انگشت مهران مدیری قطع شد

آی پسند سینما: بازی مهران مدیری در سری جدید سریال «قلب یخی» با حادثه‌ای تلخ همراه بود. در یکی از سکانس‌ها که سکانس پرزحمت و پر هزینه‌ای بود، پای مدیری می‌لغزد و او برای حفظ تعادل به شیشه‌های شکسته چنگ می‌اندازد و ناگهان انگشت کوچک دست راستش قطع می‌شود.

              انگشت مهران مدیری قطع شد

مدیری درگیر و دار فیلمبرداری، با وجود قطع انگشت، بازی در سکانس را به پایان می‌رساند. بعد از آن تازه گروه، متوجه ماجرا می‌شوند و مدیری و انگشتش را به بیمارستان می‌رسانند. انگشت مدیری پیوند زده می‌شود اما حس و عصب آن بازنمی‌گردد. از این رو شما در عکس‌های منتشر شده از سریال «ویلای من» می‌بینید که مهران مدیری دستکش سیاه چرمی به دست دارد. البته عکس‌هایی که در آن مدیری دستکش به دست ندارد هم گویای این قضیه هست و مشخص است که انگشت قطع شده همچنان در پانسمان و بانداژ است.

+183
رأی دهید
-109

htafas - مادرید - اسپانیا
سریال رو اینقدر کش میده که نمیتونه تمومش کنه و بی‌ سرو ته میمونه . راستی‌ قول قرعه کشی‌ ماشین و خانه داده بود تو سریال قهوه تلخ..!!!!!!!! چی‌ شد، دروغ بود؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 10:30
yeshua - سیرجان - ایران
واقعا آقای مدیری در بازیگری غیرت خاصی دارن ، خداوند بهشون برکت بده
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:02
juvel - اسلو - نروژ
کدام بی‌ وجدانی به این خبره تلخ مثبت میده !!! ؟؟؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:39
mana12 - اسلو - نروژ
کارگردان و بازیگر هنرمندیه.خدا حفظش کنه. براش آرزوی سلامتی و طول عمر دارم
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:30
irane aziz - وین - اتریش
یشوا - سیرجان - ایرا. لطفا یه بار کادر آبی رو بخون،اگه معتقدی خبر مهمیه،خودت هم باید مثبت بدی
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:51
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
درکل این سالها که مهران مدیری برنامه طنزمیسازه واقعآ ایرانی هست که لحظات خوشی رو با برنامه هایه این هنرمند تجربه نکرده باشه ؟دمش گرم چون واقعآ یه دونست.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:56
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
juvel - اسلو - نروژ) لطفا این مطلب بالا را دوباره مطالعه بفرمایید، ائنوقت متوجه میشی چرا مثبت دادند. قابل توجه کاربران محترم:. توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:02
boomfang - آبادان - ایران
حقشه یه خانم باز درجه یکیه
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:39
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
اشکال ندارد تو از سادگی این ملت میلیون ها تومان پول به جیب زدی .قصه نخور عصب مصنوعی سفارش بده هاهاها
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:09
juvel - اسلو - نروژ
nejaat2006 - لیدز - انگلستان، دوست عزیز، من متوجه هستم که رأی مثبت و منفی‌ به معنی‌ تکذیب و یا تائید نیست ، ولی‌ متاسفانه خیلی‌ها با شنیدن همچین خبرهایی خوشحال میشند ، من هیچ نسبتی با آقای مدیری ندارم ، فقط به نظر من آدم زحمت کشیه و وجودش نسبت به خیلی‌ها موثرتر بوده .
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:46
paydar22 - لاهه - هلند
کاش سرش قطع می شد هنر مند خوبی ولی بقول خودش یعنی اونطوری که خودش صحبت میکنه ..مال
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 19:30
behbahani - اهواز - ایران
چقدر یه ملت باید احمق باشند که راجع به هنرمندشون اینگونه قضاوت کنند که بوم فنگ و کریشنا مورتی در نوشته های بالا!! کجا از سادگی مردم سوء استفاده کرده؟ملتی رو که سالی یه بار زوری میخندند با فیلمها و سریالهاش واقعا شاد میکنه.اگه پول نگیره خرج زندگیشو تو میدی؟من امیدوارم اونقدر پولدار بشه که نه تنها انگشت کوچیکش که عمرش هزار ساله بشه.شما قدر آدمایی که لبخند رو خلق میکنند نمیدونید لذا انرژیهای منفی همواره به سمت شما میاد.خسته نباشی آقای مدیری تو بهترینی.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 00:36
mehrbaran22 - هال - انگلستان
شاید کارمای قهوه تلخ بوده.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 04:21
saghy - ایران - ایران
آقای مهران مدیری معمولا فیلمهاشو خوب شروع میکنه ولی همیشه آخر فیلمهاش کم میاره و یاوه بافی میکنه چند سری آخر قهوه تلخ هم به همین دلیل چندان مورد استقبال قرار نگرفت 0
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 23:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.