تعلیق 12 مقام چین به دنبال مرگ 11 کودک در حادثه رانندگی

 

12 مقام چینی به دنبال تحقیقات درباره مرگ 11 کودک در حادثه رانندگی، از کار تعلیق شدند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری رسمی چین (شینهوا)، مقامات چین اعلام کردند به دنبال تحقیقات درباره مرگ 11 کودک در حادثه رانندگی در شرق این کشور، 12 مقام مسؤول از فعالیت رسمی خود معلق شدند.

مقامات چین همراه با ادامه تحقیقات، معاون شهردار قویشی در استان جیانگشی، مدیر حمل و نقل و مدیر آموزش و پرورش را در کنار 9 مقام دیگر از مسؤولیت خود معلق کرده اند.

انحراف یک دستگاه خودرو حامل 15 کودک و یک معلم از جاده و سقوط به باتلاق در یکی از مناطق روستایی نزدیک شهر قوشی، منجر به کشته شدن 11 کودک شد. این حادثه صبح روز دوشنبه گذشته روی داد. این کودکان در حال انتقال به مهدکودک بودند.

پلیس نیز راننده این خودرو که خود مدیر مهدکودک بود را دستگیر کرده است.

مقامات چین همچنین دستور دادند همه خودروهای حمل و نقل دانش آموزان در این استان بازرسی شوند تا از تکرار این حادثه جلوگیری شود.

استان جیانگشی یا جیانکسی در جنوب شرق چین به مرکزیت شهر نانچانگ با مساحت 167 هزار کیلومتر مربع، ۴۳ میلیون نفر جمعیت دارد.

+32
رأی دهید
-8

shirzan e irani - استکهلم - سوئد
ای کاش این حکومت از ارباب دومش این چیزها را کمی‌ میاموخت نه اینکه به قاتلین مردم و مسئولین بی‌ کفایت ارتقأ درجه هم به دهد / البته چون از رئیس و مرئوس همه قاتل و دزدند و نمیتوانند به خود دست بند بزنند یا خود را تعلیق کنند .
شنبه 9 دي 1391 - 13:05
mehraban1980 - تهران - ایران
مسئولین ایرانی باید از خجالت بمیرند و ارزوی مرگ بکنند
شنبه 9 دي 1391 - 12:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.