اسامی کشته شدگان حوادث انتخابات 88 به روایت رسایی

اسامی کشته شدگان حوادث بعد از انتخابات سال 1388 در جلسه علنیمجلس شورای اسلامی قرائت شد.

حمید رسایی نماینده تهران در سخنرانی دیروز چهارشنبه در مجلس گفت: 9 دی را باید پاس داشت به خاطر شهدای جوان و مخلصی که در هشت ماه دفاع مقدس جنگ نرم برای مقابله با کودتای 88 به شهادت رسیدند. همچون مادر و دختر شهیدی به نام سرور برومند چوکامی و فاطمه رجب پور چوکامی که در کنار حوزه 107 نینوا چادر از سرشان کشیدند و در روز 25 خرداد به دست فتنه گران به شهادت رسیدند.

شهدایی همچون حسین غلام کبیری، بهمن جنابی، محمدحسین فیض، میثم عبادی، ناصر امیرنژاد، مسعود خسروی دوست محمدی، مصطفی غنیان، سجاد سبزعلیپور، سجاد قائد رحمتی، یعقوب بّروایه، علی فتح علیان، رامین رمضانی، حسین طوفان پور، حسام حنیفه، سعید عباسی، محرم چگینی قشلاقی، فاطمه سمسارپور، علیرضا افتخاری خاتونی، حمید حسین بیگ عراقی، عباس دیسناد، داود سبزی که اکثریت قریب به اتفاق شان بسیجی بوده و با اسلحه ای که کالیبر آن متعلق به سلاح های رسمی کشور نیست به شهادت رسیدند و خون این شهدا به گردن رؤس فتنه است.

