برخی مدیران ستاد سوخت درآمد میلیاردی داشته‌اند

چرا به برخی از استاهای کشور ۵ هزار تاکسی و وسایل نقلیه عمومی داده می‌شود اما به برخی استان‌ها حتی یک تاکسی نیز تعلق نمی‌گیرد.

                                                                       برخی مدیران ستاد سوخت درآمد میلیاردی داشته‌اند
نماینده ارومیه بعنوان موافق طرح تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل و سوخت گفت: چرا باید یک جوان ۲۷ ساله و برخی مسئولان این ستاد در طول سالهای اخیر میلیارد‌ها تومان پول به دست بیاورند.
 
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، نادر قاضی‌پور در جلسه علنی مجلس اظهار داشت: هدف ما از تحقیق و تفحص روشن شدن زوایای پنهان و اقداماتی است که این ستاد تا به حال انجام داده و هدف ما سیاسی نیست.
 
وی افزود: در چند روز گذشته بحث عدم اختصاص ارز به دارو از سوی وزیر بهداشت مطرح شد که باعث می‌شود جان هزاران بیمار به خصوص بیماران سرطلانی به خطر بیافتد و این در حالی است که برخی اشخاص حقیقی و حقوقی ماشین‌های لوکس خارجی با ارز مرجع وارد کشور کرده‌اند. سوال ما این است که آیا ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور نظارتی بر این واردات خودرو‌ها داشته یا اینکه فقط بحث درآمد زایی برای آن‌ها مطرح است.
 
سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس افزود: این ستاد باید توضیح دهد که در خصوص کم شدن مصرف سوخت خودرو‌ها چه اقداماتی را انجام داده و چرا به برخی از استاهای کشور ۵ هزار تاکسی و وسایل نقلیه عمومی داده می‌شود اما به برخی استان‌ها حتی یک تاکسی نیز تعلق نمی‌گیرد.
 
وی تاکید کرد: این ستاد باید در خصوص قاچاق سوخت توضیح دهد که بر چه اساس خودروهای عتیقه که باید در موزه‌ها باشند امروز در خیابان‌ها و در اختیار برخی افراد هستند.
 
قاضی‌پور با تاکید بر اینکه نمی‌توان پذیرفت که آمارهای ارائه شده از سمت این ستاد به نمایندگان غلط بوده است، اظهار داشت: تعداد خودروهای خارج شده از چرخه حمل و نقل از سال ۸۵ تا ۸۸ تعداد یک میلیون و ۲۵۰ هزار دستگاه بوده که این ستاد این آمار را یک میلیون و ۳۰۰ هزار اعلام کرده است که در این آمار تناقض وجود دارد.
 
نماینده ارومیه تعداد کارتهای صادر شده را ۲۱ میلیون و ۲۷۱ هزار و ۸۴۲ کارت دانست و تصریح کرد: این آمار نیز با اطلاعاتی که این ستاد ارائه داده است دارای تناقض است و سوال ما این است که چرا آمار کذب به مردم می‌دهید.
 
قاضی‌پور یادآور شد: وقتی صحبت کاهش مصرف سوخت پیش می‌آید ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت می‌گوید به خاطر اقدامات ما بود از طرفی ستاد هدفمندی نیز آنرا کار خود می‌داند و ستاد قاچاق کالا می‌گوید کاهش مصرف سوخت به خاطر عملکرد ما بود است در حالی که هیچ کدام از آن‌ها درست نمی‌گویند، در سال تولید ملی بوده است که کارخانه‌ها مصرف خود را کم کرده‌اند.
 

سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد: چرا یک فرد جوان ۲۷ ساله باید در این ستاد صاحب میلیارد‌ها پول شود و برخی مسئولان این ستاد نیز سرمایه‌شان از قبل از عضویت در این ستاد با بعد از عضویتشان فرق داشته و میلیارد‌ها تومان پول به دست بیاورند.

+31
رأی دهید
-10

naderan - یوتوبوری - سوید
مردم گرانی هر گشوری بستگی به دزدی مقامات ان گشور هست این خایین ایران را از بین
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:34
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
چون بااین دزدی ها اسلام بخطرنمی افتد مشگلی نیست مشگل اصلی که اسلام رو به خطرانداخته مسئله حجاب زنان روس دربوشهر هستش.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:40
بابک - سبزوار - ایران
خوک های دزد که می گویند همین ها هستند دوست عریر
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:50
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
خداوکیلی آدم بعضی وقتها خنده اش می گیرد بعضی وقتها گریه از بالا تا پایین همه دزد.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:43
ramin.s - رستم آباد گیلان - ایران
رویانیان دزد وقتی رییس باشه همین میشه دیگه.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 20:05
greetfall - امستردام - هلند
من ماندم چرا کسی در ایران در حرم کار قرار مگیره شروع مکنه دزدی وفکر کنم حساب کتاب درستی وجود نداره
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 21:30
پل چوبی - لوس انجلس - امریکا
خوب به درک.حالا ما باید چیکار کنیم؟!!بشینیم این مزخرفاتو بخونیم؟ که چی‌ بشه؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 02:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.