مادر 75 ساله با ضربات ساطور پسر کشته شد

فرمانده نیروی انتظامی رودسر، از قتل یک مادر توسط فرزند 39 ساله‌اش خبر داد.

 

سرهنگ مهدی ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، افزود: روز گذشته برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره درگیری بلافاصله مامورین یگان به محل اعزام شدند که مشاهده کردند زن 75 ساله اهل و ساکن رودسر با پسرش به هویت مهیار 39 ساله که به مواد روان‌گردان از نوع شیشه اعتیاد داشته درگیر و با ضربات ساطوری که پسرش به سرش زده به قتل رسیده است.
 


وی افزود: قاتل بعد از قتل از محل متواری شده بود که دستگیری وی در دستور کار کلانتری 11 امام رودسر قرار گرفت و با تلاش و کوشش مامورین کلانتری در اسرع وقت دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.
 


سرهنگ ترکی با بیان اینکه قاتل به علت استفاده بیش از حد از مواد روان‌گردان از حالت طبیعی خارج و در نهایت اقدام به قتل کرده بود، اظهار کرد: پس از بررسی مشخص شد، قاتل دارای سابقه‌های کیفری از قبیل چک بلامحل، شرب خمر و اخلال در نظم بوده است.
 

+38
رأی دهید
-92

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
۳۳ سال پیش زمان آن خدا بیامرز ، بهشت زیر پای مادران بود و بچه‌ها تا کمر جلوی والدین خمّ می‌شدند زمان اسلامی اینها هرچند وقت یکبار میخوانیم : پسری مادرش رو کشت ، برادری بردارش را خفه کرد ، پدری به دخترش تجاوز کرد ، .. . نمردیم و کرامت اسلامی رو هم دیدیم . مرگ بر آخوند و بسیجی‌ و ساندیس خور ، ایرانی‌ بی‌ غیرت وطن فروش
جمعه 8 دي 1391 - 12:29
beh-a - داراب - ایران
مرده شور این دولت کثیف رو ببره که مبارزان سیاسی رو میکشه ولی نمی خوات ریشه اعتباد رو بسوزونه ... خدا از خامنه ای نگذره و همه این قتلها به گناهان این مرد و دست اندرکاران نوشته شه. ستاد مبارزه با مواد مخدر باید از بین بره ظاهرا" خودشون پخش کننده هستند وگرنه به اینجا ها نمی کشید.
جمعه 8 دي 1391 - 12:33
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
نمیدانم کسانیکه از طریق فروختن مواد مخدر مخصوسن شیشه کسبب درامد میکنند چه فکر میکنند چطور با پول ان زندگی میکنند تو که با پول مواد مخدر امرارومعاش میکن مگه تو بچه نداری فردا بچه ات چکاره میشه و خاک بر سرت که با ساطور مادرت را کشتی اعدام برایت کم است
جمعه 8 دي 1391 - 12:35
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
باید به ولی وقیح و اراذل و اوباشش تبریک گفت که جامعه به این روز افتاده.
جمعه 8 دي 1391 - 15:59
bakhtiyar - گوتنبرگ - سوئد
دوست عزیزbeh-a - داراب - ایران. اگر خدا میخواست از کسی بگذره یا نگذره پس با چنگیز و تیمور که کرور کرور آدم کشتن باید چکار کنه.اینا همش داستانه........
جمعه 8 دي 1391 - 20:56
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
بفرما بچه بزرگ کن ؟!،،، ببین این مادر بدبخت ، زمانی که این پسر بدنیا آماده بود چقدر خوشحال بوده و چه شبها که بیخوابی نکشیده و با شیر جان خود این پسر را بزرگ کرده ؛ و سپس این فرزند بدون هیچ ترحمی اینگونه مادر خود را به قتل رسانده است !،، واقعا آنقدر متاثر شدم که زبانم از بیان آن قاصر است !
جمعه 8 دي 1391 - 21:39
massoudoslo - اسلو - نروژ
همیشه مواد مخدر ، فحشا ، فساد و اختلاس و فقر و جنگ و گرسنگی تقصیر حکومت و سیستم سیاسی ان کشور است . جمهوری اسلامی روزی تمام این ننگ ها و بدنامی ها را روی سنگ قبرش که در تاریخ دفن شده را خاهد داشت و آیندگان خاهند خاند .
شنبه 9 دي 1391 - 09:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.