انفجارها در اردوگاه اشرف عراق «دهها کشته» بر جای گذاشت

مجروحان درگیری‌های پیشین نیروهای عراقی با ساکنان اردوگاه اشرف.

گزارش‌های رسیده از عراق حاکی است که بروز انفجارهای پیاپی در اردوگاه اشرف، محل استقرار حدود صد تن از نیروهای سازمان مجاهدین خلق، در روز یکشنبه دهها کشته بر جای گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه در حالی که سازمان مجاهدین خلق می‌گوید این انفجارها به خاطر «حمله راکتی توسط نیروهای دولتی عراق» رخ داده، مقام‌های عراقی این اتهام را قویاً تکذیب می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق در وب‌سایت‌های خود از کشته شدن ۳۵ نفر در جریان «حمله به اردوگاه اشرف» در روز یکشنبه،دهم شهریور، خبر داده و می‌نویسد که «حداقل پنج تن» از کشته‌شدگان در اشرف «پس از دستگیری توسط نیروهای نوری المالکی و در حالی که دست‌هایشان را از پشت بسته بودند به رگبار بسته شده و کشته شده‌اند.»

به نوشته وب‌سایت اصلی سازمان مجاهدین خلق، «نیروهای پلیس عراق و افسران وابسته به نخست وزیر مالکی»، «در برخی از ساختمان‌های اشرف ابتدا با گلوله‌های آرپی‌جی هفت به درون اتاق‌ها شلیک می‌کردند و سپس افراد آن اتاق را به رگبار می‌بستند.»

در همین حال به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقام‌های عراقی با تکذیب این اخبار می‌گویند  صداهایی که شنیده شده صدای انفجار بشکه‌های نفت و گاز یا بوده‌است.

بیمارستان‌های محلی نیز می‌گویند که تلفاتی از این انفجارها به آن‌ها گزارش نشده‌است.

علی الموسوی، سخنگوی نخست‌وزیر عراق، در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس کشته شدن چند تن از ساکنان اردوگاه اشرف را تایید کرد اما با تکذیب درگیر شدن نیروهای عراقی با ساکنان این پایگاه گفت که «تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این افراد به خاطر درگیری داخلی بین خود ساکنان اردوگاه کشته شده‌اند.»

از سوی دیگر حقی الشریفی، مقام عراقی مسئول اردوگاه اشرف، به خبرگزاری فرانسه گفت که «حتی یک سرباز هم وارد اردوگاه اشرف نشده‌است.»

وی تاکید کرد که «از بیرون هیچ حمله‌ای به این کمپ نشده‌است و به نظر می‌آید چند بشکه نفت و گاز منفجر شده‌است و پلیس در حال بررسی این موضوع است.»

اما در همین حال یک منبع پلیس عراق به خبرگزاری فرانسه گفت که بامداد یک‌شنبه پنج خمپاره در اردوگاه اشرف به زمین اصابت کرده‌است.

از سوی دیگر الیانا نَبعه، سخنگوی هیات نمایندگی سازمان ملل در عراق، نیز روز یک‌شنبه به خبرگزاری فرانسه گفت: «از اتفاقات غم‌انگیز امروز که بنا بر گزارش‌ها منجر به کشته و زخمی شدن چندین تن از ساکنان اردوگاه [اشرف] شده بسیار متأسفیم.»

وی خبر داد که سازمان ملل در حال بررسی و ارزیابی مستقل گزارش‌های رسیده در این مورد است.

مجاهدین خلق پیش از این نیز خبر داده‌بود که مقام‌های عراقی حدود دو هفته پیش آب و برق اردوگاه اشرف را قطع کرده‌اند.

بخش عمده‌ای از اعضای سازمان مجاهدین خلق حدود سه دهه در پایگاهی نظامی به نام اشرف در عراق زندگی می‌کردند، اما حدود ۳۰۰۰ نفر از این نیروها در پی ضرب‌الاجل مقامات عراق و توافق با ایالات متحده در سال جاری به پایگاه لیبرتی (حریه) در حوالی بغداد منتقل شدند که پیش از آن محل استقرار نظامیان آمریکایی بود.

