درگیری رانندگان منجر به قتل شد

جام جم آنلاین: در چهار حادثه‌ای که روز گذشته در تهران رخ داد، چهار نفر به قتل رسیدند و با دستگیری متهمان، دستور قضایی برای تحقیق از عاملان جنایت در شعبه 10 پلیس آگاهی تهران صادر شد.

                                                  قربانی تجاوز 6 مرد فوت کرد

به گزارش جام‌جم، حادثه اول نیمه‌شب گذشته در یکی از بزرگراه‌های شمال‌غرب تهران روی داد. به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری مبنی بر نزاع و درگیری میان سرنشینان سه دستگاه خودرو، ماموران کلانتری 134 با حضور در محل متوجه شدند پس از درگیری میان راننده یک دستگاه خودروی بی‌ام‌و و یک دستگاه خودروی بنز، یکی از سرنشینان خودرو با قمه به طرفین درگیری حمله کرده و دقایقی بعد یک خودروی جنتو نیز که در حال عبور از محل بوده، به‌دلایل نامعلومی با منازعه‌کنندگان درگیر شده است.

در ادامه درگیری پس از مجروح شدن چند نفر از طرفین دعوا، راننده بی‌ام‌و با مجروح کردن یکی از سرنشینان خودروی بنز، با خودرو از روی او عبور کرده و منجر به مرگ وی شده است.

با دستگیری عاملان درگیری، موضوع به بازپرس رسولی در دادسرای جنایی گزارش و با حضور قاضی ویژه قتل تهران در محل، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر شد. متهمان نیز برای ادامه تحقیقات در اختیار شعبه 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

کشف جسد ورزشکار روی بام


در حادثه دوم که صبح دیروز در منطقه خزانه بخارایی تهران رخ داد، صاحب یک باشگاه ورزشی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از وقوع جنایت در اتاقکی که در بام باشگاه وجود داشت، خبر داد.

با حضور ماموران کلانتری 160 خزانه در محل معلوم شد مقتول یکی از ورزشکاران رشته پرورش اندام است که مسئولیت بوفه باشگاه را نیز به‌عهده داشته و هنگام استراحت در اتاقش، از پشت سر با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

با گزارش حادثه به بازپرس قریشی‌زاده در شعبه دوم جنایی تهران و حضور ماموران تشخیص هویت پلیس آگاهی، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر و رسیدگی به پرونده برای رازگشایی از جنایت آغاز شد.
 
قتل پدر در دعوای برادران
 
جنایت سوم در حوزه استحفاظی کلانتری 121 رخ داد و ماموران و بازپرس جنایی پس از اطلاع از موضوع با حضور در محل متوجه شدند سه برادر پس از مشاجره لفظی در خانه با یکدیگر درگیر می‌شوند و هنگامی که پدر خانواده به نام مرادعلی قصد میانجیگری میان فرزندانش را داشته، با اصابت چوب به سرش نقش زمین شده و پس از انتقال به بیمارستان جان می‌بازد.با دستگیری سه فرزند مقتول به نام‌های غلامحسین، حسن و روح‌الله، تحقیق از آنها در شعبه 5 بازپرسی و شعبه 10 پلیس آگاهی تهران آغاز شده است.
 
مرگ مشکوک نصاب ماهواره
 
چهارمین حادثه عصر دیروز در شرق تهران به‌وقوع پیوست. فردی هنگام نصب ماهواره در بام یک خانه از بام سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
 
با گزارش حادثه به ماموران کلانتری 144 تهرانپارس و قاضی جنایی، در تحقیقات اولیه معلوم شد پیش از سقوط مرد نصاب، همسایه‌ها صدای مشاجره و درگیری او را با صاحبخانه ـ که قصد داشت ماهواره نصب کند ـ شنیده‌اند.
 
با دستگیری مالک خانه و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیق در این زمینه در شعبه 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

+38
رأی دهید
-32

nashmeili - آمستردام - هلند
آخوندها فرهنگ وحشی بودن و عرب بودن را در ایران رواج دادن.ای لعنت تو روح هر چی آخونده.
یکشنبه 10 دي 1391 - 11:32
be_pa.khaste - هارلم - هلند
اینم از آدم‌های پولدار و بالا شهر نشین فرهنگ به پول کجای بودن نیست خیلی‌‌ها ذاتاً وحشی هستن
یکشنبه 10 دي 1391 - 11:49
yeshua - سیرجان - ایران
خداوندا هیچ جای دنیا اینقدر قتل صورت نمیگیره ، چه بر سر ایران و ایرانی آمده ، ای پدر آسمانی این ظلمتی رو که ایران رو فرا گرفته از روی ایران بردار آممین
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.