توفان سرخ زود خاموش شد

لیگ برتر - پرسپولیس در دومین بازی با هدایت یحیی گل محمدی هم بازی را توفانی شروع کرد اما در نیمه مربیان انگار این کاسمیرو بود که بازی را به سود خود برگرداند.

توفان سرخ زود خاموش شد

به گزارش خبرآنلاین ؛ پرسپولیس در دومین بازی با هدایت یحیی گل محمدی درحالی به مصاف نفت آبادان رفت که کمتر از 20 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر بودند توانست خیلی سریع با دو گل از نفت آبادان پیش بیفتد. علی کریمی در دقیقه 4 بازی بود که توپ برگشتی دفاع آبادان را از پشت 18 قدم و با ضربه ی سرضرب پای چپ وارد دروازه نفت کرد.

در ادامه بازی هم این پرسپولیس بود که حمله می کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 10 بازی محمد نوری روی سانتر پولادی وارد دروازه حبیب دهقانی کرد تا شاگردان یحیی نشان دهند با توپی پر به این بازی آمده اند. بازی دو تیم تا پایان نیمه اول 2 بر صفر به سود پرسپولیس شد. در نیمه دوم ، بازی با ریتم کندتری ادامه داشت . با این وجود در شروع نیمه دوم و در دقیقه 54 بود که سجاد مشکل پور توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. در ادامکه یکبار کریم انصاری فرد موقعیت از دست داد ، یک صحنه مشکوک به پنالتی روی حسین ماهینی به وجود آمد و یک موقعیت گل عالی هم بود که نفتی ها از دست دادند تا ماسبقه تا دقیقه 60 با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس باشد.

نکته جالب این مسابقه ، بازی نکردن دوباره مهدی مهدوی کیا بود که به نظر می رسد جایی در برنامه های تاکتیکی یحیی ندارد. او البته در این گونه مواقع خیلی اهل ایجاد جنجال نیست و یحیی هم در برنامه 90 دوشنبه شب گفته بود ، دوستی ها را از کار سوا کرده است! نیمکت نشینی مهدوی کیا در این بازی تا دقیقه 68 ادامه داشت اما در این دقیقه بود که علی کریمی از زمین بیرون آمد تا مهدی مهدوی کیا جایش را بگیرد. کریمی بازوبند را بر بازوی مهدی بست و بیرون رفت.

کریمی در نیمه دوم و هرچه بازی به سمت دقایق پایانی می رفت افت کرد و این نفتی ها بودند که پس از گل اول پیش کشیدند. هجوم نفتی ها سرانجام در دقیقه 82 جواب داد و این روح الله عرب بود که با یک ضربه سر زیبا توانست بازی را به تساوی بکشاند. با این نتیجه پرسپولیسی ها یک پله سقوط می کنند و به جایگاه سیزدهم جدول می رسند.

+378
رأی دهید
-347

bozorg - همدان - ایران
با با بی خیال طوفان سرخ کجا بود بنویس لنگ دوباره با این همه ادعا سوراخ شد
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 17:52
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
توفان سرخ ؟؟؟؟؟؟؟؟ نگووووو :)))))) دقیقه 10 : واویلا واویلا بزن چهار تا دیگه -- دقیقه 88 : واویلا واویلا نخوری یکی دیگه :))))) سال داره میره 2013 لنگی هم رفت 13 جدول آخ که لنگی آخر سوژه است :))))) لنگ پول لیس یه پله دیگه سٔر خورد رفت پایین تر نکنه سٔر بخوره دسته یک لیگ بی‌ لنگ شه پس حالا همه یکصدا : لنگ پول لیس غحرمان .... تو لیگ برتر بمااااان :)))) از اونورم که میگن دسته گل محمدی ... به لیگ یک خوش آمدی :)))) وای دلم چقدر من امروز خندیدم هاهاهاها مرسی‌ آبادانی‌های عشق آبادان برزیلته ♥ امروز سپاهانم باخت روز روز ما اس‌ اسیها بوده رفتیم صدر جدول دیگه هاها *استقلال* تاج کبیرآسیا سرور تیم محلى لنگ پول لیس 4 تایى ته جدولى 4444 4444 4444
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:06
ensanam arezoost - خارگ - ایران
بیرون کشیدن علی کریمی از زمین باعث شد صنعت نفت با آسودگی بیشتر بازی کند و بودن علی کریمی در زمین تو این شرایط که تیم باید با روحیه و امیدواری به روزهای اوج برگرده لازم است که بهتره آقای مربی جدید و جوان تیم قدر علی کریمی رو بداند و از تواناییهای او به خوبی استفاده کند و از تعویض اشتباهش خودداری شود..
