نقدی: کسی که میلیاردها وثیقه می‌آورد، منادی اصلاحات نیست

سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین، روز پنجشنبه، هفتم دی ماه، در همایش تجلیل از حماسه ۹ دی، ‌با حمله به اصلاح طلبان، گفته «آدمی که جرم و جنایت می‌کند و وقتی پای وثیقه به میان می‌آید، ‌میلیاردها تومان وثیقه می‌آورد، ‌نمی‌تواند منادی اصلاحات باشد.»
 
به گفته رییس سازمان بسیج مستضعفین، میلیاردها تومان وثیقه برای به گفته او «آنها»، «پول تو جیبی بچه های شان» است.
 
اگرچه آقای نقدی نامی از کسی به میان نیاورده، ‌اما به نظر می‌رسد اشاره او به آزادی موقت مهدی هاشمی، ‌فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی است که پس از تحمل ۸۴ روز بازداشت با سپردن وثیقه ده میلیارد تومانی، روز یکشنبه ۲۶ آذر ماه، از زندان آزاد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا نقدی، در بخش دیگری از سخنان خود در همایش تجلیل از ۹ دی، بدون آنکه نامی از اکبرهاشمی رفسنجانی آورده باشد، عملکرد او و دیگر اصلاح‌طلبان را نقد کرده است.
 
به گفته رییس سازمان بسیج مستضعفین، «انسان‌هایی که بعد از پیروزی انقلاب به سراغ تجمیع و خودمحوری کشیده می‌شوند تهدید بزرگی برای انقلاب شمرده می‌شوند.»
 
محمدرضا نقدی ادامه داده است که «این افراد از همراهی و مشارکت در انقلاب و مصاحبت با امام به عنوان یک ابزار برای کسب ثروت و قدرت استفاده کردند.»
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفته است: «حرف آنها این بود که قدرت را بین خودمان تقسیم کنیم و با تشکیل چند حزب نگذاریم قدرت از دست ما خارج شود.»
 
آقای نقدی سپس با انتقاد به شعارهای «اصلاحات»، «خصوصی‌سازی» و «آزادی احزاب» گفته است: «منظور آنها از خصوصی سازی یعنی همه چیز را از دولت گرفته و در اختیار چند نفر معدود قرار دهیم.»
 
به گفته رییس سازمان بسیج مستضعفین، «اصلاحاتی که توسط یک عده مفت خور گردن کلفت که ثروت برای خودشان جمع کرده‌اند و می‌خواهند حاکمیت را از مردم بگیرند به درد خودشان می‌خورد و اصلاحات را باید افراد دلسوز و درد کشیده انجام دهند.»
 
محمدرضا نقدی در ادامه با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ که اصولگرایان آن را «فتنه» می‌نامند، گفت: «در فتنه ۸۸ تمام روسای جمهور کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران حرف زدند و با پول‌های خود شبکه‌های خرابکاری راه انداختند و گرد و غباری ایجاد کردند که باعث گمراه شدن مسیر شد و برخی دیگر از پیاده نظام آنها در خیابانها مشغول آتش زدن اموال عمومی شدند.»
 
نقدی در پایان سخنان خود بار دیگر تاکید کرد که «هر کسی با این افراد مرزبندی نکند، فتنه گر است.»
 
آیت الله محمد موسوی خوئینی‌ها، عضو ارشد مجمع روحانوین مبارز پیش تر در واکنش به سخنان افراد نزدیک به جریان اصولگرا که برای بازگشت اصلاح‌طلبان به قدرت سیاسی و شرکت در انتخابات خواستار اعلام برائت و بیزاری آنها از به گفته آنها «فتنه‌گران» شده بودند، گفته بود: «می‌گویند اگر می‌خواهید در انتخابات شرکت کنید باید از فتنه ابراز بیزاری کنید. ابراز بیزاری یعنی چه؟ یعنی از آقایان مهندس موسوی و حجت‌الاسلام کروبی تبری بجوییم؟»
 
او گفته بود که «می‌گویند از آقای خاتمی اعلام برائت کنید. تازه ول‌کن هم نیستند. از این سه تن [موسوی، کروبی و خاتمی] که ابراز برائت کردید می‌گویند از دیگران هم ابراز برائت کنید، از آنها که زندانی هستند هم ابراز برائت کنید وآخرش هم می‌گویند از خودتان و از گذشته‌تان هم اعلام بیزاری کنید. یعنی باید از همه اینها ابراز برائت کنید تا شما را قبول کنند. مرده شوی این قبول کردن را ببرد.»
 
احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان دو هفته پیش و پس از انتشار سخنان آیت الله موسوی خوئینی‌ها تاکید کرد که معترضان به انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و کسانی که از این معترضان «برائت نجسته‌اند و آنها را تایید کردند» امکان حضور در انتخابات را ندارند.
 
این در حالی است که حبیب الله عسگراولادی، عضو ارشد حزب موئتلفه اسلامی، ‌تاکید کرده است که نامزدهای معترض انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ را «اهل فتنه» نمی‌داند و صرفا معتقد است «اهل فتنه آنها را محاصره کرده‌اند».

