سردار جزایری: مردم سوریه زندگی عادی دارند، ارتش آزاد ساخته جنگ روانی است

در حالی که تاکنون هزاران نفر در سوریه کشته شده و صدها هزار نفر آواره و پناهنده، سردار جزایری می گوید که مردم این کشور زندگی عادی دارند و اوضاع وخیم نیست.

                                        سردار جزایری: مردم سوریه زندگی عادی دارند، ارتش آزاد ساخته جنگ روانی است

در حالی که تاکنون هزاران نفر در سوریه کشته شده و صدها هزار نفر آواره و پناهنده، سردار جزایری می گوید که مردم این کشور زندگی عادی دارند و اوضاع وخیم نیست.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ملت های منطقه باید با حساسیت بیشتری تحولات جاری را مورد بررسی قرار دهند و مراقب فریبکاری ارتجاع منطقه باشند.

سردار سرتیپ پاسدار ˈسید مسعود جزایریˈ روز سه شنبه با اشاره به دخالت بیگانگان در سوریه افزود: با وجود اقدامات تروریستی دشمنان سوریه، اوضاع در این کشور برخلاف آنچه در رسانه ها مطرح می شود، نه تنها وخیم نیست، بلکه زندگی عادی در اکثر مناطق سوریه جریان دارد و دولت و مردم با خویشتنداری این دوره بحرانی را طی می کنند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنااز اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ستادکل نیروهای مسلح، وی ادامه داد: ارتجاع منطقه و صهیونیست ها با بهره گیری از دیپلماسی سیاسی و رسانه ای وانمود می کنند که دوران حکومت ˈ بشار اسدˈ رییس جمهوری سوریه به پایان خود نزدیک می شود و گروه های مخالف و ارتش آزاد بزودی حاکمیت را از آن خود خواهند کرد.

سردار جزایری تصریح کرد: این درحالی است که باید به صراحت گفت که اصولا چیزی بنام ارتش آزاد، آن گونه که دشمنان اظهار می دارند، وجود ندارد و این ارتش بیشتر ساخته و پرداخته سناریوهای عملیات روانی است.

وی اظهار داشت: گروه های پراکنده ای که در سوریه به جنگ مردم رفته اند، قادر به وحدت نیستند و هر روز که می گذرد با ناهماهنگی های بیشتری مواجه می شوند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: البته ارتجاع منطقه برای ایجاد هماهنگی میان تروریست ها هزینه های مادی، معنوی و تلاش های فراوانی را بکار بسته، اما موفقیت های دولت در مهار و ضربه زدن به دشمن محسوس است.

سردار جزایری تصریح کرد: تلاش آمریکا، صهیونیست ها و ارتجاع عرب بخصوص دولت های منافق منطقه که به اسم اسلام درصدد نابودی مقاومت هستند به نتیجه مطلوب جبهه استکبار منجر نخواهد شد و مقاومت هرگز اجازه چنین اتفاقی را نخواهد داد.

وی افزود: بزودی این رژیم ها تاوان خون های به ناحق ریخته مردم سوریه و خساراتی که به این کشور وارد کرده اند را خواهند پرداخت.

سردار جزایری خاطر نشان کرد: عملکرد شتابزده همسایه سوریه که داعیه اسلام گرایی داشت، سبب شد افکار عمومی در زمانی کوتاه به منویات درونی این رژیم که همانا جایگزین سازی مدلی برای انقلاب اسلامی ایران بود، پی ببرد.

وی ادامه داد: هرچند جنگ سوریه مشکلات زیادی بوجود آورد، ولی رو شدن دست این عناصر وابسته، از جمله دستاوردهای مثبت این رویداد به حساب می آیند و بر این اساس ملت های منطقه باید با حساسیت بیشتری تحولات جاری را مورد بررسی قرار دهند و مراقب فریبکاری ارتجاع منطقه باشند.

معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: کسانی که وضعیت سوریه را مانند وضعیت داخلی کشور خود می دانند در آینده از عاقبت جنایت بزرگ خود، پشیمان خواهند شد.

سردار جزایری ادامه داد: چنانچه اروپا درک درستی از تروریسم امروز منطقه نداشته باشد و یا بر این تصور باشد که با حمایت از بعضی گروه ها و سازمان های تروریستی موجود خواهد توانست به منویات سیاسی خود دست یابد، ضربه بزرگی به خود وارد کرده اند.

