زندگی مشترک خارج از ازدواج در تهران زیاد شده

مرتضی طلایی، عضو شورای شهر تهران، در گفتگو با خبرگزاری ایلنا گفته که زندگی مشترک دختران و پسران تهرانی بدون ازدواج رسمی با یکدیگر افزایش یافته است.

                           زندگی مشترک خارج از ازدواج در تهران زیاد شده

آقای طلایی هشدار داده که این پدیده یک "آسیب اجتماعی" است و "پیامدهای خطرناکی دارد."

او همچنین گفته که "هنوز آمار رسمی در این بخش اعلام نشده است اما این معضل و پدیده جدید قطعا آسیب‌های جدیدی را به همراه خواهد داشت."

کمتر از یک ماه پیش مجید دوستعلی، معاون وزیر کار نیز گفته بود که "افزایش خانه‌های مجردی یکی از تهدیدات دشمن است".

نگاه محافظه‌کاران حاکم بر ایران به مسائل اجتماعی، به ویژه اموری مانند روابط جوانان و پوشش آنها، با سبک زندگی قشرهایی از شهروندان ایرانی متفاوت است.

پیش از این نیز مقامات ایرانی محدودیت‌هایی را برای جوانان مجرد وضع کرده بودند. از جمله تلاش داشتند تا مانع از اجاره خانه توسط جوانان مجرد شوند.

+308
رأی دهید
-30

sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
فضولیش به شما کثافتهای انگل نیومده. شما جلوی دختر و پسرهای خودتون رو بگیرید کافیه.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:51
juvel - اسلو - نروژ
وقتی‌ امکانه ازدواج نباشه به خاطره هزینه‌های نجومی باید هم همین بشه ، بر پدرو مادره باعثو بانیش که رژیم آخوندی باشه ، هزاران بار لعنت .
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:58
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
یکی از پیشرافتهای رژیم اخوندی همین زندگی کردن دختران و پسران خارج از ازدواج است. پس چرا مزاحم زندگی کردن جوانان میشن نیروهای اشغالگر نظامی؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:24
arash. pm - دهلی - هندوستان
اینم از برکات اسلام ........
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:24
KARKAS - اصفهان - ایران
امام جمع توسرکان تو مسجد ترتیب زن یه آخوند دیگرو میداد فیلمش اومد بیرون
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:02
garmsari - یورک - بریتانیا
خیلى هم خوب هست،بنده خداها مشکل مالى دارند
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:19
elynaz - مونترال - کانادا
یعنی‌ اگر صیغه کنن حل می‌شه دیگه خطری برای کشور نیست
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:45
مهر آسا - تهران - ایران
بی ادب بی تکلیف است در مکتب نورانی اسلام بر دو نفر تکلیف نیست اول بچه و دوم مجنون اشتوتکارت آلمان از نوشته هایش درس گرفتم که بچه نیست و صد درصد دومی است پس تا می توانی بنویس
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:57
malih - شیراز - ایران
کاش پشت این روابط خیانت به کسی نباشه،بقیش مهم نیست.خودشون صیغه بخونن.
یکشنبه 10 دي 1391 - 20:06
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
مردم از خنده !!،، جدا" با خواندن این جمله از خنده روده بور شدم !!،،، ( "افزایش خانه‌های مجردی یکی از تهدیدات دشمن است". ) !!!!!،،، خانه مجردی هم شد جزو تهدیدات دشمن ؟؟!!!!!!،،،،،،،، همین امروز فرداست که یک آیه نیز از داخل کتاب آسمانی اسلام در بیاورند ، و به استناد همان آیه ، صاحبان خانه‌های مجردی را بکنند محارب با خدا و رسول خدا و در ملع عام نیز اعدامشان نمایند !!!!،،، هنوز دارم میخندم !!!،، به استناد سوره ی مبارکه خانه‌های مجردی ; محارب با خدا و رسول خدا !!!،،، هنوز دارم میخندم !!
