فرزندان رفسنجانی از «حمید رسایی» شکایت کردند

وکیل خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شکایت فرزندان این خانواده - علاوه بر شکایت دادستانی تهران - علیه حجت‌الاسلام «حمید رسایی» در دادسرای ویژه روحانیت خبر داد.

                                                               فرزندان رفسنجانی از «حمید رسایی» شکایت کردند

سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره افزود: یاسر، مهدی، فاطمه و محسن از فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی علیه حمید رسایی، نماینده مجلس شورای اسلامی در دادسرای ویژه روحانیت شکایت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این شکایت سه‌شنبه هفته گذشته در دادسرای ویژه روحانیت ثبت شده است،‌ گفت: در دادسرا از شکات توضیحات لازم را خواسته‌اند و فکر می‌کنم تا 10 روز آینده حمید رسایی به دادسرا احضار شود.

 

دادستانی تهران نیز روز پنج‌شنبه گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که حمید رسایی، نماینده‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور روز سه‌شنبه 28 /9 /1391 در صحن علنی، درباره‌ی عملکرد قوه قضاییه در پرونده‌ی اتهامی مهدی هاشمی مطالبی بیان کرده که برخی از آن‌ها خلاف واقع و کذب است.

 

در بند پایانی این بیانیه تاکید شده بود که با عنایت به مجرمانه بودن برخی اظهارات آقای رسایی، دادستانی تهران مراتب را جهت رسیدگی به دادستان محترم ویژه روحانیت اعلام کرده است.

+61
رأی دهید
-15

souroosh - ساری - ایران
غارتگران و دزدان انسانیت و شرافت این مرز و بوم به جان هم افتادند
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:23
بابک - سبزوار - ایران
رسایی فلک زده راباید لخت کنند و 700 شلاق به ماتحتش بزنند. تا دوباره از این.... نهورد.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:21
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
همیشه از خداوند متعال ومهربان ازادی ایران و خوشبختی ملت مهربان ایران را دعا گو بودم وهستم متاسفانه مسولین دلسوز و با خدا خیلی خیلی کم شده اند و هرگس به فگر خویش وخویشاوند میباشد اشکالی نیست لااقل به خانواده خود تان هم برسید یعنی ملت ایران فقط به فکر خود تان نباشید به خدا حرام است حرام است حرام أی اقایان با ایمان؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:09
Bademjan - اسلو - نروژ
این بیچاره اومد تو این آشفته بازار یه چیزی بگه که به یه نون و نوایی برسه, فکرشم نمیکرد که بزنن به برجکش.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.