احمد علم‌الهدی اظهارات خود درباره میرحسین موسوی و مهدی کروبی را پس گرفت

احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد و اسد‌الله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه از اظهارات خود درباره رهبران «جنبش سبز» عقب‌نشینی کردند.

                            احمد علم‌الهدی اظهارات خود درباره میرحسین موسوی و مهدی کروبی را پس گرفت
 
آقای علم‌الهدی سه روز پیش در گفتگو با خبرگزاری فارس اعلام کرده بود نباید میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «فتنه‌گر» نامید.
 
امام جمعه مشهد روز یکشنبه (۱۰ دی) پس از افزایش انتقاد‌ها نسبت به وی٬ به سایت «تسنیم» گفته است: «برخلاف آنچه رسانه‌هایی نظیر بی‌بی‌سی به نقل از من منتشر کرده‌اند، موسوی و کروبی را هم فتنه‌گر می‌دانم و هم بستر فتنه.»
 
وی افزوده که «اعتقاد بنده این است که آمریکا و انگلیس در رأس فتنه قرار داشتند، اما آقایان موسوی و کروبی برای این فتنه‌ بسترساز شدند و خودشان هم فتنه‌گر بودند.»
 
علم‌الهدی روز شنبه (۹ دی) در گفتگویی دیگر با خبرگزاری فارس اضافه کرده که موسوی و کروبی «باغی» {شورشی} هستند و باید محاکمه شوند.
 
اسد‌الله بادامچیان نیز که هفته گذشته ادعا کرده بود محمد خاتمی از طریق اکبر هاشمی رفسنجانی برای حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات به علی خامنه‌ای نامه‌ای نوشته٬ اظهارات خود را رد کرد.
 
آقای بادامچیان به سایت «نما» گفته است: «من گفته‌ام گویا خاتمی طی پیامی به واسطه هاشمی از رهبری در خواست کرده تا راهی برای حضور اصلاح طلبان باز شود و صحبتی از نامه نکرده بودم.»
 
روزنامه الکترونیکی «شما» وابسته به حزب موتلفه نیز امروز عنوان نخست خود را به این موضوع اختصاص داده و از برخی رسانه‌های محافظه‌کار به خاطر انتشار این خبر که آن را «ناقص» خوانده٬ به شدت انتقاد کرده است.
 

+22
رأی دهید
-46

بیداری اسلامی - تهران - ایران
درود بر آیت الله علم‌الهدی.
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:08
shablizim - لندن - انگلیس
چه خر تو خریه اونجا ظاهرا آغا چشم غره بهش رفته حرفش رو پس گرفت اصلا تو یکی چه بگی موسوی و کروبی فتنه هستند یا بودند یا نبودند در شناخت من نوعی نسبت به جانوری بیمایه و پستی مثل تو تفاوتی ایجاد نمیکند اتفاقا اگر حرفت را پس نمیگرفتی مایه تعجب بود کسیکه مردم ایران و معترضان به نتایج انتخابات ننگین 88 رو گوساله خطاب میکنه ارزشی ندارد و ماهیت مزدوریش برای همه روشنه
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:08
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
اسلام است دیگر- مثل سمندر رنگ عوض می‌‌کنند. بهره بانکی‌ بهره نیست بلکه کاربرد اسلامی، ماهی‌ بی‌ پولک به یک باره پولک ریز پیدا می‌‌کنند و حلال می‌‌شود . نه‌ شرف نه ایمان نه عزت . نه رستگوهی، نه ........ اسلام است دیگر . دین ریا و دروغ . دین مردم فروش. دین زور و ستم و ... بیداری اسلامی نامش می‌‌باشد . خنده یا گریه ؟ ۱۵۰۰ سال حقارت ،پستی . اگر تو بیداری اسلامی می‌‌باشی‌، ما با کامل میل بی‌ خدا، کافر و خأهن می‌‌باشیم. مهم این است که نام ما در کنار شما نباشد.
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:40
compatriot - تورنتو - کانادا
در جواب بیداری اسلامی - تهران - ایران نفرین بر آفت الله علم‌الهدی این مزدور شکم گنده دزد!
یکشنبه 10 دي 1391 - 14:25
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
بیداری اسلامی - تهران - ایران - تف به گور بابای آیت الله اعلم الهدی، ...
یکشنبه 10 دي 1391 - 15:05
mash meti - تهران - تهران
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت پسر چی گفتی- بروبچ لطفا اینو قاب کنین بزین بالا مونیتورتون مثه من .اسلام است دیگر- مثل سمندر رنگ عوض می‌‌کنند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 15:28
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
پست فطرت آفت الله هدایی تا دیروز میگفتی‌ هر چی‌ که رهبر بگه پیام الهی هست؟ حالا چه شود رنگ عوض کردی.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:22
garmsari - یورک - بریتانیا
خوک عمامه به سر و مفتخور دزد.
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.