کدام سلبریتی‌ها «بدترین لباس» را در فرش قرمزهای ۲۰۱۲ پوشیدند؟

بامدادخبر – سال ۲۰۱۲ سال عجیبی برای طراحان مد و فشن بود. مدهای تازه از طرح‌هایی الهام گرفته از طبیعت تا رنگ‌های تند و خیره کننده. بسیاری از سلبریتی‌ها کلا مد و لباس خود را عوض کرده بودند و رونق فشن-شو‌ها از سال‌های قبل بیشتر شده بود. اما یکی از جاهایی که مدل‌های جدید سال بسیار در آن نمایش داده می‌شود، فرش قرمز‌ها (Red Carpet) هستند.
 
امسال هم مانند همه سال‌های قبل برخی ترجیح داده بودند از مد روز پیروی نکنند، اما خیلی از آن‌ها هم شکست خوردند و می‌توان آن‌ها را در لیست ضایع‌ترین مد‌های فرش قرمز ۲۰۱۲ قرار داد. سایت خبری فاکس نیوز، ۱۲ مورد از این لباس‌ها را بررسی کرده است که در ادامه می‌خوانیم.


 
مایلی سایرس


 


مشخص نیست مایلی می‌خواسته کت بپوشد یا یک لباس تمام قد. به هر حال این لباس سفید بی‌فرم قطعا در لیست بدترین‌های امسال قرار می‌گیرد.


 
نیکی میناژ

 
 


حتما لباس نیکی میناژ در مراسم «گرمی ۲۰۱۲» را به خاطر دارید. بیشتر از هر چیز آن شنل و کلاه قرمز خودنمایی می‌کرد. به نظر می‌رسد نیکی دوست داشت از داستان‌های کودکی‌اش یعنی «شنل قرمزی» الهام بگیرد تا در مراسم گرمی کاملا انگشت‌نما باشد. یک لباس باددار بزرگ قرمز که هیچ سنخیتی با دیگران نداشت.
 


مایا رادولف

 
 


بر سر اینکه این لباس را در لیست بد‌ترین‌ها بگذاریم کمی شک داریم. اما خوب فکر کنید در یک شب که همه لباس‌های زیبا و چشم‌نوازی می‌پوشند، یک لباس بنفش یک‌دست، خیلی جذاب که نیست هیچ، خسته‌کننده هم می‌شود. هرچند شما سعی کرده باشید با قطعاتی نقره به عنوان کمربند آن را تزیین کنید.


 
کریستین استوارت

 
 


احتمالا کریستین می‌خواسته لباس یک شورشی را بپوشد که امکان پرش و جست‌و‌خیز فراوان را داشته باشد. البته از آن شلوارهای چسبان خیلی بعید است که کار زیادی بتواند انجام دهد، به هر حال قصد کریستین هرچه بوده، به راحتی می‌توان این لباس را در لیست بدترین‌های امسال گذاشت.


 
فرگی


  


فرگی در مراسم گرمی فرد سر‌شناسی است. اما این سر‌شناسی او این بار کار دستش داد. وقتی که با لباس تور مانند نارنجی با شورت و سوتین مشکی بر روی فرش قرمز ظاهر شد. شاید قصد داشته بگوید خیلی سکسی است، اما با این لباس بیشتر آدم‌ها از او فرار می‌کنند.


 
نیکی میناژ


  


باز هم نیکی میناژ! شاید نیکی قصد داشته رکورد بدلباس‌ترین سال را به خود اختصاص دهد. او در مراسم «بت اواردز» لباس چرمی پوشید که از لباسی که در مراسم گرمی پوشیده بود خیلی عجیب‌تر بود. به هر حال عکس گویای همه چیز است و نیازی به گزافه‌گویی نیست.


 
کتی پری


  


لباس سایه دار آبی کتی پری با موهای آبی بالا زده اصلا لباس مناسبی برای یک پاپ استار در مراسم گرمی به نظر نمی‌رسد.


