جشن واتیکان در سالروز تولد عیسی مسیح

دنیای مسیحیت سالروز تولد عیسی مسیح را جشن گرفت.  همه‌ساله در روز کریسمس چشم مسیحیان جهان به سوی رم است. پاپ بندیکت شانزدهم، رهبر کاتولیک های جهان، در این مراسم شرکت کرد.

جشن واتیکان در سالروز تولد عیسی مسیح
 

+57
رأی دهید
-86

htafas - مادرید - اسپانیا
اگه عیسی مسیح میدید این زندگی و تجملات پاپ و حتما دق میکرد
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:19
tina85 - اشتوتگارت - المان
این روز رو به همه دوستداران مسیح و مسیحیان عزیز تبریک می گم
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:20
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
یک مشت دیوانه از این آدم تبعیّت میکنند . آیا واقعآ عیسی مسیح هم به این فرم لباس میپوشید و چنین وسایلی طلایی به دست می‌گرفت . حماقت انسان تمامی‌ ندارد در هر دینی و در هر لباسی .
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:48
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
درود بر یهودیان درود بر مسیحیان،درود بر بی‌ خدایان نه اعراب !
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:49
pink panther - ابیجان - ساحل عاج
دقیقا حالم به هم می‌خوره از پاپ از مسیحیت از تجملات مذهبی‌ .زنده با د بی‌ دینی ،آزادی فکر
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:02
baran10 - برونو‌ام این - اتریش
این نو لباس پوشیدن در عهد عتیق وضع شهر داده شده
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:07
romano - تهران - ایران
من موندم چرا تمام آخوندای جهان از هر دارو دسته‌ای و دینی تا به تخت سلطنت تکیه می‌زنن همه پیر می‌شن (البته دلشون ماشالله جوونه) و این اتفاق یک شبه می افته یکدفعه حرکاتشون 40 سال بالاتر از سنشون میشه و موندم فرق این آقا و خامنه‌ای با یک پادشاه واقعا چیه هر دو تاج داند هر دو خدم حشم دارند طلا دارند لباس خوشگل دارند هر دو در قصر زندگی می‌کنند و همه از نعمتهای دنیا سیر کیفشو میبرند بعد هم میگن هذا من فضل ربی! و اون مسیح هنوز بر بالای اون صلیب چه مظلومانه فکاهی دینو نظاره می‌کنه تنش عریانه و از مال دنیا یک تاج خار داره و یک لنگ اما از برکت دروغهای بافته رندان و کارگزاران خود خوانده دینش چه جشن شاهنشاهی برپا شده و تا خر نباشد آیت الله نباشد و تا گوسفند خدا نباشد پاپ نباشد (خودم با ایمانم) خلاصه هر گله‌ای از بهائم را چوپانی لازم است و گرنه قفل درهای بهشت باز نمی‌شود که نمیشود (زرشک) و ما آخر ماندیم که کدام مهمتر است آیت الله یا خلیفةالله که انسان باشد. البته شارلاتن الله.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:15
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
pink panther - ابیجان - ساحل عاج پاپ و مسیحیت هم حالشان از تو بهم می‌خورد.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:25
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
pars_iran - دوسلدرف - آلمان شما که عاقلی و دیوانه نیستی‌ از ایشون تبعیت نکن.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:27
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
htafas - مادرید - اسپانیا تو اصلا ویدیو رو دیدی؟ می‌شه بگی‌ کجاش تجمّل بود؟ خوش به حال تو که میبینی‌ و دق نمیکنی‌..
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:29
samcanada - تورونتو - کانادا
israel* - اورشلیم - !!! من مسلمانم وافتخار میکنم به دینم ! دین من و در قران امده که حضرت موسى (ع)و حضرت عیسى (ع) از بزکترین رسول خدا هستند ما مسلمانان اسامی موسى و عیسى وداوود داریم خدا شما را هدایت کند از کودکی در کانادا هستم دوستای مسیحی و یهودی زیاد دارم . هیج وقت از انها نشنیدم شما مسلمانان ...