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:34
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:35
uk_boy - لندن - انگلیس
. پیشاپیش سال 2013 رو به تمام تیم های 13 جدولی تبریک میگیم :)) برنامه لیگ تیمهای 13 جدولی جام ولایت آسیا ۲۰۱۲-۲۰۱۳ (چهارشنبه ۹ اسفند 91): الحلبیه دمشق - پرسپولیس(سوریه) ====== ( چهارشنبه ۲۳ اسفند 91):* پرسپولیس - البلدیه فلسطین (آزادی تهران) ====== ( چهارشنبه ۱۴ فروردین 92):*نادی المتکدیان سامرا – پرسپولیس(عراق)
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:01
abi.com - وین - اتریش
تبریک به همهٔ لنگی‌های عزیز که با هر زحمتی که بود تونستن سال ۲۰۱۳ رو با رتبه ۱۳ شروع کنن...هاهاها
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:36
zoroye iran - وين - اتريش
. پرویز سیار کارشناس داوری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: خطای بازیکن صنعت بر روی حسین ماهینی خطای مسلم پنالتی بود زیرا باریکن صنعت نفت با مانع این بازیکن شد و او در محوطه جریمه متوقف کرد.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:44
ebi raha - لار - ایران
ای بابا .
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:44
pull.over - دوحه - قطر
حیف شد.شل بازی کردیم وگرنه نفت هم 6 تایی میشد.به امید روزهای بهتر.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 19:45
بچه پرو آبادانی - مانیل - فیلیپین
برزیله ایرانه یا علی مدد
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 20:30
ommolfesad - تهران - ایران
بزرگترین فوتبالیست های ایرانی که در دنیا شناخته شده هستن همشون تو پرسپولیس بزرگ شدن الا جواد نکونام پیزوری !!. پرسپولیس پر طرفدارترین تیم آسیاست . پرسپولیس همچون اسمش قدمت داره و بزرگه . پرسپولیس تاج سر تمام تیمهای ایرانیه
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:01
jesus_christ - وين - اتريش
. لنگ پول لیس قهرمان دیگه حداقل 12ام بمان زشته بابا ...
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:43
jesus_christ - وين - اتريش
. بایه کل بهارنمیشه حالا یه بازی رو بردن امروزم دوتا گل زدن اونم نفت هنوز توشک بازی وجو استادیوم بود درنیمه دوم نفت لوله کرد واگر دوتا تک به تک گل میشد کارلنگ تمام بود. یحیی همون مربی قبلیه که درصبا چندبار به علت نتایج بد اخراج شد ودرتیم نساجی هم با کلی بازیکن وپول کاری نتونست کنه هنوز خیلی مونده به مربی های تاج برسه ما حداقل ده تا مربی بهتراز اون داریم
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:44
jesus_christ - وين - اتريش
دسته گل محمدی به لیگ یک خوش اومدی.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:45
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
لنگپولیس قهرمان تولیگ برتربمان
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:47
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