به گفته جزایری بدون تردید این تروریسم دست پرورده، روزی بلای جان اروپا و آمریکا خواهد شد.

سردار جزایری خطاب یه مردم دلسوز جامعه اروپا اظهار داشت: اگر امروز مانع آتش افروزی دولت های آنها در غرب آسیا نشوند، فردا توسط همین تروریست ها مورد ضربه قرار خواهند گرفت.

+39
رأی دهید
-81

ghafas - مشهد - ایران
جنسش عالی بوده ..جیگر عمه اته
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:24
naderan - یوتوبوری - سوید
به تو میکن گاو گاو گاو پورفسوره در مقابلت خجالت از بچه ات نمیگشی خمینی دجا بجای.انها که نظامیان وفادار ایران بودن شما را از جایی دیگر دار میزد.بخدا خانوده خودت راحت می
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:27
iSam - لندن - انگلستان
آخه شما قیافه این ازگل نگاه کنید, بعد بشینید پای اراجیفش.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:29
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
البته ازنظرصدا وسیمایه راستگویه ایران همینجوره که جناب خردارجزایری گفتند چون تمام رسانهایه کل دنیا دروغ میگن و صحنه هایه جنگ ودرگیریها در سوریه فتوشاپ وفیلم هستش که درهالیوود ساخته میشه .به جون خردارجزایری این حقیقته.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:32
m.noor - شارجه - امارات
با درود. بر پدر و مادر و خود و فرزندان آدم دروغ‌ گو لعنت.امین.م.ن
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:32
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
این خودش از ماجرا خیلی عقبه کدوم خبرنگاره که میره با این احمق مصاحبه میکنه ترا بخدا یک نفر این سردار بی شعور رو به یه تیمارستان معرفی کنه چون این بدبخت خوابه،،،،اخه احمق کی به تو درجه سرداری داده یک نفر این رو از خواب زمستونیش بیدارکنه،،،،بدبخت توی دمشق مردم میترسن در نانوایی برن
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:54
DEHLIZAN - فنلاند هیلسینکی - هلسینکی فنلاند
این درجه مناسب این یابو نیست فقط درجه،،،،درغار،،،مناسب این احمقه مردم سوریه ۴۰۰۰۰هزار کشته دادن این یابو از همونهایی است که در جنگ زمانی که نیروهای عراقی کیلومترها خاک ایران رو گرفته بودند به خمینی گور به گور شده میگفتند ما چند صد متری حرم حسینیم و اون احمق هم میگفت راه قدس از کربلاست
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:01
perser68 - فلوریدا - امریکا
در سالم بودن این سردار آدم کش شک دارم!معلوم نیست چی‌ به خورد این جونور دادن که رنگ از رخسار نداشتش پریده!قاطی‌ کرده مثل رهبر کثافتش داره هذیون میگه!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:01
bob3910 - لوس آنجلس - آمریکا
بچه‌ها . خوبیش تو آین که دیگه همشونو می‌شناسیم . خوب پوستی‌ ازشون خواهیم کند . دمشون گرم که دین اسلامو ریشه کن کردن . نسل بد خوب میشن ..
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:20
vabaye akhondi - ایران - ایران
تو حلق آدم دروغگو.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:08
Zedezolm - برن - سویس
اصلاً نطفه این جنایتکاران وحقه باز و فریبکاران و کفتاران خون اشامى برهبرى فرعون زمان چلاق على خامنه اى بر ایران حکومت و قتل غارت و تجاوز میکنند حرام و با دروغ کاشته شده اینها نه شرف دارند نه ابرو و نه ناموس ، به امید ریشه کن شدن این خفاشان خون اشام از دنیا ، امین 
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:35
htafas - مادرید - اسپانیا
می‌دونم که به تو ماموریت دادن که این حرفارو بزنی‌،ولی‌ فکر نمیکنی‌ اون بالا سر یت خیلی‌ جیگر تشریف داره نه مردم
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:40
Azadikhah - تكسل - هلند
سردار خالی‌ بند حقه باز.مخالفان دولت سوریه ادعا می کنند ارتش تحت امر بشار اسد در حمله به فعالان در حمص از نوعی گاز شیمیایی استفاده کرده است. یکی از ساکنان محله بیاضا در حمص می گوید انتشار این گاز باعث اختلالات تنفسی و حالت تهوع در بسیاری از ساکنان این محله شده است. تاکنون هیچ یک از گروههای ناظر سازمان ملل ادعای حمله با گاز شیمیایی ارتش سوریه را تایید نکرده است