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:53
htafas - مادرید - اسپانیا
ویننی۱۹۸۷ - بیرمنگهام - یوکی... پاپ از بستگان شما است؟ ،اون قصر و تشکیلات و زرق و برق و، کوری نبینی؟ مطمنم جدّ و آباد تو هم این طوری زندگی‌ نکردن که اینقدر برات عادیه و تجممل نمیدونی‌
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:56
htafas - مادرید - اسپانیا
شما آدم فقیر و بدبخت تو این مراسم میبینی‌ ؟ اصلا راهشون میدن؟ مسیح هم اینطوری بوده؟...
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:14
anohe - کوالالامپور - مالزی
درسته ،مسیحیت یه دین تجملاتی هست ولی‌ فقط در بین کاتولیک‌ها ، فرقه‌های مختلف مثلا پروتستان کاملاً با تجملات مخالف هستند ، و حتا چیدمان کلیسا بسیار ساده می‌باشد. در ابتدا ارتودوکس بود که به معنی ایمان واقعی‌ هست شکل گرفت، بد از اون با جمع آوری رساله‌ها و نامه‌هایی‌ از بزرگان کاتولیک شکل گرفت. کاتولیک به معنی جهانی‌ یا مذهب جهانی روم می‌باشد. زمانی‌ رسید که افرادی شروع به اعتراض با کاتولیک کردند، اعتراض به تجملاتی بودن و اینکه رهبران دینی چیزهایی را آموزش می‌دادند که با کتاب مسیحیت سازگاری نداشت، و حتا خواندن کتاب مسیحیت برای افراد عمومی‌ آزاد نبود، فقط رهبران دینی اجازه خواندن آن را داشتند و باید به مردم آموزش میدادن، اولین نفری که به اعتراض در مقابل کتولک برخاست فردی بود به نام جان ، که از همینجا پروتستان که از پروتست میاد و به معنی اعتراض هست ، شکل گرفت، فرقه یی مخالف تجمّل گرائی بود و همگام با کتاب مسیحیت به مردم آموزش میداد.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:51
pink panther - ابیجان - ساحل عاج
آقای بیرمنگهام .ویننی۱۹۸۷:به‌‌‌ به‌‌‌ چی‌ شده بهت بر خورد .هاهاها خوشم میاد اینجوری عقب افتاده‌های مذهبی‌ رو حرص میدم ،لابد تازه مسیحی‌ شدی. جونم حرص نخور.یه مثل معروف میگه تا خر هست خر سوار هم هست .البته منظورم توهین نبود
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 18:29
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
باز اسلامیون شروع به چرند نویسی کردند چون دینشان آکنده از ز‌ر ز‌ر گریه برای کور و کچلهای قاتل اجداد ایرانی‌ هست شادی را در ادیان دیگر جرم می‌دانند!!! مراسم سال نو در میدان سن پیترز رم بر پا میشود یک میدان وسیع که هر کسی‌ میتواند در آن‌ باشد!! فقیر و غنی !!! من هیچ دینی را قبول ندارم ولی‌ ۹۹ در صد ایرانیان در کشور‌های مسیحی‌ هستند که حتّی یک روز عزا ندارند ناراحتید؟؟ برگردید به ایران اسلامی به جای کامنت‌های صدمن یک غاز!!!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 21:18
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
هرچه باشد . دست این در خون ملت خود آلوده نیست. می‌‌داند مرزش کجاست ا گرا کسی‌ به او انتقاد می‌‌کند .ترسی از اعدام ندارد. ملتی که به دیدار این آقا می‌‌روند از ته قلب میروند بدون فشار . ۲ ما پیش در لبنان بود. ۲۰۰ هزرا جوان در خیابان آمدند . حالا شاه علی‌ به لبنان فرستید. به زور چلو کباب ملت را به خیابان می‌‌آورند. دین در اینجا خصوصی می‌‌باشد . شیخ‌های ما از پاهین تا آلوده آلوده و فاسد می‌‌باشند. دوستانی که در اروپا می‌‌باشند .کجا دیده‌اید که یک روحانی مسیحی‌ مثل این شیخ‌های فاسد رفتار کند. خیلی‌ از آنها در جنگ سخنی با کلیسا خود می‌‌باشد و می‌‌خواهند که ثروت واتیکان در راه مبارزه با فقر مصرف کنند . چقدر این‌ها در آفریکا با مریضی فقر بی‌چارگی مبارزه می‌‌کنند . انسان چقدر باید بیسواد باشد که یک کشیش پروتستان "اونگلیش" را با این شیخ‌های هرزه مقایسه می‌‌کنند . این کجا و آن کجا ؟ من مسیحی‌ نیستم ولی‌ واقعیت واقعیت می‌‌باشد. در این که کاسه لیسان در این جا دشنام می‌‌دهند حیرانی نیست. ،ولی‌ دوستانی که در اروپا زندگی‌ می‌‌کنند هرگز با یک کشیش آزاده سخن گفتید ؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 22:05
