یحیی گل محمدی رسما سرمربی پرسپولیس شد

محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز، پنج‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۱، یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی رسمی این تیم معرفی کرد.

"به اینجا آمده بودم که رسما اعلام کنم، یحیی سرمربی ماست، (کریم)باقری هم با ما همکاری خواهد کرد اما نحوه همکاری‌ او با ما در آینده مشخص می‌شود و خودش دراین‌باره تصمیم‌گیری خواهد کرد."

البته یحیی گل‌محمدی حدود سه هفته پیش و پس از قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه، به عنوان سرمربی موقت پرسپولیس انتخاب شده بود.

سرمربی چهل و دو ساله، تا کنون هدایت پرسپولیس را در دو بازی، یکی در چارچوب جام حذفی در برابر ملوان با نتیجه ۶ بر صفر و دیگری در لیگ برتر، در مقابل نفت آبادان با نتیجه ۲ بر ۲، بر عهده داشته است.

این حکم حدودا دو هفته بعد از آن اعلام می شود که رسانه‌های ایران گزارش هایی منتشر کردند مبنی بر شکایت مانوئل ژوزه سرمربی پیشین باشگاه پرسپولیس به فیفا برای دریافت مطالباتش از این باشگاه .

این در حالی است که سعید شیرینی، سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید هیچ گونه نامه ای از ژوزه به باشگاه ارسال نشده است.

در همین حال، محمد رویانیان، در مورد شکایت مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپولیس به خبرگزاری فارس گفته بود: "ژوزه از ما به فیفا شکایت کرده، تا الان این حرف را نزده بودم؛ ما هم وکیل‌مان را وارد گود کردیم. این کار به ضرر ژوزه است چون احتمالا چهار سال باید برای رسیدن به پولش بدود."

امروز سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از قول مصطفی شکری مشاور حقوق بین الملل باشگاه خبر داد: "با توجه به عدم حضور ژوزه در جلسه کمیته فنی، عدم حضور در تمرین به رغم اعلام چندین باره از سوی مدیر عامل، ترک بدون هماهنگی ایران از سوی وی و دستیارانش و عدم بازگشت به ایران، مراتب این موضوع را در نامه‌ای به فیفا اعلام کردیم."

"در این نامه تاکید داشتیم با توجه به بلاتکلیفی کادر فنی، سرمربی جدید را انتخاب و اعلام می‌کنیم."

تا به امروز ده پرونده علیه باشگاه پرسپولیس به فیفا رفته که این باشگاه در همه این پرونده ها محکوم شده است. در سال ۱۳۸۷ به دلیل شکایت رافائل شش امتیاز از این تیم کسر شد.

در ابتدای سال ۱۳۹۱، با شکایت وینگادا سرمربی سابق پرسپولیس برای دریافت مطالباتش، این تیم در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار گرفت ولی در نهایت با این مربی به تفاهم رسید.

