جوانی که با ۱۰۰ ضربه چاقو خواهرش را کشت، اعدام نمی شود

جوانی که در اقدامی جنون آمیز با ۱۰۰ ضربه چاقو خواهرش را کشته بود، با اعلام رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافت.

 

روز ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۹۰ زنگ کلانتری گاندی به صدا درآمد و افسر نگهبان از قتل فجیع دختر ۲۱ ساله ای به نام فرنوش باخبر شد.

در تحقیقات اولیه معلوم شد فرنوش قربانی یک جنایت خانوادگی شده است. چند روز بعد کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که حاکی از آن بود که فرشاد برادر مقتول، عامل این جنایت است. به این ترتیب وی بازداشت شد و اتهامش را پذیرفت.

 در همین حال نتیجه گزارش پزشکی قانونی نشان داد مقتول با ۱۰۰ ضربه چاقو کشته شده است. چند روز قبل از محاکمه، پدر و مادر فرنوش با حضور در دادگاه اعلام رضایت کردند و به این ترتیب فرشاد صبح دیروز برای محاکمه از نظر جنبه عمومی جرم به دادگاه منتقل شد.

در ابتدای این جلسه که به ریاست قاضی مقدم زهرا برگزار شد، نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرداخت و خواستار مجازات فرشاد شد.

سپس مادر مقتول در چند جمله گفت: پسرم به اندازه کافی عذاب کشیده و تنبیه شده است. به همین دلیل از او شکایتی ندارم.

در ادامه جلسه، متهم در جایگاه حاضر شد و درباره انگیزه خود از کشتن خواهرش گفت: مدتی بود متوجه شده بودم که خواهرم دچار فساد اخلاقی شده است. او آزاد بود و هر کاری که دوست داشت انجام می داد. من چند بار در این باره با او صحبت کردم اما فایده ای نداشت. از این گذشته پدر و مادرم بین من و خواهرم تبعیض قائل می شدند. همان روزی که این اتفاق افتاد من برای دادن کرایه ماشین پول نداشتم اما فرنوش خودروی شخصی داشت.

با پایان جلسه ۵ قاضی دادگاه وارد شور شدند و قرار است به زودی رای خود را اعلام کنند.

+54
رأی دهید
-79

eddy59 - مونیخ - آلمان
پسره عوضی اصلا هر کاری هم که کرده باشه تو حق کشتن یک انسان و نداری روانی....100 ضربه چاقو.؟؟؟؟...ننگ بر تو اینجا دلمون برای خانوادمون پر پر میزنه این عوضی ......چی بگم
شنبه 9 دي 1391 - 12:12
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
رضایت اولای دم دیگر چه کوفت اسلامیست!!! با اعدام مخالفم اما اگر برای این حیوان حبس آبد نباشد!! باید قانون را به دبلیوسی انداخت!!!
شنبه 9 دي 1391 - 17:48
nashmeili - آمستردام - هلند
جمهوری اسلامی عوضی حالا اگه دختره بیچاره اینکار را کرده بود حتما اعدام میشد.مردتیکه عوضی اصلا بتوچه خودت هر غلطی میکنی عیب نداره .کاشکی اعدامت میکردند تو انگل و عوضی را.
شنبه 9 دي 1391 - 18:56
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
من مخالف اعدام هستم، جامعه ما مشگل فرهنگی‌ دارد که با بودن این رژیم حل نمی‌شه. هر شخص بالغ مسول ناموس خودش هست، اگر این پسر خودش دوست دختر داشته با آب و تاب به دیگران تعریف میکرد و .. اگر خواهر این پسر دوست پسر داشته فساد اخلاقی‌ داشته!!!!!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 19:52
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
این حروم لقمه، خودش خانوم بازی می‌کنه، این فساد اخلاقی‌ نیست و کسی‌ حتی یک تلنگر هم بهش نمی‌زنه.
شنبه 9 دي 1391 - 20:12
amirehsan1 - آمستردام - هلند
کثافته اشغال ، ننگ بر تو برادر کثیف ، به همین زودی‌ها عذاب وجدان میگیری کثافت .
شنبه 9 دي 1391 - 21:44
massoudoslo - اسلو - نروژ
آدم از قوانین مدنی و قضایی کشور عظیم و باستانی ایران غرق در حیرت و مسرت میشه !! طرف دیوانه و قاتل از چنگ قانون آزاد میشه چون ان پدر و مادر نحیف و سست است و دستگاه قضایی جمهوری اسلامی متری کار میکند. قاتلی که با ۱۰۰ ضربه خاهر خودش را بکشد به هیچ شخص دیگری در اجتماع شفقت و رحمی نمیکند چونکه مریض است و نباید در میان مردم رها شود . خاهرش هیچ عیب و ایرادی نداشه بلکه این قاتل احمق از حسودی میمرده و تنبلی بوده که برود کار کند تا در ان زندگی نکبت بارش معطل تامین کرایه تاکسی اش نباشد !!
شنبه 9 دي 1391 - 22:10
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
این قاتل بی‌ شرف ، چقدر ریاضی اش خوب بوده ؛ البته نه تنها ریاضی اش خوب بوده ، بلکه حسابگر باهوشی هم بوده ؟!!،،، چقدر دقیق درست ۱۰۰ ضربه وارد کرده !!،،، لطفاً کمی‌ در مورد ایشان تحقیق کنید ببینید این آقا از نوادگان انیشتن نبوده ؟؟؟!!،، متشکرم !
یکشنبه 10 دي 1391 - 00:33
بابک - سبزوار - ایران
چرا این همه جنایت توی شمال تهران اتفاق می افتد؟؟؟؟؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 04:39
khoshnevis - شیراز - ایران
اصولاً این گونه حیوانات خطر ناک رو باید از بین برد ولی دولت و نظام کریمه اسلامی به اینگونه درندگان نیاز مبرم دارند ... فردای این روز تو خیابونا لازم می شه
یکشنبه 10 دي 1391 - 05:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.