پس از این انتقال، حدود ۱۰۰ نفر از اعضای این سازمان در اردوگاه اشرف ماندند تا به امور دارایی‌ها و کالاهای باقی‌مانده سازمان مجاهدین در این پایگاه بپردازند.

+128
رأی دهید
-25

همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
مثل همه جنایتکارهای تاریخ کشتن بچه های بی گناه مردم توسط این گروه احمق و جنایتکار هم یه جایی جواب داره..
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 12:40
samuk66 - لندن - انگلستان
خدا کنه همهٔ این مجاهدین بمیرند.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 12:44
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
لعنت بر خمینی مرگ بر خامنهای ومالکی مزدورش مرگ بر اصل ولایت فقه و حامیان استعماری ان مرگ بر اوباما که نیروهای امریکائی از حفاظت از اشرف بر داشت وبه دست نیروی قدس سپاه پاسداران داد مرگ بر اوباما .
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 12:50
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مسوولیت مستقیم مرگ این افراد!!!قربانیان!! به عهده رجوی که در چاه جمکران مخفی‌ شده-- و --مریم لچک--- است!!! گور بابای‌ عراقی قاتل صدها هزار ایرانی‌!!ولی‌ مگر میشود قسمتی‌ از خاک یک کشور را اشغال!! و پایگاه تشکیل داد؟؟؟ همان آمریکا حامی‌ آن قلاب ۱۳۵۷ و دفتر شما در واشنگتن مگر قبول می‌کند قسمت کوچکی از خاکش در اختیار گروهی قرار گیرد؟؟ شما حامیان خمینی و عنقلاب!! فقط این ۳۰۰۰ نفر را در آنجا نگاه داشته اید برای مظلوم نمایی!!! و هر فردی از این ۳۰۰۰ نفر کشته می‌‌شود خونش به گردن شماست!! مورد سؤ استفاده‌ای رژ‌یمیها و مروجین اسلام و توده‌ ای‌ها قرار نگیرد!! شما هم بسان مجاهدین هستید بی‌ هیچ تفاوتی!!!
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 12:45
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
از یک کشور بی‌ در و پیکر که به لطف غرب!!!! شاید ۵۰ اعدام در زمان صدام اشغال!! در یک سال تبدیل به کشوری شد با دهها کشته در روز!! در عملیات انتحاری ‌شیعه و سنّی مگر میشود انتظار عدالت داشت؟؟ به همان گونه که در افغانستان و ایران اتفاق افتاد!! دخالت غرب به خاطر منافع مادی و سیاسی خود!! آمار جنایت و کشتن انسانها را هزار برابر کرد!! طبیعی است که برای سیاسیون ایران صرف کند به جای آگاهی‌ ملت!! به عهد بوق بگریزند و حوادث سیاسی چند دهه ی پیش را علم کنند بی‌ توجه به شرایط دهشت آور ایران کنونی!!! این راه که شما می‌روید نه به ترکستان !!!بلکه به جهنم است!! و آتش این جهنم دامنگیر ملت داخل ایران!! البته نه کور و کچل‌های رژیم از اطلاعاتی‌ و سپاه و بسیج!!!!
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 12:55
bardia.kaviani - زوریخ - سوییس
چو بد کردی مباش ایمن ز افات!!!!!!!! طبیعت را شده واجب مکافات
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 13:03
hossein+87 - ایران - ایران
درک
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 13:20
ab shangooli - لندن - انگلند
خیلی‌ حیف شد که اینجوری کشته میشوند آنها باید به ایران برگردانده می‌شدند تا به دست مردم تیکه تیکه بشوند ، اسم خودشون رو گذاشتند مجاهدین ، شما‌ها خائنین هستید ، شاید ما فرق مجاهد و خائن رو نمیدونیم.کسانی‌ که در جنگ ایران و عراق به دشمن پناه بردند و تمامی‌ اطلاعات نظامی کشور خودشون رو در برابر لقمه نانی به دشمن دادند و ناموس خودشون رو به عراقی‌‌ها تسلیم کردند ، اینها مجاهد هستند؟ اینها خاینینی هستند از آخوند‌های کفتار صفت بدتر . این ما بودیم که نگذاشتیم خلبان عراقی‌ رو که بعد از بمباران اهواز و کشتن تعداد زیادی زن و بچه بیگناه هواپیمای میگ ۲۹ رو هدف قرار داده بودند در حالیکه خلق عرب و مجاهدین خلق سعی‌ در فرستادن او به عراق داشتند زنده دستگیر کنیم.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 13:12
