیز دانشگاه آلمان روسپی خانه نیست در ایران هم چنین نیست . این فقط برای تهدید است چرا که استدان ایرانی‌ حاضر نیستند با ۱۴۰۰ سال خیانت به ایران همکاری کنند .
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 08:04
be_pa.khaste - هارلم - هلند
واقعا به هادی حرصم گرفته نمیدونم باید چیو خورد کنم که یه ذره آروم شم .
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 09:47
ariya777 - تهران - تهران
siavash2111 - ویسبادن - آلمان . مطمئن باش همین شریعتی حـ... تر از اون استادایی که داره بهشون تهمت میزنه ، انداختنش بیرون داره آتیش میگیره هرچی دوس داره میگه
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 09:50
طرفدار حقیقت - تهران - ایران
بر فرض حرف این پشمالو درست باشه....خوب اگه تن دختر نخاره که مسئله ای پیش نمیاد...خود دختر هم راضی بوده دیگه که بیرون دانشگاه قرار میذاشته.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 10:08
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
دانشگاه هر کشوری مرکز تخقیق و بررسی کلیه مسائل اجتماعی است که باید توسط اساتید بدانشجویان تدریس یا با تحقیق و بررسی بمنابعی که تا امروز بان دسترسی نداشته اند دسترسی پیدا کنند.بطور مثال در زمانی ما انسانها به بیماریهای مختلف مبتلا و بدلیل نداشتن اطلاعات پزشکی مردم برای درمان ان بدعا نویس و هزاران مسائل مسخره متوسل میشدند اما امروزه بذلیل پیشرفت علم اطبا با تحقیق و بررسی و نوشتن مقالات و تبادل نظر بین المللی به بسیاری از ان بیماری ها که دعا نویس ها مدعی علاج ان بود و هیچ غلطی هم نمیکردند دست پیدا کرده و بازار رمال و دعا نویس ها از رونق افتاده .توفیق دراینکار فقط توسط اساتید در دانشگاههای معتبر صورت گرفته.پس نتیجه میگیریم دانشگاه مرکزعلم و تحقیق و بررسی است و همه مسائل باید در دانشگاهها بررسی شود وبا پبدا کردن علل بدرمان ان اقدام میکنند. از حمله میتوان به تخصص پزشکان مرد به بیماریهای زنان و زایمان اشاره کرد
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 10:52
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
در این امر امام امت زحمت الله غلیه فرمودند که پزشک مرد باید با گذاشتن ائینه به شرمگاه زن البته منظور امام راحل فرج با ارگان زنانه است با دیدن ان ارگان از طریق ائینه بدرمان ان اقدام کند. بسیار خوب این یک ایده از طرف شخصی است که گمان میکند تمام هم و غم مردم همان شرمگاه است. ولی نمیدانند که یک پزشک یا فردی که دارای مسئولیت وتعهد کاری است به تنها چیزی که فکر نمیکند همان مرکز شرمگاه است که اقایان برای دیدن و داشتن ان حاضرند هزاران دروغ وکلک ببافند. از بحث خارج نشویم دانشگاه یا استاد یا دانشجو برای دستیابی و تحقیق و ساده تر بگویم نوشتن مقاله و ارسال ان بمنابع تخصصی بین المللی و احتمالا چاپ ان از بین هزاران مقاله ارسالی از سراسر دنیا برای ان فرد جوان عاشق ترقی و تکامل اقدامی است که باید ظرف سال روز ها و شب ها در حال تحقیق وبررسی باشد تا بتواند سری بین سر ها در بیاورد پس اینگونه افراد به تنها چیزی که فکرنمیکنند همان شرمگاه زنانه یا فرج زنانه یا ارگان زنانه است و همینطور در رابطه با افراد همجنس باز یا همجنس گرا
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 11:12
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
دانشگاه و یا دانشجو باید تخقیق کند چرا بسیاری از مردم دنیاهمجنس گرا هستند وچرا بسیاری از زنان دنیا دارای ارگان مردانه هستندوچرا یک زن با داشتن چهره ظاهرا سالم زنانه اما دارای الت و ارگان مردانه است. که این امر از نطر اقایان معتقد به جهنم و بهشت امری است که شیطان وارد رحم مادر این زن شده یا ان زن با شیطان همخوابگی داشته یا احتمالا دنیای اخر زمان است و چون اقا باید ظهور کند این الت مردانه اثار ظهور است و از اینگونه مزخرفات که تا چندسال قبل در کشور ما اینگونه زنها را که هیچگونه دخالتی در شکل گیری انسان در رحم مادر نداشتند و ندارند بجرم واهی همخوابگی با شیطان اینها را میکشتند و اخیرا با پا در میانی سازمانهای بین امللی این انسانهای بیکناه را معالجه میکنند. بحث را تمام کنیم و نتیجه بگیریم تا زمانی که افکار و بخث روسای دانشگاههای ما داشتن ارتباط زن و مرد با هم میباشد تا زمانیکه استاد بدلایل واهی بادانشجو همخواب شده یا از اینگونه دلایل پس بهتر است بگوئیم بگذار دانشگاههای ما روی همان شرمگاه بخث کنند و ندانند که چرا بسیاری از بانوان دارای ارگان مردانه هستند
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 11:28
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
اگر دختری از خمخوابی نمره میگیرد مقصر اول خود دختر هست بعد استاد. درس رو بیافته مثلا چی میشه. هر دختری این کار رو نمیکنه.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 11:59
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
و من خوش باور هم قبول می کنم که شما به خاطر ناموس مردم استاد دانشگاه رو اخراح کردید. قضیه دانشگاه زنجان رو هنوز فراموش نکردیم که دانشجو تاوان داد.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 12:36
آرمان شهر من - استهبان - ایران
این گونه اتهامها و تهمتها در ایران تازگی نداره و زمانی که هیچ بهانه ای برای برکناری و تخریب مخالفان و دگر اندیشان پیدا نمی کنن اونها رو متهم به فساد اخلاقی و امثال این می کنن...بهر حال ذات افرادی مثل صدرالدین شریعتی کثیف و آلوده ست و همکس و همچیز رو از دید جنسی می بینن.
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 15:04
آرمان شهر من - استهبان - ایران
ولی نکته عجیب و تاسف برانگیز دیدگاه برخی از ایرانیان خارج نشین همچون سیاوش2111 از المان و سپهرداد از استرایاست.ادم نمی دونه در مورد این گونه افراد چی باید بگه جز اظهار تاسف شدید...
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 15:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.