پزشکان: حال دختری که در هند به او تجاوز گروهی شد، وخیم شده است

پزشکان در توصیف حال این زن گفته بودند که 'برای زنده ماندن تقلا می کند'

پزشکان یک بیمارستان در سنگاپور می گویند که حال زن جوانی که دوازده روز پیش در اتوبوسی در دهلی نو، مورد تجاوز گروهی قرار گرفت، "رو به وخامت گذاشته است."

این زن ۲۳ ساله پس از سه بار عمل جراحی در بیمارستانی در دهلی، روز پنجشنبه، ۲۷ دسامبر، به سنگاپور فرستاده شد.

کلوین لوه، یک مقام رسمی این بیمارستان در سنگاپور گفته که علائم حیاتی او رو به کاهش است و برخی اندام های حیاتی‌اش دچار اختلال جدی شده است.

پس از تجاوز گروهی به این زن جوان در روز ۱۶ دسامبر، شش مرد بازداشت و دو مامور پلیس تعلیق شدند.

پزشکان پیشتر در توصیف حال این زن گفته بودند که "برای زنده ماندن، تقلا می کند."

آقای لوه در بیانیه ای گفته است که بیمارستان برای بهبود حال او از حداکثر تجهیزات تنفس مصنوعی استفاده کرده و بیشترین میزان آنتی بیوتیک را برایش تجویز کرده است تا بدنش بتواند در برابر عفونت ها مقاومت کند.

به گفته آقای لوه، اعضای خانواده او از وخامت حال این زن خبردار شده اند و در حال حاضر برای دلگرمی و آرامش بخشیدن به او در کنارش هستند.

زنی که مورد حمله قرار گرفت، پس از آن که به همراه دوستش برای دیدن فیلم به یک مرکز خرید در جنوب دهلی رفت، سوار یک اتوبوس شده بود.

بر اساس اعلام پلیس، این زن به مدت نزدیک به یک ساعت مورد تجاوز قرار گرفت و مهاجمان پس از آن که او و دوست همراهش را با میله‌های فلزی مورد ضرب و جرح قرار دادند، آنها را از اتوبوس در حال حرکت به خیابان پرت کردند.

تجاوز به این زن که دانشجوی پزشکی بود، از هفته گذشته موجی از اعتراضات را در هند به دنبال داشته است تا جایی که اوایل هفته جاری، پلیس هند اعلام کرد که برگزاری تجمعات اعتراضی در مرکز دهلی‌نو ممنوع است.

روز شنبه، ۲۲ دسامبر، هزاران تظاهرکننده‌ای که در مقابل کاخ ریاست‌جمهوری تجمع کرده بودند، با پلیس ضدشورش درگیر شدند و پلیس برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک‌آور و آب پرفشار استفاده کرد.

معترضان خواهان فراهم کردن امنیت بیشتر برای زنان در هند هستند.

دولت هند تلاش کرده است که خشم عمومی ناشی از این واقعه را با این وعده که تمهیدات جدیدی را برای محافظت از زنان و ایجاد فضایی امن برای آنها در شهر در پیش می‌گیرد، تا حدی آرام کند.

داده‌های پلیس هند نشان می‌دهد که به طور میانگین هر ۱۸ ساعت یک مورد تجاوز در دهلی گزارش می‌شود.

+78
رأی دهید
-59

thepsychologist - آلمان - فرانکفورت
بابا جان د توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
جمعه 8 دي 1391 - 23:53
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
باز هم غیرت هندی ها , تو ایران که هر بلائی سر هر کسی بیاورند کسی اعتراضی نمی کند بیچاره ستار بهشتی را ظرف یک هفته کشتند کسی هیچ عکس العملی نشان نداد , مادر و خواهرش را کتک زدنند کسی معترض نشد , به هر دختر ی هم که تجاوز بکنند ملت ایران تقصیر را گردن خود دختره میاندازند, و میگویند کرم از درخت بوده و خودش میخواسته وگرنه میتوانست جلوی متجاوز بایستند......
شنبه 9 دي 1391 - 01:32
shahramareia - تهران - ایران
hepsychologist - آلمان - فرانکفورت. سایت میتونه یک ستون بعنوان فجیعترین اخبار درست کنه و انهایی که منفی زیاد دارند نمایش بده پس منفی میدیم مثل برترین یکی هم بسازه به اسم بدترین کار سختی نیست
شنبه 9 دي 1391 - 07:14
hamidrezashirazi - تهران - ایران
عجب بکن بکنی تو هند اینقدر جمعیت زیاده تو اتوبوس مشغول میشن دیگه به خونه نمیرسه
شنبه 9 دي 1391 - 08:33
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
بعد بگید اعدام چی‌ِ بدیه
شنبه 9 دي 1391 - 15:46
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا:"در دهلی هر 18 ساعت یک تجاوز گزارش میشود" آمار گزارش نشده ها بماند!!! ریشه ی مشکل باید شناسایی بشه. حالا یه عده واسه حمایت از یه زن راهپیمایی کنن بدنیست، ولی این هیچ مشکلی رو حل نمیکنه!!! الکی ی رو به مسائل ایران ربط نده...
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 14:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.