جنگنده - تهران - ایران
خائنین و افرادی که در زمان جنگ ایران و عراق به آغوش صدام رفتند و نوکری او را کردند باید نابود شوند و نابود هم خواهند شد
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 13:33
farhad85 - سیدنی - استرالیا
خود کرده را تدبیر نیست، آنزمان که آقای رجوی شادان و خندان طوق مزدوری صدام حسین ضدّ ایرانی را به گردن انداخت و صدها میلیون دلار از صدام حسین(قاتل مردم ایران) گرفت باید به فکر دوران بعد از صدام حسین هم میبود که البته هیچگاه تصور نمیکرد که اربابش سقوط کند!! بهرحال رفتن به عراق و مزدوری کردن برای صدام حسین خیانت بسیار بزرگی بود که متاسفانه رجوی به آن تن‌ داد و بسیاری از جوانان را هم با خود به جهنم برد. شرایط امروز فرقه مجاهدین را سالها پیش دلسوزان به رجوی گوشزد کرده بودند ولی‌ شهوت قدرت و خود فروختگی رجوی به صدام آنچنان زیاد بود که نصایح آنان را نادیده گرفت. امروز البته رجوی فراری چاره ای‌ ندارد جز از بین بردن این افراد سالخورده در اشرف و لیبرتی زیرا خودش به خوبی میداند که دیگر کاری از آنان ساخته نیست و چه بهتر است آرام آرام آنان را از میان بردارد و از ش‌ر آنان خلاص گردد و با پولهای اهدائی صدام که در اقصی نقاط دنیا سرمایه گزاری کرده اند به اتفاق مریم قجر و مهدی بی‌ غیرت (مهدی ابریشمچی) و عباس داوری و چند تا عمله و اکره دیگر روزگار را بگذرانند
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 13:47
Arash آرش - لندن - بریتانیا
این حمله جنایتکارانه و کشتار و قتل عام دهها ایرانی پناهنده بی دفاع در کمپی که به اصطلاح تحت حفاظت دولت عراق است جنایت علیه بشریت بوده و هر انسانی بایستی با محکوم کردن این جنایت که فقط بنفع دولت عراق و رژیم آخوند-پاسدارن تروریست اشغالگر ایران هست، به کمک هموطنان ما بهر صورتی که برایش امکان دارد، بشتابد! هم اکنون ملت ایران شاهد خواهند بود که هر فرد و هر شخصیت و جریان ها و سازمانهای آپوزیسیون ایرانی که به حقوق بشر اعتقاد دارند چه موضعی خواهند گرفت.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 14:53
bg_m555 - بلغارستان - صوفیا
بابا جان اینها از مد افتادان شیمیای بزنید که الان رو مد است . اگه یک کم مواد رادیواکتیو هم داشته باشه . که دیگه میشه نور الا نور
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 15:13
marg bar doshman - لندن - انگلستان
بکشید همه این موش های کثیف و مزاحم رو
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 15:21
دوستدار - استهکلم - سوئد
مجاهدین این افرادش را در اردوگاه اشراف نگاه داشته بود تا در راه سیاستهای. غلطشان قربانیشان کند. برای مجاهدین خیلی زشت است که افرادش را این گونه به کشتن میدهد. اگر مجاهدین میخواست از شرشان نجات یابد و به دست نیروهای عراقی به کشتنشان دهد اینکه خیلی ظالمانه است.اگر امنیت جانی این افراد برای مریم و مسعود رجویی ارزش داشت باید این راقبول میکردند که با رژیم صدام هم پیمان بودند نا با دولت مالکی, میبایست همزمان با نابودی صدام حسین مجاهدین هم نیروهایش را از عراق خارج میکرد. ولی از شما چه پنهان مجاهدین هیچوقت جان وامنیت نیروهایش برایش مهم نبوده و ان سیاه لشکری که درست کرد بود برای حفاظت از جان مریم و مسعود و بعضی وقتها هم به کشته دادنشان به دست نیروهای رژیم ایران و رژیم عراق استفاده ازشان کنند.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 15:38
