از کتک‌کاری آخرسال در پرو تا طلاق برلوسکونی

رسم کتک‌کاری در پرو، خرید تسلیحاتی هند از روسیه، انتخاب نخست وزیر جدید در ژاپن، پرداخت غرامت از سوی تویوتا، طلاق گران برلوسکونی و تصاویر دست‌چین دیگری از رویدادهای جهان در هفته‌ای که گذشت .

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکسهای زیر کلیک کنید 

از کتک‌کاری آخرسال در پرو تا طلاق برلوسکونی

از کتک‌کاری آخرسال در پرو تا طلاق برلوسکونی
 

+80
رأی دهید
-18

persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
جالبترینش عکس نقابداران مصری هستش.همین ها حوریان بهشت خواهند بود.
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:50
princesse - تهران - پرژن
این مرتیکه هرزه برلوسکونی ۷۶ سالشه ؟؟؟!!!!!!!!!!
یکشنبه 10 دي 1391 - 15:01
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
بوی تعفن حجاب کثافت در مصر!!! اگر بگوئید پوشش است!! یا سیاسی ۲ زاری هستید برای خر سواری مثل ۱۳۵۷!! و یا یک لمپن اسلامی!!دلیل سومی‌ نیست ماله کشی‌ نکنید.
یکشنبه 10 دي 1391 - 15:15
Bunny Boy - لیدز - انگلیس
نابود بشه هر چی‌ دین و مذهب رو این کرهٔ زمین که اگه این دو نبودند انسانها با راحتی‌ و آرامش زندگی‌ میکردند
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:22
feminism - لندن - انگلستان
این لولو های اسلامی در بهشت خیالی چه نصیبشان خواهد شد !!!!!! 72 آخوند بــــاکــَــره و یا اینکه با لباسهایی از حریر نازک باغهای بهشت را آبیاری میکنند :-) در آیه 55 سورۀ الرحمن گفته میشود که فِیهِنَّ قَاصِرَاتُ الطَّرْفِ لَمْ یَطْمِثْهُنَّ إِنسٌ قَبْلَهُمْ وَلَا جَانٌّ : یعنی چی ! یعنی اینکه در باغ های بهشتی زنانی هستند که جز به همسران عشق نمی‏ورزند و هیچ انس و جن قبلا با آنها تماس نگرفته است. خب یعنی این زنان که قبلا همسران دیگران بوده اند اکنون که در باغهای بهشت هستند باید به بن لادن و خمینی سرویس بدهند ؟؟؟!!!! Imagine that nightmare !!!! تازه اینهم هست : وَمِن دُونِهِمَا جَنَّتَانِ و جز آن دو (باغ بهشت) نیز دو بوستان است‏. وااااای باغ و بوستان و گلستان و نارستان و ، ، ، خلاصه از قرار این بهشت محوطۀ بسیاااااااااار بزرگی داره ، و پروژۀ ساختِ سرسرۀ ناصرالدین شاهی هم در دست کارگرانِ الله میباشد :) ولی اینها همه فقط مخصوص مردانِ الله است و مریدانشان . خانمهاشون سماق تناول بفرمایند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 21:46
massoudoslo - اسلو - نروژ
feminism.لندن .انگلستان . عزیز کامنت قشنگ و صادقانه ای را نوشتید که از خاندن ان لذت بردم .(ممنون ). در ضمن من شخصا یه ایه مخفی شده در قران کریم پیدا کرده ام که عملکرد بسیار متفاوتی دارد و ان اینکه وقتی که مثل بن لادن و جنتی و کل خامنه ایی و نقدی کاملا به الله نزدیک شدند و الله آنها را در بهشت پی حوریان لخت و پتی رها کرد و همان وقتی که دارند له له زنان به دونیال ابزار سکس میدوند این ایه مستقیما شفاها به دلشان بلوتوث میشود: ان الذین فیق الله دون الله افجاء . الله در این ایه شریفه میفرماید: حاجی بزن توش ،ماهم روش ،بخدا اگر حال بکنه اینجوری جورش بوش !! (ننگین و ابله هانه است تخیلات و توهمات پوچ مذهبی !)
یکشنبه 10 دي 1391 - 22:49
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
feminism.لندن ---دوست گرامی‌ من مردان هرزه را که به جای پا روی دست راه میروند!!! یعنی‌ اول زیر شکم بعد شکم و در آخر تعقل را درک می‌کنم که اسلام اسلام کنند!! زیرا که در این جهان خدای خانه و <زن کنیز!! در آن جهان هم حوریان حشری و حتّی پسران زیبا آنهم برای مردان !!!!!!! ولی‌ آبجی‌ زینبها را درک نمیکنم اینجا کارخانه ی بچه سازی-- مجسمه در اتاق خواب--- در آن دنیا هم صفر!!!!!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 10:40
feminism - لندن - انگلستان
massoudoslo / مرسی از لطفت. این مطلب هم یکی از معجزات رهبر مسلمانان ، محمد است که در یکی از احادیث اش میگوید : بهترین چیزهایی که مردم در دنیا و آخرت از آنها لذّت می‌برند، لذت آمیزش و بهره برداری از زنان می‌باشد. (کتاب وسائل، جلد14، ص 468) " بهره برداری از زنان " میگوید : (دربهشت) توانِ بدنی انسان درکامیابی از زنان به اندازه صد نفر می گردد. ( کتاب کنزالعمال، جلد14، ص 468 ). !!!!!! شاید که سناریوی فیلمهای به قول شیخان " مستحجن " را از این احادیث اسلامی برداشت کرده اند :-) این روایت را هم بخوان : گروهی از ماوراءالنهر، از امام رضا سؤال کردند که: حورالعین از چه آفریده شده اند ؟ حضرت در پاسخ فرمودند: حورالعین از زعفران و خاک بهشتی آفریده شده اند که هرگز فاسدشدنی و فنا ناپذیر نیستند. در کنار شط کوثر نیز حوریانی روئیده شده اند که هر گاه یکی از آنها چیده شوند حورالعین دیگری میروید :)))) یعنی مضحک تر و مزخرف تر از این هم میشه !!!!؟؟؟؟ یکی نیست بگه آهای اللّهی که تولیدی حوری زعفرونی داری ، پس تکلیف زنان برقع پوش چی میشه !!!!!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 12:52
faridfarid53 - رامسر - ایران
با princesse - تهران - پرژن موافقم
جمعه 15 دي 1391 - 07:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.