وای پکیدم از خنده ها ها ها ها ها. رده سیزدهمی مبارک. میخوام ببینم کسانی که میگفتن 4پول لیس عوض شده کجان؟ آخه تیمی که نتونه تو خونه از 2 گلش محافظت کنه تیم نیست. ولی خدایش با اینکه دیگه فونیکه سی تو نفت نیست هر دو گل نفت خیلی ترو تمیز بود(خود مزدک لنگی کفش برید) منم حال کردم و حسابی به دل ممد 4لیتری هم چسبید(((راستی بچه ها نیلسون 36سالشه به نظر شما پیرمرد نیست! کریمی و مهدوی 34 و 35 سالشونه اونوقت میان به سن فرهاد لنگ سوراخ کن گیر میدن البته خودشونم میدونن از سوزش زیاده))). دقایق اول بازی هر تیمی که باشه تو آزادی تا میاد خودشو پیدا کنه و توپ و میدون دستش بیاد یه چند مین زمان میبره و لنگ همیشه ثابت کرده اگه گلی هم میزنه فقط از این ضعف حریف استفاده کرده. وای خدا این لنگا تو ورزشگاه چی فکر میکردن و چی شد:d!!! فکر کردن بازم میتونن بعد از 10 دقیقه اول بازی بازم از ضعف حریف استفاده کنن و گل بزنن. پس نتیجه میگیریم اون اندک برداشون که بابتش الکی جوگیر میشن هم شانسیه آخه لنگ مقابل تیم رده آخری بازی برده رو مساوی کرده دیگه چی از این بدتر؟ فقط ادعای پوچ بعضی از لنگا.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 21:49
tobayemohabbat - تهران - ایران
طوفان سرخ ؟ جوک خوبی بود و حالمونو عوض کرد این تیم فوت سرخم نیست
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:11
jesus_christ - وين - اتريش
. رویانیان مثل غده سرطانی تو فوتبال ما جوانه زد /با بیت المال سال قبل بازار نقل وانتقالات رو آشفته کرد وبه تیمهای زیادی صدمه زد /امسال هم که امثال حقیقی رو از چنگ تیمشون در اورد تا قیام قیامت هم تیمی که به ناحق بسته شده نتیجه نخواهد گرفت /در ضمن گل محمدی (شیر برنج )خیلی امر بهش مشتبه شده بود خوب از رو رفت نیمه دوم ثابت کرد هیچی حالیش نیست
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:14
cantona - شاهین شهر - ایران
آخه تیم 13 جدول هم شد طوفان ؟!!! اینها نسیم شکم هم نیستند چه برسه به طوفان !! لنگی های بیچاره این هم تیم بود طرفدارش شدید بدبخت ها !!! کا نرن دسته 1 که هر سال بهشون می خندیم :))
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:21
cantona - شاهین شهر - ایران
zoroye iran دلم برات میسوزه که اینقدر حرص این لنگ پو لیس ته جدولی را میخوری ! آره می ترکونید بشین تا بترکه :)) آدم آب را با چنگال بخوره اما برای تیم سیزدهم جدول ادعا نکنه :))) آی می خندم این لنگی ها ضایع میشن هر سال ! آی باحاله همچین طرفداری اسکولی داره :)))
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:25
jesus_christ - وين - اتريش
این خر خفته الان 2 سال خوابه...2 سال عقده رتبه یک رقمیو دارن
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:42
بنده راستگو - شیمکنت - قزاقستان
\پرسپولیس پرس ته لیست ها ها ها.....اخر خندن بازیشون کمدیتر از فیلمای لورل هاردیه
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 23:01
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
بالا بری ، پایین بیایی : پرسپولیس سرور استقلاله
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 23:18
dkdk - اسلیس - دانمارک
شما آبی‌ها آیا منکر این هستید که پرسپولیس محبوبترین و پر طرفدارترین تیم کشوره؟؟اگر انکار کنید خود را دروغ گو کرده اید.چرا که بارها بارها این در نظر سنجی برنامه نود ثابت شده.اگر هم قبول کنید خود و تیم ابیتون را ضایع کردید.بنابراین سوزش مال ابیهاست که ۶ تایی‌ شدن و بدتر از آن ۱۰ نفره در ۱۰ دقیقه ۳ گٔل از سرخ‌های آتشین دریافت کردند.ضمنا استقلال ننگ رفتن بدسته سوم را داره که فراموش شدنی نیست.حال از امیر لاته و نوچه آن علی‌ چاقو کش که در برنامه نود ابروشون رفت بگذریم.پس این‌قدر فرافکنی نکنید چرا که پرسپولیس چه ببره چه نبره خیلی‌ از استقلال محبوب و پر طرفدار تر است.پس دیگه این‌قدر خود فریبی نکنید.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 01:24
