احمدی مقدم : رهبری اجازه برخورد جدی با موسوی و کروبی را ندادند و فرمودند این چند نفر با من/ امیدواریم قدر این عطوفت را بدانند

سردار احمدی مقدم در گفت و گو با کیهان گفت: آقا اجازه برخورد جدی با موسوی و کروبی را ندادند.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ او در مورد حوادث پس از انتخابات 88 می گوید: فکر می کنید برای افرادی که چنین فتنه ای (فتنه 88) را به پا کردند و کارهایی که کردند حصر خانگی کافی بود؟!. قطعا در هر جای دنیا چنین اتفاقی می افتاد با عوامل آن برخورد خیلی شدیدتری می کردند. اما چرا نشد؟ طبیعی است، زیرا که ما داریم در یک نظام متصف به والیت فقیه و در یک حکومت اسلامی که الگویش را امیرالمٔومنین قرار داده است زندگی می کنیم.

وی افزود: حضرت امیر برخوردش با طلحه و زبیر ناکث و پیمان شکن در جنگ جمل چگونه بود؟ حضرت امیر دستور دادند با زبیر کاری نداشته باشید بگذارید برود با اینکه از سران فتنه بود و مستوجب مرگ و وقتی خبر آوردند که عده ای زبیر را کشته اند حضرت ناراحت شدند و حتی گریه کردند. مصداق امروز این افراد پیمان شکن آقایان موسوی و کروبی و تعدادی دیگر هستند.

فرمانده ناجا تصریح کرد:  میخواهم بگویم ما در چنین نظامی هستیم. و شما هم احتمال دهید که از این مالحظات نیز در کار بوده است یعنی دستگاههای انتظامی و امنیتی و قضایی به وظیفه خودشان عمل کرده اند و تشکیل پرونده داده اند ولی در یک مصلحت بالاتری معامله طلحه و زبیر با اینها شده است.

احمدی مقدم افزود: به نظر من این هم جای تٔامل دارد یعنی ما نباید در این طور مواقع به افراط عمل کنیم و مصلحت جامعه اسالمی را نادیده بگیریم شاید یک وقتی ایجاب کند "زبیری" را که در جنگ جمل شمشیر روی امیرالمٔومنین کشیده است ٓازاد بگذارند.

او اضافه می کند: قرار بود واقعا با اینها برخوردهای جدی کنیم ولی آقا اجازه ندادند. در یک جلسه ای بعدازفتنه روز عاشورا ما به ایشان عرض کردیم که یک تعداد از کسانی که در این فتنه دخیل هستند باید دستگیر شوند. فرمودند بروید ابتدا احراز کنید بعد بیاورید پیش من از من مجوز بگیرید.

احمدی مقدم ادامه می دهد: بعد از احراز یک لیست 40 نفره بردیم فرمودند؛ این چند نفر با من، یعنی ایشان همان الگوی امیرالمومنین را در مورد این چند نفر در نظر گرفتند که البته امیدواریم قدر این عطوفت را بدانند و این فتنه را تبدیل به نهروان نکنند.