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
به درک
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 15:58
dark night - تهران - ایران
عاقبت خائنین به وطن ،و ملت ایران بهتر از این نمی‌شه،ننگ بر مجاهدین خلق.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 18:36
bahar 2014 - فرانکفورت - المان
ای خامنه‌ای جلاد هیچ گریزی از سرنگونی نیست . مرگ بر اصل ولایت فقیه - لعنت بر خمینی -لعنت بر نوری المالکی مزدور و تمام مزدوران ، قاسم سلیمانی حـ... به زودی جواب خواهی‌ گرفت .
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 18:47
muhammad-yousefi - تهران - ایران
ای جانم به فدای پاسداران ایران و عراق.الان دیدن دلقک بازی منافقین تو شبکه هاشون خالی از لطف نیست. قضیه برعکس شد! منافقین که تاپ لیدر تروریست های سوریه هستن داشتن جشن رقاصی اربابشون رو فراهم میکردن که یهویی جشن به عزا تبدیل شد.البته شواهد حاکی از اینه که جشن به هم خورده.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 18:41
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
عیب نداره به رهبر عزیزشان رجبی دی‌.... میپیوندن.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 20:00
کبالت3 - کرج - ایران
البته بر ما واضح و مبرهن است که در این برهه از زمان این برادر مسعود مفقود واین مریم جان مهر تابان این عده را برای بجا آوردن وظیفه مقدس شهادت و ادامه مسیر خونین شهدای مجاهد در آن وادی بجای گذاشته اند بزرگان فرموده اند هر چه شهید بیشتر مظلومیت بیشتر و دلار بیشترتر یعنی این بنده خدا ها کامیکازه های بی هدفن کبلائی.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 19:12
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
عیب نداره به رهبر عزیزشان رجبی دی‌.... میپیوندن.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 20:00
تیردادسورنا - ایران - ایران
به درک واصل شدن این مزدوران را به همه ایراندوستان تبریک میگویم.این مجاهدین از همون ان قلاب با دروغبافی و مظلوم نمایی با مشارکت در کشتن سران نظام شاهنشاهی و سپس ترور و کشتن مقامات ج.ا و بعد از آن خیانت و مزدوری صدام و به تیر بستن نیروهای ایرانی از پشت و دزدی اسلحه در جبهه ها سیاهترین پرونده ها را دارند و مرگ هر کدام از آنها باعث شادی مردم ایران از هر قشر و عقیده ای میباشد.
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 20:37
princesse - تهران - پرژن
muhammad-yousefi - تهران - امیدوارم هر چه زودتر جانت به در رود .!!!
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 21:04
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
خبر خوبی‌ بود ، کاشکی‌ هر ۳۰۰۰ تا رو میکشتید، جاسوسان و خائنین به وطن را
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 21:43
bahar 2014 - فرانکفورت - المان
artemis -/sw - فرانسه - پاریس - تو هم که گفته‌های رژیم رو بلغور میکنی‌ ، شرط میبندم که سواد سیاسی هم نداری و در ضمن مگر مالکیت عراق به اسم توست که حرص می‌خوری ،در ضمن دلسوزی خاله خرسیی نکن ، تو بشین تو همون فرانسه کامنتت رو بنویس . چند تا لغت از کامنت دیگران پیدا میکنی‌ و شدی برای خودت دانا .واقعا به رژ‌یمیها گفتی‌ زکی برید کنار که من هستم .خیلی‌ جرات داری بیا در میدان جنگ با رژیم ،لنگش لنگش نکن .