+103
رأی دهید
-103

porharfi - آرنم - هلند
چند ی بیش تخواهد پایید !! که تو هم غــزل خدا حافظی را بخوانی!//
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:09
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
پرسپولیس سرور استقلاله .
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:42
zoroye iran - وين - اتريش
امیدوارم موفق بشه و براش بهترینها رو آرزومندم
جمعه 8 دي 1391 - 00:17
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
به قیافش و اسمش نمیخوره مال این حرفها باشه.اینم بعد از چند مدت رفتنیه.
جمعه 8 دي 1391 - 01:24
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
تلسکوپ چیست ؟؟؟؟ وسیله ایست که لنگیا تو جدول ما استقلالی هارو باهاش نگاه میکنن ! :)))))))))) لنگ پول لیس غحرمان ... تو لیگ برتر بمااااان :)))) استقلال تاج کبیر آسیا سرور تیم محلى ته جدولى لنگ پول لیس 4 تایى 4444 4444 4444
جمعه 8 دي 1391 - 01:28
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
1)مانوئل ژوزه به همان نقطه ای رسید که انتظارش را می کشیدیم. ترک باشگاه بدون برجای گذاشتن دستاوردی در خور یک اشاره. رها کردن تیم جایی در نیمه پایینی جدول. رفتن از ایران با برجای گذاشتن هزینه گزاف دیگری بر دوش مردمی که خیال می کردند فوتبال طراواتی به روزگارشان می بخشد. ژوزه طی چهار سال اخیر نهمین مربی جابجا شده روی آن نیمکت به شمار می رفت. جایی کنار مصطفی دنیزلی، افشین قطبی، نلو وینگادا، زلاتکو کرانچایر، علی دایی، حمید استیلی، دوباره مصطفی دنیزلی و ژوزه مانوئل به علاوه حضور کوتاه مدت عاشوری. آخرین مهره فرنگی 1391 سریال آمدن و رفتن های مربیان پرسپولیس.ریخت و پاش های دلاری و ریالی پرسپولیس این عصر تحت لوای پرطرفدارترین باشگاه ایرانی بازتابنده چالش های فوتبال ایران هم هست. آمدن و رفتن هایی بدون گذاشتن خشتی بر خشت یا در ساده ترین شکلش بدون خوش کردن دل طرفداران به یکی دو پیروزی. این که مربیان فرنگی و وطنی نمی توانند در پرسپولیس موفق شوند ما را به خود باشگاه (این فوتبال) برمی گرداند تا مردانی که آمده و رفته اند !
جمعه 8 دي 1391 - 02:27
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
2)مصطفی دنیزلی در لیگ ترکیه معرکه است ولی در پرسپولیس رکورد شکست بر جای می گذارد (12 پیروزی، 13 شکست و 14 تساوی). ژوزه در مصر کولاک می کند و در پرسپولیس ره گم کرده ای گیج و منگ به نظر می رسد. دیگر سهم خواهی قدیمی های باشگاه هم که روزگاری در دهه شصت و هفتاد تا حدی جواب می داد کارساز نیست. طرفداران علی پروین او را به عنوان شمایلی از تاریخ باشگاه شان می نگرند تا مردی که تیم های سرگیجه گرفته را سامان می بخشید. محمود خوردبین بخشی از گذشته پرسپولیس شده تا مردی که آرامش را به تیم بازمی گرداند. همه می دانند آنها همین اطراف پرسه می زنند تا مدیران از تیررس شلیک ها در امان بمانند (مایه تاسف است که بزرگان فوتبال ایران حاضر به بازی در نقش مترسک می شوند). عاشوری و عبدی و عابدزاده آمده و رفته اند. رضا وطنخواه، ابراهیم آشتیانی و جعفر کاشانی و افشین پیروانی و حمید استیلی از نسل یک دهه اخیر دور یک میز می نشینند. می نشینند و بیشتر نق می زنند تا آن که گرهی از کلاف کور باشگاه بازکنند!
جمعه 8 دي 1391 - 02:27
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
تعویض‌های بدون دلیل گًل محمدی باعث خوردن گلهای پرسپولیس بود.تعویض‌ها باید در دقایق پایانی صورت می‌گرفت.
جمعه 8 دي 1391 - 03:00
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
تیم "گهر درود لرستان" سرور تمامی تیم‌های نورچشمی اصفهان و تهران
جمعه 8 دي 1391 - 10:31
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
نه تیم "گهر درود لرستان" سرورِ تیمِ سپاهیِ مفت خور سوراختوره که همیشه بازیکنای تیم‌های دیگه رو به بهونه سربازی کش میره ! اون مقامی هم که پارسال آوردن صدقه سرِ امیر خان بود دیگه همچین چیزیو به خواب هم نمی‌بینن ! استقلال سرور لنگ پول لیس ته جدولی‌ ( طرحِ به حساب نیاوردنِ سوراختور )
جمعه 8 دي 1391 - 11:53
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
انواعِ گل : گلِ گلایل مناسب برایِ جلساتِ ترحیم , گلِ رز مناسب برایِ آغازِ دوستی‌‌ها و روابط‌ هایِ عاشقانه و مراسم عروسی‌ , گل محمدی مناسب برای سقوط به رده سیزدهمی در آغاز سال 2013 :)))) تبریک و آرزوی شادی و سلامتی‌ و ایامِ خوش برای آبی دلانِ عزیز در آستانهٔ سال جدید سال دوهزار و لنگ همراه با یک سبد گل رز آبی D: :))))) *استقلال* تاج کبیرآسیا سرور تیم محلى لنگ پول لیس 4 تایى ته جدولى 4444 4444 4444
جمعه 8 دي 1391 - 13:04
dave07 - سیدنی - استرالیا
اتفاقا لقبه یحیی سوتی از بازیه ایران با عربستان میاد که مقدماتیه جام جهانی‌ بود و اون زمان این زرافه دفاع آخره تیم ملی‌ بود. خالد موالد یه لایی به یحیی سوتی انداخت و با یه ضربهٔ چیپ گذاشت تو پاچهٔ عابد زاده. البته یحیی کلا توی آفتابه هم که بازی میکرد یا لایی میخورد یا دریبل ولی‌ از اون بازی بود که کلا اینو یحی‌ سوتی صداش کردن. اون زمان که برا آفتابه بازی میکرد هیچ گلی‌ به سرشون نزد که حالا مثلا بخواد غلطی بکنه،
جمعه 8 دي 1391 - 16:18
zoroye iran - وين - اتريش
دربی نزدیک داور رو آماده کنید دوپینگ دسته جمعی‌ یادتون نره ۱۰-۱۰-۳ باز دربی میترکنیمتون
شنبه 9 دي 1391 - 15:51
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
داور سردار تبانی ....... لنگی تو لیگ میمانی استقلال تاج کبیر آسیا سرور تیم محلى ته جدولى لنگ پول لیس 4 تایى 4444 4444 4444
شنبه 9 دي 1391 - 23:23
zoroye iran - وين - اتريش
دربی نزدیک داور رو آماده کنید دوپینگ دسته جمعی‌ یادتون نره ۱۰-۱۰-۳ باز دربی میترکنیمتون
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:31
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
داور سردار تبانی ...... لنگی تو لیگ میمانی استقلال تاج کبیر آسیا سرور تیم محلى ته جدولى لنگ پول لیس 4 تایى 4444 4444 4444
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:16
zoroye iran - وين - اتريش
دربی نزدیک داور رو آماده کنید دوپینگ دسته جمعی‌ یادتون نره ۱۰-۱۰-۳ باز دربی میترکنیمتون.
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:29
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
آقا یحیی‌ ، کیسه سوراخ کن ۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶
دوشنبه 11 دي 1391 - 22:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.