تبرئه متهم به تجاوز به ۶۰ دختر دانش آموز مشهدی از «اتهام افساد فی الارض»!

روزنامه خراسان خبر داده که دادگاه انقلاب مشهد، مرد ۶۰ ساله ای که متهم به تجاوز به ۶۰ دختر دانش آموز مشهدی» شده بود را از اتهام «افساد فی الارض، تبرئه کرده است.»

به گزارش انتخاب ؛ این روزنامه نوشته است: «این مرد ۶۰ ساله که به آزار جنسی و جسمی حدود ۶۰ دختر بچه خردسال ۶ تا ۱۰ ساله اعتراف کرده بود، پس از محاکمه در دادگاه انقلاب از اتهام افساد فی الارض تبرئه شد» اما «با اعتراض دادستانی مشهد به رای مذکور، این پرونده برای رسیدگی دقیق تر به دیوان عالی کشور ارسال شده است.»

روزنامه خراسان یادآوری کرده که «اسفند سال ۹۰ مرد ۶۰ ساله ای که با پیکان سفید رنگ دختران دبستانی را به بهانه پرسیدن آدرس سوار خودرو می کرد و با کشاندن آنان به حاشیه شهر مورد آزار و اذیت قرار می داد» پس از شکایت خانواده تعدادی از دختران «دستگیر و در شعبه ۸۰۹ مجتمع قضایی قدوسی مشهد مورد بازجویی قرار گرفت»، و پس از آنکه «تعداد زیادی از قربانیان که حدود ۶۰ نفر بودند او را شناسایی کردند و متهم نیز به صراحت آزار جسمی و جنسی دختران خردسال را پذیرفت و بازپرس پرونده اتهام افساد فی الارض را به وی تفهیم کرده بود.»

این روزنامه ضمن انتشار اظهارات خانواده برخی از دختران قربانی، نوشته است: «این مرد ۶۰ساله با اتهاماتی از قبیل مفسد فی الارض، ۶۰ فقره کودک آزاری جسمی و جنسی، ایراد صدمه بدنی عمدی به کودکان،۶۰ فقره آدم ربایی با وسیله نقلیه و ارتکاب اعمال منافی عفت به عنف و اکراه»روبه رو شد اما «قاضی دادگاه انقلاب» مشهد به دلیل «ابهام قانون درباره مصادیق افساد فی الارض، او را از این اتهام تبرئه کرده است.»

روزنامه خراسان اشاره نکرده که دادگاه انقلاب مشهد غیر از «اتهام فساد فی الارض» که می تواند به اعدام منجر شود درباره سایر اتهامات از جمله اتهام «تجاوز جنسی به ۶۰ دختر ۶ تا ۱۰ ساله مشهدی» چه حکمی صادر کرده است.


 