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 21:57
مراد درشوری - ویله - دانمارک
من مخالف مجاهدین هستم، اما آن‌ها هم انسان و ایرانی‌ هستند و نباید کشته شوند
یکشنبه 10 شهريور 1392 - 22:49
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
خامنهای تا زمانیکه ایقدر ساندیسخور داری که برایت در سایت اوکی وقتشان را می گذارند تا تو قاتل ودزد وچلاق وبی ناموس ساندیسهاس الوده به نجاست را از توقاتل بگیرند راحت باش ولی این را بدان مالکی وسلیمانی وپاسذاران بیت ولایت نوبت ما هواداران مجاهدین هم می رسد که انتغام خون عزیزان خود را بگیریم واگر تا انروز زنده ماندهاید واگر به هر سوراخ موشی خزیده باشید پیدایتان می کنیم ما از نسل بی شمارانیم ودر تمام دنیا وجود داریم وشمارا یک به یک پیدا خواهیم کرد وبه مجازات خواهیم رساند کشته کی را کشتی تا کشته شوی زار خدا عدالت بزرگ است درود بر شهیدان راه ازادی ایران زمین زنده باد مسعود ومریم زجوی مرگ بر اصل ولایت فقه.
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 00:02
potatis - مالمو - سوئد
ایرانیان عزیز کف بزنید و هورا بکشید چه برای قتل عام این ٥٠ نفر چه برای به دار کشیدن آدم ها توسط جمهوری اسلامی, بلاخره نوبت ماها هم میشه! حالا فعلا واسه مرگ دیگران دست میزنیم تا به موقش دیگران واسه ما کف بزنند.
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 01:03
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
اینها که در بالاکامنت گذاشته اند اگر یک کمی مخالف ولایت فقه دزد وقاتل و دروغگو بودند از این اتفاقی که در اشرف افتاد خوشحال نمی شدند وحداقل محکوم می کردند چون هرچه باشند مخالف ولایتفقه قاتل ودزد دارند مبارزه می کنند ولی با نوشته های خود نشان دادهاند از ساندیسخورهای بیت ولایت هستند وبس پس مرگبر ساندیسخورهای بیت ولایت .
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 02:30
omidvaran - نورکل - امریکا
من باکشتن ادما بهرشکل وبهردلیل مخالفم ولی این باقیمانده گروه جنایتکار وخائن مجاهدین هم باید عقلشونو بکاربندازند - رجوی جنایتکار میخواهد که از شر این ادمای بیکاره وخودفروخته راحت شود بنابراین بازمانده های مجاهدین باید حماقت روکنارگذاشته وهر چه زودتربااعلام انزجار ازاین گروه جنایتکارجداشوند ودنبال کاروزندگی خود بروند درغیراینصورت همه اونا رو رجوی گوشت دم توپ خواهد کرد - بیخودی دنبال عراق یا ایران وغیره نگردید که ماجرارا بگردن این واون بندازین برین خرخره رجوی ومریم ادمکش رو بگیرین .
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 05:45
invincible - مینستا - آمریکا
مرگ بر خامنه‌ای ضحاک که اینطور جوانان ایران زمین رو شهید میکنه-- و اوباما و سازمان ملل باید بدونن که ایرانی‌ از مرگ ترسی‌ نداره-- حالا چه مجاهد و یا مردم دیگر-- ما فردا پاسدارن خائن رو مثل رهبر خأنن اونها لاجوردی برای همیشه به زباله دن تاریخ میفرستیم-- اونهای که از کشته شدن دیگران خوشحال هستن ساندیس خور و خائن هستن-درود بر شهدا- اسیران-
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 06:40