elynaz - مونترال - کانادا
بیچاره مسیح اگه میدونست بعدش از ش این بهره برداری‌ها رو میخوان به کنن ..اصلا از پیامبری استعفا میداد ..بهترین پیامبری که تو این ادیان الهی دیدم هیمن مسیح هست اما از بعد مرگش هر چی‌ به اسم ش‌ آمد ننگ بزرگی بر دامن بشریت بود و لکه دار کردن کرامت مسیح .
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 22:13
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
samcanada - تورونتو - کانادا. خدا رحم کرد عیسی را قبول دارید که بعد از آن قلاب اسلامی ایران تعداد زیادی کشیش را اعدام و نوکیشان مسیحی‌ را در زندانتان شکنجه می‌کنید!!!! روزی نیست که خبر کشتن چند مسیحی‌ در کشورهای اسلامی آفریقا را نشنویم!! کم فلسفه ببافید برای ماله کشی‌ ننگین‌ترین دین تاریخ بشر!!!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 21:23
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
romano - تهران - ایران/ میدونی چرا زود پیر میشوند به دو دلیل 1- برای اینکه همه چیز زیر دستشون است و ثروت و مال و منال فراوان دارند ولی نمیتوانند از زندگی لذت ببرند و دائم مجبور هستند که توی اون لباس مسخره شلنگ تخته بندازند واسه همین دق میاورند زود پیر میشوند 2- اینکه فکر میکنند که هر چی پیر تر باشند و سفید مو تر باشند روحانی تر هستند بنابراین یک مقدار با تلقین و تغییر و کند شدن در حرکات و سکنات و یک مقدار هم با ترفند و گریم سعی میکنند پیرتر و فرزانه تر به نظر برسند( زرشک ).
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 00:02
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
دوستانِ گرامی‌، از بحث در این صفحه خودداری کنید چون این روز متعلق به مسیح و مردمِ تمامِ جهان است! مساله پاپ نیست،،، مساله مسیح هست که برای همهٔ مردم به این جهان آمد،،، جانش را فدا کرد،،،و زنده شد و به آسمان رفت،،، تا مژده پیروزی بر مرگ و گناه را اعلام کند،،، تا هر که به او ایمان آورد نجات یابد! این مژده برای همه یکسان است! و فرصتِ نجات برای همه مهیّا! چه مسیحیان ، چه مسلمین ، چه یهود و حتا بی‌خدایان اگر به عمق محبتِ مسیح پی‌ ببرند ،،، مریدِ او خواهند شد و دنیا بهشت میشود! این روزِ بزرگ را به تمامِ مردمِ جهان تبریک میگویم!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 23:42
dara20 - تهران - ايران
نماد کامل حماقت و شیطان.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 02:12
samcanada - تورونتو - کانادا
ARTEMIS-SW به من ربطى ندارد که یسرى در ایران یا افریقا مسیحی میکشن ؟!!هیتلر ! ابن لادن! خمینی ! اینها رسول خدا نیستند!! صدام کمنیست بود یا یسرى کشیش در امریکا یا در همین کانادا به بجه ها تجاوز کردن من نمیتوانم بکم همه مسیحیها یا یهودیان یا بیامبران حا بد هستند!! ما در زمان شاه هم مسمان بودیم خمینی ما را مسلمان نکرد !!عزیزا من یادمان نره که 500 سال بیش در اروبا کشیشان بتر از همین خمینی ما بودن . اعتقاد من باید دین و سیاست جدا از هم باشد مثل خیلی کشورهای جهان .. با تشکر از شما.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 04:01
Islam zoda - تورنتو - کانادا
بزرگترین واقعه جهان مسیح است..ظاهرا آینده ایران در حال آمادگی برای حضور وسیع مسیحیت در ایران است ..
