خواهر سیاهپوش در نقش مقتول

خواهر سیاهپوش دختر جوانی که در کیف‌قاپی شبانه دزد تکرویی کشته شده است در بازسازی صحنه جنایت نقش مقتول را بازی کرد. این دختر جوان که هنوز باور ندارد خواهرش در چشم برهم‌زدنی به قتل رسیده است با چشمانی اشکبار در یک قدمی قاتل چگونگی آویزان شدن خواهرش از در خودروی مرگ را به نمایش گذاشت.
 
ساعت 11 و 30 دقیقه شب6 آبان ماه سال جاری دختری جوان به نام فرناز برای رفتن به خانه یکی از آشنایان خانوادگی سوار بر خودرویش از پارکینگ خانه شان در بلوار اباذر خیابان آیت‌الله کاشانی خارج شد. دختر 29 ساله در حالی که قصد داشت زنگ خانه را به صدا در آورد، دید مرد جوانی اقدام به برداشتن کیف دستی اش از صندلی عقب خودرو کرده و همین کافی بود تا با فریادهای «دزد، دزد» به تعقیب دزد قوی هیکل دست بزند.دزد جوان خیلی زود سوار بر خودروی نوک مدادی‌اش شد و قصد فرار داشت که ناگهان فرناز با گرفتن دستگیره و بدنه خودرو سعی کرد از فرار دزد کیفش جلوگیری کند.اما مرد شیشه ای با سرعت شروع به حرکات مارپیچ  و خطر ناک کرد و وقتی دید دختر جوان دست بردار نیست، سناریوی هولناکی را به تصویر کشید.کیف‌قاپ خشن در این مرحله به سمت جدول سیمانی وسط بلوار رفت و در حالی که دختر جوان بین خودرو و جدول گیر کرده بود به مسیرش ادامه داد تا اینکه فرناز با جدا شدن از در خودرو با سر به زمین خورد و این مرد تبهکار بی اعتنا به سرنوشت طعمه اش با خیالی آسوده پا به فرار گذاشت.

قاتل که مرد 30 ساله‌ای به نام روزبه است با دستور بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران در حالی که از خانه‌اش نیز فراری بود در پاتوق کیف‌قاپان حرفه‌ای دستگیر شد و قتل را به گردن گرفت.
بازسازی صحنه قتل:  صبح دیروز، روزبه با خودروی پلیس آگاهی تهران و در حالی که بازپرس ایلخانی نیز در صحنه قتل فرناز حضور داشت به بلوار اباذر انتقال یافت و در برابر دوربین فیلمبرداری تشخیص هویت و دوربین‌های خبرنگاران و عکاسان به بازسازی صحنه قتل پرداخت.در این اقدام علمی-پلیسی، روزبه بیشتر سکوت کرد و عنوان داشت که شیشه کشیده بود و از ترس دستگیری ترمز نکرده است سپس خواهر فرناز که سیاهپوش و عزادار در صحنه بازسازی حضور داشت با توضیحات قاتل، چگونگی آویزان شدن خواهرش از در خودروی مرگ را به تصویر کشید و این در حالی بود که مرتب گریه می‌کرد.
 
+21
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  پروردگار - تهران، ایران

  یعنی دختر دیگه توی اون مملکت نبود که خواهر عزادار باید بیاد با چشمای اشکبار نقش ساعات آخر عمر خواهرش رو در حضور قاتل بازی کنه؟
  0
  30
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا
  مد نظر افرادی که با اعدام مخالفند لطفا بگید مجازات این حیوون وحشی چیه ؟ . به نظر من إعدام هم نه این عوضی باید قصاص بشه
  0
  5
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Mahvelat - فرانکفورت، آلمان
  [::ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز سختى اعدام فقط چند ثانیه است،مجازات این بقول شما حیوان وحشى باید حبس ابد باشد با روزى ١٢ ساعت کار سخت. بنظر شما کدوم بهتره؟؟ این که طرف ظرف چند ثانیه راحت بشه یا اونى که روزى هزار بار ارزوى مرگ بکنه؟؟
  0
  2
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.