سردار نقدی: بسیجی‌ها مجوز جنگ در سوریه بگیرند، مسئله را در قدس و تل آویو حل می کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با رد اخباری مبنی بر حضور نیروهای سپاهی و بسیجی در سوریه، گفت: اگر چنین اجازه ای به بسیجی ها داده شود، مسئله در قدس حل می شود تا ریشه فتنه در تل آویو خشکانده شود.

سردار محمدرضا نقدی در حاشیه دومین مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت بسیج در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری رزمایش 20 هزار نفری "الی بیت المقدس" اظهار کرد: این رزمایش روز گذشته در خوزستان پایان یافت و تمامی اهداف ترسیم شده برای آن تحقق پیدا کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به در راه بودن انتخابات سال 92، آیا اجازه تکرار حادثه ای مثل فتنه 88 را خواهید داد، افزود: امنیت کشور ما را مردم تامین می کنند و به هیچ عنوان عمده اتکاء کشور بر نیروهای سازمان یافته نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون مردم با هوشیاری امنیت کشور را در حادثه های گوناگون تامین کرده اند، البته در حال حاضر صحبت از انتخابات زود است اما مردم ما همواره درباره بحث تامین امنیت در کشور پیشرو بوده و هستند.

سردار نقدی درباره اخبار برخی رسانه ها که عنوان می کنند، نیروهای سپاهی و بسیجی به عنوان حامیان دولت سوریه در این کشور می جنگند، گفت: طبیعتا این موضوع صحت ندارد اما چنین اجازه‌ای به بسیجی‌ها داده شود جنگ در سوریه خاتمه پیدا نمی کند و قطعا مسئله در قدس حل می شود تا اصل فتنه در تل آویو خاموش شود.

وی درباره برگزاری مانور دریایی ارتش و تکیه بر جنگ الکترونیک با استفاده از بکارگیری تجهیزات الکترونیکی در این رزمایش، تصریح کرد: وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران این است که همواره بزرگترین ابرقدرت را تهدید فرض کرده اند و این موضوع کمک می کند به پیشرفت. پیشرفت اعجاز انگیز کنونی در نیروهای مسلح کشور به دلیل این است که قدرت های بزرگ به عنوان تهدید و دشمن جمهوری اسلامی فرض شده اند.

وی ادامه داد: در دریا پیشرفت های خوبی در رادارها تجهیزات الکترونیکی زیر آب و ... داشته ایم که اکثر این تجهیزات طراحی و ساختش در جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است،  نه کسی شبیه آن را دارد و نه از آن خبر دارند، این رزمایش ها هم در جهت آزمایش همین سلاح هاست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه قرار گرفتن کشور در رتبه اول علمی منطقه چه ارتباطی با رابطه تولید علم و پیشرفت های نظامی دارد، گفت: هر جایی که پیشرفتی حاصل شده است جمهوری اسلامی ایران پیشتر در آن زمینه تحت فشار قرار گرفته بود، در موضوع تسلیحات و تجهیزات نظامی جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تحت فشار و تحریم بوده است طبیعی است که در این حوزه ها پیشرفت حاصل شود.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: در مسئله هسته ای، در علم بیولوژیک و سلول های بنیادین و دارو بیشترین تحریم ها علیه کشور اعمال شد اما هم اکنون شاهدیم که جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر توان متخصصان و دانشمندان خود بیشترین پیشرفت ها را در همین حوزه ها کسب کرده است.

+46
رأی دهید
-141

sama128 - شیراز - ایران
زرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک ســـــــــــــــــــــــــــردار قسطـــــــــــــــــــــی . بابا مردم سوریه 90% این بشار اسد را نمی خواهند تو چرا اونجات به قول محمود احمدی فشار داره میسوزه - چرا -
شنبه 9 دي 1391 - 13:33
dara20 - تهران - ايران
امیدوارم مجوز صادرات بسیجی‌ جنایتکار به سوریه از سوی سرکرده افلیج شما‌ها صادر شود تا همگی‌ این اوباش حکومت فاسد اسلامی در سوریه بدست مردم خشمگین آنجا تکه و پاره شده و به درجه مفتضحانه شهادت در راه الله خدای روانی‌ مسلمین برساند و سعیه سیاه و اهریمنی‌شان از سر ایران و ایرانی کوتاه شود. لطفاً بسیجی بزرگ ، انگل کثیف سید علی‌ خامنه‌ای چلاق را نیز با خود ببرید.
