نیکبخت: ترسیده بودم و باید زود قرارداد امضا می‌کردم

لیگ برتر - علیرضا واحدی نیکبخت آخرین بار با پیراهن صبا در لیگ برتر بازی کرد و حالا پس از مدت ها دوری قرار است دوباره در لیگ به میدان برود.

                              نیکبخت: ترسیده بودم و باید زود قرارداد امضا می‌کردم

به گزارش خبرآنلاین؛ او با داماش به توافق رسیده و این در حالی است که مسئولان گهر از نیکبخت ناراحت هستند که راهی داماش شده است. با این بازیکن در خصوص پیوستن به داماش و حاشیه‌هایی که به وجود آمده به سوالات پاسخ می دهد. نیکبخت انگیزه زیادی برای بازگشت دارد و به قول خودش دنبال هرف های بزرگی است.حرف های این بازیکن را می خوانید.

ابتدا در مورد پیوستن به داماش صحبت می کنی؟
 
هدف من فقط بازی در لیگ برتر نیست و هدف های بزرگی دارم. برای من در لیگ برتر بازی کردن کاری ندارد و می خواهم به چیزهای بزگتری فکر کنم و نشان بدهم که هنوز تمام نشده ام.
 
با 31 سال سن دیر نیست؟
 
سن اصلا در فوتبال معنی ندارد. الان بازیکنان 18 ساله در لیگ برتر افتضاح بازی می کنند. در ضمن سن بازیکن ده پانزده سال پیش ملاک بود.آن زمانی که ما هم برای جوانان بازی می کردیم،هم برای امید و هم برای بزرگسالان.
 
آمادگی ات در چه حد است؟
 
خیلی آماده ام، حتی آماده تر از سال گذشته که در پیکان بودم. فقط باید در شرایط بازی قرار بگیرم.
 
از اینکه مشکلت دیر حل شد اذیت نشدی؟
 
باید می سوختم و می ساختم و گاهی اوقات آدم ها اینطور قربانی می شوند. با این حال خیلی ها در دادگاه دنبال حل مشکلم بودند که باید از آنها تشکر کنم،خدا خیرشان بدهند.
 
از برخی اتفاقات گذشته و بعضی رفاقت ها ناراحت یا پشیمان نیستی؟
 
بعد از ازدواجم دیگر با کسی رفاقت ندارم.برای حل این مشکل هم بعضی ها جلو آمدند ولی وسط راه کنار کشیدند،با این حال من چیزی از آنها نخواسته بودم.
 
الان با فوتبالیست های چند سال قبل در ارتباط هستی؟
خیر.
 
راستی می دانی که مسئولان گهر از تو ناراحتند که چرا به داماش رفتی؟
 
من از آقایان مایلی کهن و آیت الله زاده تشکر می کنم و هزار جا گفتم که آنها مشکلم را حل کردند.الان هم همین حرف را می زنم و می گویم آنها بزرگان من هستند ولی از آقای آیت الله زاده یک گلایه دارم. اگر آنها مرا می خواستند پس چرا حاضر نشدند با من قرارداد امضا کنند؟ من چند بار پرسیدم که تکلیف قراردادم چه شد ولی آنها گفتند هر وقت کارت درست شد قرارداد امضا می کنیم. خب معلوم است وقتی کار من درست شود تیم ها دنبالم می آیند چون من علی نیکبخت هستم نه یک بازیکن دسته دومی. من مدت ها دور بودم و نمی توانستم صبر کنم، از طرفی گهر قبل از حل مشکلم حاضر نبود با من قراداد امضا کند. من چشمم ترسیده بود که نکند دوباره بیرون بمانم و دو ساعت قبل از پایان نقل و انتقالات قرارداد بستم.
 
امسال فکر می کنی چه تیمی قهرمان شود؟
 
پیش بینی زود است ولی فکر می کنم استقلال و سپاهان مدعیان اصلی هستند.
 
در مورد پرسپولیس و یحیی گل محمدی چه صحبتی داری؟
 
نظری ندارم.
+34
رأی دهید
-33

dave07 - سیدنی - استرالیا
اینم یکی‌ مثله ابد زده که تمامه افتخاراتش مربوط به زمانی‌ می‌شه که توی تاج بازی میکرد و زمانی‌ که به تیمه ته جدولیه آفتابه نقل مکان کرد فوتبالش هم تموم شد. با اون کارش گند زد به خودش رفت و تمامه محبوبیته خودش رو هم از دست داد. حالا هم اصلا کسی‌ اینو تحویل نمی‌گیره
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:50
سعید کویوا - توکیو - ژاپن
آخ که حالم از امثال تو به هم می‌خوره تا وقتی‌ تو استقلال بودی هافبک چپ ثابت تیم ملی‌ بودی خوشم میاد وقتی‌ رفتی‌ واسهٔ لنگیا باز ی کردی زندگیت از هم پاشید
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:02
Nina2000 - نیوکاسل - انگلستان
بنده خدا اینقدر چشمش ترسیده که همش میگه نه با کسی رابطه دارم نه نظری در مورد کسی دارم میگم مگه این بیچاره چه کار کرده بود؟ مهمانی و پارتی رفته بود؟؟؟ خوب چه ربطی به زمین بازی داره که اشهد مجازات رو واسش در نظر گرفتن مثل اون بیچاره مجاهد خضیراوی که بیچاره تو جوانی و اوج فوتپالش تا آخر عمر ممنوع البازی شد ....بیچاره جواتان ایران
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:04
boomfang - آبادان - ایران
دلقک بود فوتبالیست نبود که
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:28
faridfarid53 - رامسر - ایران
dave07 - سیدنی - استرالیا. چرت نگو
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 18:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.