هزینه‌های حوادث پس از انتخابات برای جمهوری اسلامی در گفتگو با جواد لاریجانی

محمد جواد لاریجانی در یک گفتگو با تلویزیون ایران می‌گوید که غرب پس از انتخابات به این نتیجه رسید که بدنه نظام قوی است و مردم با نظام رابطه عمیق دارند. برای همین معیشت را بر مردم سخت کردند. او افزایش هزینه‌های زندگی، افزایش ناگهانی قیمت دلار را از آسیب‌هایی دانست که در اثر حوادث پس از انتخابات و با اراده غرب در ایران به وجود آمد. جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+60
رأی دهید
-213

shirzan e irani - استکهلم - سوئد
لاری جانی از دیگر بردان دزدت مکّارتر ، اختلاس‌های میلیاردی و جفتک انداختن‌هایتان باعث تحریم بیشتر شد ، وقاحت و رذالت پیش شما‌ها کم آورده ، که مردم به کلّ نظام علاقه و وابستگی دارند !!! خر خودتی و اون سه برادر کره خر دیگرت عوضی . دیدیم وقتی‌ مردم آمدند تا با رای دادن به نظام جنون نه بگویند رهبر قاتل و سر دسته اشرارتان دستور کشتارشان را داد حضور مردم به خاطر علاقه بیش از حد بود دروغگو کذاب .
شنبه 9 دي 1391 - 02:01
sh2424 - اکسفورد - انگلیس
یعنی‌ خاک المممممممممممممممممممممممممممممم تو اون سرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مردیکهٔ بیسوددددددددددددددددددددددددددد
شنبه 9 دي 1391 - 02:21
paksan - آمریکا - آمریکا
باقر جانتون رو اخراج کرد از ریاست دانشگاه محمد جواد هم که زمین خوار مشهور ورامینه و انقدر از این حرفایی که آقا دوست داره می زنه که بی خیال پرونده اش بشوند و گیر ندن بهش .خدایش این طرف مسئول حقوق بشر ایرانه توجه کنید که یعنی نماینده مردم برای جلوگیری از ضایع شدن حقوقشونه حالا بررسی کنید که این طرف نمایند حقوق حکومته یا مردم ؟ نمی خوایم بگیم باید همه چیز حکومت رو ببره زیر سواد یه انتقاد ساده هم از اوضاع وخیم حقوق بشر زندانی ها و سیاسیون که نمی کنه تازه افتاده تو کار ماست مالی انتخابات سال 88 یعنی انقدر دلشون می خواد تکرار کنند که تقلب نکردیم تقلب نکردیم و معتقدن وقتی یه دروغی رو یک میلیون بار با تلفظ ها و برنامه ها و روشها و بهانه و استدلالهای مختلف بگی بنده خدا که هیچی خدا و پیغمبر هم باورشون می شه آخرشم هرکی باورش نشد زندانهای به این وسعت رو آقا برای چی ساخته واسه همین کارا دیگه
شنبه 9 دي 1391 - 02:14
adel1873 - اهواز - ایران
مجرى چقدر چاپلوس که این ادم به این بیسوادى را میگه نظریه پرداز
شنبه 9 دي 1391 - 02:36
adel1873 - اهواز - ایران
مزخرف!
شنبه 9 دي 1391 - 02:39
naderan - یوتوبوری - سوید
چلقوز دزد فکر میکنی مردم نمیدانن وقتی به تهران امدید خانه اجاره کردید و حالاه ثروت.خودت و برادرت را حساب رسی کنن مگر در ماه چقدر حقوق میگرفتی.مردم اینها طی این.چند سال هزارسال حقوق گرفتن خانهایشان زمین و حساب پوند در انگلیس.بخاطر همین هست.این سه برادر دزد جاسوس انگلیس هستن به خدا محمد دورغ نمی گویم.چند مدت هست کندش.
شنبه 9 دي 1391 - 03:00
naderan - یوتوبوری - سوید
شما مردم یک ثانیه دیر کنید یک سال عقب کرد میکنید.این جاسوس ها را اعدام کنید.ثروت این سه برادر دزد را برسی کنید.بیبنید چند سال قبل هم چه داشتن.
شنبه 9 دي 1391 - 03:24
naderan - یوتوبوری - سوید
این صدا سیما هم ابروی برای خودش قایلق نمی شود.اخه مجری چلقوز نون در سه سال چقدر.