یکشنبه 10 دي 1391 - 20:08
nahal-alman - هامبورگ - آلمان
حتمأًً باید یک ورد عربی خونده بشه تا دو نفر با هم زندگی کنند
یکشنبه 10 دي 1391 - 20:24
من نه منم - قشم - ایران
حالا گیر میدن به این بعدش به سلامتی امارشون درمیاد که تجاوز به محارم زیاد شده. ای بر پدرتون لعنت بذارید مردم زندگی طبیعی شون رو بکنن.
یکشنبه 10 دي 1391 - 22:24
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
خوب به شما چه ربطی دارد. فرهنگ فاسد تازی را ببینید که به رختخواب آدمها هم سرکشی میکندو تنها چیز مورد علاقه اش کندوکاو در مسائل پایین تنه ای است. ای کاش هرچه زودتر شر این فرهنگ بیابانی از سر کشورمان برکنده شود. این از بدشانسی ماست که سرزمینمان نزدیک به این تکه بیابان خشک و وحشی پرور بوده است.
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:25
مارتین الله - دابلین - ایرلند
مگه مشکلش چیه ؟ از این طریق میتونیم به جمعیت 200 میلیون سریع تر برسیم !
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:40
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حالا مثلا اگر نکاح!!! هم نباشد چه تغییری؟؟؟ مگر خود نکاح به چه معنی‌ است؟؟ نمی‌دانید??? از عربها بپرسید و لغت نامه ی دهخدا!!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:19
Sam-Antwerpen - آنتورپن - بلژیک
آقا جان کسی‌ که نمیتونه ازدواج کنه باید چیکار کنه تو اون مملکت؟ اگه مردش هستید راه حل بدید،،،. حتما نعوظ آلت تناسلی‌ هم از توطئه‌های دشمن هست!!!!.
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:55
abonoon - لندن - انگلستان
اینا همش بازی‌های رژیمی هست که داره توسطه انگلیس اداره میشه ،تا ۲۰ ساله دیگه همه احمق میشن و برده ،از اون وقت هست که دیگه کسی‌ حق انتخاب نخواهد داشت ،درست مثل سیستمی‌ که داره اینجا کم کم جا می‌افته
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:56
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
هیچ اشکالی نداره و خیلی هم خوبه , به کسی هم ربطی نداره , شما آخوندای بی شرافت فقط میخواهید که یه کلاه شرعی سرش بذارید و با یه صیغه نامه مسئله را مشروع کنید.
دوشنبه 11 دي 1391 - 03:45
شهادت - تهران - ایران
این معضل از غرب وارد ایران شد. باید به ارزشهای اسلام بازگشت و بس.
دوشنبه 11 دي 1391 - 06:59
akbarboy - تبریز - ایران
وای ارتمیس تو چقدر بیکاری در حسرتم یه خبری بخونم وتو تو اونجا کامنت نذاری نکنه تو هم عضو پلیس فتای فرانسه ای
دوشنبه 11 دي 1391 - 07:20
hamidrezashirazi - تهران - ایران
حداقل تو خونه مجردی اعصابم راحت راحت از این همه ناهنجاری برای چند ساعتم که شده دور میشم
دوشنبه 11 دي 1391 - 07:30
acemeace - کلن - آلمان
من براشون می خونم و همه می تونن با خیال راحت زندگی کنن. النکاح و النکحت و منکحت و لنکحت- حالا همه با هم زن و شوهرن :)
دوشنبه 11 دي 1391 - 08:11
bita tehrani - ونکوور - کانادا
همه نگرانی مسٔولان آن مملکت مشکلات زیر شکم است.اینهمه بیکاری و اعتیاد و فساد و دزدی زیاد شده خفه شده بود.یک دفعه احساس نگرانی بهش دست داد.خسته نباشی... من راه حل خوبی دارم شما که نیروهای انتظامی جان بر کف تان مثل مارمولک از در و دیوار خونه‌های مردم بالا می‌رن،بی‌ زحمت یک ملای صیغه خوان هم به ترک اینها ببندید که هر جا مساله مشکوکی دیدند،سریعاً صیغه را جاری کرده تا از اسلام عزیز دفع بلا شود. و امّت اسلام را از نگرانی نجات دهید
دوشنبه 11 دي 1391 - 08:33
*پسر شجاع* - تهران - ایران
rezgar - لینشوپینگ - سوئد. یعنی در سوئد دختران و پسران خارج از ازدواج با هم زندگی نمی کنن؟!! ..زندگی شخصی مردم چه ربطی به تو داره که اون رو ربط دادی به حکومت آخوند؟!..اتفاقا حکومت آخوند که میخواد همون زندگی به سبک ازدواج عربی یک مرد با جند زن رو ترویج کنه ..حالا که یه عده ای در ایران بدون اهمیت دادن به چرت وپرتهای آخوندها میخوان بر اساس علاقه و میل شخصی خودشون آن طور که دوست دارن زندگی کنن شما چرا ناراحتی؟!..
