وسوسه بازی اینترنتی دردسرساز شد!

جوانی که برای دستیابی به مراحل بالای یک بازی اینترنتی به جی میل یک شهروند مشهدی نفوذ کرده بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: مردی جوان با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا گزارشی مبنی بر هک شدن جی میل(Gmail)خود توسط فرد یا افرادی ناشناس ارائه می کند.
در بررسی های اولیه شاکی اظهار داشت حساب کاربری اش (Gmail )حاوی مطالب مهم بود زیرا تمام اطلاعات مرتبط با دانشگاه و مرتبط با پایان نامه اش را داخل حساب کاربری وی قرار داشته است.
 
سرهنگ سید محسن عرفانی افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از شنیدن اظهارات شاکی اقدامات فنی و پلیسی خود را آغاز و با استفاده از ادله دیجیتالی موجود فرد متخلف را شناسایی و با هماهنگی قضایی او را دستگیر کردند.

متهم 22 ساله در مواجهه با ادله دیجیتالی موجود به بزه خود اعت
راف و انگیزه خود را از بدست آوردن رمز عبور شاکی رسیدن به بازی اینترنتی "کلش اف کلنز" عنوان کرد.
 
متهم در رابطه با بدست آوردن رمز (Gmail) شاکی اظهار داشت با دانستن علاقه شاکی به بازی "کلش اف کلنز" و رسیدن شاکی به مراحل بالای این بازی درصدد بدست آوردن رمز عبور حساب کاربری(Gmail) برای فروش آن به فردی دیگر شدم.

برای عملی کردن نقشه ام به بهانه انجام کاری به مغازه شاکی مراجعه کردم و هنگام وارد کردن رمز عبور با تلفن همراهم مراحل وارد کردن رمز حساب کاربری را تصویربرداری و با تغییر رمز عبور (Gmail )، مدیریت حساب کاربری شاکی را در اختیار گرفتم.
سرهنگ عرفانی تصریح کرد: متهم پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد.
+10
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.