شنبه 9 دي 1391 - 13:46
بی خیال - کرمان - ایران
مردک عراقی معلوم نیست از زیر کدوم بته ای دراومده
شنبه 9 دي 1391 - 13:51
ukguy4u - لندن - بریتانیا
خفه شو بابا
شنبه 9 دي 1391 - 15:30
m.noor - شارجه - امارات
با درود. لعنتی مرد باش و سگان ولایت رو بفرست سوریه تا شیر مردان آزاده سوریه سر‌های بریده‌شان را برای چلاق علی‌ پست کنند.امین.م.ن
شنبه 9 دي 1391 - 15:39
Azadikhah - تكسل - هلند
به امید نابودی حکومتهای دینی
شنبه 9 دي 1391 - 15:49
perser68 - فلوریدا - امریکا
تریاک چه میکنه!از رهبر چلاقش گوی سبقت رو در قلدری داره میگیره!چه زجری میکشه خانواده که این بو گندی آدم خور رو تحمل باید بکنه!شایدم همه رو فراری داده از خودش!از این جنوران دزد کلاه بردار هیچی‌ بعید نیست!
شنبه 9 دي 1391 - 16:15
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
امیدوارم با مجوزرفتن خردارنقوی به اتفاق تمام خرهایه زیرنظرشان موافقت بشه تا برن سوریه وتوسط مخالفین اسد به همون خواسته قلبی شون یعنی شهادت درراه ....خرنائل بشن.
شنبه 9 دي 1391 - 16:18
yekzan - لندن - انگلیس
یکی نیست بگه اخه اگر شما زرنگید مشکله مملکته خودتون را حل کنید نمیخاد پله مردمی بدبخته ایرانو صرف عرب موش خور بکنید.بذارید همدیگرو بکشند تا نسل کثیفشون نابود بشه .
شنبه 9 دي 1391 - 16:59
compatriot - تورنتو - کانادا
کاش رهبر چلاقتون بهتون این مجوز را میداد و همتون خاک این سرزمین پاک را ترک میکردید . میرفتید و دیگه هم بر نمیگشتید. آی‌ غده‌های سرطانی!
شنبه 9 دي 1391 - 17:00
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
با اسرائیل جنگیدن چیزی می‌خواد که شما ندارید. شما فقط سر مردم بیچاره و دست خالی‌ ایران زرنگید. اگر مردید عمل کنید. ۳۴ ساله که ز‌ر مفت میزنید. این گوی این هم میدان. بزنید ببینیم چند مرده حلاجید. ۸ سال جوانها را به کشتن دادید و کربلا کربلا میکردید سر آخر هم آن گور به گور شده زهر را خورد و به درک واصل شد. اسرائیل عراق نیست یک شبه ایران را شخم میزنه. می‌گید نه بفرمایید. آورشلیم(مسجد قدس شما) تا دمشق راهی‌ نیست خیلی‌ خیلی نزدیکتر است تا تهران.مرد باشید و حمله کنید.
شنبه 9 دي 1391 - 17:02
mortaza007 - مشهد - ایران
اقای نقدی بهتر است بسیجها اوباش را جمع کنند
شنبه 9 دي 1391 - 17:07
ariya777 - تهران - تهران
باز این قد قد کرد :))
شنبه 9 دي 1391 - 17:19
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
اقای خردار خمینی هم میگفت راه قدس از کربلاست ولی بعد از ۸ سال با یک میلیون کشته ومیلیونها اواره و زخمی و مفقودالاثر مجبور شد امامتون کاسه ریق رو سر بکشه مردیکه شپشو کسی با شما نیست شماها حکمرانانی منزوی بدبخت و بیابرو هستید که زن و بچه خودتون هم قبولتون نداره اشغال کثافت خیانتی که شما دیکتاتورها به ایرانیها کرده رو ملت هیچوقت از یاد نمیبرن
شنبه 9 دي 1391 - 17:51
Iran vs. Israel - تهران - ایران
خط مقدم دفاع از سرزمین ایران باید بیرون مرز های ایران باشه حالا اگر شما عامی هایی که از تئوری بازی ها چیزی نمی دونید و یه مشت بی سواد هستید فقط بلدید به ریش و پشم یارو گیر بدید.. چرا حالیتون نیست سوریه راه بستن نفس صهیونیست هستش خواهش می کنم کمی بفهمید اون گوش دراز هایی که توی سوریه دارن به روی هم کشوری خودشون به اسم آزادی آتش می کشن باید بدون فردا یاید خود و خانوادشون رو به حراج صهیونیست ها بزارن اگر هم در سوریه مشکلی بود باید درون کشوری حل میشد نه اینکه الان همه برای تیکه تیکه کردن سوریه دارن دندون تیز می کنن!!!