+82
رأی دهید
-128

leila leila - گوتنبرگ - سوئد
با چی‌ سیبیل قاضی رو چرب کرده نمیدونم اما چقدر نظام قضائی ایران کثیف که چنین جرم محرزی رو تبرئه می‌کنه
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:35
Artosh - تهران - ایران
این فرد با این سنی که داره به راحتی میتونه فرماندهء یکی از پایگاههای مقاومت بسیج در همان مشهد بشه. این ها نیروهای انقلابی ولایتمدار هستن. حیف نیست محکوم شن و .. ننگ بر این حکومت فاسد و متجاوز و دزد...
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:36
Gharibeh-Ashena - هانوفر - المان
اگر یکنفر علیه رژیم راهپیمایی و تضاهرات بکند مفسد فی الارض است ولی یک همچین حیوانی تبرئه میشود. مرگ بر ملا
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:42
kobalt - کرج - ایران
اگه به ذوالجنان گفته بود یابو الان هفت کفن پوسونده بود این مشتی.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:06
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
ایشان از خود آقایان هستند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:18
Nader86 - اسن - آلمان
مفسد فی الارض -----نه------- افساد فی الارض. :
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:24
ali1111 - تهران - ایران
از نظر من کار بدی نکرده...فقط راه پیغمبرش را طی‌ کرده!!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:26
بی خیال - کرمان - ایران
هنوز به «امید مستضعفان جهان» نمی رسه.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:41
faridfarid53 - رامسر - ایران
سلامleila leila - گوتنبرگ - سوئد. فکر نکنم در خبر حرفی از تبرئه اومده باشه. اعدامش حتمیه و حقشه
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:42
boomfang - آبادان - ایران
این لاشی احتمالا برا قاضی تیکه تور کرده
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:51
perser68 - فلوریدا - امریکا
در یه چنین حکومت فاسد آخوندی آدم کش یه چنین موضوعی اصلا جرم به حساب نمیاد!یعنی‌ ۶۰ خانواده با اعضای ۵نفر که میشه ۳۰۰ نفر حداقل بدون خویشاوندان این ۶۰ بچه الان با این فاجعه می‌شه اسمشو گذاشت مشغول هستن! چیزی که خواسته۳۳ساله این رژیم فاشیستیه!امروز هر خانواده ایرانی‌ به طریقی درگیر فسادی هست که جمهوری مرگ اسلامی براش با خمینی طاعون هدیه آورده! بچه‌ها که قربانی اصلی‌ هستن حالا حالا‌ها به اوضاع قبلی‌ خودشون بر نخواهند گشت!!!این مرد بیمار روانی هم معلوم نیست قبل از این ۶۰ مورد چه‌ها کرده!تا آخوند دزد کلاه بردار هست مشکل ادامه داره!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:02
hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
جالب اینجاست که "دادستانی مشهد" به این حکم اعتراض کرده، انگار نمیخواستن بگن تو مملکت گدای سامره با اون گنبد بارگاهش، این چیزا اتفاق میافته. ظاهراً برای حفظ آبروی مشهد و امام رضای مفت خورشون اینو تبرئه می‌کنن.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:56
dara20 - تهران - ايران
فردا با سلام و صلوات میبرنش بیت علی‌ گدا رهبر مفتضح استفراغ اسلامی تا بعنوان مشاور در امور تجاوزات جنسی‌ به رهبر افلیج و علیل آن‌ قلاب شروع بکار کند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:58
abdolmalek - رامسر - ایران
چرا این نوع حوادث تو شهر((مشهد))زیاد هستش..ممنون میشم اگه بتونین بهم تفهیم کنید.جدی میگم
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:02
garmsari - یورک - بریتانیا
همکار اخوندا هست.مشکلى ندارد.تجاوز و اذیت ازار کودکان درحکومت اسلامى ازاد هست. مکر در زندان ارازل بسیجى ازاد نیستند که به زندانیها تجاوز نمى کنند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:18
piade - تهران - ایران
بزودی یک پست و مقام خوبی تو دولت میگیره
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:34
paksan - آمریکا - آمریکا
