کشف جنین مرده در یکی ازمدارس

چند روز پیش نماینده حقوقی اداره آموزش و پرورش شهریار در غرب استان تهران، با حضور در پلیس آگاهی این شهر علیه زنی که مدیر یک دبیرستان دخترانه بود، به اتهام دفن غیرقانونی یک جنین در مخروبه‌‌ای نزدیک مدرسه محل کارش شکایت کرد.

  کشف جنین مرده در یکی ازمدارس

در پی این شکایت، پرونده‌ای تشکیل و با دستور قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، مدیر دبیرستان دخترانه به پلیس آگاهی احضار شد.

دستور دفن جسد را مدیر مدرسه داد

مدیر مدرسه با اشاره به یافتن یک جنین در مدرسه گفت: روزهای پایانی هفته گذشته، یکی از خدمتکاران سراسیمه وارد دفتر کارم شد و گفت هنگام نظافت سرویس بهداشتی مدرسه، یک جنین پسر پیدا کرده است.

بلافاصله همراه زن خدمتکار به محل سرویس بهداشتی مدرسه رفته و جنین را مشاهده کردم.

وی اضافه کرد: سپس از خدمتکار مدرسه خواستم بدون این‌که کسی متوجه شود جنین مرده را در مخروبه‌ نزدیک مدرسه دخترانه دفن کند که او نیز به خواسته من عمل کرد.

مدیر مدرسه یادآور شد: از زن خدمتکار خواستم ماجرا را برای کسی بازگو نکند تا خودم در فرصتی مناسب به اداره آموزش و پرورش اطلاع دهم. چند روز بعد هم به اداره رفتم و موضوع را اطلاع دادم. گمان نمی‌بردم پنهانکاری‌ام مرا دچار دردسر کند. در پی اظهارات این زن، خدمتکار مدرسه هم به اداره پلیس احضار شد و در بازجویی گفته‌های مدیر مدرسه را تائید کرد.

کشف جسد جنین

با اطلاعات به دست آمده، کارآگاهان جنایی اداره آگاهی شهریار با اعزام به محل دفن جنین، جسد را از زیر خاک خارج و با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل کردند.

بنابراین گزارش، با دستور قضایی، برای مدیر این مدرسه دخترانه و به اتهام این‌که پس از پیدا کردن جنین در مدرسه، موضوع را به پلیس خبر نداده و آن را به طور غیرقانونی دفن کرده است، قرار قانونی صادر شد. تحقیقات برای مشخص شدن دیگر ابعاد این پرونده ادامه دارد.