شنبه 9 دي 1391 - 18:14
nashmeili - آمستردام - هلند
لال شو عوضی .خدا ملت ایران را از شر شما اراذل واوباش راحت کنه.
شنبه 9 دي 1391 - 19:00
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
آقای سردار نقدی شما از این گنده جوزی‌ها بکن ما هم ساعتی ۱۰ ریال میگیریم ؛ زرشک پاک می‌کنیم !!!!!!!!!!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 19:25
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
امیدوارم همه بسیجی های جان برکف برای نوشیدن شربت شهادت به سوریه فرستاده بشوند تا از شرشون راحت بشیم. ازادیخواهان سوری هم فراموش نکنند که به مردم ایران مدیون هستند چون چند سال نفت مجانی به کشورشون صادر کردیم و باید از این جان برکفان بخوبی پذیرایی بفرمایند.
شنبه 9 دي 1391 - 19:35
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
راستی‌ "زیر دار نسیه" آن کلید هایی که خمینی به بسیجی‌ها میداد تا صد تا صد تا روی مینهای عراق بروند در بهشت را باز نمی‌کردند.
شنبه 9 دي 1391 - 19:56
میکایل - مالمو - سوئد
مرتیکه پفیوز،عراقی‌،تازی زاده،اگر بسیجی‌ها تم مثل تو باشند،باید بران توالت خالی‌ کنند،چون تو فقط بدرد این کار می‌خوری بیهمه چیز،از خودت مایه بذار،نه جوانان مردم،چاقو کش لات،،،،،.
شنبه 9 دي 1391 - 20:24
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: تو و امثال تو با ادبیات توهین و فحش، فقط دارید ذات خودتون رو نشون میدید!!!...
شنبه 9 دي 1391 - 20:25
حسام_وطن پرست - کرج - ایران
همینا اگه نبودن الان اسم همه شما که فحش میدید عربی بود. اینا بودن که صدام حـ... رو به چیز خوردن انداختن!شماها که فحش میدین ایرانی نیستین که نمیتونید پیشرفت ایرانو ببینید! شماها اسما ایرانی ولی رسما اسراییلی هستید!
شنبه 9 دي 1391 - 20:28
emmy.arman - تهران - ایران
اه .رو تخته بشورنت
شنبه 9 دي 1391 - 21:41
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
امیدوارم که مجوز جنگ را بهتون بدهند برید گمشید همونجاهم شهید بشید هم شما به خواسته اتون شهادت و فاحشه های بهشتی برسید هم ملت ایران از شر وجود متعفن شما راحت بشوند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:07
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
جناب حسام_وطن پرست ، در دعوا نرخ تعیین نکنید / اینا چه کسانی‌ هستند؟ حتما اراذل و اوباش حکومتی را که نمیگویی / اینان همان هایی هستند که بر طبق اسناد مکتوب و موجود حاضر بودند نصف ایران را هم بدهند تا به توانند هم در قرار داد الجزایر به منافع خود برسند و هم از راه کربلا به قدس برسند / جوانان تربیت شده در حکومت شاه رحمت و الله و علیه بودند که عده‌ای خود جوش و عده‌ای هم سرباز و ارتشی در این جنگ شرکت کردند علاوه بر این تمام مردم به نی‌ در گیر جنگ بودند چه در پشت جبهه و چه تبعات آن اگر این آن قلاب کذأیی نشده بود نه جنگی در کار بود ، نه صدام جسارت حمله به ایران داشت و نه رویای دست یابی‌ به قدس از سوئ نوکران فلسطین و لنبان ، ما با اسرایل هیچ مشکلی‌ نداشتیم و نداریم اگر شما و هم مسلک‌هایتان مشکلی‌ دارید میتوانید به فلسطین رفته و شربت شهادت را نوش کنید ، اصلا هم مهم نیست که انگ اسرایلی بزنید چون کذب است اما ما که انگ فلسطینی به شما‌ها می‌زنیم به شهادت خودتان است و شواهد موجود بنابر این لطفا به همان فلسطین بروید و در وطن اصلی‌ خود باشید ما اجنبی در مملکت نمی‌خواهیم و این حق ماست .