شنبه 9 دي 1391 - 03:28
naderan - یوتوبوری - سوید
مردم این فرد میتونه یک توالت را اداره کنه خودتان فکر کنید.
شنبه 9 دي 1391 - 03:29
naderan - یوتوبوری - سوید
بی سواد خنک یک مشت گاو دارن یک گشور را اداره میکنن.اخه ملت تا کی میخواهید صبر.اینها سواد گشور داری را ندارن هر روز گرانی بد بختی اگر کاری نکنید برای یک تیکه نان.جان مال ناموستان بدهید .این چلقوز حرف بلد نیست بزند میخواهد گشور را اداره کنه.شما مردم لایق هستید این فرد گشور را اداره کند.خدا نسلتان از بین ببرد
شنبه 9 دي 1391 - 03:20
naderan - یوتوبوری - سوید
اخه رهبر چلقوز ۲۰ تن طلا خزنه دولت مردم ایران را کمک به سوریه میکنید که چه یک .مدت بیشتر تو سر این ملت ایران بزنید. مردم انقدر بی غریت هستید.اینها هر روز خزانه .بانک مرکزی را به این عربها بوکندو میدهند ولی شما کیکتان نمی کزد.هر روز بالا ۱۰ تن.لبنان فلستین کربلا سوریه هر وقت خزانه را جارو زدن بلند بشید اینها بخدا خایین هستن.غیرت و مردانگی زنان شجاع دیگر بس است بلند بشید شما را بجان فرزندانتان بریزد خیابان.
شنبه 9 دي 1391 - 04:53
amir-amir - تورنتو - كانادا
دروغ که حناق نیست تو گلوى تو و برادران الدنگ تان برود و خفه تان کند, به امید حکومت جمهورى ایرانى
شنبه 9 دي 1391 - 06:07
perser68 - فلوریدا - امریکا
آشغال،دزد کلاه بردار قاتل!تًف به تو و رهبر کثافتت خامنه‌ای نکبت!ننگ به جمهوری آدم کش اسلامی فاشیستی قرون وسطایی!
شنبه 9 دي 1391 - 06:14
طالب حق - تهران - ایران
اتفاقا غرب بعد از حوادث بعد از انتخابات فهمید که مردم دیگه پشت دولت و حکومتشون نیستن و بهمین خاطر فرصت رو مناسب دید تا به دولت و حکومت ایران فشار بیاره چون میدونست اگه مردم پشتشون باشن ، اعمال فشار و تحریم هیچ تاثیری بر ایران نخواهد داشت . حالا تحلیل من درست تره یا جنابعالی آقای لاری جانی ؟
شنبه 9 دي 1391 - 06:23
مارتين - تگزاس - امریکا
جمهوری عوام فریب اسلامی. نزدیک انتخابات است حالا دنبال توجیه کردن خودشون هستند.در ضمن بی خردی ونادانی خامنه ای بود که رای مردم دزدینند چه ربطی به غرب داره ،که لاریجانی زمین خوار إحضار نظر میکنه ،رای مردم را دزدیید حالا خودتون...........کنید . 
شنبه 9 دي 1391 - 06:49
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
این سه برادر خبیث ذاتا" و رسماً عراقی الاصل هستند!, و هیچگونه عرق ملی‌ به کشور عزیزمان ایران ندارند !، ولی متأسفانه بر اثر بی‌ عرضه گی ملت ایران این سه برادر خبیث و ضّد ایرانی , رکن‌های اصلی‌ کشور را در دست دارند !!!،،، هنوز من نمیدانم که این ادعا چیست ؟، هنر نزد ایرانیان است و بس ؟!!!،،،،،، آیا واقعا این هنر ایرانیان است که کشور را بسپارند دست جماعت عرب !!!؟؟
شنبه 9 دي 1391 - 07:49
shirzan - برلین - آلمان
والله من 15 دقیقه اول رو گوش دادم فکر کردم اگه از حرفهای این مردک کلمات (اسلام و ولایت فقیه ) رو حذف کنیم حرفاش کلا 5 دقیقه هم نمیشد. چرندیات
شنبه 9 دي 1391 - 08:31
میکایل - مالمو - سوئد
باز این زمین دزد آمد،خجالت هم نمیکشه،این همه مدرک ثبت شده ازش پخش شده باز میا د جلو دور بین این که میگن، آخوند و آخوند زاده پرّو ‌ست،دزد بی‌ همه چیز.
