"گوشه‌ای از وطن گم‌شده" در سازمان‌های کمک به پناهندگان

افزایش تعداد متقاضیان پناهندگی در آلمان بر نیاز به سازمان‌های کمک‌رسانی به آنها افزوده است. این سازمان‌ها با خدمات مشاوره‌ای در عرصه‌هایی چون اجتماعی، حقوقی و روان‌درمانی پناهندگان را برای زندگی در آلمان همراهی می‌کنند.

گزارش کامل را اینجا بخوانید

+31
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
perser68 - فلوریدا - امریکا
بابا نیایین به غرب،جای بعضی‌‌ها رو تنگ می‌کنین(:میخواهین تو راه جانتون رو بدین،بمونین تو ایران دین زده و روزی هزار بار بمیرین و زنده بشید(:نیاید آبروی بعضی‌ دماغ سر بالا‌ها رو می‌برید(:نکنید این کار‌ها رو خوبیت نداره(:دیگرانی که اومدن قبل از شما‌ها ،کارت دعوت داشتن از رئیس مملکت،به پزشون بر میخوره بابا(:
دوشنبه 28 مرداد 1392 - 14:43
نظر شما چیست؟