عمران‌زاده:77 یعنی مجیدی و 7 سال نباختن به پرسپولیس!

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: عدد 77 برای هواداران خوش یمن است چون شماره 7 یعنی پیراهن مجیدی و شماره 7 دیگر یعنی هفت سال نباختن به پرسپولیس.

به گزارش خبرگزاری فارس، حنیف عمران‌زاده در مورد دیدار دربی 77 گفت: امیدوارم استقلال در این دیدار پیروز شود. هواداران باید تیم‌های خود را تشویق کنند، در بازی سال قبل در دیدار رفت جو خوبی در ورزشگاه حاکم نبود اما در دیدار برگشت وضعیت بسیار خوب بود. انشالله این بازی هم مثل دیدار برگشت فصل قبل باشد.

وی افزود: هرچه پیش می‌آید امیدوارم ما پیروز شویم. از مسئولین می‌خواهم امکانات خوبی برای هوادارانی که از چهارشنبه یا پنجشنبه به ورزشگاه می‌آیند فراهم کنند. حالا که بلیت‌ها گران شده حداقل امکانات خوبی برای هواداران فراهم کنند.

عمران‌زاده در مورد حساسیت‌های این دیدار اظهار داشت: بالاخره دیدارهای این دو تیم از قدیم حساسیت داشته و این بازی‌ها مهم بوده‌اند.

وی در مورد اینکه محمدرضا خلعتبری برای استقلال کری خوانده است، عنوان کرد: من با محمدرضا صحبت کردم او گفت شوخی کرده است.دیگر کری‌خوانی از من گذشته است. 10 تا 11 دربی به میدان رفتم و دیگر کری‌خواندن را برای جوانان می‌گذاریم.

مدافع استقلال در مورد اینکه دربی 77 به چه معنی است، خاطرنشان کرداین شماره ها برای ما خوش یمن است؛ 7 اول شماره فرهاد مجیدی است و 7 دوم به خاطر شکست نخوردن استقلال در 7 سال پیاپی است که رکورددار این موضوع ما بودیم.

+67
رأی دهید
-45

dark night - تهران - ایران
مگه آلزایمر داری؟ ۳ سال پیش دقق ۲۸ تا ۹۳ یادت رفته؟ بازم بگم ۳ گول تو ۱۰ دقیقه، بازم بقام.
‌چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 17:59
elvis2002 - گوته برگ - سوئد
7سال؟. پس جریان ایمون کسیه سوراخ کن چی میشه؟
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 00:31
dave07 - سیدنی - استرالیا
علیرضا افغانی (لنگی) رو کردن داوره دربی که این‌دفعه هم قبل از دربی به پرسپولیس یه هدیه داده باشن. این یارو همونی بود که چند هفته پیش تو بازی با سپاهان دوتا پنالتیه واضحه تاج رو نگرفت که وقتی‌ تاجیا اعتراض کردن یه امتیاز هم از تاج کم کردن. از پول تو جیبه عربا کردن و آوردنه خره باری گرفته تا داوریه افغانی دارن به هر دری میزنن که جلوی سرورشون ضایع نشان. دیگه آدم نمی‌دونه باید چی‌ بگه که این تیمه آخوندی دست از بازیه کثیف برداره
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 01:43
شبهای کویر - کرمان - ایران
ایشالا فردااا میبریم .به امید برد استقلااااال.هوراااااااااااااا
‌پنجشنبه 14 شهريور 1392 - 22:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.