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:07
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران تازه اگر خیلی‌ از این هم که پیشتر بریم به گرد پای شما مزدوران رژیم وقاحتی در بی‌ ادبی نخواهیم رسید. مگر بسیجی‌ها جنایتکار نیستند؟ مگر خدای مسلمین تشنه خون نیست؟ مگر به گفته خودتان درخت اسلام با خون آبیاری نمی شود؟ مگر در کتابتان فقط از کشتار و جنایت بر علیه بشریت صحبت نگشته؟ مگر رسول دینتان با ادمکشی و جنایت بر علیه سایرین عقیده خود را بنام دین مبین تحمیل نکرد؟ مگر در اسلام ادب و فرهنگ مفهومی هم دارد؟ ۳۲ سال است با تمام قوا به ملت ایران هوهین کردید خوب حالا هر آنچه کشتید دارید درو مینماید!! لابد انتظار کرنش از جانب ملت داشتید نه‌؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 02:00
razmandeh - استکهلم - سوئد
من با این حرف این کدو تنبل موافقم به همه بسیجی‌‌ها مجوز بدهید بروند ا شهید بشوند و به آقا سید الشهدا بپوندند . خدایا این آرزو کدو تنبل را ٔبر آورده کن امین
یکشنبه 10 دي 1391 - 03:02
حسام_وطن پرست - کرج - ایران
استکهلم سوئد-shirzane irani اینکه ایرانی منم و توئه وطن فروش غربت نشین و همه افراد مثل خودت اسراییلی ویا نوکر اسراییل هستید شک نکن!من کرد ایرانم ودیدم که ایران بعد از جنگ وقبل از جنگ همواره مورد وحشیگری گروه های کومله و دمکرات و پژاک و منافقین که همه از یاران اسراییلند مثل شما قرار گرفت!نه ما به فلسطین نمیریم همینجا رو گور دسته جمعی اسراییل و شماها میکنیم و به جای کود ازتون استفاده میکنیم!
یکشنبه 10 دي 1391 - 05:09
garmsari - یورک - بریتانیا
اما ایرانیها هیج مشکلى با یهودیها نداریم.این تخم عربها هستند که بقاى خود را در جنک و فتنه انکیزى مى بینند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 08:48
اسب آتش - سیدنی - استرالیا
حواسمان باشد که بعد از تجزیه سوریه نوبت تجزیه ایران است.با این کامنتها آب را به آسیاب عربها و غربیها نریزیم. تازه اگه جنگی با ایران شروع بشه کدام یک از شماها حاضرید برای نگهداری از خاک ایران جانفشانی کنید؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 10:35
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: تهمت و افتراء زدن واسه شما کار راحتیه!!! ادبیات شما نشون میده که به اسلام اعتقاد نداری! بگو به چی اعتقاد داری تا پایه ی سخن رو روی اون بنا کنیم(اگه طالب باشی!!!)
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:26
Iran vs. Israel - تهران - ایران
""اندکی صبر سحر نزدیک است"" آوارگی دوباره قوم موسی رو دارم دوباره می بینم خیلی نمونده که این صهیونیست ها و یهودی های ارتودوکس تند رو که از هزار تا آخوند بدتر هستند دوباره آواره آمریکا و اروپا بشن!!! راستی یه پیشنهاد تو آریزونا یه صحرای وسیع پیدا کردن براشون(یهودیان) اگر می خواهید برید زودتر برید که خلاصه باباتون براتون جا هم ردیف کرده تو آمریکا
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:42
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران همانطور که گفتید اعتقادی به اسلام ندارم و اسلام را توحشی که تازی تباران دین می‌نامند میشناسم. ادیان متعلق به دوران حماقت بشریت بود و دست ساخته زیرکانی همانند موسی و محمد می‌‌باشد. اکنون انسان فهیم عقل و فهم و قوانین مدنی را جایگزین موهومات و خراف‌های کهن کرده. ادیان مایه نکبت و خفت بشریت بوده و بجز قتل و غارت و جنگ ارمغانی برای ما نداشتند. حاصل دین را حداقل در ۳۲ سال گذشته با چشمنتان اگر دیددشته باشند در ایران دیدید. اگر کتب دینی را مطالعه می‌کنید کتابها و نظرات مخالف را نیز بخوانید و صرفاً چون پدرتان مسلمان بود این توهم عربی را نپذیرید. اسلام چیزی بجز حماقت نیست.