دوشنبه 11 دي 1391 - 08:52
*پسر شجاع* - تهران - ایران
در ضمن در توضیح کسانیکه که این رو ربط میدن به مشکل مالی ..اتفاقا اکثر کسانیکه اینطور زندگی میکنن وضع مالی خوبی دارن ..حداقل تا جایی که من دیدم ..بیشتر یکجور انتخاب آزادی و فرار از قید بندهای سنتی و دینی هست ..و طبقات پایین و کم درآمد همچنان بیشتر گرفتار فساد به سبک زندگی دینی هستن ..یعنی ازدواج میکنن و بعد به همدیگه خیانت میکنن ..مردها بصورت قانونی و اسلامی و زنها هم بصورت پنهانی ..
دوشنبه 11 دي 1391 - 08:53
exam292 - تهران - ایران
"Royan - کالیفرنیا - آمریکا" و "nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان" و دیگر همفکران شما، اینگونه زندگی کردن تو غرب رو تجربه کردن!!! اگه کمی به رسانه ها رجوع بشه، متوجه میشید که این موضوع، یکی از عوامل متلاشی شدن نهاد خانواده است! ریشه ی این گرفتاریها در جهان، به یک فرد و حکومت بر نمیگرده!!! لذا بی خود توهین و فحش ندهید.. همه در این رابطه مسئولیم.
دوشنبه 11 دي 1391 - 12:32
*پسر شجاع* - تهران - ایران
bita tehrani - ونکوور - کانادا. سلام بیتا خوبی :)..نکته جالب گفتی فکر کنم تا بحال به فکر اینا نرسیده .وگرنه از هر راهی برای افزایش درآمد آخوندها استفاده میکنن هر آخوندی در ماه چند فیش حقوقی میگیره برای نماز مسجد برای خواندن صیغه در دفترخانه برای مشاور دینی در مدارس حتی برای گذاشتن یه میز کنار ایستگاه مترو برای جواب دادن به سئولات شرعی مردم!..با این طرح فکر کنم علاوه بر درآمد جدید پول اضافه هم بخاطر سختی کار میگیرن .چون بر خلاف کارهای دیگه که کاملا بی حرکت هستن و فقط زبانشون کار میکنه ..این کار کمی نیاز به راه رفتن داره ..
