نامه سرگشاده دختر عموی اسماء اسد درباره کشتار کودکان در سوریه

صفحه فیس بوک "شبکه مسیحیان سوریه برای حمایت از انقلاب" ، نامه ای سرگشاده با عنوان "ای آنکه زمانی دختر عموی من بودی " منتشر کردند که در آن "رشاء الاخرس" دختر عموی خود یعنی اسماء همسر بشار اسد را درباره کشتار کودکان سوریه و سرنوشت تاریک خانواده وی پس از پیروزی انقلاب مورد خطاب قرار داده است.

                            نامه سرگشاده دختر عموی اسماء اسد درباره کشتار کودکان در سوریه

"رشاء " از دختر عموی خود خواست رنج کودکان سوریه و احساس مادرانی که کودکان خود را از دست داده اند ، درک کند.

وی با انتقاد از سکوت اسماء اسد نسبت به قتل عام شهر "حلفایا" و رنج مردم سوریه به دلیل نیافتن نان و خوراک روزانه ، از وی پرسید :" آیا فرزندانت صبحانه شان را خورده اند؟ یا در فراهم کردن نان برای آنها مشکل داری ؟"

رشاء سپس افزود :"سر فرزندت را لمس کن ببین در جایش قرار دارد ؟ تصور کن سر فرزندت را بریده اند ، آن وقت چه احساسی خواهی داشت؟"

رشاء افزود :" خبر قتل عام حلفایا را نشنیدی گمان کنم مشغول فراهم کردن وسایل جشن تولد بودی و نمی دانی که مردم حمص هم اکنون به پناهنده و آواره تبدیل شده اند."

در این نامه وی در پایان خطاب به دختر عموی خود گفت :" روز پیروزی انقلاب مردم سوریه فرا خواهد رسید و خدا از شما انتقام خواهد گرفت ، در آن روز برای شما ناراحت نخواهم شد چرا که آینده تو دیگر مرا نگران نمی کند."

در همین حال برخی مخالفان رژیم سوریه در فیس بوک نو شته اند که بلایی بر سر اسماء همسر بشار اسد بیاورند که حسرت سرنوشت لیلا طرابلسی همسر بن علی و سوزان همسر حسنی مبارک به دلش خواهد ماند.

العربیه

+88
رأی دهید
-25

compatriot - تورنتو - کانادا
قطعا این بلا سر خجسته خانم، عفت خانم، عفریته سادات خانم و بقیه گنگ علی‌ چلاق و چهل دزد خواهد آمد. دیر و زود داره ولی‌ سوخت و سوز نداره!
یکشنبه 10 دي 1391 - 14:03
karkas - اصفهان - ایران
من که لحظه شماری می‌کنم برا سرنگنی اسد اما این حرکات دختر عمو کاری بس خائنان مزدوران هست و از روی ترس ۴۰ سال مفت خوری کردین با فامیل حالا دیدید هوا پس .........................ننگ
یکشنبه 10 دي 1391 - 14:09
zagros56 - آتن - يونان
این کثافت باید مثل همسر چاوسیسکو به جزای اعمالشان برسد....
یکشنبه 10 دي 1391 - 14:29
parastooeshge - توکیو - ژاپن
این کثافت را باید سنگ سار کرد نه ان ایرانی بدبخت که به خاطر زنا سنگسار میشود
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:32
ukguy4u - لندن - بریتانیا
من طرفدار نظام سوریه نیستم ولی خیلی هم رژیمش بد نیست. شما ببینید همه ادیان در اونجا آزادی دارن, آزادی اجتماعی مثل حجاب و پوشش هم هست و تنها امور سیاسیه که آزاد نیست. بهرحال من فکر نمیکنم بعدا رژیمی در سوریه بیاد که از این که هست بهتر باشه. حتما رژیمی خواهد اومد که مقل مصر یا تونس اسلامگراست.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:39
shivaa - تهران - ایران
ایشون فعلا داره با پولهای ایرانیای بدبخت خوش میگذرونه و امیدواره قتل عام های شوهرش جواب بده.این حرفها حالیش نیست.
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:22
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
ukguy4u - لندن - بریتانیا_دوست گرامی موضوع آزادی دینی و ... نیست.موضوع این هست که به چه حقی این آقا و پدرش سرنوشت سوریه را به دست گرفتند؟به چه حقی 45 هزار انسان بی گناه را کشتند؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:32
Arashmmb - تهران - ایران
شماها در جریان نیستید تروریستهای سوریه دارن فجایعی به بار میارن که مغولها هم این کارو نکردن همشون اهل کشورهای عربی کثیف منطقه یا أفغانی هستند
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:35
مهر آسا - تهران - ایران
بشار اسد عزیز قلب هر مجاهد ضد صهیونیسم برای تو می تپد در راه حق بمان و دشمنان بشریت را که با همکاری امپریالیسم جهانی می خواهند از تو بد بگویند را به خاک سیاه بنشان خداوند یاور مظلومان است - ان تنصراله ینصرکم
یکشنبه 10 دي 1391 - 20:16
thepsychologist - آلمان - فرانکفورت
فکر کردید اسد منتظر نظر زنش نشسته؟؟؟ زن بدبخت...
یکشنبه 10 دي 1391 - 21:59
poorya77 - مشهد - ایران
ملت سوریه شدند گوشت قربانی سیاست بازی های صهیونیست های جنایتکار و عرب های جلمبر شکم باره و حکومت ایران با سیاست خارجی نا مشخص .
دوشنبه 11 دي 1391 - 05:46
hamid-reza - تهران - ایران
بدبخت بشاراسد با طناب پوسیده جمهوری اسلامی هرزه به این بلا مبتلا شده حالا بشار موش خرما و زنش و جد آبادش به ف...میرن
دوشنبه 11 دي 1391 - 07:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.