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bahar 2014 - فرانکفورت - المان آبجی‌ زینب مجاهد من از مرگ کسی‌ جز تروریستهای اسلامی ---خوشحال نمیشوم!! اگر شعور سیاسی داشتی می‌‌فهمیدی که نوشتم قربانیان!!! در ضمن جناب عا لی‌ که تظاهر میکردی ضدّ اسلام هستی‌ چطور شد از یک گروه سیاسی که همان ملا هست بی‌ عمامه با صدها خیانت به ایران دفاع میکنی‌؟؟؟ خودتی باز هم خودتی---می‌ سوزید که اسلحه ی دست ملا اسلام که اسلحه ی دست شما ها هم هست را افشا می‌کنم بسوزززززززز!!!
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 06:56
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bahar 2014 - فرانکفورت در ضمن امثال تو عننننننننن قلاب کردید خمینی را مثل سگ هار به جان ایران انداختید---- ابتدا زیر آن جای-- خمینی --بعد صدام --بعد هم بابا جان اوباما!!! خجالت بکش که باعث آوارگی ۶ میلیون ایرانی‌ دهها هزار اعدام شدید افتخار هم می‌کنید؟؟ تو خبر مرگت برو ایران مبارزه کن که آن قلاب کردی!!!
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 07:01
salar67 - تبریز - ایران
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا. چیرو محکوم کنن کارنامه واعمال این گروه مشخصه نیازی به کتمان کردن نیست خیانتهای اینها در تاریخ بیسابقست تو بحبوحه جنگ بری رییس دشمنرو بغل کنی حتی اگه هیچ اطلاعاتی به فرض محال به صدام نداده باشن همین کارش اونرو مستوجب اعدام میکنه چه برسه به اینکه بخواد اطلاعات نظامی کشوررو در اختیار اونها قرار بده در ضمن شاید سن خیلی از ماها قد نده ولی ایران اوایل انقلاب شرایط امروز عراقرو داشت تنها به خاطر این دو گروهک الحادی مجاهدین وفرقان که هر روز ده ها نفر تو شهر های مختلف کشته میشدن
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 08:09
salar67 - تبریز - ایران
bahar 2014 - فرانکفورت - المان. من که تو حرفای ارتمیس تا حالا جز فحاشی چیز دیگه ای ندیدم کلا فک میکنه خیلی میفهمه بیشتر از همه ادما
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 08:11
shahroodi - برمن - آلمان
به رگبار بستن افراد بی سلاح و بی دفاع، آنهم با دستان بسته، با هر معیاری جنایت علیه بشریت است و سکوت در مقابل آن همدستی با جنایت است
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 10:57
simpleplan - تهران - ایران
ننگ بر مجاهدین خائن به ایران و ایرانی‌....
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 12:30
کبالت3 - کرج - ایران
وظیفه اولیه هر مسئولی از گروه سیاسی فرهنگی ورزشی محافظت از اعضای تیم و گروهه یعنی کدوم احمقی که ادعای رهبری سیاسی و عقل کلی رو میکنه افرادش رو تو یه کشور دشمن با اون وضع که هر روز مردمش همدیگه رو تکه پاره میکنن با اتکا به سند و کنواسیون و یه مشت کاغذ پاره رها میکنه و خودش ییلاق قشلاق میکنه انگار اونا رو تحویل سویس داده نه برادر این فرقه بعد از شکسته شدن شاخش و کشیده شدن نیشش که اونهام عاریته بوده برای جلب توجه هر شیلنگ تخته ای میندازه از میتینگ باسمه ای تا کنسرت و انواع ژانگولر بگیر تا شهادت عمدی و بساط روضه و ذکر مصیبت های بعدش که اگه اینام نباشه فرقه رجوی فقط یه بنگاه شادمانیه و بس این وسط فقط جون اعضای سازمانه که برای رهبری یه سنت هم نمی ارزه یعنی همه فدای بند تنبون رهبر کبلائی.
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 09:16
کبالت3 - کرج - ایران
من نه اینها رو میشناسم نه میدونم آدمای خوبی بودن یا بد نه قاضی و نه حاکم هم شکر خدا نیستم این کشتار هم به نفس کشتار محکومه اما وضع کشور عراق رو هر بچه دبستانی میدونه آخه یه حاکم و سیاستمدار اسلامی پیدا کن که به کنوانسیون و معاهده بین المللی و این جور چیزا متعهد باشه امضا هم کرده باشه حتی اما تو اگه بچه تو انداختی تو قفس شیر و از شیره و بقیه توقع داشتی مواظب بچه ات باشن یا دیوانه ای یا از شر بچه میخواستی خلاص بشی یه دیه ای هم گرفته باشی یه اشک تمساح هم ریخته باشی آدم ناشی کبلائی.