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:04
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
کی بسیجی ها؟که از صدای ترقه می ترسند می خواهند به سوریع اعزام شوند؟آخ که چقدر خندیدم.
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:56
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
تو به قبر جدّ و آبایت خندیدی که ایرانی‌ باشی‌ ، قومیتش فرق نمیکند ، ایرانی‌ واقعی سرش را در توبره گرگ پیر نمیکند , گرگی‌ که خود نوکر روس و عرب است و جاسوس ایران ، تو تنها نوکر گرگ پیر اجنبی هستی‌ گمان کردی اینجا هم کهریزک است وطن فروش درنده خو ، یک ایرانی‌ اگر کود هم شود باعث باروری است نه مانند شما علفهای هرز که باعث خشکی و آفت زدگی هستید ، حق دارید که جفتک اضافه بزنید چون در طویله خانه فساد رهبرتان خوب چریده و نوشخوار کرده اید.
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:48
kobalt - کرج - ایران
سر دار اونجا ساندیس خیر نمیکنن طرفتم دانشجو یا دختر بد حجاب یا دیش ماهواره نیست اول گز کن بعد بپر البته اگه همه باهم برید جلو ماهم دعا تون میکنیم
دوشنبه 11 دي 1391 - 05:29
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: در اعتقاد داشتن به دین خدا، هیچ اجباری نیست! ولی اگه به خدا اعتقاد داشته باشی، یه مثال میزنم...(فرض کنید مجبورید که انگشت خودتو وارد یه سوراخ کنی! که از داخل سوراخ هیچ خبر نداری! حالا یه نفر از راه میرسه و میگه توی سوراخ برق فشار قوی وجود داره! عقل سلیم حکم میکنه که تا میتونم موارد احتیاط رو به عمل بیارم...بنابراین وقتی میدونم که مرگ همه ی انسانها قطعی هستش و هیچ اطلاعی از بعد از مرگ ندارم! عقل سلیم حکم میکنه، حرف بیش از یک میلیارد یکتا پرست رو بی تفاوت عبور نکنیم و خود یه کار تحقیقی انجام دهیم...) اگه طالب باشی میتونیم بحث رو ادامه بدیم...
دوشنبه 11 دي 1391 - 08:44
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران آب در هاون مکوب، شاید ۱ میلیارد عدم میخوان برن تو چاه چون تعدادشان زیاد است پس باید از آنان پیروی کرد!!!! اگر این دین پایه و اساس درستی داشت پیروانش اینقدر بدبخت، عقاب مانده، بی‌ درک، ساده لوح، دروغگو، دزد، مکّار، ادمکش، ریاکار، زنباره، متقلب، شارلاتان، آدم فروش، مستبد، ..... نبودند. در بین ۵۷ کشور اسلامی حتّی ۱ کشور آزاد و پیشرافته اسلامی نداریم. شماها نمیخواهید عقل را جایگزین حماقتهای دست ساز تازیان کنید. به حاصل ۱۴۰۰ اسلام در کشورهای مسلمان نشین توجه کن‌ تا ببینی اسلام چه نتیجه‌ای ببار آورد!! شاید بگوئی اسلام در ذات خود خوب است اما اول بروید قران را درس بخوانید و آنالیز کنید تا پی‌ به ضّد و نقیض‌های موجود در آن و به انسان ستیزی و دشمنی خدای جعلی آن با مخلوق خویش ببرید. تمامی ادیان و در راس آنان اسلام مایه ذلت و عامل حماقت بشریتند.