دوشنبه 11 دي 1391 - 12:38
parastooeshge - توکیو - ژاپن
بابا به قول اقای احمدی نزاد به منو تو چه که این دختر چه میپوشد لباس ومو های چه جوری است بابا به ریس جمهور عزیز گوش دهید اما چه حال می دهد قبل از ازواج؟
دوشنبه 11 دي 1391 - 12:59
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
من این بار "ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه" هم عقیده هستم، افراد بالغ که نیز به قیم ندارند
دوشنبه 11 دي 1391 - 17:04
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
پسر شجاع* - تهران - ایران. دوست خوبم شاید بهتر از من بدانی در اروپا بخصوص در اروپای شمالی شاید ۹۰ در صد زوج‌ها بدون ازدواج رسمی‌ مذهبی‌ و قانونی‌ با هم زندگی‌ میکنند و هیچ تفاوتی‌ با رسمیت ازدواج ندارد!!!!! این دکان بازار را مذاهب به وجود آوردند برای کاسبی!!! اصلا وقتی‌ ۲ نفر یک زندگی‌ مشترک میخواهند چرا باید قانون- کلیسا -کنیسه- و ملّا دخالت داشته باشد؟؟؟ منتها مغز تعدادی این مساله را درک نمیکند و نخود هر آاش!!!! سالی پر از شادی برای تو و دیگر دوستان-- و سالی‌ پر از نکبت برای رژیمی‌‌های رذل و کثیف!!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 17:23
niloofar16 - شیراز - ایران
خیالتون راحت همه اینا از قشر مرفه جامعه هستن و ابدا فقرا این کار رو نمیکنن
دوشنبه 11 دي 1391 - 19:19
bita tehrani - ونکوور - کانادا
سلام پسر شجاع خوبم،مرسی‌.تو چطوری؟ آره خوب یه کم استرس افادن اون هیکل هست،ولی‌ خوب حقوقش به دلار باشه،جبران میشه.خدمات الهی هست دیگه،توفیقش نسیب این جماعت شده!...استادیوم فوتبال هم تازگی‌ها دکه زده بودند.فوتبال مجانی هم گویا میبینند.طفلیها خیلی‌ زحمت میکشند.
دوشنبه 11 دي 1391 - 20:14
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
exam292 - تهران - ایران/ آره تجربه کردم خیلی هم راضی هستم بچه من سه ساله بود که با پدرش ازدواج کردم الان هم 15 ساله داریم زندگی میکنیم , نه شوهرم مثل شماها چشمش دنبال زنهای مردم است و نه من یه تار موی شوهرم را با همه دنیا عوض میکنم , پایبند بودن به همسر و تعهد و وفاداری در اون خطبه عربی که معنیش را هم نمیدانی و معناش باعث شرم و ننگ خلاصه نمیشه میلیونها نفر با خطبه عقد زندگی را شروع کردنند ولی چشمشون دنبال زن صیغیه ای دوم و سوم و چهارم است این ننگ است نه متعهد بود به کسی که دوستش داری . پدر و مادر پیامبرت هم به همین نحو زندگی کردنند و بچه دار شدند.
دوشنبه 11 دي 1391 - 20:09
sefead - لندن - انگلستان
ای ابلهانِ کوتاه فکرِ مسلمان.. از این نترسین، از زندگی‌ مشترک و ازدواج قانونی، زیرِ یک سقف ولی‌ با نفرت و خیانت و دروغ بترسید!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 22:53
Sappho - اصفهان - ایران
اخلاق جنسی یا ناموس در جمهوری اسلامی با "حلال" و "حرام" تعریف می شود و ربطی به دفاع از امنیت شخصی شهروندان و حقوق بشر آنان ندارد. نکاح کافی است که تجاوز جنسی را حلال کند. اگر زن و مرد بالغی با تمایل دوطرفه با هم آمیزش جنسی داشته باشند، مجازات خواهند داشت. اما اگر مردی یک دختربچه 13 ساله را از یک خانواده فقیر به نام نکاح خریداری کند و هرشب به او تجاوز کند، مورد هیچگونه مجازاتی قرار نمی گیرد....سهیلا وحدتی .
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 01:45
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: تو اگه به دین اسلام اعتقاد نداری! حداقل آزاده باش. یه آدم آزاده به اعقاید دیگران توهین نمیکنه! یه سوال، اگه به خدا اعتقاد داری! به نظر شما خدا بنده ی خودش رو بیشتر دوست داره؟! یا هرکس دیگه؟! طبیعی است که خدا دین رو برای کمال انسانی قرار داده و این وظیفه من هستش که تحقیق کنم و با دستورات خداوند آشنا بشم و در زندگیم به کار بگیرم.. موفق باشی
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 06:20
sir_reza - تهران - ایران
exam292 - تهران - ایران از کجا می‌تونی بفهمی خدا چه دینی رو برای انسان برگزیده؟ از کجا می‌تونی با دستورات خدا آشنا بشی؟ اصلا از کجا می‌فهمی که فلان جمله، دستور خدا هست یا نه؟
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 12:26
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: در ضمن، اینکه شما از زندگیت راضی هستی، تبریک میگم. ولی اینو بهتر از من میدونی که توی اون زمستون!! با یه گل بهار نمیشه...