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 17:13
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
کبالت و تبریز باز جشن ساندیسخوریگرفته اید در بیت ولایت فقه قاتل ودزد ودروغگو خوشحال باشید فردا فراموش نکنید کا نوبت ما هم خواهد رسید مالکی خامنهای وسلیمانی بدانند که فردا اگر زنده ماندن از دست مردم وبه هر سوراخ موشی قائم شده باشند پیدایشون کرده وبه دست عدالت خواهیم سپرد
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 18:32
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
کبالت و تبریز باز جشن ساندیسخوریگرفته اید در بیت ولایت فقه قاتل ودزد ودروغگو خوشحال باشید فردا فراموش نکنید کا نوبت ما هم خواهد رسید مالکی خامنهای وسلیمانی بدانند که فردا اگر زنده ماندن از دست مردم وبه هر سوراخ موشی قائم شده باشند پیدایشون کرده وبه دست عدالت خواهیم سپرد
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 20:07
bahar 2014 - فرانکفورت - المان
artemis - پاریس - فرانسه - به قول یکی‌ از هموطنان بی‌ تربیت هستی‌ و درست هم گفته است .در ضمن من آن آدم مذهبی‌ که شما فکر می‌کنید نیستم ، شما که مذهبی‌ نیستی‌ لطفا کامنت خودت را بخوان ببین این شما هستید که بیشترین حرفهای زشت رو گفتید یا من . در ضمن من می‌خواستم شما را محک بزنم ،چون کامنتهای شما را می‌خوانم ، زیاد به دیگران توهین می‌کنید . در کنار فهم باید انسان با هوش و زیرکی هم بود و آرام .
دوشنبه 11 شهريور 1392 - 21:14
کبالت3 - کرج - ایران
ذک گرجی -اینقدر شعار نده و پرت و پلا نگو برو که بغدادت خرابه کبلائی.
‌سه شنبه 12 شهريور 1392 - 04:43
جنگنده - تهران - ایران
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا ........... کاری نکن بیاریمت در صدا و سیمای جمهوری اسلامی و اونجا به غلط کردن بیفتی و توبه کنی از سرنوشت هم کیشانت در اردوگاه اشرف درس بگیر و خودت را از شستشوی مغزی که به روی مغز نداشته ات انجام شده نجات بده، هنوز دیر نشده به اشتباهات خودت اعتراف کن و به آغوش میهنت برگرد هرچند توبه گرگ مرگ است و تو هم به نظر میرسد مانند آقا گرگه، توبه ات مرگ است.
‌سه شنبه 12 شهريور 1392 - 07:19
ali-dk - لونگبو - دانمارک
Arash آرش - لندن - بریتانیا ».... اگر در جنگ بودین می دیدین وقتی عراقیها ایرانیها را اسیر می کردن تحویل این حـ... ها میدادن این حـ... ها دست بسته هموطن خودش را تیر خلاصی می زد... .
‌سه شنبه 12 شهريور 1392 - 08:50
bahar 2014 - فرانکفورت - المان
جنگنده - تهران - ایران - تو مال این حرفها نیستی‌ ، اگه جرات داری آدرست رو بنویس . لازم نیست تو بیایی ما خودمون میایم سراغت ، ولی‌ تو مال این حرفها نیستی‌ خالی‌ بند .به آغوش میهن بازگردد یا آغوش اوین و شکنجه . وزارت اطلاعاتی هم که باشی‌ کوچکتر از این حرفهایی . تو برای خارج شدن از خانه مجبوری از لای در و سوراخ کلید همه جا رو بپای ، حالا خودت رو کردی رامبی وزارت اطلاعات خالی‌ بند مزدور . از زیر مسجد بیا بیرون دارن ساندیس midan
‌سه شنبه 12 شهريور 1392 - 20:45
bahar 2014 - فرانکفورت - المان
با خواندن کامنت‌ها بعضی‌ مزدوران رو نما میشوند .
‌چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 00:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.