+38
رأی دهید
-98

mees3003 - شیکاگو - آمریکا
ای لعنت بر پدر و مادرتون که جوان‌های مردم رو کشتین، واژه کثیف بسیجی‌ هم دارین روشون میذارین.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:02
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
حالا ما این ۱۸ نفر رو نگاه می‌کنیم جیگرمون می‌سوزه که برای حفظ یک حکومت اسلامی چرا ۱۸ نفر مردند! ولی‌ به این فکر نمی‌کنیم که مولا علی‌ و پیامبر صدها هزار تا از این آدم‌ها رو کشتند تا اسلام فروپاش نشود! اون رو چی‌ می‌گید؟؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:46
parviz1 - کترینگ - انگلستان
جوانهای ملّت را کشتن یا با زور و تهدید بقیه خانواده به‌‌ کشتن و تجاوز و ...رضایت نامه و امضأ گرفتن که جنازه‌ها را تحویل بدن و هیچ کدامشون هم نه مجلس تدفین و نه ختم و.... حالا هم با پررویی همه انهارا بسیجی و از انگلهای خودشون معرفی‌ می‌کنن.ولی‌ یک روزی تمام این جنایات و همه گندکاریها هویدا خواهد شد.البیه ملّت باهوشتر از این هستن که متوجه نشن که چه به‌‌ چه ربط داده شده.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:29
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
دزدی در همه چیز، بی‌ صفتی تا آخرین حد ممکن، این است روش و مرام حکومت آخوند، حکومتی که از ابتدا بر پایه فریب و تقلب و جنایت و جاسوسی بیگانه گان شروع و با نوکری روسیه چین و اعراب ادامه دارد، این حکومت دغل همواره با همین سیاه بازی و فریبکاری راهش را ادامه داده و این رفتار وقیح را تا جایی‌ پیش برده که دیگر احمقترین و دگمترین موافقان این داد و دیوان هم متوجه این حقه بازی شده و میداند همه این داستانها از کجا آب می‌خورد و چگونه است/ این لولی عمامه دار مانند مقتدای کلاشش بی‌ حیا است و دروغگو و نطاق / شرم بر شما چاکران یک لا قبا بی‌ شرم باد که حیا را خورده اید و بی‌ شرمی را سر کشیده اید.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:47
Tabesh - شفیلد - انگلیس
رسایی تو یکی دیگه برو بمیر
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:27
ekman - شیراز - ‫ایران
ندا آقا سلطان و دیگر افرادیکه با راندن خودرو بر پیکرشان بوسیله فتننننه گران شهید شدند را فراموش کردید !!!!!!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:43
dkdk - اسلیس - دانمارک
بازم مثل همیشه با نادانی‌ و جهالت کامنت گذاشتی‌.در دوران جاهلیت در جنگ کفّار و مسلمین بسیاری از مسلمین هم کشته می‌شدند.پس چرند نگو.ضمنا وقتی‌ ‌یک لشکر ۱۰۰۰ نفره به تنها ۷۲ انسان و زن و کودک رحم نکردند و از بریدن سر و دست گرفته تا بریدن گلوی کودک ۶ ماهه تو مگر کوری که اینها را در تاریخ نخواندی ، و یا نمیدانی؟!!!.
جمعه 8 دي 1391 - 02:11
mahdi_n130 - منچستر - بریتانیا
لعنت بر پدر مادر همتون مخصوصا رهبر چلاقیتون. شهید حسین طوفان پور دوست دوران بچه گی من بود. سالها ازش خبر نداشتم تا چند سال پیش که رفته بودم ایران برادرم گفت که شهید شده. بنده خدا سرباز بوده, میدان ازادی از اتوبوس پیاده میشه میخواسته بره خونه که بسیجی های بی ناموس با تیر زدنش. چقدر سخته برای یک خانواده که دوتا از پسرهاش جوان از دنیا برن. هم حسین هم داداشش مجید. به روحت خامنه ای که با این کارات اسلام هم زیر سوال بردی.
جمعه 8 دي 1391 - 04:02
fdsa60 - تهران - ایران
کسی نیست از رسایی بپرسه تکلیف اون 8 میلیارد تومنی که در زمان ریاستت توی تبلیغات اسلامی اختلاص کردی چی شد؟؟؟؟ البته در پایان دوره ریاست جمهوری مش محمود ، رژیم یه تصفیه حساب حسابی با این طرفدارهای دو آتیشه مش محمود میکنه.
جمعه 8 دي 1391 - 05:23
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
dkdk - اسلیس - دانمارک.. من مگه نمایندهٔ یزید هستند که از من می‌پرسی‌؟ ۴ تا قوم یکی‌ از یکی‌ وحشی تر، که همه هم بسر عموهای همدیگه بودند، سر قدرت و مال و مقام دنیا و اینکه کی‌ پول زکات و خمس رو بگیره به جون همدیگه افتاده بودند، یکی‌ از یکی‌ بدتر!چرا اونجا که علی‌ سر ۴۰۰۰ هزار نفر رو برید رو مثال نمیزنی که در موقعییت جنگی هم حتا نبودند خوارج و فقط ۸ نفر از سپاه علی‌ کشته شدند! قتل‌های هولناک پیامبر رو چرا نمی‌گی؟اون ۷۰۰ نفر زن بچه از قوم بنی قریضه که سر بریدند در ۱ روز چی‌؟موقعییت جنگی بود نکنه؟اونجا‌ها که در قران میگه، حمله کنید پول زکات بگیرید ازشون اگه ندادند سرشون رو ببرید چی‌؟