شک نکنید که پارتی بسیجی و سپاهی داشته آخه دادگاه انقلاب دست اطلاعاتی ها و سپاهی هاس و هیچ کس نمی تونه اعمال نظر کنه جز این گروه یعنی سپاه و بسیج یا همون اطلاعات می تونن یکی رو در عرض دو دقیقه بدون حتی یک کلمه صحبت قاضی بفرستن سردار و برعکس هم می تونن بدون هیچ دلیلی خطرناکترین و جانی ترین افراد رو تبرئه یا امان نامه براشون بگیرن اصلا در دادگاههای انقلاب قوه قضائیه کاره ای نیست نه مقامات این قوه نه وکلا در این حوزه هیچ کاره اند فقط سپاه و بسیج و اطلاعاتی ها هستند و این دادگاه اختصاصی برای آنها تشکیل شد که خودشون هر کاری می خوان با مسئولیت خودشون انجام بدن
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:50
Parsi6 - نیویورک - آمریکا
این آقا یا میخواسته دیپلمات جائی‌ در یکی‌ از سفارت خانه‌ها در آمریکای لاتین بشه، یا اینکه در بجا آوردن راه و روش رسول اکرم در ازدواج کمی‌ دچار سؤ برداشت و خطا شده. به خاطر همین نظام اسلامی در حق این آقا کمی‌ رأفت به خرج داده.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:56
ekman - شیراز - ‫ایران
تبرئه نمیشه که آزادش کنن،اگر اعدامش نکنن،چند سالی خواهد خوابید این دیوانه کودک آزار.این دختر بچه ها همه چون نوه های آدمی در این سن و سال محسوب میشوند،خودش باید تقاصای اعدام کند،اگر سر سوزنی وجدان داشته باشد.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:00
کیکاووس - ایران - تهران
این احتملا فامیل واعظ طبسی دی...وث میباشد خود واعظ هم در حوزه از این بازی ها با هم میکنن با ملا های جوان..
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:10
bita tehrani - ونکوور - کانادا
کف مرتب برای حکومت فاسدی که فقط افراد فاسد در آن آسایش و امنیت دارند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:20
ایرانی بی غیرت - شیراز - ایران
داداش من برادر من به این خبر مثبت بده تا دیده بشه . نمی دونم به چه زبونی باید گفته بشه وقتی شما زیاد به یه خبر مثبت بدید تو ستون سمت چپ داغ ترین و پربیننده ترین مطالب اون دیده میشه. خدای من ببین با کیا شدیم هفتاد میلیون نفر بعد میگن چرا مملکت عقب مونده هست چرا آخوند سوار مردم شده و خون مردم رو میمکه. خدایا همه ما ایرونیا رو شفا بده آمین
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:26
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
خوب در دینی که پیامبر ۵۴ ساله زن ۶ ساله داشته، شما چه انتظاری دارید؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:44
parviz1 - کترینگ - انگلستان
آقای عزیز عبدالملک - رامسر - ایران سلام.بین آقاجون تو شهرهای مذهبی بچه‌های کوچیک را صیغه مردهای مسن می‌کنن تا محرم خانواده بشن.این بمال بمال نوع حلال هست که اینها را بیمار کرده و در جامه مذهبی بچه‌های بیگناه از همون کودکی مورد آزار قرار میگیرند و این می‌شه که فکر می‌کنن واقعاً بچه ۶ ساله هم بله.هیچ کجای دنیا یک چنین قانونی نیست که دختر بچه تا بدنیا بیاد میتونن به‌‌ صیغه کسی‌ در بیارن.حتی آیت الله‌ها هم تو کتاب‌های توضیح المسأل خودشون حلال کردن و اکثرا خودشون هم از این قانون صیغه حلالیت استفاده کردن. خلاصه بمال بمال و لذت و... را هم تاکید کردن که اشکالی‌ ندارد.این هم از نتایج همون قوانین است.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:18
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
طبق عادت که در زندانها به زندان سیاسی یا معترضین انجام میدهند/ جامعه ایران هم که زندان وسیعی به پهنای ایران است و زندان بانان خود فروخته ائی که مجوز هر کاری برای خوش رقصیهای مداوم برای اربابشان جهت انجام هر کاری دارند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:42
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
شک نکنید که این پست فطرت از مزدوران نظام اسـ... هست.
جمعه 8 دي 1391 - 03:34
ozreshk - اصفهان - ایران
خواهشا به مقدسات مسلمانان توهین کنید اگر یک نفر بر اساس عقل ناقص خودش کاریو انجام بده مقصر کس دیگه ای نیست