شنبه 9 دي 1391 - 08:46
bawafa1385 - هامبورگ - المان
این اقای مم جواد البته یک حاجی هم اول ان اضافه کنید حاجی مم جواد برادر ارجمند ان قاضی القضات و برادر ارجمندتران قانون القدار انچنان این مملکت اسلام زده را بین خودشان تقسیم کردند که از ارثیه پدری هم حلال تر میدانند. جالب ابنجاست این شیح مم جواد البته با اضافه شدن یک حاجی باول ان یعنی حاجی مم جواد رئیس جقوق بشر ایران است. این بیچاره بار ها کفته مرد ایرانی زن ذلیل است. البته قیاس بنفس میفرماید اخر برادر مم جواد.اخه عزیز دل مادر تو که قادر نیستی خق ترا از عیال بگیری و در مقابل حاجیه خانم اینقدر ذلیل و تو سری خرده هستی همانند موش در مقابل گربه بعدا چطور بایذ از حقوق بشر ایران دفاع کنی. حتما ان حقوقی که تو دفاع میکنی دفاع از حقوق بشر نیست دفاع از حامعه حیوانات کم ازار یا بی ازاراست. باور کن حاجی مم جواد
شنبه 9 دي 1391 - 08:53
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
چه کسی‌ وطن فروش می‌‌باشد ؟ شما یا ما که وطن را به خدای عرب فروختید و در مقابل این خدای خونخوار هنوز دریوزگی می‌‌کنید ؟ می‌‌گوهید خیر پس ببینید : در گوگل این عکس را ببینید "بنای طاق نصرت ساخته شده در زمان صدام حسین". قسمت ۱: هنوز هم بنای طاق به اصطلاح نصرتی که در زمان صدام با ۵ هزار کلاهخود سربازان ایرانی، که نماد سرهای جدا شده از بدنکشته شده در جنگ عراق علیه ایران میباشد، ساخته شده ، پا برچاست! جالب است بدانید کسانی که به زیارت عتبات عالیات میروند و از بغداد عبور میکنند از زیر این طاق به اصطلاح نصرت تعمدا عبور داده می شوند، طاقی که با دو شمشیر بزرگ موسوم به شمشیر‌های نبرد قادسیه معروف هستند خود نمایی می کند .
شنبه 9 دي 1391 - 10:31
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
قسمت ۲: من شاه دوست نیستم ولی‌ حقیقت را باید گفت: خوب است که بدانید محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۲۷ فقط برای کشته شدن یک ایرانی در عربستان حکومت عربستان را به مسلخ کشید و ۴ سال تمام رابطه با عربستان را قطع کرد و اجازه نداد حتی یک نفر به حج برود که سعودی‌ها با عذر خواهی رسمی خواستار برقراری مجدد رابطه با ایران شدند .حال جالب است هر اتفاقی که میافتد مثلا موی کسی در خیابان بیرون است یا کسی فیلمی میسازد که به مذاق بعضی خوش نمیاید علیرغم طی تمام مراحل قانونی و دولتی، زود میگویند خون شهیدان را پایمال میکنید، این طاق نصرت عراقیها چیست ؟ نماد و سمبل استهزای خون تمامی شهدای جنگ ماست، کجایند آن غیور مندان کتک بزن فحاش بسیجی که به جای آبروی دختران و مادران ایرانی این طاق را به زیر بکشند.
شنبه 9 دي 1391 - 10:32
zpirooz - آخن - آلمان
بی عرضگی و بی کفایتی شما که اصلا دلیل این وضعیت نیست. نه بد به دلتون راه ندید. فقط من موندم چرا شما با این همه اولدورم بولدوروم نمی تونید جلوی این تحریم ها بایستید هه
شنبه 9 دي 1391 - 10:36
Soniger_Tag - گیسن - آلمان
خفه خون بگیر ابله
شنبه 9 دي 1391 - 11:12
ghazgholang - لندن - انگلستان
چرا تو حکومت ایران تو هر ۱۰ نفر ۸تاشو لاریجانین؟؟
شنبه 9 دي 1391 - 12:51
sama128 - شیراز - ایران
بــــــــــــــــــــــــــــــرادران دزد و غـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارتگـــــــــــــــــــــر و آدم کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش دالتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون . خدایا زودتر لوک خوش شانس ایران را برسان تا از دست دالتون ها چپ دست ها احمدی فشار ها اسی رحم فشاری ها خرچنگ ها موش فاضلاب ها و انواع میت در مجل مردگان رهبری ملت ایران راحت شوند . راستی زدند کلی آدم را در خرداد 88 تا 9 دی 88 کشتند زدند و زندانی کردند حالا اسمش را گذاشتند حماسه نه دی سوال آیا حق کشی و آدم کشی افتخار است اگر افتخار که شما ها از سگ هم پست تر هستند که البته هستید.