+28
رأی دهید
-144

shablizim - لندن - انگلیس
عطوفت اسلامی و ولایی را در روز عاشوزا با زیر کردن جوانهای مردم با ون نیروی انتظامی دیدیم خودتی سردار
جمعه 8 دي 1391 - 13:09
بابک - سبزوار - ایران
این گوساله بی شاخ و دم گه می گوید؟ روزی می اید که شما سردارهای مفت خور وشکم گنده را سر دار ببینیم پس اماده باشید که بزودی بی سر می شوید بدست ملت شریف ایران.
جمعه 8 دي 1391 - 13:12
compatriot - تورنتو - کانادا
امید که هر چه زودتر مورد لطف و عنایت "آغات" واقع گردی!!!!
جمعه 8 دي 1391 - 13:23
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
آقای احمدی مقدم واقعا بیان این مسائل وقاحت داره ! و جای بسی خجالت و شرمندگی برای شما و دوستانتان !! چه برخورد جدی تری می خواستید دیگه با آنها بکنید ؟! حتما قصد داشتید شیشه نوشابه تو اونجای آنها بکنید و یا آنها را با زندانیان شرور و جانی در یک بند قرار بدهید که آنها ترتیب اینها را بدهند مانند بقیه که این کارهای شرم آور را کردید! واقعا شرم داره این حرفها ! این آقا آقا که میکنید مگه از کجا آماده ؟! نکنه پیامبر اولی العظمه یا امام معصومه!؟ بنده خدا به همان چیزهائی که شعار آنرا می دهید و قطعا به آن اعتقاد ندارید هم مراجعه بکنید عمل شما خلاف شرع مقدس اسلامه ! در کجای اسلام شما می توانید با مخالف چنین برخوردی داشته باشید؟! نکنه اسلام یزدی مد نظر شماست ! وقتی کشور دست مشتی بیسواد بیفته اونوقت توی بیسواد میشی مفسر دین و بلائی سر دین میآری که تا 7 تا نسل آینده هم نتونند آنرا اصلاح کنند! تو و امثال تو دست کمی از طالبان و القاعده ندارید! شرمتان باد !
جمعه 8 دي 1391 - 13:32
میکایل - مالمو - سوئد
این سردار‌های کمونیست‌های قدیم،چطور مسلما ن شدن، که حالا شدن طرفدار‌های پاره پا قرصه،علی‌ آخوند،و به اسم اسلام،چه‌ها که نمیکنند.
جمعه 8 دي 1391 - 14:29
Gorgin - تورنتو - کانادا
واقعاً از این بیشتر چه میخواهید که کسانى راکه به خیانت به راى مردم معترض بودند زنده زنده کباب نکردند
جمعه 8 دي 1391 - 14:45
amir-amir - تورنتو - كانادا
این مردک عقب مانده ذهنى هنوز در وهم و خیالات عصر شتر به سر مى برد اى کاش نیروئى در جهان مى بود که امثال این کوته فکرها و نو کران حسین و برده هائى از این قبیل را به همان دوران پرت مى کرد تا گاو آهن بهشان ببندند و حظ وافر ببرند
جمعه 8 دي 1391 - 15:30
reza the persian - لیدز - انگلستان
مرگ بر خامنه‌ای و تمام دارو دسته کثیفش
جمعه 8 دي 1391 - 15:33
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
شما را چه به نصیحت اگر واقعاً. وظیفه شناس هستید بروید جوانان وطن یا همان فرزندان خود تان را از منجلاب اعتیاد وفقر ودزدی نجات بده اینقدر برای هم زور ازمایء نکنید همه مال یک خانه هستیم از خداوند متعال طلب رحمت وببخشش برای همهء مسولین بی مسول را خواستارم به أمید روزی که همه به هم احترام بگذاریم وبا هم ،هم فکری واتحاد مشگلات مردم ومملکت را حل کنیم
جمعه 8 دي 1391 - 15:16
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
برو بمیر
جمعه 8 دي 1391 - 15:57
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
درست است این آقای شما که روی استالین و هیتلر و چنگیز را سفید کرده طبق عادت همیشگی‌اش باید قتلهای زنجیره‌ای مجدد راه می‌انداخت و داروی نظافت به آنها میخوراند و یا مانند دانشمندان هستی آنها را ترور میکرد و این آقای بزرگورتان فقط به ترور خواهر زده آقای موسوی اکتفا کردند و فقط سه سال آنها را در حبس خانگی نگاه داشتند فقط به خانواده‌هایشان اجازه ملاقات آنها را ندادند ، اصلا این آقای شما مانند حضرت علی‌ که دست برادرش را برای درخواست بیش از مردم به خاطر نزدیکی‌ سوزاند، کمترین حقی‌ از بیگانه و خودی حتی به اندازه دانه خردلی ضایع نمیلند مخصوصا در مورد رای مردم که مو را از ماست می‌کشد تا مبادا اشتباهی رخ دهد و در برابر خداوند مسول باشد به همین خاطر هم چون آقایان موسوی و کروبی تقلب کردند و رای خود را بیشتر اعلام کردند حبس به ایشان تعلق گرفته / شما با آقایتان خوش باشید و او با شما تا روزی که حساب و کتاب دیگر در دست شما نباشد و داور جهان آن کند که لیاقتش را دارید.