 
لنا دونهام

 
 


لباس لنا در مراسم «امی ۲۰۱۲» بیشتر شبیه پیرزن‌های قرن ۱۹ و ۲۰ شده، تا یک سلبریتی در یک مراسم مدرن.

 

کالی کوکو


  


کالی یک کمدین موفق است، اما دلیل نمی‌شود که در مراسمی مانند «سگ اواردز» (Sag Awards) لباس خنده دار بپوشد. او احتمالا زیادی در نقش‌هایش فرو رفته است.


 
سارا میشل گلر

 
 


به نظر شما پوشیدن یک لباس آبی و سفید بزرگ، آن هم برای مراسم رسمی مانند گلدن گلوب، جذاب است؟


ویون وست وود


  


ویون نمی‌دانسته که می‌خواهد پانک باشد، به سبک هندی لباس بپوشد یا لباسش پوشیده باشد. شاید خودش هم نمی‌دانسته چه لباسی می‌خواهد بپوشد، به همین خاطر همه لباس‌های مدنظرش را روی هم پوشیده بود که بیشتر خنده‌دار شود.

+78
رأی دهید
-150

شهرام مهربان - تهران - ایران
لباس نارنجیه خیلی زیباست
جمعه 8 دي 1391 - 13:51
antikaselis - اصفهان - ایران
گندشان بزند این غربیهارا ،گند.
جمعه 8 دي 1391 - 14:02
مهران 2431 - تهران - ایران
این جماعت غربی فقط ظاهرپرستند.
جمعه 8 دي 1391 - 16:10
NedayeAzadi - تهران - ایران
سگ یک زن آزاده و با شخصیت شرف داره بر همه این لجنهای تنفروش. (به نمایش گذاشتن بدن خود در مقابل مردم و دوربین خود یک نوع تنفروشی است. چون از همین راه کسب شهرت و ثروت میکنند.)
جمعه 8 دي 1391 - 16:28
ايدين - کرج - ایران
اصفهان ایران-چی شده داری چرتکه میندازی و حساب کتاب میکنی که اگر من بودم حتماً خرج نمیکردم پولشو تو تلویزیون خونم قایم میکردم !حیف شد اقا اصفهونی
جمعه 8 دي 1391 - 16:43
pezhman - وين - اتريش
نامناسب بودنشان بدلیل ناهماهنگیشان با موقعیت زمانیشان است.واگر نه‌، هرکدام در جای خودشان زیبا هستند.مثلا، آخری در دیدار با رهبران هند خیلی‌ مناسب است.. اولی‌ (مایلی سایرس) هم برای قدم زدن با من کنار ساحل.ویا دومی‌ (نیکی میناژ) برای مراسم بال ماسکه....
جمعه 8 دي 1391 - 17:02
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
اینها خوب میدانند که لباسهاشون خیلی زشته ولی چون از تولیدکنندگان لباس و طراح لباس برای پوشیدن و نشان دادن لباس که به نوعی تبلیغ برای طراح است پول کلان میگیرند این لباسهارا میپوشند
جمعه 8 دي 1391 - 18:02
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
خداییش یکی‌ از یکی‌ زشت تره
جمعه 8 دي 1391 - 19:07
baas - روتردام - هلند
گندشان بزند این ساندیس خورآن تازی پرست را , گند
جمعه 8 دي 1391 - 19:17
دارچین - همدان - ایران
دوستان محترم میشه یه نفر به من بگه سلبریتی یعنی چی؟
جمعه 8 دي 1391 - 19:55
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
دارچین - همدان - ایران/ Celebrity = یه آدم معروفی بشی , شناخته شده بشی و یه مشهوریتی پیدا بکنی , و یه بحث داغ روزنامه بشی , Celebrity gossip یعنی غیبت آدمهای معروف که معمولا بعد از هر برنامه ای مثل اسکار و یا گلدن گلوب .... یه محبث روزنامه هاست و یا همین که ما الان در باره اش نظر میدهم.
شنبه 9 دي 1391 - 01:53
