محموله کمکهای ایران به فلسطین تحویل شد

سخنگوی جمعیت هلال احمر اعلام کرد: نخستین محموله کمک های بشردوستانه ارسالی از سوی جمعیت هلال احمر ایران برای فلسطینی های مقیم سوریه پس از ورود به دمشق طی مراسمی توسط سفیر ایران تحویل مسئولین اردوگاه یرموک شد.

 


پویا حاجیان در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: این محموله ۳۶ تنی شامل مواد غذایی، دارو، تجهیزات پزشکی و وسایل گرم کننده و همچنین دو دستگاه آمبولانس می باشد که قرار است این کمک ها زیر نظر انجمن دوستی ایران و فلسطین بین ساکنین اردوگاه و فلسطینی های مهاجرت کرده به خارج از اردوگاه یرموک توزیع شود.
 
وی گفت: در راستای حمایت های مستمر جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین این کمک ها که به عنوان اولین محموله ارسالی از سوی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است بیان کننده سیاست های حمایتی مردم ایران از مردم فلسطین در شرایط سخت و دشوار کنونی است.
 

+25
رأی دهید
-99

Roya.m - تهران - ایران
واقعا کلمه (( ایول )) رو واسه اینجور موقعها ساختن ! ایول ایییووووللللللل
شنبه 9 دي 1391 - 01:30
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما
به خدا اشکام دراومد،،بابا یه میرزا کوچک خان پیدا نمی‌شه این ایرانو از دست این آخوندا بیرون بیاره.درسته که من تو خارج از ایرانم اما نمیدونی چقدر سخته وقتی میگی‌ ایرانی‌ هستی‌. به چشم تروریست نگاهت می‌کنن.آبرو و حیثیت برای ایرانی‌ نمونده.بابا ملّت قیام قیام قیام.نمیدونم شاید ملّت تو ایران خوش هستند ما خبر نداریم.
شنبه 9 دي 1391 - 01:46
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
عجوزه هایی رژیمی‌ و پانترک‌ها )) نه آذریهای دلیر)) که در قسمت تخریب تخت جمشید آنجا را اشغال میخواندند---- و تاریخ ایران باستان را خرافات!!! برای حقنه ی تمدن اسلامی!!!! در این موارد---خفه خون مرگ!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 00:40
ARAMESH2 - سیدنی - استرالیا
فقط می‌تونم بگم لعنت بر شما
شنبه 9 دي 1391 - 02:34
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
Roya.m - تهران - ایران - چشم فایده نداره تا زمانی که ذهن کور باشه. تو اگر خیلی بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن کمر مردم ایران زیر مسائل و مشکلات و کمبودها و بی داروئی و گرانی و خم شده بعد امثال تو چون ساندیسشون براه واسه واسه دزدی نظام و بریدن از گلوی ملت و ریختن تو حلق فلسطینیها ایول میکشیدید , "تا نباشد ابله اندر این جهان مرد مفلس که شود محتاج جان" را واسه این مواقع گفتن!
شنبه 9 دي 1391 - 02:54
Zedezolm - برن - سویس
این جنایتکاران وکفتاران خون اشام و دزدان برهبرى فرعون زمان ( فرعون مثل اینها دزد ، و در زمان فرعون در زندانها به زندانیان اسیر تجاوز نمى شد ، که اینها به نام اسلام قتل و غارت و تجاوز میکنند) بقول خود حقه باز شان ، بدون اجازه ملت برداشت از بیت المال حرام است و عامل یا عاملان ان جایشان در جهنم همیشه سوزان است، اما اشکارا مى بینیم که هم خودشان میلیاردى دزدى میکنند، هم بقیه را بدون اطلاع و بدون اجازه ملت به بیگانگان در حقیقت به دشمنان واقعى ایرانیان ، که از هزار وچهارصد سال پیش از ایرانیان کینه شدید بدل دارند و منتظر لحظه اى هستند که بقول خودشان ایرانى مجوس را ریشه کن کنند، به امید ریشه کن شدن اخوندهاى حاکم بر ایران ازایران و جهان.  
شنبه 9 دي 1391 - 03:07
باريك بين - تهران - ایران
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما- لطفا اشک تمساح نریز و بفهم که قضیه از چه قراره. اگر هم قادر به فهم نیستی لازم نیست که صحبت کنی. اگر الان همین محموله به اسرائیل رفته بود اشک شوق میریختی . خدا ملت و مملکت ما رو از دست مارهایی مثل شماها نجات بده.
