اسامی ۳۰۰ بدهکار بزرگ بانکی بالاخره اعلام شد!

با توجه به درخواست عمومی شکل گرفته در جامعه برای معرفی ۳۰۰ بدهکار بزرگ بانکی و خودداری مسئولان ارشد از اعلام اسامی این اشخاص، تصمیم گرفتیم اسامی این ۳۰۰ پولخوار را که حجم زیادی از پول بانک‌ها- همان پول مردم- را برده‌اند و پس نمی‌دهند، فاش کنیم.

اسامی ۳۰۰ بدهکار بزرگ بانکی بالاخره اعلام شد!

خیلی با خودمان کلنجار رفتیم که این کار را بکنیم یا نکنیم. بارها و طی جلسات متعدد، عواقب این کار را در کارگروه‌های تخصصی مورد سنجش، بررسی و تحلیل قرار دادیم اما در نهایت، با اینکه نتایج بررسی‌های کارشناسانه این شد که اسامی را اعلام نکنیم، بی‌خیال کار کارشناسی شدیم (چون معمولاً برعکس نظریه‌های کارشناسان عمل کردن به مد روز تبدیل شده). القصه اینکه، بعد از اعلام این اسامی، ممکن است این بدهکاران برای حذف ما دست به تحرکات و اقداماتی بزنند؛ شما در جریان باشید لطفاً! حتی در همین لحظه نوشتن این سطور هم تهدیدهای گوناگونی از سوی این بدهکاران به دفتر روزنامه می‌رسد!
در حقیقت با این افشاگری، خواستیم شجاعت رسانه‌ای خودمان را هم به رخ بکشیم! و اما اسامی ۳۰۰ بدهکار بزرگ بانکی کشور: «الف- الف»، «ب- ب»، «ت- ت»، «ث- ث»، «ج- ج»، «چ- چ»، «ح- ح»، «خ- خ»، «د- د»، «ذ- ذ»، « ر- ر»، «ز- ز»، «ژ- ژ»، «س- س»، «ش- ش»، «ص- ص»، «ض- ض»، «ط- ط»، «ظ- ظ»، «ع- ع»، «غ- غ»، «ف- ف»، «ق- ق»، «ک- ک»، «گ- گ»، «ل- ل»، «م- م»، «ن- ن»، «و- و»، «هاء- هاء»، «ی- ی.»
حتماً می‌گویید اینکه ۳۳ نفر شد پس مابقی چه می‌شود؟ خب، چون هر کدام از این بدهکاران خودشان اندازه ۱۰ نفر هستند، مابقی را به خاطر ضیق جا اینجا ذکر نمی‌کنیم! البته اسامی مابقی را هم اگر کسی علاقه‌مند بود بداند، در دفتر روزنامه موجود است! با توجه به اعلام اسامی بدهکاران بزرگ بانکی در این ستون از روزنامه، اکنون بر مراجع قضایی فرض و واجب است که هرچه سریع‌تر نسبت به دستگیری این افراد کمر همت ببندند و از هیچ تلاشی در این باره فروگذار نکنند. ما که کارمان تمام شد و به تکلیفمان عمل کردیم، حالا نوبت مراجع قضایی است!

+116
رأی دهید
-15

majid63 - پاريس - فرانسه
اقای دروغگو به اخر ریاستش رسیده به ننه من غریبم افتاده.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 10:31
naderan - یوتوبوری - سوید
این فرد زاتش بانطفه دورغگوی بسته شده هر چه بزرگتر دورغ میکه پست مقام میکره.چون فهمیده مردم ایران با دورغ خو وانس گرفتن هزران سال با دورغ چند عرب که.ما با خدا صحبت کردیم نون خونه برای جمایتی عقب افتاده بنام ملاه کردن.و مردم هم عین.گوسفند زیر منبر ملاه به به کردن حالا ای احمقی نژاد هر وقت میخواهد هر غلطی بکند.مثل قبل میگقت کاغذ توی جیب دارد برای افشاه دزدی مقامات کشور هنوز تو جیبه ولی درنمیاره چون اسم اول رهبر چلقوزه و اسم جندم خودش حال یک فیلم دیگر صبر کنید.تا
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 10:33
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
اسم کثیف خامنه‌ای پفیوز را یادتان رفت بگید.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:12
kobalt - کرج - ایران
من که از ترسم امروز رفتم دو تا قسط معوقه پرایدمو به بانک واریز کردم .دنیارو چه دیدی یه وقت مموت برا اینکه کم نیاره اسم امثال منو اعلام کنه.اونوقت عفیر بیارو التفسیر....بارکن.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:18
farnia - تهران - ایران
من از دست سایت شما شکایت میکنم !!! اونجایی که نوشتید ف - ف منظورتون من بودم !!! باید بیایید تو مجلس و بنشینید تا من یه نامه در دفاع از خودم بخونم !!! واقعاً توهین بزرگی بود !!!! من فقط 25 میلیارد از بانک وام گرفتم !!! چرا اسم اونایی رو که 26 میلیارد گرفتن نمی نویسید ؟؟؟ شما دششششمممممننننن هستید ....................................................
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 04:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.