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
باز مفلوک‌های بی‌ جنبه امتیاز از دست دادن و داور و ابر و باد و مه‌ و خورشید و فلک مقصرند،خودشون که اصلا بی‌ عرضه و بی‌ لیاقت نیستند که ! اصلا همین داور این رو پارسال آخر لیگ ۱۲ امّ کردن و امسال هم ۱۸ هفته هست همچنان آرزوی ۱ رقمی‌ شدن رو دارند،مزدک لنگی موقع گزارش میگه خطا نیست اونوقت از مدیر و مربی‌ و همه بازیکنا گرفته تا هوادارا هی‌ میگن اگه داور اگه داور !‌ها ها ها،بی‌ نوای تا کجااا ! یکی‌ نیس بگه عیب تیم کجاس ۲-۰ رو ۲-۲ می‌کنه.تعویض‌های شیرینی‌ دانمارکی در حد دبستان بود !
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 01:38
باريك بين - تهران - ایران
ای بابا نگید طوفان سرخ هوا ورشون میداره. اینا توی لیگ سال 77 بود که سه تا بازی رو پشت سر هم بردند و به تیم رشتی هم هشت گل زدند. اون زمان حتم داشتند که قهرمان لیگ هستند. ولی بعد از اون بازی بودکه بدبختیشون شروع شد. اخرش با زرنگی مدیر عاملشون زمانی که در جدول شانزده تیمی لیگ شانزدهم بودند از لیگ کنار کشیدند!!!1 اما استقلال توی همین شرایط قرار گرفت ولی مردانه رفت لیگ پایین تر و دوباره به اوج برگشت ولی نامردی نکرد و از لیگ کنار نرفت. به هرحال استقلال نه طوفانه و نه گردباد. استقلال همیشه استقلال و همیشه یکی از مدعیان قهرمانی بوده و هست و خواهد بود. امیدوارم امسال اگه این لنگیها خواستند برن دسته پایین تر مثل مرد شرایطش رو قبول کنند نه اینکه دوباره خودشون رو کنار بکشند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 01:59
haloo - آلاسکا - امریکا
پرسپولیس حیا کن لیگو رها کن
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:13
آبي ترين - تهران - ایران
بنز پولیس قهرمان هه هه هه هه هه .
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:16
ajdar20 - فینکس - ایالات متحده
ای خدا ببین این برادران( کیسه اف سی) چقدر عقده دارن وته دلشون از محبوبیت وبرتری. پرسپولیس می هراسند که برای یه مساوی میان ۶ خط موهومات مینویسن وبا حال و روز این روزای پرسپولیس که صددرصد از لطف مافیا و سیاست هست حال میکنن فعلا خوش . باشین نوبت ما هم میشه  
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:53
Nina2000 - نیوکاسل - انگلستان
بهترین حرکت اخراج ژوزه از این تیم بود ولی بازم معلوم نیست با این همه ملی پوش مشکل این تیم چیه؟؟؟؟ شما میدانید؟؟؟؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 06:31
ghafas - مشهد - ایران
واو ما در ده دقیقه دو گل زدیم ...ما در ده دقیقه سه گل هم زدیم یادتونه ؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 06:45
paeeziyan - آبادان - ایران
ایوالله به تیم شهرمون - آبادان برزیلته
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 06:45
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
به این تیم سوراخ فقط باید خندید و فردا خنده ها بیشتر می شود .سوراخهای سرخابی ها ها ها
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 06:57
dave07 - سیدنی - استرالیا
شرکته اپل در تبلیغاته جدیدش الام کرده که ایفونه ۵ نمایشگره بزرگتری داره که درش می‌توان تا تیمه ۱۳ جدول رو هم دید. البته این کمپانی اظهار امیدواری کرده که ایفونه ۶ نمایشگره بزرگتر از این هم داشته باشه که تا دستهٔ دوم لیگ رو نشون بده و طرفدارانه تیمه آفتابه نشان بتونن در فصله آینده نتایج بازیهایه تیمه محبوبه خودشون رو دنبال کنند