شنبه 9 دي 1391 - 03:31
reza the persian - لیدز - انگلستان
خدا کنه حرومشون شه از حق مردم ایران میگیرن میدن به یه موش عرب مفتخور تروریست
شنبه 9 دي 1391 - 04:31
shahramareia - تهران - ایران
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما. رفتی تو بهشت لای پر قو خوابیدی میگی لنگش کن از قدیم گفتن برای حکومت به عرب شکمو زیرشکمشو سیر کن برای عجم شکمو زیر شکمشو گشنه نگهدار ذقیقا همون اجرا میشه جدای از ان قشر ساندیس خور و قشر نفهم را هم به این موضوع اضافه کن میشه قرون وسطی اسلامی برو حالشو ببر!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 06:32
saye20 - تهران - ایران
وزیربهداشت ارز می خواد که دارو و تجهیزات پزشکی وارد ایران کند و جان هزاران بیمار ایرانی در خطراست این از خدا بی خبران فکر ملت خود نیستند و حکومت را دودستی چسبیدند نکنه از دستشان برود به مردم فلسطین از ما بهترون کمک کنند وای براینها
شنبه 9 دي 1391 - 06:43
kitaro - تهران - ایران
Roya.m - تهران - ایران. اون ایولتو بذار در کوزه ابشو بخور!!!. وقتی مملکت خودمون گزفتار تورم و گرونی و فقر شده و مردم زبر بار مشکلات دارن له میشن و بیکاری و اعتیاد وطلاق داره بیداد میکنه و خیابونا پر شده از بچه های بی سرپرست و بیخانمان وعده ای از زور نداری به فروش ناموس و کلیه متوسل شدن اونوقت تو واسه حاتم بخشی اخوندا داری ایول میکشی نسناس؟؟
شنبه 9 دي 1391 - 06:47
mash meti - تهران - تهران
امیدوارم زهر مارشون بشه . امیدوارم این اسرائیلی های بیخاصیت هرچه زودتر ریشه این فلسطین رو بخشکونن .البته از این بیخاصیت های یبیعرضه بعیده . خاک برسر بیخاصیتشون
شنبه 9 دي 1391 - 07:29
massoudoslo - اسلو - نروژ
از فلسطینی ها در برگشت چه به مردم ایران تحویل شد !!!؟ هیچ جز بدبختی و فقر !
شنبه 9 دي 1391 - 08:49
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
فریبا عزیزی - پاناما سیتی - پاناما. میرزا کوچک خان یا هر کسی‌ دیگری ، یه آدم بوده مثل من و شما . ملت ما از بی‌ تفاوتی‌ و بی‌ انگیزگی رنج میبره . تا ما ایرانی‌‌ها خودمون ، خودمون رو درست نکنیم هر رژیم که بید باز آش همین است و کاسه همین . گناه ما ایرانی‌‌های خارج هم کمتر از داخلی‌‌ها نیست . خیلی‌ از ما ایرانی‌‌ها از ایران فرار می‌کنیم میایم اینور آب ، و کلی‌ از رژیم جمهوری اسلامی بد میگیم اما همین که کارامون درست شد پاسپورت میگیریم ۱۰۰۰ یورو هم میذاریم تو جیبمون میریم ایران فخر فروشی . همه هم منتظر یک معجزه هستیم که ایران آباد بشه بریم انور لذت ببریم . بنظر من با این فرهنگ حاکم بر جامعه ، حقمونه هرچی‌ سرمون میاد.
شنبه 9 دي 1391 - 10:06
bazras - شیراز - ایران
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما. تروریسم چه ربطی داره به کمک به آواره های بدبخت؟ . حالا اگه میگفتی بجای این کمکها چهار تا بخاری برای مدرسه های خودمون تهیه میکردن یه چیزی!.
شنبه 9 دي 1391 - 10:21
دارچین - همدان - ایران
این آخوندهای کثیف که اینقد به عربها و فلسطین و لبنان علاقه دارن چرا گورشون رو گم نمی کنن برن همونجا، پول و امکانات این ملت بدبخت رو می ریزن تو حلقوم حسن پشم الله و حماس و حزب الله.
شنبه 9 دي 1391 - 10:37
sakhte zan - پاریس - فرانسه
دوست عزیز میرزا کوچک خان‌ها یا در خارج هستن یا در زندان
شنبه 9 دي 1391 - 11:07
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
