برهانی: کاپیتانی نباید غده سرطانی استقلال می‌شد , مجیدی بیاید بازوبند را می‌بندد

مهاجم تیم استقلال گفت: بحث کاپیتانی نباید تبدیل به غده سرطانی استقلال شود و به همین خاطر دور هم نشستیم و در مورد آن صحبت کردیم.

 

آرش برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال صحبت‌های زیر را مطرح کرد:
 
ظاهرا هنگامی که تعویض شدی، ناراحت بودی؟
 
نیمه اول واقعا هوا گرم بود و بازی کردن در آن شرایط خیلی سخت بود. یک گل هم زدم که داور قبول نکرد. در نیمه دوم شرایط خوبی داشتیم و تیم فشار زیادی روی دروازه حریف می‌آورد و من مطمئن بودم که می‌توانم گل بزنم. هنگامی که تابلوی تعویض را مقابلم دیدم، همه چیز برایم خراب شده بود. به این خاطر که نتوانستم برای استقلال گل بزنم،‌خیلی ناراحت بودم و از اینکه نتوانستم به تعداد گل‌هایم اضافه کنم، ناراحت شدم.
 
مقابل آلومینیوم بازی خوبی انجام دادید و نیم فصل را با برد شروع کردید.
 
هرچند هوا خیلی گرم بود و جوانی تیم حریف کار را برای ما سخت کرده بود اما اگر داور گل مرا قبول می‌کرد، نتیجه خیلی بهتری می‌گرفتیم. به آنها هم تبریک می‌گویم چون بازی خوبی مقابل استقلال ارائه کردند.
 
بحث کاپیتانی هم که به نظر تمام شد!
 
کاپیتانی تمام شده بود و یکسری صحبت‌ها و دلخوری‌ها به وجود آمده بود.
 
چه دلخوری‌هایی؟
 
یک سوءتفاهم‌هایی به وجود آمده بود که برطرف شد. تیم بزرگی مثل استقلال زشت است که در آن بازوبند بخواهد تیم را دچار مشکل کند. حیف است با این مسائل دچار حاشیه شویم، چون رقیب ما فقط استقلال است.
 
کاپیتان تیم مجتبی جباری شد؟
 
جباری سابقه زیادی دارد و از لحاظ سابقه‌ای از دیگر بازیکنان تیم بیشتر است. در مجموع مقرر شد کاپیتان های تیم جباری و رحمتی باشند.
 
 

 
پس مجیدی چطور؟
 
اگر مجیدی اضافه شود، او بازوبند را می‌بندد. او بزرگ تیم است. به نظر من حرمت‌ها و کسوت‌ها باید در تیم استقلال حفظ شود. چون خیلی مسائل زیر سؤال نرود. این مسائل باید هرچه سریع‌تر جمع می‌شد تا تیم ما ضربه نخورد.
 
ظاهرا قلعه‌نویی هم در جلسه بوده و صحبت‌های شما را شنیده است.
 
همین طور است، همه با هم حرف زدیم چون می‌شد با صحبت همه چیز را حل کرد. حیف بود که صحبت‌ها انجام نشود و در دل همه بماند و تبدیل به غده سرطانی شود.
 
بازی با سایپا را چطور می‌بینی؟
 
سایپا تیم خوبی است و کادر فنی خیلی خوبی دارد. دعاهای زیادی پشت سر این تیم است همان طور که هواداران ما برای استقلال دعا می‌کنند، ولی تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین خارج شویم.
 
چند هفته بیشتر به دربی پایتخت نمانده، این مسابقه چقدر برای شما اهمیت دارد؟
 
این بازی 4 هفته دیگر انجام می‌شود. این مسابقه هم مثل بقیه بازی‌ها می‌ماند اما با آمدن گل‌محمدی پرسپولیس بهتر بازی می‌کند و مطمئنا تا 3،4 هفته آینده شرایط آنها خیلی بهتر می‌شود. این را هم بگویم درست است که این تیم در رده دوازدهم، سیزدهم حضور دارد اما مثل تیم‌های آن رده بازی نمی‌کند و به اعتقاد من استقلال و پرسپولیس همیشه مثل شیر می‌مانند.
 
صحبت خاصی نداری؟
 
امیدوارم هواداران در بازی با سایپا به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا بتوانیم به روند صعودی خود ادامه دهیم.

+77
رأی دهید
-47

Labe karoon - شیین - نروژ
این چه تیمی شده که یکی‌ میاد یکی‌ میره! فقط داره پول جابجا می‌شه! مردم بدبخت!
شنبه 9 دي 1391 - 01:12
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
این چه حرفیه که تو زدی آخه ؟؟؟ لنگ پول لیس شیره ؟؟ آره شیر پاکتی لابد :))))))))))))) اصلا من از آبی دلای عزیز خواهش دارم خواهش دارم با تیم هایی که کل کل کردن باهاشون واسمون افت داره دست بردارن...از فردا میبینیم مثلآ طرفدارای داماش و گهر هم میان میخوان کل کل کنن...ضمنآ ببینید همیشه نباید با تیم همشهری کل داشت تو اسپانیا هم بارسا نمیاد با همشهری هاش کل کل کنه چون اونارو در سطح خودش نمیبینه با تیمهای بالای جدولی رقابت داره مثل رئال.. حالا ما هم به دلیلِ کمبودِ امکانات و نداشتن هم سطح و رقیب نباید با تیم‌های ته جدولی‌ و فانوس به دست بحث کنیم که افت داره بابا والا به خداااا :)))))))) فقط اس‌ اس‌ فقط اس‌ اسیها X:
شنبه 9 دي 1391 - 09:42
ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
تیمی که بزرگش اون بچه قرتی باشه دو زار هم نمی‌ارزه..
شنبه 9 دي 1391 - 10:59
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
کاپیتانی غده سرطانی استقلال شد
دوشنبه 11 دي 1391 - 22:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.