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:11
dave07 - سیدنی - استرالیا
یوکی بوی با اون برنامه‌ جام ولایتت زدی تو خال هرچی‌ طرفداره آفتابه بود رفت.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:13
soheil rad - بابل - ايران
خیلی ببخشیدا عذر میخوام اما این طوفان سرخ در آوردید؟ این تیم پول بیت المال خور بنزینی باد معده هم نیست شما برداشتین نوشتین طوفان؟؟؟ در بازی با ملوان دقیقه 76 بازی پنالتی واضح و مسلم ملوان گرفته نشد چه بسا اگه اون پنالتی گرفته میشد و دروازه بان لنگ هم حد اقل باید کارت زرد میگرفت بازی که با 1 گل به سود لنگ در جریان بود 1-1 مساوی میشد و شاید جریان بازی جوری دیگه ای رقم میخورد سردار روانیان با پول درشتی که به محسن ترکی داده در همون بازی باعث شد پنالتی دوم ملوان هم نادیده گرفته بشه تنها راه نتیجه گیری لنگیها در لیگ خرید بازیکنهایی نظیر محسن ترکی و سعید مظفری زاده هست چون این دو نشون دادن به راحتی میتونن واسه لنگ امتیاز جمع کنند مثل اخراج دو بازیکن ذوب اهن و برد زورکی مقابل این تیم و نادیده گرفتن پنالتیهای مسلم ملوان در بازی حذفی و هول دادن این تیم بی خاصیت لنگی به مرحله بعد و گرفتن پنالتیهای باد آورده و مسخره به نفع لنگ و گرفتن 90 دقیقه وقت اضافه به نفع لنگ اگر از رقیب عقب باشه
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:14
dave07 - سیدنی - استرالیا
پرویزه سیار کارشناسه لنگی گفت که هر خطایی روی بازیکنانه لنگه حمام صورت بگیره پناررتیه مسلمه مگر اینکه لنگه حمام با چنتا گٔل جلو باشه که در اون صورت بازم پناررتیه. یعنی‌ اگه لنگ بازی رو نبرده باشه کلا تقصیره داوره
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:17
dave07 - سیدنی - استرالیا
دکدک، سیاهی لشکر که فایده نداره اگه به سیاهی لشکر باشه تراکتور هم طرفدار داره. یادمه تهران که بودم بازیه لنگه هموم میشد عمله بنا پیدا نمی‌شد. همشون پشته یه نیسانه باری میشستن و لنگو دوره سر خودشون میچرخوندن و شادو خوشحال میرفتن ورزشگاه بعدا یه تیمی مثله شموشک میومد سوراخشون میکرد میرفت.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 08:23
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
باریک بین - تهران - ایران / " به هرحال استقلال نه طوفانه و نه گردباد. استقلال همیشه استقلال و همیشه یکی از مدعیان قهرمانی بوده و هست و خواهد بود " .. مرسی‌ و لایک *4*
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 12:58
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان. خوشحالم 2باره میبینمت. اس اس مونم که 2باره برگشت به صدر جدول تبریک به همه AB♥ان. راستی صدای گریه چند نفر میاد!!!!!!!! بریم پفک نمکی بخریم بدیم بهشون ساکت شن؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:24
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
آرمان جان اگر از دستت بر میاد براشون بخر هر چى که یه کم حالشونو بهتر میکنه براشون بگیر اجرت با امام حسین هاهاها :))))) ولى بعید میدونم رو براه بشن وضعشون خیلى وخیمه :))) ما هستیم آرمان جان ما بیشماریم هه هه همیشه و همه جا فقط اس اس و اس اسیها x:
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 18:19