اگر فلسطین ای‌ها تا به حال زمینهایشان را از دست داده بودند آنهم به خاطر جهالت و طمع کاری‌های خود که خاکشان را فروختند با جیره خوری از این حکومت دزد مال مردم خور دین و آخرتشان را فروختند که حق مردم ایران را بدون اجازه آنها و در بدترین شرایط اقتصادی از این حکومت فاسد خدا نشناس به غنیمت میبرند ، غیر از آن سرزمین فعلی‌ اسرائیل و فلسطین حق هم یهود است و هم فلسطین ، همان قدر که فلسطین حق دارد یهود که سرزمین مودش است بیشتر نداشته باشد کمتر ندارد ، بنا بر این بهتر است فلسطینی‌ها بیش از این ننه من غریبم در نیاورده و کمی‌ عرضه و لیاقت را از یهودی‌ها بیاموزند که به چنین توانی‌های بالایی رسیداند و دست گدایی‌شان مدام نزد هر کس و ناا کس دراز نیست و از فکر و عمل خود زندگی‌ میکنند تازه به دیگران هم خط میدهند نه اینکه از صبح تا شب در خاک بلولند و زنجموره کنند.
شنبه 9 دي 1391 - 11:23
Azadikhah - تكسل - هلند
(سیاست های حمایتی مردم ایران از مردم فلسطین )اینم از اون دروغ‌ها هست.
شنبه 9 دي 1391 - 14:01
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
باریک بین - تهران - ایران_خدا ایران از دست انگل هایی مانند شما نجات بدهد که مثل زالو دارید خون این مردم را می مکید.مردک گرانی و تورم کمر مردم را خم کرده تو ایران ما به قدری نیازمند داریم که لازم نیست پول ما را تخم تازی های عرب بخورند.
شنبه 9 دي 1391 - 12:58
100ra - پیرانشهر - ايران
فریبا عزیزی - پاناما سیتی - پاناما. میرزا کوچک خان‌های زیادی داریم ولی‌ امثال شماها میگن تجزیه طلب اگه یه کردستانی بیاد تهران چندتا آخوند بکشه یا فعالیت سیاسی بکنه می‌گید تروریست.هر چند احزاب کرد فعالیتهای خارج از منطقه کردستان را ترور میخوانند و موافق نیستند.ولی‌ یه عرب لبنانی و فلسطینی بیاد بعد از انتخابات ۸۸ سلاخیتون هم بکنند بهشون می‌گید مفتخور یا بسیجی‌.به نظر من تبریز کرمانشاه بلند بشن بهتر هست بعد هم تهران که پایتخت هست اینجوری ۳ شهر بزرگ در مناطق مختلف کنترلش کمتر هست.البته به این شرط که بکشید تا کشته نشید.
شنبه 9 دي 1391 - 13:19
perser68 - فلوریدا - امریکا
باریک بین_تهران ایران. شما از بس باریک میبینی‌ و باریک می‌نویسی،نگران شدم نکنه یه وقتی‌ خودت هم باریک شیی و دیگه کار از کار گذشته!!!کجا بودی وقتی‌ دخترای دبستانی تو آتیش عشق تو به مردم فلسطین سوختن؟کجایی شما وقتی‌ در نظام اسلام آکبند تو دو تا جمله انتقادی جان ستار بهشتی‌ رو میگیره!؟کجایی شما وقتی‌ مردی۶۰تا بچه دبستانی رو دچار ترس و اضطراب و بدتر از اینا میکنه و ملّای بیمار تو فقط مونده که بهش پاداش هم بده؟کجایی‌ شما وقتی‌ مطلبی در مورد بچه‌های دبستانی بدون مدرسه و درس کلاس اینجا گفته میشه یا نوشته میشه!؟کجایی‌ شما وقتی‌ مرد سکته کرده با خانواده تو خیابون می‌خوابه!؟قطع دست و پای بچه‌های ایرانی‌ برای دزدیدن کمترین نیاز زندگی بماند،فروختن کلیه برای خریدن یه ماشین قراضه جهت مسافر کشی‌ و تامین هزینه زندگی بماند،کشتن پسر توسط پدر بماند،کشتن مادر توسط پسر بماند.
شنبه 9 دي 1391 - 16:07
Roya.m - تهران - ایران
Royan تو که هنوزفرق بین پارادوکس و واقعیت رو نمیدونی ، آخه چرا نظر میدی !؟. ایول من دقیقا در جهت مخالف این کار بود نه در جهت تشویق و تایید عقل کل !
شنبه 9 دي 1391 - 21:26
farshad marina - شیرار - ایران
حرومشون باشه از اونجاشون بیرون نیاد فلسطینی بی وجدان خاین
شنبه 9 دي 1391 - 22:02
farshad marina - شیرار - ایران
حرومشون باشه از اونجاشون بیرون نیاد فلسطینی بی وجدان خاین
شنبه 9 دي 1391 - 22:02
sarbaz007 - المان - المان
حرومت بشه اینا پول داروهای این ایرانیها بدبخت
شنبه 9 دي 1391 - 23:43
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: چرا عصبی شدی!! بد بخت "Roya.m - تهران - ایران" هم نظر توست...
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 14:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.