جمعه 8 دي 1391 - 07:43
بابک - سبزوار - ایران
الهی رسایی به درک واصل بشود
جمعه 8 دي 1391 - 13:27
ekman - شیراز - ‫ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا. حق با شماست،اینها ،شمر ،یزیدو معاویه و حسین با هم قوم خویش بودند و تمام یعواها سر پوستین ملّا بوده.چطور امام حسن که والی منطقه ای شد و مبلغی هم دریافت کرد راضی شد که در منبرها پدرش علی را لعن کنند و با معاویه بیعت کرد،ولی امام حسین بیعت نکرد چون با او مثل برادرش رفتار نکردند.حالا آخوندها سفسطه میکنند و میگویند در زمان حسن آقا موقعیت مناسب نبوده و ایشان بیعت کردند که خونی ریخته نشود!!!!
جمعه 8 دي 1391 - 22:21
sir_reza - تهران - ایران
dkdk - اسلیس - دانمارک- می‌تونی ثابت کنی چیزهایی که نوشتی در گذشته اتفاق افتاده؟ با وجود عکس و فیلم و تکنولوژی روز، باز هم امکان اثبات رخداد واقعه در سال‌های گذشته، در برخی موارد دشواره. چه به برسه به 1440 سال پیش! چیزهایی که گفتی رو رد نمی‌کنم ولی تو هم نمی‌تونی با قاطعیت ثابت کنی. استناد به تاریخ ابلهانه‌ترین کاریه که می‌شه کرد. تاریخ فقط می‌تونه به عنوان یک تجربه (خوب یا بد) استفاده بشه
شنبه 9 دي 1391 - 06:52
kamran irani - اصفهان - ایران
سرور برومند و فاطمه رجب پور مادر و دختری که 25 خرداد از بالای پایگاه 117 عاشورا خیابان آزادی مورد اصابت قرار گرفتن و شهید شدند. سایت های طرفدار استبداد مرگ آندو را به به قول خودشون به فتنه گران نسبت دادند. در حالی که بسیجی جانی ستار نجفی به اونها شلیک کرد. اونم ازبالای پایگاه بسیج. اینه که ساندیس خورها نیان روی این سایت و نظر ندهند. فتنه گر شماها هستید و رژیم خامنه ای نه معترضان به انتخابات و مردم. پس دیگه خفه شید و برید بمیرید که بعد از آزادی ایران دمتونو میگیریم پرتتون میکنیم بیرون از ایران.
شنبه 9 دي 1391 - 09:23
kamran irani - اصفهان - ایران
ekman - شیراز - ‫ایران دوست عزیز من اولین بار همچین چیزی میخونم. آیا واقعا حسن پدرش علی رو لعنت کرده؟ البته از منابع بی طرف تاریخی در مورد اختلاف در زندگی علی و فاطمه شنیده بودم. ولی این یکی رو نه. ضمنا راست میگی که ندا رو فراموش کردند.درسته سران رژیم و مزدورانشون فتنه گران واقعی هستند.
شنبه 9 دي 1391 - 09:32
kamran irani - اصفهان - ایران
ekman - شیراز - ‫ایران دوست عزیز من اولین بار همچین چیزی میخونم. آیا واقعا حسن پدرش علی رو لعنت کرده؟ البته از منابع بی طرف تاریخی در مورد اختلاف در زندگی علی و فاطمه شنیده بودم. ولی این یکی رو نه. ضمنا راست میگی که ندا رو فراموش کردند.درسته سران رژیم و مزدورانشون فتنه گران واقعی هستند.
شنبه 9 دي 1391 - 09:32
kamran irani - اصفهان - ایران
dkdk - اسلیس - دانمارک یه سوال از شما دارم. آیا شما جنایات رژیم ایران رو محکوم میکنی؟ آیا مثل ما معتقد هستی که این رژِیم ایران رو به جهنم تبدیل کرده؟ قصد جسارت ندارم . فقط سوال میکنم. چون الان بیشر بحث در مورد جنایات این رژِیم هست نه وقایه صدر اسلام. که بحث به جاهای تاریخی رسید. اون وقایع هم در جای خودش میشه در موردش بحث کرد. ضمنا در این پست من هنوز ندیدم ساندیس خورها بیان. آخه امروز 9 دی هست. سومین سالروز حماسه ساندیس.
شنبه 9 دي 1391 - 09:44
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
اکمن - شیراز - ‫ایران . درود بر تو. کاملا راست میگی‌، از اون زاویه هم یه‌جور دیگه میشه اثبات کرد این وحشی‌های عرب به جون هم افتاده بودند سر مال و مقام دنیا. اصلا یکی‌ نیست بگه، آقا شما اگه نگران اخرت مردم بودید، خوب میرفتید تو مسجد میشستید مردم رو به راه راست هدایت میکردید؟ چرا حتما باید پول خمس زکات جمع‌ میکردید و بر سلطنت میشستید تا مردم رو راهنمایی کنید!؟؟ بازم ممنون و درود
شنبه 9 دي 1391 - 12:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.