شنبه 9 دي 1391 - 11:51
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
حالا کجاشو دیدی؟شما که می گفتید تحریم ها اثر ندارد؟
شنبه 9 دي 1391 - 12:52
juvel - اسلو - نروژ
زیره گل‌ بره این بدنهٔ نظام !
شنبه 9 دي 1391 - 14:10
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
خفه شو مردیکه اشغال دزد فقط تو رابطه عمیقی داری چون هر بار ۴۰۰ هکتار زمین میدزدی و حیواناتی مثل بابای کثیف تر از خودت رو توش رها میکنی پدرسگ قیافت نشون میده که اگه هر روز صبح ۶ یا ۷ تا بست ان سگ نکشی نمیتونی از جا پاشی همتون کثافت هستید ننگتان باد اشغال ها
شنبه 9 دي 1391 - 11:49
pezhman - وين - اتريش
زیاد حرف نزن،دعوا سر احمدی نژاد بود....الان هم ملت می‌خواد خودش حکومت کند.و سر خر نمی‌خواهد.چه معنی‌ دارد که در قرن بیست و یکم یک خانواده به ملتی بزرگ ظلم کند.تو و خانواده ات ایرانی‌ نیستید. بروید عراق،دور حرم شمع بفروشید
شنبه 9 دي 1391 - 15:55
perser68 - فلوریدا - امریکا
shirzanبرلین _آلمان. دوست محترم باور کن من فقط ۱۵ ثانیه گوش کردم!حرفت کاملا درسته،حیف اون وقت نیست که برای این جونور مریض روانی بگذارم در عوض یه آهنگ از مرضیه این بانوی همیشه جاودان گوش کردم و لذت بردم،پیروز ایران و ایرانی‌،نابود جمهوری متعفّن خامنه‌ای اسلامی.
شنبه 9 دي 1391 - 18:23
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت. -- درود بر تو دوست عزیز !، کامنتت عین واقعیت است و بسیار زیبا آن را بیان کردی !،، آنقدر ساده و روان بیان کردی که هر ساندیس خور گوش مخملی نیز باید آن را بفهمد !
شنبه 9 دي 1391 - 19:40
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
مردیکه بیسواد میگه شوروی ها دینی داشتند بنام کمونیسم!!! چین هم از نظر ایدئولوژی مشکلی با غربی ها نداره فقط رقابت اقتصادیست!!! فقط باید گفت خفه شو
شنبه 9 دي 1391 - 19:58
lona_düsseldorf - دوسلدورف - آلمان
این مردک باید بره ،، گوسفند چرانی ،ابله ،، چوپان
شنبه 9 دي 1391 - 22:29
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
رژیمی که مثل سگ از اکثریت مردم خودش میترسد و جرعت نمیکند حتی یکروز رسانه های خودش را برای چند ساعت هم شده آزاد بگذارد تا آنوقت ببیند آراء و نظر اکثر مردم ایران در باره حکومت ننگ دیکتاتوری اسلامی چیست. مزدوران رژیم همه چیز را در دست خود قبضه کردند و با زور اسلحه بر مردم دارند حکومت میکنند و خود را طبق معمول به خریت اسلامی میزنند و این تخم عرب را هم جلوی دوربین و میکروفن فرستادند تا همان شعارهای 33 ساله را تکرار کند و از هر گونه واقعگرائی بدور است. خودشان بهتر میدانند اگر سران رژیم به چنگ مردم بیفتند چه بلائی برسرشان خواهند آمد. نمونه ای از ترسشان را چند روز پیش خواندم: روزنامه رسالت خبر داده است که احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد گفته است که «در واقع مردم لشکر و سپاه مقام رهبری بودند و اگر این رهبری و تدبیر نبود قطعا فتنه ۸۸ بیشتر از این‌ها پیش می‌رفت و کل جریان نظام را جمع کرده بود» و حتی «اگر بیش از این هم بستر را آماده می‌دیدند قطعا کشتار روحانیت و نیروهای حزب‌اللهی را راه می‌انداختند». جالب اینجاست بعد از سی سال حکومت ترس و ارعاب و وحشت و زورگوئی فاشیستی اسلامی. ادامه در 2
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:24
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