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 12:52
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
Royan - کالیفرنیا - آمریکا-sefead - لندن -با نظرشما موافقم چون تو اینجورزندگی ها دونفربا عشق درکنارهم زندگی کنن نه با اجبار٬خیلی ازاشخاص متاهل هستند که بعد ازدواج پی میبرن که تو انتخابشون اشتباه کردن واین اشتباه علت بروز خیلی ازناهنجاریهایه اجتماعی میشه که فقط بخاطرنبود شناخت کافی ازخصوصیات اخلاقی یکدیگرقبل ازازدواج هستش.
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 13:32
exam292 - تهران - ایران
sir_reza - تهران - ایران:دین از حضرت آدم تا خاتم در نزد خدا یکی است که توسط دشمنان خدا مورد تحریف قرار گرفته ولی قرآن یه معجزه ی الهی ست که تحریف نشده و نخواهد شد، این موضوع قابل اثباته که اگه طالب باشی توی کامنتهای بعد توضیح خواهم داد.موفق باشی...
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 14:02
exam292 - تهران - ایران
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس:عزیز، یه سوال: این شیوه، روش قالبیست که توی غرب دارن انجام میدن. آیا نا هنجاریهای اجتماعی توی غرب از بین رفته؟! اگه منصف باشی و به آمار رسانه ها دقت کنی ناهنجاری ها داره بیشتر و مدرن تر میشه!!!
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 14:10
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
exam292 - حیف تهران - حیف ایران. تو خبر مربوط به اربابت جوابتو کامل دادم برو خوب بخون. فقط قبل از خوندن حتما از درگاه خدا بابت زدن کشتن توهین و خوردن نان شب مردم ایران توبه کن جیره خور نظام یه حمام هم بری بد نیست. اینم لینکش https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20121231230842039
جمعه 15 دي 1391 - 21:36
exam292 - تهران - ایران
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران:تو مریض راونی هستی!(حتما خودت رو به دکتر نشون بده!!)شماها از ریشه با انقلاب اسلامی مخالف هستید و همین باعث شده مانند مگس چشمتون فقط دنبال کثیفی و زشتی باشه!!! وقتی اربابت شاه لعنتی در دوران حکومتش، خودش رو دو دستی تقدیم آمریکا کرد!! بعد از فرارش از ایران بهش محل سگ هم نگذاشتن!!! هرچه بدبختی الان داریم اکثرا میراث پهلوی خائنه!!!
شنبه 16 دي 1391 - 09:29
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
چقدر انگلاب اصلامی قشنگ و تمیزه!!!!!!!! اوه اوه اوه حتما 3000میلیارد اختلاس تاریخی رو پسر خاله اوباما انجام داده! چقدر جان برکفان ولایت وقیح ترو تمیزن با ریش های انکارد شده و بوهای خوب و سخنان بسیار با ادبانه(تاجیک و....) چقدر مثل آدم برخورد میکنن با ناموس مردم. سرتو از آ.... در بیار مخالفینتو نگاه کن که دوست دارن تلافی این پسرفت مملکت و آواره شده میلیونها ایرانی در سرتاسر دنیارو سر خودت و نظام خالی کنن. در ضمن بازم میگم زمان شاه و ما قبل از آن ایران(نظام) نفرین شده نبود و مثل شیر تو همه کشورهای ابرقدرت و فرهنگی جاش محفوظ بود اما الان چی؟؟؟؟. مطمئنم اکثریت ایرانیها و کاربران این گفته منو تایید میکنن خودتم حداقل اینو میدونی فقط کوچه چلاغ علی چپو گرفتیو بس(افسوس! برای.... خودم البته که گیر یک مشت زبون نفهم افتادیم!). یه سئوال امیدوارم اینو دیگه جواب بدی: چرا رژیم از اتومبیل امریکایی داخل نظام استفاده میکنه؟! مگه امریکا 34 ساله دشمن نبوده!!! مگه سال طولید ملی نیست!!! هه هه دیدی........ اینم لینکش که جرات نکردی چیزی بگی چون مثل تمام سئوالات قبلی توش موندی! ادامه....