mashady - منچستر - انگليس
دارچین - همدان - ایران ، دارچین جون من از طرف (بامدادخبر – ) از شما معذرت میخوام (بامدادخبر – ) عادت داره کلمات انگلیسی‌ رو ترجمه نشده با حروف فارسی بنویسه ، نمید‌ونم شاید زورشون میاد دنبال معنیش بگردند ، شاید هم فکر میکنند کلاس داره!!!خدا شفا شون بده، مگه نه؟[ دور از جون Iranian UK , عرض کردم (بامدادخبر – )]
شنبه 9 دي 1391 - 03:17
high - تهران - ایران
دارچین - همدان - ایران. یعنی آدم معروف که خیلی ها بشناسنش!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 04:47
farhang-holland - آرنهم - هلند
اینا که هر چی‌ پارچه فروش هست رو ورشکست کردن
شنبه 9 دي 1391 - 03:42
hamidreza.shirkhani - کرج - ایران
مزخرفه دیگه این دیگه چه لباساییه
شنبه 9 دي 1391 - 09:19
sepherdad - سیدنی - استرالیا
دارچین - همدان - ایران. کسی‌ که دیگران رو سرگرم میکنه، برگذار کننده جشن و شادمانی، جشن گرفتن= celebrate
شنبه 9 دي 1391 - 10:16
دارچین - همدان - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: مرسی، راستش من توی گوگل هم سلبریتی رو به فارسی سرچ کردم ولی جواب درستی نیاورد، حتی توی ویکی پدیا هم نبود. ممنون از توضیحت.
شنبه 9 دي 1391 - 10:28
دارچین - همدان - ایران
ممنون از همه دوستان که سوال من رو پاسخ دادند. (mashady - منچستر - انگلیس) ، (high - تهران - ایران) ، (sepherdad - سیدنی - استرالیا) با تشکر از همتون.
شنبه 9 دي 1391 - 17:03
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
البته سلیقه‌های افراد متفاوت است !، هر کسی‌ یک جوری میپسنده !،، مثلا من عکس اول را می‌پسندم !، چون هم خوشکل است و هم بی‌ دردسر !، زیرا با باز کردن فقط دو تا دکمه ؛ مشترک مورد نظر در دسترس میباشد !، لطفاً پیام خود را اعلام نمایید و بعد از شنیدن صدای سیگنال بله ؛ آب در دستتان است زمین بگذارید و تمام وقت را غنیمت بدانید و سپس وقتی‌ به نقطه عرش رسیدید ، از اعماق وجودتان در آن شرایط سوزان وجود خدا را کاملا حس کنید و به عظمت خدا در آفرینش صد آفرین بگویید !
شنبه 9 دي 1391 - 23:51
massoudoslo - اسلو - نروژ
هیچ کدوم از لباس های بالا خفن تر از لباس لیدی گاگا نبود که فکر کنم تو جشن و پارتیه گوگل پوشیده بود چند ماه پیش :) خله رفته بود از گوشت قرمز لباس درست کرده بود :)
یکشنبه 10 دي 1391 - 11:12
minna - هلسينكي - فنلاند
عکس ۳ و ۷ رو من لباساشون رو دوست داشتم، از نظر اینا حتما باید یقه‌ باز باشه یا خیلی‌ تنگ باشه که شیک به نظر بیاد.
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:54
sefead - لندن - انگلستان
دارچین - همدان - ایران. سلبریتی یعنی‌ دری به تخته خرده و یه سری معروف میشن و رسانه‌های گروهی تا پدر ما و اون بنده‌های خدا رو در نیارن ولن کنِ معامله نیستن. آخرش هم ما به اونا معتاد میشیم و اونا هم به مواد و چیزهای دیگه.
دوشنبه 11 دي 1391 - 22:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.