شجونی: اصلاح طلبان غلط می‌کنند در انتخابات شرکت کنند

هر گروهی در انتخابات بیاید، مهم نیست چون فعلاً خوش‌نام‌ترین گروه، اصولگراها هستند و مردم آنها را تایید می‌کنند. هرگروهی که می‌خواهد بیاید باید ارزیابی کند که آیا مقبولیت مردمی دارد یا نه؟ برخی که سابقه بد دارند، در فتنه بودند، اسرائیل و آمریکا را خوشحال کردند و ... برای چه باید بیایند؟ هستند افرادی که زمان انتخابات قلقلک می‌دهند یعنی وقتی سفره انتخابات پهن می‌شود، پررو می‌آیند سر سفره می‌نشینند و می‌گویند حاجی ما هم هستیم! اینها مصداق «به طواف کعبه رفتم به حرم راهم ندادند، که برون در چه کردی که درون خانه آیی» هستند. اینها در انتخابات قبلی چه کردند؟ عکس‌ها، نوشته‌ها و همه چیزشان مشخص است، در مجلس ششم چه کردند؟ در شورای شهر چه کردند؟ به داخل حاکمیت آمدند و تبدیل به اپوزیسیون شدند، تحصن کردند، فحش نوشتند و در عین حال ریاست قوای مجریه و مقننه را هم داشتند. اینها چه گلی بر سر مردم زدند که باز بیایند؟ تازه پر رویی هم می‌کنند و شرط و شروط می‌گذارند. شورای نگهبان نمی‌گذارد، هر کسی به انتخابات بیاید.

شجونی: اصلاح طلبان غلط می‌کنند در انتخابات شرکت کنند.

{در واکنش به اینکه اگر توبه کنند، چطور؟} اگر کسی بیاید در خانه شما و کیف و کفش شما را بدزدد، حاضر هستید که یک بار دیگر به خانه دعوتش کنید؟ شما خبرنگارها، یک چیزتان می‌شود‌ها. مگر نمی‌بینید که عبدالله نوری و موسوی خوئینی‌ها می‌آیند و شرط می‌گذارند. بعضی چیزها قابل وصل کردن به هم نیست. بعضی‌ها دوست دارند که دوباره در خیابان بلوا شود، بسیجی‌ها شهید شوند و .... باور کنید برخی به دنبال این هستند.
· اصلاح طلبان غلط می‌کنند در انتخابات شرکت کنند. برای چه بیایند، یک روز می‌گویند آقای نجفی بیاید، یک روز می‌گویند معاون اول خاتمی بیاید، برای چه بیایند؟ مگر قحط الرجال داریم ؟ یعنی آدم درست و حسابی نداریم که اینها بخواهند بیایند؟ نکند می‌خواهید کدیور و مهاجرانی را از لندن بیاورید؟ بگذاریم اصولگراها بیایند که همه آنها را تایید می‌کنند.
· تمام مدت می‌گوییم انحراف و جریان انحرافی، اما اسم نمی‌آوریم. می‌گوییم لیدر جریان انحرافی؛ چه کسی لیدر است؟ رئیس‌جمهور 7 سال است که می‌گوید 300 اسم در جیب من است. آقای رئیس جمهور این اسامی را از جیبت در بیاور. با این حرف‌های مبهم ، اقدامات مفید را به زیر سوال می‌بریم. بس است انحراف و لیدر جریان انحرافی. برخی افراد انحرافی در مجلس و در دولت حضور دارند، این بی شرف‌ها همه جا هستند.
· الان کلی "ط-ج" ، "د - ر" و... در زندان هستند ، باید آنها را محاکمه کرد و پول ملت را از آنها گرفت. وا... بد است که رئیس‌جمهور بگوید اسامی 300 نفر در جیب من است. در جیب تو چه می‌کند؟ این 300 نفر باید معرفی شوند تا پول طلبکارها را بدهند، در جیب بودن آنها که مشکلی را حل نمی کند. همین رئیس همه روسای بانک‌ها اسمش چه بود؟ همین خاوری، ته ریش سفید می‌گذاشت و پیش نمازی می‌کرد. کشمیری هم در دفتر شهید رجایی پیش نمازی می‌کرد و بعد او را شهید کرد. کلاهی هم آمد و حزب جمهوری اسلامی را منفجر کرد. ما خیلی ضرر کردیم. من به بیروت سفر کرده بودم و دیدم که اسرائیل و آمریکا چقدر برای پیدا کردن حسن نصرالله هزینه کرده بودند.
· جو جامعه که بر کاکل برخی اصولگرایان می‌چرخد مثلا اگر آقای ولایتی وارد صحنه شود، مردم به او رای می‌دهند تا به کاندیدای دولت. هنوز در این مورد نمی‌توانم صحبت کنم و باید منتظر باشیم که چه می‌شود.
· احمدی​نژاد اول رای اصولگرایان را گرفت و الان می‌گوید که من مجبور بودم! فردی در سایه دیوار می‌خوابد و فکر می‌کند سایه خودش است البته من نمی‌خواهم به کسی اهانت کنم و هدفم این است که بگویم نباید از قدرت مغرور شد. اینها باید بدانند که قدرت، غرور می‌آورد و غرور سقوط را به دنبال دارد.
· آقای رئیس‌جمهور نباید خانم دستجردی را برمی​داشت. یادتان رفته که متکی را چطور بر داشت؟ برکناری اینگونه وزرا که در دولت کار و تلاش می‌کنند، درست نیست. وقتی اینطوری با حیثیت و آبروی افراد در جامعه و مهمتر از آن نزد خانواده‌هایشان بازی می‌کنند، دیگر کسی حاضر نمی‌شود با دولت همکاری کند. دولت مراعات شئون افراد را در این برکناری‌ها نکرد. این خیلی بد است که وسط سخنرانی متکی به او بگویند تو دیگر وزیر نیستی و حرف نزن؛ آن هم در یک کشور خارجی! اینجا نظام جمهوری اسلامی است و این همه شهید دادیم پس باید اخلاقی باشیم. خانمی که با مخالفت برخی مراجع در نهایت وزیر شد را به خاطر اختلاف بر سر ارز و اینکه پرسید چرا ارز تخصیص یافته به موارد دارویی چرا خرج خرید زین اسب شد؟ برکنار کردند. رئیس جمهور باید فکری برای آینده بکند.
+22
رأی دهید
-53

انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
خفه شو مردک بوزینه، از سر تا پا همتون یه کرباس هستید.
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:00
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
چند کلمه هم ازاین روباه پیر.
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:34
شمس العرفا - اصفهان - ایران
سگ زرد برادر شغال هست همه این آقایان تشنه قدرت طلبی و پول پرستی هستند فقط از احادیث و ترجمه متون عربی برای سو استفاده و کلاهبرداری از مردم استفاده میکنند
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:08
eddy59 - مونیخ - آلمان
به همین خیال باش شرکت هم نخواهند کرد....شما خودتون می بریدو میدوزید حالا چه مردم شرکت کنند و یا نکنند...
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:24
doctorparsa - تهران - ایران
تو یکی خفه شو آشغال. تا بحال فکر کردی چند نفر به تو حیوان انسان نما رای می ده ؟. امثال تو ، چرک زیر پای محمد خاتمی ، میرحسین موسوی و حتی مهدی کروبی هم نیستند.پس برو یک کوشه بتمرگ
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:23
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
تو رو بخدا ببین به چه روزی افتاده ایم که هر ننه قمری واسه خودش سیاستمدار شده!
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:34
parastooeshge - توکیو - ژاپن
اخه به تو چه شیپیش.مگرشما ولایت فقیه هستی برای همه قانون درست میکنی ؟ اولا انتخابات اگر تمام ملت ایران شرگت نکند معنی ندارده وتوکافر اجازه نداری در باره ملت ایران تصمیم بگیریدتو بیا تونیا.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:37
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
پیر سگ‌ شجونی ناموس فروخته به رهبر.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:40
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این شجونی جانور موذی راست میگه. اصلاح طلبان یکبار که هیچ چندین و چند بار غلط کردند که در انتخابات شرکت کردند و فکر هم نمیکنم که دیگه از این غلطها بکنند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:46
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
آخه کره روباه مثل اینکه خیلی‌ باورتون شده که ایران ارث بابای کور و کچله شیپیشو تونه . دماغ پنج منی افسار به سر آخه پوشک بچه‌های مردم در حال حاضر خوش بوتر و قابل تحملتر از دستار پر از خون و ناا پاکی شماهاست فقط شماها باید با گلوله‌ها و بمب اسرایلی بمیرید و به جهنم بروید که دنیا و نه تنها ایرانیان از دست شما‌ها خلاص شوند / فکر دنیای بدون آخوند رویائ دلپذیری است که به زودی به امید خدا به واقعیت بپیوندد.
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:08
khoshnevis - شیراز - ایران
حـ... ، کثافت .... دور نیست بلای معمر (چاقو، تونل، باسن، ...) سرت بیاد ، دور نیست روزی که تو تلویزیون اعتراف کنی و عکسهای زیبات صفحه های اینترنت رو پر کنه ... ما منتظریم .. توهم منتظر باش ! اون وقت جوجه ها رو می شمریم ...
دوشنبه 11 دي 1391 - 05:58
karshenas59 - تهران - ایران
میگن شهر که بی کلانتر باشه قورباغه هم هفت تیر کش میشه حالا حکایت این بوزینه بی ادب بینزاکته این مردک که معلوم نیست تا چند سال پیش کدام علفزاری میچریده حالا ادم شده و بابت همه چی اظهار نظر میکنه و تا بحال هم هر وقت در مورد اصلاطلبها حرف زده جز فحش و ناسزا چیزی نگفته و جالبه که خودشو مرد اخلاق میدونه واقعا ببین سرزمین اریائی بدست چه کسانی افتاده خدایا ما رو نجات بده از شر این قوم نفهم ظالم
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 00:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.