کارلوس کروش باخت تیم دژاگه را از نزدیک دید؟

فوتبال جهان - تیم فوتبال فولام در ششمین حضور متوالی اشکان دژاگه در ترکیب ثابت خود، شکستی دیگر را تجربه کرد.

                          کارلوس کروش باخت تیم دژاگه را از نزدیک دید؟

به گزارش خبرآنلاین؛ در آغاز دیدار های هفته بیستم لیگ برتر انگلستان تیم فوتبال فولام در ورزشگاه خانگی خود میزبان سوانسی بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود سوانسی تمام شد تا مارتین یول و تیم اشراف زاده مصری در آستانه بحران قرار بگیرند. فولام که امید داشت در خانه و یک بازی ساده بتواند 3 امتیاز بگیرد و تا پله دوازدهم جدول بالا بیاید با حضور فیکس اشکان دژاگه هم نتوانست به پیروزی برسد. این تیم در همان نیمه اول و در دقیقه 19 بود که روی گل دنی گراهام عقب افتاد. در دقیقه 52 هم جاناتان دی کژمان دومین شوک را به یاران مارتین یول وارد کرد. اگرچه در دقیقه 56 برایان رویز یکی از گل ها را جبران کرد اما پایان بازی چیزی نبود غیر از شکست فولام .

در این بازی و در دقیقه 76 مسابقه بود که بازیکن ایرانی سفیدپوشان لندنی از بازی بیرون آمد و هوگو رودالگا جای او را در زمین گرفت. قرار بود کارلوس کروش برای تماشای این بازی به لندن برود و بازی یارش را در زمین زیر نظر داشته باشد. کارلوس کروش که قرار است در سفر خود به انگلستان به منچستر برود و دیداری با آلکس فرگوسن داشته باشد ، قرار بود با اشکان هم در سفر انگلستان خود دیدار کند. اگرچه هنوز خبری در این باره منتشر نشده است.نکته جالب این دیدار ششمین حضور پیاپی اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ایران در ترکیب اصلی فولام بود. اگرچه او مثل چند هفته اخیر باز هم بازی را تا پایان ادامه نداد.

+37
رأی دهید
-14

آسمانی - ریچموند - کانادا
تو اون تیم که ایرانی باشه بیش از این انتظار نداشته باشین. فولهام را به گند کشید.
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:07
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
تیمی دیدید که بازیکن ایرانی ثابت بازی کنه ، فانوس به دست نباشه ؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 05:07
asal55290 - مشهد - ایران
این چه منطقیه که تو داری ریچموند پس تو ایرونی نیستی مگه اتفاقا اشکان دژاگه ارز همه سرتر بود تو اون بازی فقط بخاطر اینکه یه چیزی گفته باشی خواهشن اراجیف نباف..من فکر میکنم تو هنوز پات به توپ فوتبال نخورده.
یکشنبه 10 دي 1391 - 10:18
maziar 68 - فرانکفورت - آلمان
ریجموند،، تو اصلا میدونی‌ فوتبال چیه ؟فکر کنم با تیله بازی اشتباه گرفتی.و یا بهتر از مربی‌ میدونی‌ ؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:26
maziar 68 - فرانکفورت - آلمان
مانهایم آلمان ،شما دیگه چرا می‌پرسی‌ ؟یادت رفته مهدوی‌کیا چندین سال در هامبورگ فیکس بود . هاشمیان در هانوفر هم فیکس بود اون سالی‌ که ۱۶ گٔل زد ،نکو نام در اوساسونا، دایی و باقری در بیلفلد عزیزی در کلن ،و چنتا دیگه ، لطفا بدونه آگاهی‌ نظر ندین.
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:36
JOOJE PALANG - استکهلم - سوئد
خوشبختانه هرچقدر نکونام گوسفنده، دژاگه یکی‌ از بهترین‌ها یا ساده بگم افتخارات بزرگ فوتبال ایرانه
دوشنبه 11 دي 1391 - 06:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.