2 ) با یک حرکت اعتراضی مردم دیدند که پایه سست رژیمشان چطور به لرزه در آمد. خشم و تنفر ایرانیها نسبت به رژیم ملاها مثل آتش زیر خاکستر است و هر لحظه سر به بیرون خواهد زد. بعد سوریه شاهد طوفان خشم ایرانیها بر علیه این رژیم ضد ایرانی باشیم که چطور حکومت اسلامی به زباله دانی تاریخ میپیوندد و کابوس حکومت اسلامی مردم زجر و ستم دیده ایران پایان میابد. یکی نیست به این الاغ عربزاده و عرب پرست بگوید اگر رهبری خامنه ای ملعون اینقدر با درایت و با تدبیر بود چرا یکهو میلیونها ایرانی خواستار نابودی حکومت اسلامی شدند؟ اگر مردم راضی بودند آیا شعار مرگ بر دیکتاتور که خامنه ای باشد میدادند؟ ریشه تمام بدبختی های ایران و مردم ایران نه تنها اسلام نکبتی اش هست بلکه تفکرات عصر حجری خود این دیکتاتوری خامنه ای است که کارد را به استخوان مردم رسانده و وای از آنروزی که در ایران ملاکشی راه بیافتد و مزدوران سپاهی و بسیجی تقاص 34 سال سرکوب کردن مردم ایران را پس بدهند و چه حمام خونی برپا خواهد شد که اراذل و اوباش رژیم در آن غلت خواهند خورد. به امید سرنگونی حکومت اسلامی هر چه زودتر! ادامه در 3
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:30
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
3- سران مزدور رژیم فاشیستی ملاها بخوبی میدانند که بعد از سوریه نوبت سرنگون شدن خودشان فرا میرسد و برای همین سعی در به تاخیر انداختن سقوط اسد در سوریه میکنند و با میلیونها دلار پول نفت ایران و صادرات سلاح و نیروهای پاسدار و بسیج در واقع نزدیک شدن مرگ خود را به تاخیر میاندازند ولی به خیال باطل! مرگ بر خامنه ای دیکتاتور و نابود باد حکومت اسلامی!
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:31
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
من هیچ‌گاه ز‌ر ز‌ر‌های این کثافتها را گوش نمیکنم چون می‌دانم چه اراجیفی خواهند گفت!! لاری لجن!!! نام مناسبی برای این آشغال‌های تخم و ترکه ی عرب‌های قاتل عربستان است!!!۱
یکشنبه 10 دي 1391 - 10:44
perser68 - فلوریدا - امریکا
ARTEMIS_SWپاریس فرانسه. دوست گرامی‌،آیی گفتی‌،این کثافتا یه روده راست ندارن و متعجب از اینکه هنوز یه عده هستن که فکر می‌کنن اینا آدم خواهند شد!جونوری که مزه پول مفت با د آورده رو مثل این کلاش چشیده،با آدم خوری،آدم کشی به اینجا رسیده مگه میتونه راه راست بره!؟
یکشنبه 10 دي 1391 - 20:56
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
perser68 - فلوریدا - امریکا. دوست گرامی‌ برای صدمین بار تکرار می‌کنم!!!! برای اکثریت این ملت و برای تمام احزاب سیاسی که به جای اندیشیدن به آزادی ایران بی‌ اما و اگر!!!!!!!! به فکر چپاندن دکترین‌های سیاسی خود هستند!! مجاهد که همان ملاست اما خطرناکتر!! با اسلام شریعتی در آستین!!!! که حتّی در پایگاه اشرف نیز اعدام بوده!!!!! کمونیست هم به دنبال حکومت کارگری که بهترینش کوبا است!!!! دیگران هم با این بهانه که اسلام دین رسمی‌ و احترام واجب!!!! این است که هیولای اسلام و ملا باقی‌ مانده!!! تعدادی هم جدا از مردم غیور آذربایجان و دیگر نقاط با اختراع پان تورکیسم و پان کوردیسم و پان زهر مار آب به آسیاب ملا!!!!! بله <<<هر ملتی لایق حکومتیست که بر او حاکم است!!!!
دوشنبه 11 دي 1391 - 11:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.