کاظمیان : پرسپولیسی‌ها حتی یک تماس هم نگرفتند؛ کار رویانیان و باقری را هرگز فراموش نمی‌کنم

مهاجم تیم فوتبال تراکتور‌سازی تبریز گفت: با وجود اینکه پدرم چند روزی در بستر بیماری است اما هیچ کدام از پرسپولیسی‌ها حتی یک تماس هم با من نگرفتند.

 

جواد کاظمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: متاسفانه چند روزی است که پدرم به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده و من هم با اجازه مسئولان تراکتور‌سازی به تهران آمدم. در این فرصت هیچ کدام از پرسپولیسی‌ها حتی با من یک تماس هم نگرفتند. اشکالی ندارد، ناراحت نیستم ولی دلم گرفت.

وی افزود: امروز رویانیان و باقری با حضور در بیمارستان من را غافلگیر کردند و هیچ وقت تا روزی که خدا به من عمر داده کار رویانیان و باقری را فراموش نمی‌کنم. این دو عزیز بزرگی خود را نشان دادند و از آنها سپاسگزارم.

کاظمیان ادامه داد: درست است از پرسپولیس جدا شدم اما رویانیان با این موضوع موافق نبود و حتی در ابتدای فصل او اصرار داشت که قراردادم را تمدید کنم اما اتفاقاتی افتاد که دیگر دوست ندارم درباره‌اش صحبت کنم. برای آقایان آرزوی موفقیت دارم.

+45
رأی دهید
-17

hamidreza.shirkhani - کرج - ایران
اصلا کار پرسپولیس خراب کردن بازیکن ها و گند زدن به سیستم فوتباله
جمعه 8 دي 1391 - 11:02
poriyaye_vali - دوحه - قطر
اقا تو دوازده بازی فقط یه گل زده وبه پاس گل داده طلبکار هم هست!!برو بزار باد بیاد بابا..امثال تو واون غلومی ،اقا زمانی وعلی عسکر گند زدید به تیم الانم که طلب ارث باباتو داری....
جمعه 8 دي 1391 - 12:31
ukguy4u - لندن - بریتانیا
لیاقتته! وقتی پور حیدری میخواست بیاردت استقلال ناز کردی و رفتی لنگ پوشیدی باید انتظارش رو هم داشته باشی.
جمعه 8 دي 1391 - 14:44
ir2013 - کرج - ایران
انشاءالله تو تراکتور سازی تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز موفق باشه
جمعه 8 دي 1391 - 19:01
hallaj - شیراز - ایران
با حمیدرضا از کرج موافقم. کاری نداریم که گل زده یا نزده اما انسانیت که ربطی به گل زدن یا نزدن نداره
جمعه 8 دي 1391 - 20:40
hamidreza.shirkhani - کرج - ایران
والا به قرآن انقد یکی رو خراب میکنن که آه و ناله پشتشونه دیگه من استقلالی دو آتیشه ام اما خدا شاهده که پارسال توی یه مصاحبه مازیار زارع (وقتی تو پرسپولیس بود) وقتی گفت تیم ما انقد داغون هست بیشتر از این داغونش نکین خدا شاهده گریم گرفت بازیکنای باغیرت و با تعصب رو میفرستن میره اون انصاری فرد(پولساری فرد) رو نگه داشتن که خیر سرش مهاجمه از اول فصل تا حالا با احتساب همه بازیهای تدارکاتیش کلا 6 تا گل زده.
شنبه 9 دي 1391 - 09:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.