شنبه 16 دي 1391 - 17:56
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
هر چی گفتی با خودتو اربابت چلاغعلی و یک مشت مفت خور مملکت بودی. آخه بدبخت مردم فهیم ایران بخوان بیان با یه عده روانی و عقب افتاده مثل تو که ساخته و پرداخته بیت رهبری(w..) هستین و بیش از سی ساله خون مردمو میمکین همکلام بشن! یه نگاه به مخالفین نظام کثیف آخوندی بکن اگه مغز خ. نداشته باشی خوب میفهمی که بیش از 90٪ مردم از جمهوری به اصطلاح اسلامی متنفراند. رژیمی که میاد پول نفتی که حق مردم ایرانه رو سالیان سال خرج یک مشت عرب عقب افتاده مثل خود میکنه و مردم ایران تو وضع بد اقتصادی قرار دارن چه انتظاری میشه ازش و حامیانش داشت؟ اینقدر رژیم پررو شده یا بهتر بگم در حال حاضر دیگه کسی مانند جرج بوش و... آقا بالا سر و چشم ترس نداره که بطور علنی میگه ما به غزه کمک نظامی کردیم! امیدوارم همون باتوم هایی رو که بر علیه مردم اعم از زن و بچه استفاده میکردی یکیش هم روی خودت اعمال بشه ببینی چه مزه ای داره.
شنبه 16 دي 1391 - 17:26
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20121231234933051 قربون یه جو درک و فهم اگه موجود است.
شنبه 16 دي 1391 - 17:58
exam292 - تهران - ایران
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران:وقتی مورد انتقاد قرار میگیری! عصبانی میشی و بیشتر فحاشی میکنی!!! 1-وقتی خاندان پهلوی وقت فرار گنجینه های ملی رو از ایران خارج کردن! اونوقت شماها لال بودید(شاید هم، شماها داشتید نوکریش رو میکردید!)2-وقتی کلی از اموال ملی کشور(مثل هواپیما) در آمریکا توقیفه! حالا وارد شدن یه ماشین آمریکایی، شده واسه تو یه سند!!!3-اون 90% که گفتی! همون اقلیت ضدانقلاب و سلطنت طلبها هستند(مورچه داخل یه قطره آب داشت غرق میشد، داد میزد کمک، کمک، دنیارو آب برد!!!)
یکشنبه 17 دي 1391 - 05:19
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
تا زمانی که یک رفراندم(همه پرسی) واقعی تو مملکت برقرار نشه اگه منم جای امریکا بودم داراییهای ایران(نه جمهوری دروغ اسلامی) رو پس نمیدادم اگه جای شاه هم بودم پول مملکت رو با خود میبردم تا بیشتر از این تو حلقوم آخوند مفت خور نره(نفت و گاز هست دیگه خفه میشن) به قول معروف میگن کسی که با دختر خود زنا کند با غریبه چه ها کند(رژیم 34 ساله مردم کشور خودشو از داشتن کوچکترین آزادی منع کرده پلیس و بسیجی و.. میان با لگد تو شکم دختر مردم میزنن تا سوار ماشینش کنن به خاطر چهار تار مو) اونوقت امریکا بیاد پولی که حق مردم ایرانه تو دوران قبل از انگلاب بوجود اومده رو 2دستی تقدیم اربابت کنه؟!!!!!!!!! وضع بد اجتماعی فرهنگی خصوصا اقتصادی مملکت را با مثل مورچه و قطره آب تشبیه میکنه دیونه! "واقعا که زیر سرت گرم و نرمه"عرضه نداری جواب حتی یکی از سئوالاتم رو بدی حرف مفت میزنی و حاشیه میری روانی" دیگه جوابتو نمیدم و به ضرب المثل میخ آهنی و سنگ اکتفا میکنم. تمام
یکشنبه 17 دي 1391 - 13:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.