دوشنبه 11 دي 1391 - 15:13
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: در مقابل حرف منطقی لجبازی نکن! نگفتم از کسی تقلید کن! گفتم در انجام کارهات باید احتیاط کنی(یعنی در خصوص دین تحقیق کن!) وقتی در خصوص دین ستیزی هر سخنی رو به راحتی قبول میکنی! آیا جای سوال نیست؟! کلی گویی کار راحتیه ولی اگه طالب باشی میتونم در رابطه با هرکدام از موضوعات طرح شده، باهات بحث کنم...
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 05:37
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا:توهین کردن و فحش دادن، واست عادی شده!!! بعد از مرگ، توی اون دنیا قیافه ات دیدن داره!!!(حداقل نیم درصد هم که شده، احتمال بده بعد از مرگ یه دنیای دیگه است که باید پاسخگو باشیم!!!)
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 12:28
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایرانشما در خواب عمیق جهل مذهبی‌ باقی‌ بمانید و انکات و ونکات بخوانید و اعمال شایسته انجام بدهید تا آن ۷ حوری بهستی به شما برسد. ما نیازی به ورود بهشت کثیف شما را نداریم. باز هم میگویم دین بویژه اسلام حماقت است.
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 15:00
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران آنچه در اسلام و مسلمین یافت نمی شود منطق است که شمعا از آن حرف میزنید. کمی‌ بیشتر در مورد اسلام تحقیق کن‌ تا باطل بودن و جعلی بودنش را دریابی. ترس از جهنم و شکنجه خدا که محمد در روح و روان شما بزدلان خرافه پرست انداخت و عدم درک صحیح و کند ذهنی‌ باعث این پیروی ریاکارانه از توحش عربی شده. امثال شما اگر در بوتان یا تبت به دنیا می‌‌آمدید الان بودای بودید یا در هند گاو پرست میشدید برای شما تکیه کردن به قدرت فرضی‌ آسمانی نوعی دلم مشغولی است. بی‌ شک شما حتّی یک مقاله مخالف اسلام را هم نخواندی چه برسد که قبل از پذیرش کورکورانه اسلام در مورد آن‌ تحقیق کرده باشی‌. حالا لطفا از منطق دیگر حرف نزن از صیغه، شکنجه، ازدواج با دخترکان ۷ صالح، تقیه، دروغ، زن‌بارگی، تروریسم، اعدام ، کردن زدن، قطع دست و پاا، سنگسار در دین مبین اسلام حرف بزن.
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 15:12
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: در شوروی سابق نه تنهاخبری از دین نبود! بلکه منکر خدا هم بودند! با منطق شما باید جامعه ی شوروی به کمال می رسید!!! ولی متلاشی شد. من خودم تحقیق کردم و عقایدم تقلیدی نیست! به همین دلیل میگم اگه دوست داری به صورت موضوعی بحث میکنیم...
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 14:25
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران تفسیر شما از اسلام و مثال‌هایتان درست مانند پاسخ اخوندکی که در دانشگاه واحد معارف اسلامی را درس میداد و وقتی به مبحث توحید رسید از او مرسیدم چگونه میتوانی‌ وجود خدا را اثبات کنی و خوب آخوند بیسواد وجود درخت و گنجشک و دار و دیوار را نشانه خدا دانست. من از شما پرسیدم چرا از ۵۷ کشور علیل و ذلیل اسلامی حتّی یک کشور مترقی و آزاد با سیستم سیاسی سالم نداریم آنوقت شوروی سابق را که مردمانی خرفه برست در حد ایرانیان را داراست و تنها چند دهه کمونیسم با قدرت سرنیزه توانسته بود دین را به فاضلاب بریزد مثال میزنید!!!
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 22:20
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران همین روسیه فعلی‌ از حماقت دینی و کوردلی مذهبیون رژیم فاس آخوندی استفاده کرده و تا کنون صد‌ها میلیارد دلار از کیسه مردم بدبخت ایران دزدیده است. وقتی‌ حاضری نبا هم آیت قران آرا به چالش بکشیم؟ حاضری نحوه و ادوار به قدرت رسیدن محمد را مرور کنیم؟ حاضری از دوران پس از مرگ محمد تا سلسله کثیف صفوی که بانی‌ ‌شیعه گری بودند را آنالیز کنیم؟باز هگم میگویم دین بویژه اسلام حتّی ارزش هدر دادن این اوقات را هم ندارد که من برایش باید در گوش‌های بسته امثال تو نصیحت کنم. ایرانی‌ با این قدمت کهن نباید پیرو حماقت عربی باشد.
