پلیس در تعقیب مردی که به دختر ۱۹ ساله در صادقیه تجاوز کرد

مرد غریبه‌ای که با تعقیب یک دختر جوان در غرب تهران، به او حمله کرده و پس از آزار و اذیت، وی را در محله‌ای متروک رها کرده بود، تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

 

 

چند روز پیش دختر ۱۹ ساله‌ای با حضور در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، علیه مرد شروری به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.
 
شاکی گفت: شب حادثه پس از پیاده شدن از متروی ایستگاه صادقیه، پیاده به سمت منزلمان راه افتادم که در میانه راه احساس کردم کسی تعقیبم می‌کند. پس از دقایقی به عقب برگشتم تا ببینم چه کسی در تعقیبم است که ناگهان مردی را دیدم که یکباره در میان شمشادهای خیابان پنهان شد.
 
شاکی اضافه کرد: در حالی که خیلی ترسیده بودم بسرعت خودم را به محله بعدی رساندم اما هر چه منتظر شدم، خبری از خودروی عبوری نبود و بناچار پیاده ادامه مسیر دادم اما باز هم همان مرد در تعقیبم بود.
 
حمله مرد ناشناس به دختر جوان
 
شاکی یادآور شد: تصمیم گرفتم زنگ در خانه‌ای را به صدا درآورم و از صاحبخانه کمک بخواهم که همان موقع مرد غریبه‌ای که در تعقیبم بود، از پشت سر به من حمله کرد. مرد مهاجم چاقویی را زیر گلویم گذاشت و دهانم را هم گرفت تا نتوانم فریاد بزنم.
 
شاکی اضافه کرد: مرد مهاجم مرا کشان‌کشان از میان شمشادها به محل متروکه پایین شمشادها برد. او بدون توجه به التماس‌های من، با چاقو تهدید می‌کرد مرا خواهد کشت. با التماس از مرد مهاجم خواستم پول و گوشی تلفن همراهم را بگیرد اما به من آسیبی نرساند اما بی‌فایده بود.
 
دام شیطانی متهم برای دختر بی‌دفاع
 
وی یادآور شد: مرد مهاجم بشدت کتکم زد و سپس با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در همان محل متروکه رهایم کرد. بسختی خود را به خیابان اصلی رساندم و با کمک رهگذران نجات یافتم.
 
در پی این شکایت، پرونده در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و با اطلاعاتی که شاکی در اختیار ماموران قرار داد، چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهم فراری انجام و تحقیقات گسترده برای دستگیری آزارگر فراری آغاز شد. با تشکیل یک تیم ویژه در اداره 16 پلیس آگاهی تهران و بررسی سرنخ​ها تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

+91
رأی دهید
-22

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
چطور همیشه بعد از این اتفاقات رهگذران به کمک می‌آیند ؟؟؟.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:01
طاطا - تهران - ایران
جامعه ایران شده یک جامعه پر از بیمار روانی . هر کس یه جور بیماره. بدترین بیمارهای این مملکت هم همین اراذل و اوباش هستند که امنیت زنان و دختران رواز بین بردند. دولت که در هیچ زمینه ای برای مردم کاری نمیکنه . مردم همه جوره زیر فشار و استرس هستند . مادرها و پدرها دائم باید نگران امنیت بچه ها خارج از خونه باشند بجه ها هم که دائم شکایت میکنند که چقدر پدر مادر نگرانند و از ترس عوامل بیرونی محدودیت ایجادمیکنن.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 12:03
boomfang - آبادان - ایران
بابا کنار این همه مسجد برای عبادت یه چندتا محل برای این آدما بزارن که با ناموس مردم اینکارو نکنن
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:58
kocholoo2000 - کهریزک - ایران
خسته شدم از این کشور تف به این زندگی نکبت بار که کله دنیا آزمون بدشون میاد تو یه کشوره خارجی تا میگی ایرانی هستم ۲ تا پا دارن ۲ تا دیگه قرض میکنن مسله اینکه جن دیده باشن فرار میکنن از بس که کثافت کاری میکنیم ما ایرانیها دیگه هیچجای دنیا ابرو نداریم حتا تو افغانستان
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:23
shinoeli - تهران - ایران
pars_iran - دوسلدرف - آلمان برای اینکه تا قبل از حادثه مشغول تماشا هستند وقت ندارن وقتی حادثه تموم شد یه چند تایی هم شاید کمک کنن.واقعا داریم به کجا میریم با این بی تفاوتی ؟ لطفا بیایم هیچ کدو ممون عوض نشیم ...........
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:35
fdsa60 - تهران - ایران
pars_iran - دوسلدرف - آلمان-کاراگاه عزیز شما لطف کن به مردم بگو چطوری میشه؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:23
داماهی - بندرعباس - ایران
لعنت خدابرهرچی آخوندباد هرچه میکشیم ازدست این آشغالهای کثافت است.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:06
persian proud 1984 - طهران - ایران
تو خودت افغانی هستی بی حیثیت ،اینجا نیا حرف اضافی بزن ،مردم ایران هرگز سر جلوی هیچ ملتی خم نخواهند کرد،چه برسه جلوی شما افغانیها،اینجا یک سایت ایرانیه نه افغانی
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 23:47
beh-a - داراب - ایران
دولت ر... .. بهتره که بچه های زیر 15 سال و خانمها تنهایی بیرون نباشند مخصوصا" محله های خلوت و ساعتهای خاص و کم تردد والا دولت به داد نمی رسه و ما مردم عادی هم فقط از این خبرها شرمنده می شیم :(((((( دولت باید تو همه محله ها پلیس، دوربین و برج های مراقبتی بزاره چون این کشور چند ساله که از حد خارج شده
جمعه 8 دي 1391 - 12:51
anti-US - مونترئال - کانادا
تو رو خدا، ای پلیس، اگه این متجاوز رو گرفتی، اعدامش نکن، آخه خلاف حقوق بشره و من طاقتشو ندارم! بذار تجاوز شه. متجاوز رو ببر زندان با تمام امکانات رفاهی تا عفو بین الملل و حقوق بشر بهت گیر نده!!! عجب گرفتار این دموکراسی و حقوق بشر غربی شدیم که کنار دلایل اقتصادی، این هم شده یه دلیل برای رشد تجاوز و قتل
جمعه 8 دي 1391 - 19:22
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
خب دختر جان وقتی به محله بعدی رسیدی و در حالیکه منتظر عبور خودرو بودی، چرا از موبایلت برای تماس با خانواده یا دوستانت استفاده نکردی؟
شنبه 9 دي 1391 - 01:39
massoudoslo - اسلو - نروژ
جمهوری اسلامی با محرومیت های اجتمایی و اقتصادی در واقع این جور مجرمان و حیوان ها را تولید میکند و به جان مردم می اندازد و در آخر هم میاید با کلی کبکبه و شعار و عوام فریبی این شخص متجاوز را اعدام میکند و میگوید ببینید من حکومت قاطع و عدل علی هستم !! این را هم اعدام کردید با صدها متجاوز دیگر چه میکنید که هنوز دسگیر نشده اند ؟ وقتی که تجاوز یکی از ارکان حکومت جمهوری اسلامی باشد و برادران بسیجی ان را بر علیه مخالفان نظام به کار میگیرند چگونه میتوان اجتماعی امن و مناسب داشت ؟
شنبه 9 دي 1391 - 10:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.