+104
رأی دهید
-26

moci 30 - دوحه - قطر
احمقانه ترین کارو کرده اکه خودش تو این موضوع دست نداشته
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 10:16
hankooksaram - تهران - ایران
حالا کجاشو دیدید ؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:19
parham06 - قم - ایران
این یه چیز عادی شده پلیس نمی خواد بچه 10ساله کاندوم تو کیفش داره.اصلا بعید نیست.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:23
bambook - تهران - ایران
خداونداااااااااا
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:27
*Fanoos* - ایران - ایران
وقتی غریزه جنسی سرکوب بشه و صحبت کردن در موردش کوتاهی باشه نتیجش همینه دیگه!بنده خدا مدیر شاید کارش رو از دست بده به خاطر اشتباه یه نفر دیگه!!!!!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:53
hossein-87 - تهران - ایران
عشق و حالش مال یکی دیگه بوده،درد سرش ماله "خام(خانم) مللم(معلم/مدیر)"؟!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:03
bawafa1385 - هامبورگ - المان
مدیر در همه جا مفهوم و معنی و مسئولیت خود را دارد مخصوصا اگر مدیریت مریوط به تغلیم و تربیت و مدرسه و اموزشکاه باشد معمولا در این قسمت از چارت سازمانی کار و مسئولیت را به هر کس واگذار نمیکنند. زیرا مدیر علاوه بر تحربه فردی باید دارای سوابق کاری فوقالعاده بالائی باشد.وقوع جنایت در یک مرکز حساس اموزشی که دانش اموزان سنین بسیار حساسی را میگذرانند مدیر مدرسه علاوه بر تسلط در امور اداری مسلما باید دارای یک تحربه فردی بسیار بالائی باشد.قبول این مطلب که خانم مدیر در برخورد با این حنایت بسیار خونسرد عمل نموده و تصمیم داشته در فرصت مناسب مسئولان را در جریان ما وقع قرار دهد یک ادعای پوچ و بی معتی بوده و خانم مدیر دست و دل باز نه تنها از کل ماحرا مطلع بوده و تاریخ دقیق شکل گرفتن جنین وفاعل ومفعول ان را بخوبی میداندو ادعای ان فقط بدرد عمه خانم مدیر با حال مدرسه میخورد. پر واضع است برای گرفتن پست مدیریت طرف دارای قابلیت های فردی هم باید باشد و الا رنگ بهشت موعود را نخواهد دید
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:21
tina85 - اشتوتگارت - المان
منفی میدم به خاطر اینکه اوضاع به جایی رسیده که یه دختر چنین کاری می کنه و مدیر مدرسه هم از اون خرتر همچین خریت بزرگی رو می کنه . وقتی اون جنین جنسیتش مشخص بوده یعنی حداقل 4 ماهه بوده و جان داشته و یه قتل محسوب می شه مدیر مدرسه بایدبا پلیس تماس می گرفته
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:54
eslam777 - وین - اتریش
تازه جمهوری اسلامیه و اینطوریه، وای به حالی‌ که این حکومت نبود، دیگه واویلا میشد. اکثرِ مردمِ .... عجیب تمایل به هرزگی دارند و ادعاشون هم میشه که خیلی‌ روشنفکرند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:55
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
tina85 - اشتوتگارت - المان : کامنت شما منو یاد مبصر ها انداخت که جلو اسم ملت ضربدر و ستاره و اینا میزاشتن...چرا اینجا همه فکر میکنن + یا - دادن نشونه تایید یا ابراز علاقه به خبره یا بر عکس؟؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 22:20
shinoeli - تهران - ایران
اوه 17 سال پیش تو مدرسه راهنمایی درس می خوندم اون موقع هم یه همچین موضوعی پیش اومده بود !! الان تو این نسلی که من میبینم همچین عجیب هم نیست.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 21:05
bawafa1385 - هامبورگ - المان
SHINOELI تهزان ایران. بمطلب بسیار جالبی اشاره کردی. تا بود چنین بود. اما نگفتی ان دحتر خانم نازنین که تعداد اینها هم کم نیستند بعد از این سقط چنین چه کرد و کجا رفت و ایا فکر میکنی خود کشی کرد. نه اصلا و ابدا بلکه در کارش بسیار کار ازموده تر شد بدین معنی با زدن گشت های فراوان برای بدست اوردن شکار چرب و نرم تر و بعد از ان هم ادا اطوار دختر مریم مقدس را دراوردن برای ان پسر چشم و گوش بسته مادر مرده که اگر خواست بعد از یک دورانی یک ابراز مجیت و دوستی کند مسلما با ادا های این خانم که میگوید نه نه جلو نیا ودر خانواده ما رسم نیست قبل از عقدنا محرم بما دست بزند و هزاران ادا اطوار و پدر سوخته بازی های مرسوم کسانیکه در دوران جوانی ونوجوانی از اینگونه سقط جنین ها را داشته اند و بعذ از ان هم مهریه بازی ها و سایر مسائل . اره عزیز تا بود چنین بود
جمعه 8 دي 1391 - 15:00
roxana_110 - تهران - ایران
bawafa1385. عزیزم مطمئن باش چنین دخترانی به تور پسرانی همجنس خودشون میافتند پسرانی که علامت باکرگی ندارند و هیچگاه باردار نخواهند شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 9 دي 1391 - 01:26
bawafa1385 - هامبورگ - المان
roxana 110 تهران ایران بی وفا روکسانا امدی نسازی. احه من نفهمیدم این سگ مصب باکره یا بی کره چه هست و منظور چرب است یا حشک است . این را ممکن است بمن بی کره توضیع بدهی.این کره پاستوریزه است یا کره مجلی . اصلا این کره را کجا و چه کسی میفروشد.شکل ان چه ما نند گوسفند است یا گاو لطفا سر جدت برای من توصیع بده
شنبه 9 دي 1391 - 08:36
roxana_110 - تهران - ایران
bawafa1385. با وفا جان همین کره باعث بدبختی موجودی به نام زن در کشورهای شرقی شده مطمئنا میدونم که از جنس لطیف نیستی و خوش به حال شما ها که هیچوقت پاستوریزه بودن کره شما ازتون سئوال نمیشه در واقع اصلا معلوم نمیشه !!! اگه کره تون هم ترشیده باشه بی انصافها خیلی راحت قالبش میکنید به خلق الله !! :( هر چقدر هم خیک کره رو تکون بدید مطمئنید هیچ وقت بالا نمیاد!! از این واضح تر دیگه بگم
شنبه 9 دي 1391 - 15:01
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Roxana 110 تهران ایران نازنین رکسانا در اینحا نسبت بکرامات و یزرگواری الله تبارک و تعالی یک مقدار کم لطفی کردی بدین معنی کره همراه با عسل را خود شما از همان ابتدا نوش حان میکنید و سر مست ازروزگار جوانی و نوجوانی ان رامصرف میکنید و در زمان تحویل دادن فقط ظرف مخصوص انزا همزاه با یک بیلاح خوشرنگ که البته پیاز داغ انرا هم در زمان تحویل زیاد میکنید بان الاعی که منتظر چنین چیزی هست نشان میدهید که تمام عمرش رنگ کره را نچشیده وحتی عکس انراهم ندیده ولی خدای تبارک و تعالی ما بندگان را از روز اول کچل مادر زاد بدنیا اورده و بسیاری انرا از هنر بالای خدای تبارک و تعالی میدانند و عده ای هم ما را بداشتن سرطان که از شیمی درمانی استفاده کرده ایم متهم میکنند ولی این را بحوبی میدانم که شما ها ان کره را قبل از زمان شحصا استفاده و اصلا کره ای نیست تا انرا بمعرض ارائه بیک الاغی که منتظر دریافت ان هست بدهیدوان چیزی که هست جا یا ظرف خالی کره میباشدنه خود کره شما ها معتقدید چیز خوشمزه را چرا بدهم بیک الاغ که انرا نمیشناسد بخوردو حق هم با شماست
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:25
roxana_110 - تهران - ایران
bawafa. بیلاخ خوشرنگ رو خوب اومدی ولی گیرنده شو نه! کسی که اون بیلاخ خوشرنگ رو تحویل میگیره مطمئن باش کره خور حرفه ای بوده پس مبارکش باشه ! همیشه موفق و تازه باشی کره پاستوریزه
یکشنبه 10 دي 1391 - 23:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.