جمعه 8 دي 1391 - 07:52
Patio - دبی - امارات
أی لعنتی هاچرااسم پیغمبر را میگرید
جمعه 8 دي 1391 - 08:17
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
زیاد جوش نیاورید این مرد دقیقا کار رهبر این دین را انجام داد!! از عایشه ی ۹ ساله گرفته تا کودکان دیگر به عنوان کنیز!!! و کودکانی که بعد از قتل عام مردان قوم یهودی بنی‌ قریظه باقی‌ ماندند-- اسلامی واقعی بچه باز واقعی‌ همین!!!
جمعه 8 دي 1391 - 10:45
bawafa1385 - هامبورگ - المان
این حانور بی پدر مادر را از مصادق بارز مفسد فی الارض تبرئه کردند که این ساکن در جوار جضرت اقاضامن اهو را اعدام نکنند و الا جرمش ثابت شده است که به بجه های معصوم ازار جنسی میرسانده. من اگر جای قاضی بودم این جانور را ازاد میکردم.من جای قاضی بودم جکمی صادر میکردم که بابت هر روز بازداشت این بی پدر مادر پول کلانی هم بان بدهند. میدانید چرا.برای اینکه اکثر مردم شهر های مذهبی از اینگونه جنایات متاثر نمیشوند. برای اینکه مردم شهر های مذهبی از تمدن بشری عقب افتاده اند. مردم شهر های مذهبی از بغل این اقایان و دستورات انها زندگی میکنند ادامه حیات میدهند حالا بدختر انها تحاوز شده باشد این مردم متاثر نمیشوند. این مردم ناراحت نمبشوند ناراحتی برای انها معنی ندارد
جمعه 8 دي 1391 - 12:27
jawad agha - فرانکفورت - آلمان
آقا یا خانم باوفا ۱۳۸۵. شما فرمودید که اکثر مردم شهر‌های مذهبی‌،یعنی‌ از ۷ میلیون جمعیت مشهد تقریبا ۵ میلیون اینطور هستند که شما میگویید،آن آمار را از کجا آوردید که به شعور ۵ میلیون نفر اینگونه راحت توهین می‌کنید،،مشهدیها سالی‌ یه بار هم به حرم مطهر دوست شما نمیروند ...گوساله هایی که به نام زوار از شهر شما به مشهد می‌آیند آن حرم را پر میکنند وگر نه مشهدی‌ها که می‌دانند اون زیر هیچ خبری نیست،این زوار و همشهریهای ابله شما هستند که می‌آیند و دارو نادعا.شون رو میریزند داخل آن چهار گوشهٔ. من اهل توهین کردن به کسی‌ نیستم ولی‌ جواب آدم بی‌ منطق و ابله را باید داد که دیگر به به شعور این همه آدم توهین نکند.پاینده ایران
جمعه 8 دي 1391 - 15:37
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
ایرانی بی غیرت - شیراز - ایران/ دوست عزیز از ملتی که احساساتش را بیشتر از عقلش به کار میبرد چه توقعی داری حکومت اسلامی 34 سال است نون همین احساساتی بودن ملت را میخورد , و با تحریک احساسات آنها صف رای را طولانی میکند , تظاهرات میلیونی راه می اندازه و مصلی را پر میکند , تکیه و عاشورا و تاسوعا زنجیر زنی راه میاندازد , هرکس را بخواد به عرش اعلا برسونه یا زمین بزنه از همین احساسات سو؛ استفاده میکند من که زبونم مو در آورد آنقدر به دوستان گفتم رای به دل خودتون ندید به ارزش خبری بدید.
شنبه 9 دي 1391 - 03:16
bawafa1385 - هامبورگ - المان
jawad agha فرانکفورت المان اولا بفرما این امار 7 ملیونی شهر مشهد را از کجا اوردی منظورت 3 استان حراسان است یا نه و برای درک بیشترهمین حالا برو سایت مرکز امار ایران تا بهتر بدانی و بهتر یاد بگیری نحوه شرکت در بحث های احتماعی را و در ثانی نازنین مشهد را بنام یکشهر مذهبی میشناسند و بی جهت رگ گردن خودت را سرح نکن وهمانطور که یزد را یک شهر صنعتی میدانند. در یک شهر مدهبی مردم و ساکنین ان بااحترام به اقای ثامن الحجج زندگی میکنند و از صبح تا صبح فردا نصف همین جمعیت از محل همین زوار زبان نفهم شهر من و سایر شهر های دیگر کسب در امد میکنند و ابتدا از اقا اذن دحول میگیرند و سپس زیارت اقا را میکنندو تازه این اول کار است و بعد از ان نماز حاجات میخوانند تا اقا حاجات اینها را بدهد البته در هر بار باید اذن دخول بخوانند میدانی این کار چقدر ثواب دارد یا نه وانگهی چرا رگ گردن ترا برای من کلفت میکنی از ان اقایان قضات شهر شما سئوال کنید اگر کار این مردک بی پدر مادر فساد روی زمین نیست پس چه هستوجناب ناموس پرست بهتر نیست این اعتراض را بقضات شهر شما اعلام کنی
شنبه 9 دي 1391 - 22:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.