جمعه 8 دي 1391 - 16:47
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
از سادگی بعضی دوستان نا امید هستم که فکر می کنند کروبی و موسوی با بقیه اینها فرق دارند.چاقوووووووو دسته خودش را نمی برد.این همه سیاه بازی هست.
جمعه 8 دي 1391 - 17:42
alibabatabrizi - تبريز - ايران
رهبر اولاخ غلط کرد باتو. هر روز آدم از این رهبر چلاق نفرتش بیشتر می‌شه .
جمعه 8 دي 1391 - 18:34
hankooksaram - تهران - ایران
مطمن باش که اگه میکشتیشون مردم ایندفعه واقعی میریختن بیرون اونموقع نمیتونستید جلوی مردم رو بگیرید. و گورتون رو زودتر میدیدید. اونها تبدیل به قهرمان میشدند و شروعی دوباره پیدا میکرد اعتراضات. خودتی اونی که فکر میکنی مردمن !
جمعه 8 دي 1391 - 18:35
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
سردارک، یا واقعا خری و یا خودتو به خریت زدی! مردک، با قصه و داستان که نمیشود مملکت داری کرد. بیش از سه سال است که از عده ای سلب آزادی کرده اید حالا دو قورت و نیمتان هم باقیست و انتظار دارید که آنها شاکر هم باشند؟
جمعه 8 دي 1391 - 18:42
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
ایشان کله پاچه زیادی میل فرمودند و گاز معده را از بالا بیرون میدهند. دو نفر از قوم و خویش های خودشان را نکشتند لاف مفت میرنند و دیگران که در اوین و کهریزک و .. شکنجه شدند و مورد تجاوز قرار گرفتند و اعدام شدند را فراموش کردند. نوبت شما هم خواهد رسید جناب سر به دار.
جمعه 8 دي 1391 - 18:56
mohammad.avaz - تهران - ایران
۱دفعه بگو دزدی و خارت کشور و زندانی کردن آدمهای بیگناه هم از امیر ال مؤمنین یاد گرفتیم
جمعه 8 دي 1391 - 19:04
شهادت - تهران - ایران
در روز 9 دی بر خون جاری شده از..جنبش سبز پای خواهیم کوفت و جشن شادمانی برگزار خواهیم کرد.
جمعه 8 دي 1391 - 19:19
faridfarid53 - رامسر - ایران
عطوفت فقط شامل ی سری میشه سردار؟. خون اشام کهریزک که این همه ادم کشته اونم عطوفت کرده یا خودش مورد عطوفت شده؟
جمعه 8 دي 1391 - 19:25
دلمرده - تهران - ایران
سردار!!موسوی و کروبی بارها خواستار محاکمه علنی شدن ولی حاکمیت چون حرف حسابی برای محکوم کردن اونا نداشت مجبور شد اونا را بدون محاکمه حبس کنه و در هرجای دنیا این اتفاق بیفته اول محاکمه بعد مجازات میکنن نه مثل شما بدون محاکمه حکم اجرا کنن!!!!!!
جمعه 8 دي 1391 - 20:53
شهادت - تهران - ایران
روز 9 دی را به تمام ایرانیان مسلمان و وطن پرستان واقعی مبارکا میگویم
جمعه 8 دي 1391 - 21:07
walla chi begam - تهران - ایران
آقا فحش ندین بنده خدا خودشم باورش شده ... آره
جمعه 8 دي 1391 - 21:46
مهر آسا - تهران - ایران
سلام خداوند بر شهادت - سالروز حماسه دشمن شکن 9 دی مبارک - آمریکا و صهیونیسم و مزدورانش از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید
جمعه 8 دي 1391 - 22:11
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
شهادتیها زودتر گورتان را به بهشت زیر شکمی خدایتان گم کنید-- افلیج‌های یادگار وحشیهای قاتل ۱۴۳۳ سال پیش!!
شنبه 9 دي 1391 - 01:01
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
حکومت آخوندی فقیه قلاّبی هنرش دزدی و جعل اسناد است مانند معاویه که حدیث جعلی درست میکرد، این فقیه قلاّبی چنان در عقده جنبش سبز مردمی به رهبری آقایان موسوی و کروبی دق مرگ گرفته که باز به روش اسلاف خود معاویه روزی را که چماقدران مزدور خود راا برای تار و مار مردم بیدفأع به خیابان فرستاد و دلاور زنان و مردان ایرانی با سپر جان و تان به جنگ این دیوان شیطان زده رفتند را جز حماسه‌های خود می‌دانند چرا که حماسه این روان پریشان به کشتار و دزدی ختم میشود.
شنبه 9 دي 1391 - 02:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.