احضار فرزندان مهدی خزعلی به دادسرای اوین

رهسانیوز: زهرا خزعلی دختر مهدی خزعلی زندانی سیاسی برای بازجویی و ارائه پاره ای توضیحات به دادسرای مقدسی زندان اوین احضار شد .

                                                       احضار فرزندان مهدی خزعلی به دادسرای اوین
وی پیش از این در حمله مامورین به جلسه هفتگی سرای اهل قلم به همراه پدر و برادر خود و تعدادی از حاضران در جلسه بازداشت شده و چند ساعت را تحت بازجویی گذرانده بود.

بنا به اخبار رسیده به گزارشگران رهسانیوز، محمد صالح خزعلی پسر دکتر خزعلی نیز همزمان به صورت تلفنی تلفنی به دادسرای مقدسی احضار شده است.
احتمال می رود این احضار ها برای نحت فشار قرار دادن هر چه بیشتر مهدی خزعلی و خانواده وی باشد.

+26
رأی دهید
-26

sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
چقدر این حکومت پست و جنایتکاره که برای تحت فشار قرار دادن یک زندانی به خانواده او فشار میاره. امیدوارم گروه و یا سازمانی مثل مجاهدین خلق ایجاد بشه و این شب پرستان رو به زانو در بیاره. جواب این جنایتکاران رو فقط باید با گلوله سربی داد و بس. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:43
elham1974 - منچستر - انگلستان
خدا اون روز رو نیاره که سازمان مجاهدین خلق بیان کشورمنو نجات بدن در جواب اون دوست از آلمان
یکشنبه 10 دي 1391 - 22:56
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
elham1974 - منچستر - انگلستان هموطن عزیز. من طرفدار مجاهدین و یا گروه خاصی نیستم و با حاکمیت یک فرد و یا یک گروه خاص هم مخالفم . شاید اسم مجاهدین خلق برای شما و بعضی از هموطنانم حساسیت ایجاد کنه ولی برای من اصلا مهم نیست که نیروهای آزادیبخش و مسلح چه اسمی داشته باشند ولی بعد از 33 سال حاکمیت جهل و جنایت به این واقعیت رسیده ام که راه درست را کمونیستهای افراطی مثل گروه اشرف دهقان ، چریکهای فدایی خلق اقلیت، مجاهدین خلق، .. انتخاب کردند چون این موجودات وحشی زبانی جز زبان خشونت نمیفهمند. پاینده ایران و نابود باد حکومت جهل و جنایت خامنه ای
دوشنبه 11 دي 1391 - 11:29
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان/ آیا فکر این را کردی که آزادی ایران از دست این موجوات وحشی بدست موجودات وجشی تر که از پس اینها بر آمدنند؛ بدست میاد؟ النگ النگ از دست شیر افتادیم دست پلنگ که البته در مورد این دو گروه باید بگیم از دست شغال بیافتیم دست کفتار. یا به قولی از هول حلیم بیافتیم تو دیگ .
دوشنبه 11 دي 1391 - 20:39
elham1974 - منچستر - انگلستان
سلام دوست عزیز از آلمان.نمیدونم شما جنگه ۸ساله ایران با عراق یادتونه یا نه؟و میدونین که توی یکی‌ از عملیاتی‌ که ما با عراق داشتیم همین مجاهدین اشغال چه کمکی‌ به صدام. کثافت تر از خودش کردن و باعث شدن چقدر از جونهای ما شهید بشن اسم اینو چی‌ می‌ز‌اری مقاومت در برابر رژیم آخوندی یا خیانت به هموطنان و کشور خودشون امیدوارم بدونی که هیچوقت کارشون از ذهن خانواد‌های که عزیزاشونو از دست دادن پاک نمی‌شه.
دوشنبه 11 دي 1391 - 22:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.