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:05
bozorg - همدان - ایران
اخه به یه بنده خدا میگن بنی ادم اعضای یکدیگرند یعنی چه ؟ میگه یعنی خواهر تو جیگر منه
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:47
kobalt - کرج - ایران
حاج سردار اما اون سر نیزه واقعیه از قذافی (قدس سره)بپرس
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:06
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
دوستان شما چرا ناراحت می شوید؟دیروز سرتیپ عبدالعزیز جاسم شلال که یکی از بالاترین مقام نظامی سوری است جدایی خودش را زا اسد اعلام کرده همه می دانند سوریه چه خبر هست ولی خوب این آقایان این اخبار را دوست ندارند .چون می دانند هر روز یه قدم به پایان نزدیکتر می شوند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:39
delmorde - یوتوبوری - سوئد
از قیافه درحال گربه ات کاملا معلومه داری ارواح نه نت راست و حق را میگی اما واقعا چقدر علی چلاقه تهدیدت کرده این مزخرفات رو سرهم کنی به اون رهبر نفهمت می گفتی آمشتی، چیزی که مانند روز روشنه و همه میدونند رو که نمیشه انکار کرد و تو فقط و فقط رهبر گروه کوچکی احمق در ایرانی نه همه. و اینکه تمام مردم به تو خواهند خندید و خود را مورد تمسخر قرار میدهی. ای تف بریش تو اون رهبرت.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:04
Star bandar - تهران - ایران
آخه دروغ تا کی،،،،،،،خسته نشدید؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:31
dara20 - تهران - ايران
وزیر سابق اطلاعات رژیم صدام حسین وقتی‌ تانک‌های عراقی وقتی‌ تنها چند کیلومتر با مرکز شهر بغداد فاصله داشتند به خبرنگاران خارجی‌ گفت هیچ خبری نیست اوضاع عادی است و حمله آمریکا شایعه است. سوریه تقریباً تخریب و هزاران هزار شهروند این کشور در خاک خون غلطیده و کشته شدند انواقت مزدور کثیف حکومت پلید اسلامی برای ارباب افلیجش دم تکان میدهد. پاسدار آشغال طناب دار صدام و چاقوی فرو رفته به قذافی و تخت مرگ حسنی مبارک واقعی‌ بود. خلاصه نوبت شما زباله‌های ریاکار مژیبی هم می‌رسد آنوقت باید امام زمان مرحوم بدادتان برسد.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 18:09
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
منگول بدبخت تروریست به شما روباهان مکّار چه مربوط که به خودتان که میرسد حق مسلمتان دخالت میشود اما سر انتخابات خودتان را جر و واجر کردید که به بقیه کشورها چه مربوط که بخواهیم مردم کسی‌ کنیم یا تقلب چون اینها امور داخلی‌ کشور است/ لعنت به آخوند با عمامه و بی‌ عمامه و هر کس که از این جانیان حمایت می‌کند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 18:59
nasl sokhta - لندن - انگلیس
توف تو روحت گاومیش برای چاخانت
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 02:18
datis - سن دیگو - امریکا
راست میگه خبری نیست هنوز ارتش آزاد نیزشونو تو ماتحت اسد نکردند چند کیلومتر اون ورتر کاخشان، آخ چه حالی‌ داره روزی که دنبال سوراخ موشی اون وقت می‌فهمی زندگی‌ عادی یعنی‌ چی‌
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 02:39
razmandeh - استکهلم - سوئد
اینو بنده خدا راست گفت !!!!!!!! وضعشون از مردم ایران که بهتره
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 04:46
compatriot - تورنتو - کانادا
قیافه درغگوشو مثل ماهیتابه نشسته میمونه. وقتی‌ مثل قذافی چاقو کردن تو ماتحتت می‌فهمی که ارتش آزاد سوریه وجود خارجی‌ دارد. کمتر قرص توّهم زا استعمال کن!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 05:59
paya55 - چیچست - ایران
عینا خودشیطانه دروغگو که شاخ و دم نداره
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:04
Zedezolm - برن - سویس
کله خر در لباس نظامى من دراوردى بادرجات قلابى وکیلویى که یکشبه خودشان به خودشان دادند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.