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 06:45
sonbol - ونکوور - کانادا
س‌انجلس - آمریکا / چرا پیغمبرها و یا طرفدارانشان " بجای تبلیغ خدا وخدا پرستی " پیغمبران و امامان را بزک کرده و به مردم تزریق میکنند؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 07:00
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
samcanada - تورونتو - کانادا. شما با احترام پاسخ دادی به همان صورت مینویسم!!! آیا قرآن تحریف نشده را به فارسی خوانده یی؟؟؟ آکنده از سوره‌های کشتن بچه بازی و سکس بیمارگونه زیر نام ازدواج اسلامی؟؟ این از یک سؤ از سوی دیگر چه گونه یک ایرانی‌ راستین میتواند پیرو دینی باشد که اجداد او را کشت!!هزاران نفر را به ترک ایران وادار کرد---پارسیان هند---!! آثار تمدن ما را نابود و زنان و دختران ایرانی‌ را در بازارهای برده فروشی حجاز فروخت!! بله به شاه فقید احترام میگذارم ولی‌ همان ندیدن خطر اسلام به وسیله ی او و ساواک الاغ هم زندگی‌ ما را نابود کرد هم خودش را!!!! بیندیش به جای پاسخ!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:58
antikaselis - اصفهان - ایران
کریسمس جدید و سال 2013 را به تمامی مسیحیان تبریک میگویم.بدرود
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:33
kobalt - کرج - ایران
مسیح تنها دروغگوئی که دوستش دارم و برام محترمه تولدت مبارک .
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:39
samcanada - تورونتو - کانادا
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه ما همه به یه دلایلى از ایران خارج شدیم , خانواده من هم به دلایل سیاسى از ایران خارج شدیم من اصلأ فارسى را در کانادا یادد کرفتم ..نماز یا روزه نکرفتم تا حالا ولی به عنوان برادر کوجک قبول کن اکر محمد بد است بس عیسى و موسى هم بد بودن جون همه بیسواد بودن جکونه این کتابهاى اللهى را برایه ما اوردن ...و در اخر همه اینها زیر سر یسرى سیاستمداران است مکه ارتش امریکا مسیحی نیستند دیدیم در ویتنام ,جنوب افریقا, افغانستان, عراق جکار کردن همین خمینی را کى سر ما اورد با حمایت کى ؟!! مکه نمیشد قبل از 1978در فرانسه تمامش کرد .. درود بر شما همه دوستان
جمعه 8 دي 1391 - 02:40
bita tehrani - ونکوور - کانادا
kobalt - کرج - ایران/ با شما موافقم.دلیل آن هم اینست که در تمام زندگی‌ خود کسی‌ را آزار نداد.آرام آمد و زندگی‌ کرد و رفت.حتا اگر بعضی‌ از حرفهایش به دید خیلی‌‌ها کمی‌ عجیب و شیرین به نظر میرسد! نه دشمنی داشت نه جنگی کرد و نه آئین غسل کردن و توالت رفتن و شستن و بکن نکن یاد کسی‌ داد و نه با دختران نه ساله ازدواج کرد و نه اسباب بدبختی پیروان خود را در کتابی‌ که به او منتسب می‌کنند به جا گذاشت.بر خلاف قرآن که سراپا خرافات همان عرب جاهلیت است،با لباسی مقدّس حرف‌های مسیح همه نکات اخلاقی‌ هستند.قضاوت نکردن راجع به دیگران،حتا روسپی یی که قرار بود سنگسار شود،که مسیح گفت سنگ اول را کسی‌ بزند که گناهی مرتکب نشده.....اگر مسلمان‌ها همین نکته را از انجیل یاد بگیرند،نیمی از مشکلات جهان حل میشود!