+33
رأی دهید
-58

1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
دزد به دزد میگه روت سیاه سیخ و سه پایه میگه صله الله؟
جمعه 8 دي 1391 - 02:05
مارتين - تگزاس - امریکا
اقای نقدی شما که خودتون توی اختلاس ٣٠میلیادری دست دارید ،،همتون دزدید.
جمعه 8 دي 1391 - 02:57
perser68 - فلوریدا - امریکا
رئیس!!!اینا چرا این شکلین!؟چند هزار شپش تو اون چهره پلیدش لونه کردن که داند!؟آدم کش روانی،مفت خور دزد!کدوم پدر مادر این جونورا رو بیرون انداختن،معلوم نیست!
جمعه 8 دي 1391 - 04:07
naderan - یوتوبوری - سوید
شما بخدا بیبنید اینها را شب یک زن حامله بیبنه سقط جنینن میکنه.ملت ایران صبر شما دارد.گشور را بنابودی منجر شود که فردا نمی شود با هیچ قدرتی جبران کرد.بخودتان بیاید.
جمعه 8 دي 1391 - 04:09
amir-amir - تورنتو - كانادا
این گوریل پشمالوى تازى اجنبى کسى بوده که با دستور اربابش رفسنجانى جنایت هاى بى شمارى از جمله حوادت قتل هاى زنجیره اى را مرتکب شده حالا دست پیش مى گیرد که پس نیفتد
جمعه 8 دي 1391 - 04:33
razmandeh - استکهلم - سوئد
آن یکی‌ گفتا که اشتر را که هی‌ !! بار بردن را همی‌ شایسته‌ای اگر اشتری !! و نه مرغی بایدد پرواز کرد !! فا المثل ما را شتر مرغان رجال کشورند که از مثال اشتر خاصیت مرغی بری / / این هم نمونه اش!! نقدی
جمعه 8 دي 1391 - 05:34
kabootar - لاهور - پاکستان
کدام یکی از سرداران سرمایه دار نیست؟
جمعه 8 دي 1391 - 06:14
darkoob-1390 - قم - ایران
این به اصطلاح سردار نقدی نمونهٔ بارز یک "..زادهٔ اصل است که به جون این مملکت افتاده .
جمعه 8 دي 1391 - 07:42
ozreshk - اصفهان - ایران
نکبت
جمعه 8 دي 1391 - 07:53
ekman - شیراز - ‫ایران
عجب شیر تو شیری شده،یک مشت سگ از مال مفت خوردن هار شدن و افتاده اند بجان هم.
جمعه 8 دي 1391 - 08:52
massoudoslo - اسلو - نروژ
آقای نقدی شما خودتان اگه به لطف حرم مبارک بیت وقیح رهبری و ان پسر ابله اش مجتبی خائنه ایی نبود که به جرم تجاوز و اختلاس و قاچاق و مواد مخدر رو سیاه ترین محکوم و مجرم جمهوری اسلامی بودید ! مردکه مزلف و بی غیرت وقاحت و بی شرمی اتان بی مثال است . وقتی قل چماق یه سیستم کسانی مثل نقدی بشوند حتما باید سران ان سیستم و حکومت را گرفت و در خیابان تحویل مردم داغ دیده و خشم گین داد و بعد با موبایل از سرنوشتشان فیلم گرفت و در یوتیوب آپ لود کرد .
جمعه 8 دي 1391 - 09:17
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
خدا را شکر که خودتون مثل سگ و گربه بجان همدیگر افتاده اید و اینرا باید از معجزات اسلام دانست!
جمعه 8 دي 1391 - 10:39
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
خفه شو عمرو ایسا / دزدان سر گردنه که با پشتوانه خزانه مردم به زوزه کشیدن افتادید و به هم نیش و دندان نشان می‌دهید مرده شوی همه‌تان از دم ببرد که از کراهت دیدنتان و اعمالتان حال استفراغ گرفتیم / باید ماموران معاویه وطن فروش قرن اینگونه باشند / لعنت خدا با همه تان باد.
جمعه 8 دي 1391 - 10:00
hassan5 - تهران - ایران
(کسی که میلیارد ها وثیقه میاورد اصلاح طلب نیست).....بقول معر ف تو رو سنه نه.....اگر از دیدگاه تو اصلاح طلب خلافکار است.چرا دنبال ایراد بنی اسرائیلی از راه اصلاح طلبی هستی...؟؟؟پس تو راه اصلاح طلبی را بلدی و خودت را احمقانه به ان راه میزنی...نهایتا اینکه خودت هم باور داری که خلافکار هستی..و فقط برای سوئ استفاده مالی با نظام منحوس اسلامی همکاری میکنی.
جمعه 8 دي 1391 - 10:34
میکایل - مالمو - سوئد
این لاته چاقو کش قدیمی‌ میدون گمرک،راست میگه اما،حرف خودش نیست،این کاری بود،که رضا شهر بزرگ کرد،،باغ شاه را برای فروش گذاشت،تا آنکه قدرت خرید داشت،دست گیر کنه،حالا حکایت،رفسنجا نی‌ است.از کجا ده،میلیارد، آورده،اوو،فقط یکر خانه کوچک تو نارمک،پشت مسجد احمد ی داشت،.
جمعه 8 دي 1391 - 10:57
میکایل - مالمو - سوئد
مرده شور، اگه وقت کنه تورو،با کتو فامیلتو میبره،کثیف،بوگندو،تازی زاده عراقی،،،،
جمعه 8 دي 1391 - 11:39
دلمرده - تهران - ایران
سردار!!!خاتمی نه در دولتش دزدی سه هزار میلیاردی شد؛نه دلار از 1200به 4000تومن رسید؛نه وثیقه میلیاردی رو کرد و نه تورم بیش از 50درصدی به ارمغان آورد.پس چرا نذاشتین کار بکنه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 8 دي 1391 - 20:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.