سقوط خودرو به حیاط خانه

جام جم آنلاین: خودروی سواری پس از عدم کنترل راننده از پارکینگ به داخل حیاط ساختمان مسکونی سقوط کرد.

                                              سقوط خودرو به حیاط خانه

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 13:07 دقیقه روز گذشته با دریافت خبر وقوع سقوط خودرو به داخل حیاط یک ساختمانی مسکونی، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه49 سازمان آتش نشانی را به محل حادثه در خیابان کارگر شمالی، خیابان زره پوش اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد حادثه گفت: خودروی سواری به رانندگی زن 35 ساله ای پس از عدم کنترل آن توسط راننده، از داخل پارکینگ به داخل حیاط سقوط کرد.

وی افزود: این خودرو پس از طی مسیری درحدود پنج متر در پارکینگ، ناگهان از ارتفاع سه متری به داخل حیاط سقوط کرد ودر حالت عمودی متوقف ماند.

موسی مصطفوی  اظهار داشت: آتش نشانان با توجه به وضعیت خودرو که به صورت عمودی قرار داشت بلافاصله با استفاده از ابزار نجات و تجربه و مهارت خود توانستند این خودرو را مهارکرده و از سقوط آن به داخل حیاط جلوگیری کنند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی سرانجام با رعایت کامل نکات ایمنی، این خودرو را به بالا کشیده و از وارد آمدن خسارت بیشتر جلوگیری کرده و این وسیله نقلیه راصحیح و سالم تحویل مالک آن دادند.

+86
رأی دهید
-20

piki82 - تورین - ایتالیا
وای خدا رحم کرده این از پارکینگ خارج نشده و بیرون نرفته...D: اما خداییش این خانمها برعکس دست فرمون..شانسشون خیلی خوبه..الان این ماشین رو میارن بالا..خال روش نیفتاده...
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:58
lucina - تهران - ایران
این اتفاق یه بار واسه منم افتاد .اومدم ترمز کنم اشتباه کردم پامو گذاشتم رو گاز یهویی خودم با ماشین جلویی و از پارکینگ خونمون افتادم وای دیگه یادم نیست چی شد فقط یادمه ماشین عمودی افتاد ومن یه گوشه ماشین از ترس مچاله شده بودم واقعا شوکه بودم اخر سر همسرم که از بالا صدا رو شنیده بود نفهمیده بود چجوری اومده پایین بهم گفت ماشین الان اتیش میگیره منو ترسوند منم اومدم بیرون وای چه بلوایی شد نزدیکه ۱۰۰۰ نفر ریختن بیرون از خونه هاشون قیامتی بود ولی منو همسرم فقط میخندیدم :))))))))
یکشنبه 10 دي 1391 - 14:51
mash meti - تهران - تهران
lucina - بعلعه . جلو ملت باس بخندید .مخصوصا شما . چون احتمالا دیگه باید ازسویچ فقط تو اتاق استفاده کنید.البته اگه ...
یکشنبه 10 دي 1391 - 15:24
متفاوت - شیراز - ایران
خانوما فقط باید پشت ماشین ظرفشویی بشینن
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:43
roxana_110 - تهران - ایران
خودمونیم خانمها در رانندگی بسیار اعتماد به نفس کاذبی دارند -ای خدا من هم زن هستما یه ریزه از این اعتماد به نفس ها هم به ما میدادی بد نبودا!!
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:46
piade - تهران - ایران
ucina - تهران - ایران. خوبه شهامتش و داری از شاهکارت تعریف هم میکنی.
دوشنبه 11 دي 1391 - 00:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.