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 22:21
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران دینی که پیروانش نه‌ از این جهت پیشرفت روحی روانی و نه‌ بخاطر پیشرفت و ترقی‌ در زندگی‌ از آن پیروی میکنند بلکه بواسطه ترس از موهومات ساخته و پرداخته دست مخترع آن ریاکارانه و مفلوکانه و میمون وار احکام بیمار و ضّد و نقیض این توحش تازیان را تقلید میکنند تا مبادا به جهنم اختراع شده آدمیان رهسپار گردند را چه می‌‌شود نامید؟ آیا در متون قران و احکام اسلامی و شیوه پیدایش اسلام دقت کردید تا پی‌ به کپی برداری ناشیانه محمد از تورات و انجیل و آئین مهر و میترای ببرید؟ اسلام زده افکار مردی زنباره اما زیرک بنام محمد بود و هیچ ربطی‌ به آسمان و خدا ندارد. اسلام جهل متعلق ۱۴۰۰ ساله اعراب است و فراموش نکنید که اعراب با هجوم به ایران و با تجاوز به نوامیس اجداد شما و قتل و غارت ایران این دین را به نیاکان شما تحمیل کردند حال سر بالا بگیرید و با افتار از این توحش متجاوز دفاع کنید.
‌چهارشنبه 13 دي 1391 - 22:36
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: کینه ی شدیدی از دین و اسلام داری!!! وهمین امر باعث میشه به سختی حرف منطقی رو بپذیری! 1-در هیچ جای دنیا شاهد اسلام واقعی نیستیم(چون دشمنان دین خدا یا دین رو تحریف کردن مثل طالبان و وهابیت و یا در نطفه خفه کردن مثل جانشینی بعداز پیامبر) 2-توی دنیا پر از اسکناس تقلبیه! ولی هیچکس وجود اسکناس اصل رو منکر نمیشه!!!(این وظیفه ی من و شماست که نشانه های اسکناس اصل رو بشناسیم تا فریب نخوریم) 3-برای ما ایرانیها این یه افتخار هستش، که قبل از اسلام پیرو آیین زرتشت بوده و یکتا پرست بودیم.
‌پنجشنبه 14 دي 1391 - 04:55
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایرانشما همان بهتر که اسلام پرست و تازی نواز باشی‌، خود را باش و از عذاب جهنم بترس تا شاید به همین خاطر دست به جنایت بر علیه بشریت نزنید. اسلام حقیقی‌ همین است که اربابان عمامه دار، دکانداران دین و سوداگران مذهب در ایران اجرا میکنند. گفتگو با امثال شما آب الک کردن است اما این را بدان اگر بنا به اعتقاد شما بهشت و جهنمی وجود داشته باشد من سالن جهنم نخواهم بود چراکه نه‌ دزدی میکنم، نه‌ غارت نه‌ متجاوزم نه‌ ستمگر و نه‌ زور مدار و نه‌ ریاکار و سعی میکنم انسان باقی‌ بمانم و نیکی‌ کنم اما نیازی به دلال جهت ارتباط با خدا و احتیاجی به کهنه کتابی‌ منسوخ که مملو از نفرت و خشم خدوندگار مجنون دست ساخته عرب زاده حیله گری باشد ندارم. اگر نیکی‌ کنی و انسان باشی‌ بی‌ نیاز به هیچ دینی خود پیامبر حق خواهی بود. مثال‌های شما کودکانه و آخوند مسلکانه است.
‌پنجشنبه 14 دي 1391 - 16:00
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: من هیچ اصرار و توقعی ندارم که شما ایمان بیارید! فقط بعضی از تهمت ها و برچسب ها رو که زدی میخواستم جواب بدم.(در ضمن من ادعا نمی کنم که در ایران ما شاهد اسلام واقعی هستیم! ولی سمت وسوی حرکت انقلاب به سمت اسلام حقیقی ست)فقط یه سوال:وقتی عقل سلیم حکم میکنه که کارخانه ی تولید یه دستگاه پیچیده، جهت استفاده ی بهتر اون دستگاه نیاز به صدور دفترچه ی راهنما داره! چرا انسان به عنوان یک موجود بسیار پیچیده، که توسط خداوند خلق شده هیچ کتابچه ی راهنما نداشته باشه و به حال خودش رها بشه!!!