zoroye iran - وين - اتريش
عسکری رئیس دپارتمان داوری نصیر زاده ،رفعتی، سیار،همه فطن پنالتی تأثیرگذار در بازی رو نگرفتن به‌هرحال تیم مافیا عمامه با کمک فتل نوحه و قندلی همیشه داوری به نفعشون بود و بضرر سرورشن امروز هم همه دیدن یار ۱۲ کیسه کشها چه شاهکاری کرد ۶تاییا دسته ۳ای ۱۰-۱۰-۳
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 19:40
zoroye iran - وين - اتريش
مرادی کارشناس داوری در برنامه ۹۰ خطا روی ماهینی رو پنالتی تشخیص داد اونوقت یه مشت داغون نشان منکر میشن که از سوزش هست و اصلا مهم نیست داوری کیسه مافیا پوندتون مبارک
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 21:46
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
تمام کارشناسان مرده و زنده معتقدند که در بازی ملوان پنالتی ۱۰۰% واسه ملوان گرفته نشده،امروز هم که یه گل سالم استقلال و یه پنالتیش رو نگرفتند،مافیای تهدار دبه بنزینی ۱۱۰ درصدی آخر شاهنامه کییه کییه به همراه لنگ-روان و تاج و فدرسیون و وزارت خونه با همه اینکارا روز به روز بیشتر در منجلاب فلاکت و بدبختی فرو میرند و تاج سرشون بالاتر روی سرشون قرار میگیره ! چوبله‌های عقده آسیای ۴ ۷۰ نشونی که سال ۲هزار و لنگ رو دارن تحویل میکنند به ۲۰۱۳ !
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 01:34
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:04
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
همون حکایت ابر و .. که اون بالا گفتیم و یه مشت کبک صفتِ کبک علی‌ .کیه کیه کی‌ مقصره،ها‌ها ها.شتر همچنان عین کل امسال و پارسال در خواب بیند پنبه دانه منتها کلا ۲لپی میخورش،هاهاهاها،۴۴۴۴، ۸-۳-۰، ۴ ۷ ۰
جمعه 8 دي 1391 - 01:18
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان .بابا دیگه همه می‌دانند که استفراغ اگر در صدر جدول هست به لطف داوران فوتبال هست.
جمعه 8 دي 1391 - 03:59
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
جمعه 8 دي 1391 - 03:53
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
وقتی خود عسگری بگه ٢تا پنالتی و یک گل استقلال رو داور نگرفت دیگه ببین یعنی اجحاف تا کجا بوده!بازی ٥-٠ میشد!!درسته ٣ امتیاز رو با همه این مافیا بازی ها گرفتیم اما یادمون باشه نیمفصل سر تفاضل گل پایین تر از زردچوبه بودیم و این ٣ گل آخر فصل اثرش معلوم میشه!
جمعه 8 دي 1391 - 04:12
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
جمیعا آب رو بریزید همون‌جا که می‌سوزه بی‌ نواها.عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه مستراح.۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
جمعه 8 دي 1391 - 04:11
SSi *4*ever - هامبورگ - آلمان
انواعِ گل : گلِ گلایل مناسب برایِ جلساتِ ترحیم , گلِ رز مناسب برایِ آغازِ دوستی‌‌ها و روابط‌ هایِ عاشقانه و مراسم عروسی‌ , گل محمدی مناسب برای سقوط به رده سیزدهمی در آغاز سال 2013 :)))) تبریک و آرزوی شادی و سلامتی‌ و ایامِ خوش برای آبی دلانِ عزیز در آستانهٔ سال جدید سال دوهزار و لنگ همراه با یک سبد گل رز آبی D: *استقلال* تاج کبیرآسیا سرور تیم محلى لنگ پول لیس 4 تایى ته جدولى 4444 4444 4444
جمعه 8 دي 1391 - 13:03
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
بیچاره تا همین الانشم چه زوری زده کم نیاره!!!!! لووووووووووووووووول. بچرخ تا بچرخیم!... . اهومممممم(...؟!)