جمعه 8 دي 1391 - 07:28
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
samcanada - تورونتو - کانادا. من نظر خود را مینویسم!! یهوو خدای یهود موجود افسانه یی!! دین میترایی ایرانی‌ سراسر اروپا را تسخیر کرد!! و آنچنان در ذهن اروپأییان نفوذ کرد که تمام قسمتهای مربوط به میترا را به عیسی نسبت دادند!!! میترا از مادری به نام آناهیتا فرشته ی آب و پاکی متولد شید بین ۲۴ دسامبر تا ژانویه!! برای تولدش درخت کوچک بریده یی از زیتون را به خانه می‌بردند شد درخت کاج!!! در هفته یک روز را به نام او مهر ((نور و گرمای خورشید )) می‌نامیدند شد __سان دی‌....اصولاً کل اینها افسانه است جز وجود محمد و امامان!! که افسانه ی یهود را در قرآن چپاندند----و بقیه ی ماجرا!!
جمعه 8 دي 1391 - 10:22
samcanada - تورونتو - کانادا
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه از معلوماتی که دادید متشکرم . من انجیل ,تورات,و قران را بصورت داستان مطالعه کردم ولی افسانه یى !!که شما میفرماید حدود 33 از معجزات ان در قران من خاندم محمد یک شخص بیسواد بود !!ولی باور کن بعد از1300 از قران امده که کهکشانها در بار فرعون !نیل فرات! ادم از نتفه به وجود میاد,, کره زمین دور خورشید نه خورشید دور زمین!! اکه وقت اضافى دارى میتوانی در google بقیه ماجرا را بخوانی.ارزویه موفقیت برایه شما.
شنبه 9 دي 1391 - 03:13
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
زندگی‌ و طرز لباس و حتی عصای دستش را که همگی‌ سر تا پا طلا است را خوب بنگرید و زندگی‌ حضرت عیسی مسیح را نیز مرور نمایید, و فرق آن را زمین تا آسمان خواهید دید !!،،، میلیونها انسان مسیحی‌ در سراسر جهان نه لباسی برای پوشیدن دارند و نه کفشی و نه غذایی درست و حسابی‌ برای خوردن دارند و بر اثر گرسنگی و فقر میمیرند !، در صورتی‌ که پاپ در قصری زندگی‌ می‌کند که سراسر آن طلاکاری شده است و لباس پاپ و عصایی که در دست می‌گیرد نیز از طلا ساخته شده است !!،،، حال سوال اینجاست که چگونه پاپ میتواند با مشاهده فقرا در سطح جهان خود اینگونه بگردد و زندگی‌ کند و شب راحت سر بر بالین بگذارد و بخوابد ؟؟!!،،،، مثل اینکه تمامی مذاهب دکانی است که فقط جهت کسب در آمد و سرکیسه کردن مردم بدبخت راه اندازی شده است !!
شنبه 9 دي 1391 - 08:50
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
bita tehrani - هم میهن گرامی آنهم خوب و نیکو بود چون اینگونه که از گواه های تاریخی میاید، اصلا وجود خارجی نداشته است. اگر بود، او هم به همین راه دیگران کشیده میشد. برخی پژوهشگران دینی غربی بر این باورند که موسی و عیسی شخصیتی تاریخی نیستند. داستانهای تورات را هم مردم در درازای چند هزار ساله سرهم کرده اند. یک مشت داستان الکی و مجازاتهای وحشیانه که به اسلام وارد و به جان مردم ما انداخته شد. سخنهای بهرام مشیری را درباره اینکه چرا این دینها همه از یک جا آمده اند را بشنوید.
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:20
exam292 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: واسه هم فکر خودت داری در نوشابه باز میکنی!! تحلیلتون حرف مفته!!!
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 14:51
exam292 - تهران - ایران
romano - تهران - ایران: نوشتی با ایمان هستی! (میشه بگی به چی ایمان داری؟!) مقایسه ای که کردی(اگه چشماتو بازکنی!) کاملا اشتباه ست..
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 14:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.