جمعه 15 دي 1391 - 05:36
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران شما حتماً خودتو به یک روان پزشک نشون بده. حکومت مضحک و کثیف اسلامی شما در ارتکاب به جرم و جنایت روح ناپاک ...را نیز سفید کرده. شماها آنچنان شستشوی مغزی شدید که در هنگامه آن قسمت اصلی‌ مغزتان صدمه کاری دیده و اصلاح شدنی نیست. وقتی از این رژیم حمایت می‌کنید کمی به ۸ سال جنگ خصمانه خمینی که حاصلش نابودی اقتصاد کشور بود، به اعدام هزاران زندانی بیگناه سیاسی که مخالف برپایی استبداد دینی بودند، به فرار میلیون‌ها هموطن از کشور که هنوز هم ادمه دارد، به شلاق زدن‌ها ، به ترویج و پخش مواد مخدر توسط سپاه مزدوران پاسدار و بیش از ۷ میلیون معتاد، به ناامنی کسترده در جامعه، به زنان فاحشه در شهرها، به فساد اداری و رشوه خواری مسئولین ریز و درشت، به فساد سرکردگان از جمله علی‌ چلاق که نماد کامل یک مفسد است، به آزار و اذیت روز افزون شهروندان از سوی اوباشان حکومتی، ، هزاران فساد دیگر که حاصل برقراری حکومت الله و قران در ایران بود توجه کنید.
جمعه 15 دي 1391 - 16:15
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران حکومت دینی شما چیزی فراتر از فاضلابی جاری در کشور ایران نیست اما روزی این فاضلاب را مردم به چاهی میریزند که مراد شماره ۱۲ شماها در آن‌ در غلطید و سقط شد. اسلام توحش عربی برازنده تازیان است و پیش کش همانها، شما چرا برای زندگی‌ پاک و ۱۰۰% اسلامی مجاور نمی شوید و در کنار بتخانه محمد اطراق نمی کنید؟ شماها ۳۲ سال است که حماقت را در ایران تجربه می‌کنید!!! با بروز این فجایع چرا نمی خواهید قبول کنید که شکست خوردید؟ شماها حتی دیانت مردم را هم خراب کردید. روزگاری نه‌ چندان دور قبل از وقوع استفراغ اسلامی مردم به اسلام احترام میگذاشتند و اما اکنون از پیر جوان به توحش عربی ناسزا میگویند. شما حتّی دین خودتان را با این آن قلاب اسلامی به گند کشیدید. تو یا پاسدار یا آخوند یا ملا زده و یا وامدار رژیم وقاحتی هستی‌ که اینگونه سنگ اینان را به سینه میزانی‌.
جمعه 15 دي 1391 - 16:37
exam292 - تهران - ایران
dara20 - تهران - ایران: توی دو کامنت قبلی، ماهیت زشت و به هم ریخته ی روانی خودت رو نشون دادی!! من جواب منطقی میدم، تو در جواب داری فحش و ناسزا میدی!!! شماها از نظر روانی مشکل دارید(البته خودتون قبول ندارید!!) ولی بد نیست غیر مستقیم از دوستانتون در این رابطه سوال کنید!
شنبه 16 دي 1391 - 09:18
dara20 - تهران - ايران
exam292 - تهران - ایران با شماها باید مانند خودتان و به شیوه متداولی که با دیگران برخورد می‌کنید رفتار کرد. شما‌ها مظهر فساد و ریاکاری هستید و ۳۲ سال است به به تاریخ و موجودیت ملت ایران بطور شبانه روزی توهین می‌کنید و تا کمترین انتقادی از شما میشود خودتان را جر میدهید. تو هماا بهتر که بروی سر قبور فاتحه بخوانی بر منبر رفته پیر زن و پیر مرد به گریه در آری. کمی‌ به حملاتی که از سوی اکثریت مخاطبان این سایت به تو میشود توجه کن‌. آنقدر ادب نداری که رعایت حقوق دیگران و حق آزادی بیان را ملاحظه کنی و مدام به پرو پای دیگران میپیچی. دست از این حماقت وبی فکری بردار و کمی مسیر اینسانیت و انسان دوستی در پیش بگیر و بجای پیشانی با مهر داغ کردن کار نیکو انجام بده.
شنبه 16 دي 1391 - 15:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.