جمعه 8 دي 1391 - 22:38
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
شنبه 9 دي 1391 - 14:24
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
شنبه 9 دي 1391 - 21:22
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
آب رو بریزید همون‌جا که می‌سوزه بی‌ نواها.عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه مستراح.۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
شنبه 9 دي 1391 - 23:44
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
یکشنبه 10 دي 1391 - 01:34
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
ها‌ها ها،بچه بزرگ بشو نیس،باز به حال خراب افتاد،هه هه هه،آب رو ریختی بینوا؟بشمر ۱ ۲ ۳ ۴،چندتا شد اون بالا؟عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه مستراح.۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
یکشنبه 10 دي 1391 - 02:47
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
روانی لنگی توهمی متوسل شد به تکرار جفنگیات مخصوص خود ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها. علیه دایی هه هه...علیه دایی هو هو.. آهــــــــــــان بیا وسط بهت بیشتر بخندیم. سیزده بدره امسال - - - وقت سقوط امسال - - - چیزی که فراونه - - - لنگی دلقکه امسال - - - هه هه هه.. ها ها ها.. هو هو هو.. سال 2000سیــــــــــــزززده مبارکت باشه بچه 5ساله.
یکشنبه 10 دي 1391 - 11:09
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:31
zoroye iran - وين - اتريش
وا ویلا وا ویلا ۶تأیا
یکشنبه 10 دي 1391 - 12:32
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
آب رو ریختی بینوا؟بشمر ۱ ۲ ۳ ۴،چندتا شد اون بالا؟عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه مستراح.۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
یکشنبه 10 دي 1391 - 13:22
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3. وا ویلا وا ویلا ۶تأیا
یکشنبه 10 دي 1391 - 16:22
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
آب رو ریختی بینوا؟بشمر ۱ ۲ ۳ ۴،چندتا شد اون بالا؟عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه ....۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
یکشنبه 10 دي 1391 - 17:01
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3. وا ویلا وا ویلا ۶تأیا
دوشنبه 11 دي 1391 - 01:33
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
آب رو ریختی بینوا؟بشمر ۱ ۲ ۳ ۴،چندتا شد اون بالا؟عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه ....۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰
دوشنبه 11 دي 1391 - 02:53
zoroye iran - وين - اتريش
666666 .10-10-3. وا ویلا وا ویلا ۶تأیا.
دوشنبه 11 دي 1391 - 15:09
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
۴۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰ واویلا واویلا نکن چوبله دیگه واویلا واویلا نکن چوبله دیگه
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 01:40
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3. وا ویلا وا ویلا ۶تأیا
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 02:30
آبی‌ تر از آبی‌ - کلن - آلمان
آب رو ریختی بینوا؟بشمر ۱ ۲ ۳ ۴،چندتا شد اون بالا؟عادت کردید به جفنگ گویی و فلاکت،شوخی‌ که نیست اینهمه ذلت و سوراخی مداوم این رو از شما ساخته،مافیا بازی و داوری نذاشت پارسال سقوط کنید امسال هم نذاشته ۱۷ جدول باشید،تاج سرتون با اینکه تو یک بازی ۳ گلش خورد می‌شه با اقتدار دقت کنید *اقتدار* صدر نشین هست،چیزی که شما سالهاست خوابش رو می‌بینید،میدونید چند ساله حتی به شکل موقت رتبه ۱ رو نداشتید؟ ۳ سال؟۴سال؟۵سال؟ما سالهاست باید فقط با زردچوبه کل‌کل کنیم نه آفتابه ....۴۴۴. ۳ ۸ ۰، ۴ ۷ ۰.
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 03:36
zoroye iran - وين - اتريش
باند مافیا کیسه با کمک یار ۱۲ کیسه ۱ پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ رو بنفع پرسپولیس نگرفتن مهم نیست این تیم تو تهران کیسه رو پاره کرده بود ما کلی‌ بازی تو آزادی داریم همه رو میترکنیم666666 .10-10-3. وا ویلا وا ویلا ۶تأیا
‌سه شنبه 12 دي 1391 - 16:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.