داماد جوان همسر دوم پدرزنش را کشت

یک مرد جوان در یک درگیری همسر دوم پدرزنش را به وسیله ضربات چاقو کشت و از محل متواری شد.

 

به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ در ساعت 8 شب 9 تیر امسال یک فقره درگیری در بومهن ـ کوچه میرزایی به کلانتری 206 اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل نوجوانی 15 ساله به هویت علیرضا به آنها اعلام کرد که مادرش توسط دامادشان به نام مهدی 29 ساله مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و در حال حاضر به درمانگاه منتقل شده است.

با حضور مأموران کلانتری در درمانگاه مشخص شد که مصدوم به نام رقیه 33 ساله پیش از رسیدن به درمانگاه فوت کرده و مهدی نیز با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت از محل درگیری متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی رسولی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی و دستگیری متهم در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردند که مقتوله همسر دوم پدر زن داماد است که در حین درگیری فرزند خود با داماد خانواده همسرش و به قصد کمک، در درگیری مابین علیرضا و مهدی دخالت کرده که در این بین مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته است.

پسر مقتوله در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: به همراه  مادرم در داخل خانه بودیم که مهدی به گوشی تلفن همراه من زنگ زد و شروع به فحاشی کرد و من نیز در پاسخ به وی شروع به گفتن ناسزا کردم و پس از آن تلفن را قطع کردم.

وی ادامه داد: زمان زیادی از درگیری لفظی من و مهدی در پشت تلفن نگذشته بود که مهدی با یک دستگاه موتورسیکلت به درب منزل آمد و در حالیکه من به همراه مادرم در داخل کوچه حضور داشتیم، ابتدا با چاقو به سمت حمله ور شد و مرا از ناحیه هر دو دست راست مجروح کرد.

در این موقع، مادرم قصد داشت تا به من کمک کند که مهدی با چاقو ضربه‌ای به پهلوی مادرم زد و پس از افتادن مادرم بر روی زمین با موتورسیکلت از محل متواری شد.

با انتقال جسد مقتوله به پزشکی قانونی ، علت مرگ خونریزی ناشی از بریدگی ریه چپ و عروق حیاتی اعلام شد.

در ادامه تحقیقات و با وجود آنکه متهم پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود متواری شده بود، کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که متهم با هویت مجعول رضا، به عنوان کارگر ساده در منطقه شیر پاستوریزه واقع در جاده قدیم کرج مشغول به کار شده و در امر توزیع شیر و فرآوردهای لبنیاتی مشغول به کار شده است.

کاراگاهان اداره دهم با مراجعه به این منطقه و انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی ضمن شناسایی مخفیگاه مهدی سرانجام 5 در روز 6 دی، وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم، درباره انگیزه درگیری خود عنوان داشت: به دلیل اختلافات خانوادگی که با اعضای خانواده همسرم به‌ویژه برادرزن بزرگترم داشتم، چندین نوبت با وی درگیری لفظی پیدا کرده بودم؛ طی این مدت، برخی بستگان و دوستان با بردن و آوردن صحبت مابین ما دو نفر باعث شده بودند تا درگیری ما به دیگر اعضای خانواده همسرم نیز کشیده شود.

متهم گفت: در روز درگیری یکی از دوستانم مدعی شد که برادرزن کوچکم نیز در پشت سر من اقدام به گفتن ناسزا کرده که بلافاصله با تلفن همراه وی تماس گرفته و با او درگیر شدم؛ زمانیکه وی در پشت تلفن شروع به گفتن ناساز به من کرد، در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم با موتورسیکلت به در خانه آنها رفتم.

متهم در ادامه اظهارات خود مدعی شد که ضربه ای که باعث مرگ مقتوله شده را او وارد نکرده بلکه در حین درگیری، چاقوی استفاده شده از سوی برادرزن بزرگترش که در محل حاضر شده باعث مرگ مقتوله شده که در ادامه و با توجه به تحقیقات انجام شده از دیگر شهود صحنه درگیری، متهم به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود عنوان کرد زمانیکه به قصد دعوا به سمت خانه پدرزنم حرکت کردم، ابتدا چاقویی را از آشپزخانه منزل خواهرم برداشته و سپس با موتورسیکلت به آنجا رفتم و در حین درگیری، زمانیکه همسر پدرزنم به طرفداری از پسرش دخالت کرده بود ضربه‌ای به پهلویش زده و بلافاصله با موتورسیکلت از محل فرار کردم.
 

+37
رأی دهید
-42

faghat zartosht - شیراز - ایران
خوبه عالیه داره تعداد آشغالا و زیادیا خود به خود کم میشه.اینم اعدامش کنید یه آشغال خاله زنک و عمو مردک کمتر
شنبه 9 دي 1391 - 15:24
yekzan - لندن - انگلیس
چه خر تو خریه .ایرانی جماعت متمدن نمیشه.بابا دوره چاقو کشی وا عربده کشی همجای دنیا تموم شده.خجالت بکشید
شنبه 9 دي 1391 - 17:04
ekman - شیراز - ‫ایران
عقل که نیست جان در عذاب است,فقر فرهنگی هم نقش اساسی را اجراء نموده.
شنبه 9 دي 1391 - 21:47
شهرام مهربان - تهران - ایران
این حیوان باید سه بار اعدام بشود یکبار بخاطر بی احترام به خانواده همسر یکبار بخاطر دروغ گویی در اعترافات یکبار بخاطر اون شخص که فوت شده.
یکشنبه 10 دي 1391 - 00:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.